ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 4 Empty Re: Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše

Post by udba Mon 31 Oct - 23:13

Ovo jezero moji zovu "Srbija i Crna Gora"

(dva oka u glavi)

RayMabus wrote:
Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 4 Dva%20oka%20avio


udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 4 Empty Re: Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše

Post by RayMabus Mon 31 Oct - 23:17

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 4 Ra%C5%A1%C4%87ane%20Gornje%20-%20%C5%BDupa%20(18)

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 4 BP%20INA%2001.08.11.%20(4)

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 4 64717493

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 4 Kh?v=702&hl=en&&x=8973&y=6000&z=14
RayMabus
RayMabus

Posts : 176411
2014-04-11


Back to top Go down

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 4 Empty Re: Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše

Post by RayMabus Mon 31 Oct - 23:28

Noor wrote:
RayMabus wrote:
Noor wrote:kakve su to nadstrešnice na prvoj slici?
odmorište Rašćane Gornjeodmorište-Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 4 100px-Odmori%C5%A1te_Ra%C5%A1%C4%87ane_Gornje

ah, to :)
Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 4 12612_1

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 4 Rascane-Croatia-SL47710

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 4 Rascane-Croatia-SL47747

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 4 Pict03
RayMabus
RayMabus

Posts : 176411
2014-04-11


Back to top Go down

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 4 Empty Re: Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše

Post by RayMabus Mon 31 Oct - 23:42

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 4 B84c5756f6a889fa332015e4458021f9_XL

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 4 Biokovo_6

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 4 Biokovo-a

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 4 Biokovo

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 4 0000251464_l_0_RBkmGk

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 4 5b14ece1-f9d5-456d-a463-3f3087bb919a

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 4 06_begovic
RayMabus
RayMabus

Posts : 176411
2014-04-11


Back to top Go down

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 4 Empty Re: Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše

Post by RayMabus Mon 31 Oct - 23:55

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 4 DSC_0090

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 4 Konji_biokovo8-290916%20(1)

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 4 Konji_biokovo6-290916

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 4 Photo_8

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 4 111562021
RayMabus
RayMabus

Posts : 176411
2014-04-11


Back to top Go down

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 4 Empty Re: Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše

Post by RayMabus Tue 1 Nov - 0:21

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 4 0000251464_l_0_RBkmGk

Autoput i tunel do mora i sad dođeš lipo owdje i sjedneš ......i ono ...pusti misli ....puni baterije.

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 4 67458866


Vikendica Godinj nalazi se u naselju Donje Rašćane, na 12 km od Makarske i 20 km od Brela. Do Međugorja ima 44 km. Gostima nudi klima-uređaj i besplatno privatno parkiralište u okviru objekta. Dozvoljen je boravak kućnih ljubimaca.
U sklopu vikendice Godinj na raspolaganju su čajna kuhinja opremljena hladnjakom i pločom za kuhanje te blagovaonica. Također su dostupni vlastita kupaonica s tušem, ručnici i posteljina.
Baška Voda udaljena je 18 km od vikendice Godinj, a Omiš 41 km. Do Zračne luke Split ima 74 km.
Govorimo vaš jezik!
Vaš boravak uključuje:
blagovaonica TV ravnog ekrana terasa pogled na planinu
Holiday Home Godinj pruža dobrodošlicu Booking.com gostima od 6. svi. 2016..
Vikendica: za 2 osobe

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 4 67449017

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 4 67448978

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 4 67448972

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 4 67463657

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 4 67459187

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 4 67464180

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 4 67459788

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 4 67449012
RayMabus
RayMabus

Posts : 176411
2014-04-11


Back to top Go down

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 4 Empty Re: Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše

Post by darth_vader Tue 1 Nov - 8:54

udba wrote:Ovo jezero moji zovu "Srbija i Crna Gora"

(dva oka u glavi)

RayMabus wrote:
Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 4 Dva%20oka%20avio


Proložac? Znaci forum sačinjavaju zidovi, nešto nacionalnih manjina i većinska dijaspora Kikaslanda...Hrvata jedva na kapaljku, izgleda...nije ni čudo da se protuhrvatski diše tu...:)
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 4 Empty Re: Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum