ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 Empty Re: Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše

Post by darth_vader 31/10/2016, 17:44

Imotski je prekrasan...grad bombon...Svakako jedan od ljepših gradova u državi...


Last edited by jasambrend on 31/10/2016, 17:46; edited 1 time in total

darth_vader

Posts : 19696
2014-04-17


Back to top Go down

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 Empty Re: Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše

Post by Eroo 31/10/2016, 17:46

RayMabus wrote:I onda je sve krenulo otvaranjem tunela "Sveti Ilija" 2013. godine i dolaskom autoceste. Tako je 2006. godine u Imotskom evidentirano 2100 noćenja, a deset godina poslije....
       
- U prvih 9 mjeseci u 112 smještajnih objekata u Imotskoj krajini evidentirano je 5220 dolazaka i 37.271 noćenje. Porast je to od 112 posto. Najviše noćenja ostvareno je na području grada Imotskog, u 31 smještajnom objektu zabilježeno je 13.150 noćenja, zatim slijede Podbablje (7986), Zmijavci (5010), Proložac (4033) i druga mala mjesta. Iduće godine očekuje se novih 30-40 objekata pa bi se ukupan broj mogao popeti na 150 kuća za odmor i novo povećanje broja noćenja u 2017. za 50-60 posto. Tako bi brojka noćenja mogla prijeći 60 tisuća - kaže Luka Kolovrat, direktor TZ-a Imotski.

http://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split-zupanija/clanak/id/447938/francuz-pun-dojmova-nakon-odmora-u-vili-kod-imotskog-bio-sam-svugdje-po-svijetu-ali-ovdje-je-najljepse

Malena mjesta srca moga... :)
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 Empty Re: Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše

Post by kaya 31/10/2016, 17:47

jasambrend wrote:Imotski je prekrasan...grad bombon...Svakako jedan od ljepših gradova u državi...
Zbilja?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 Empty Re: Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše

Post by Guest 31/10/2016, 17:55

jastreb wrote:
dva brata wrote:iman u tom području dvije kamene kuće, treba nešto uložiti,  u jednu su narkomani provalili ali ostalo je OK, ali kuće su u selima.. trebale bi biti negdje vanka, u prirodi, udaljene od drugih.. to je business.. 

inač to je budućnost turizma u RH, kupujte zemljište u dalmatinskoj zagori, obala je devastirana, dalmatinska zagora - vlajland , tamo će biti lova
Neće turizam na obali i otočadi nikada propasti,ali će doživjeti zamor. A da kontinentalna Dalmacija tj.turizam u njoj ima budućnost,slažem se.

Obala i otočad će morati pokrenuti vehabizaciju turizma,odnosno strog povratak na staro sa izbacivanjem svega onoga što nije autohtono.

Nego,jel bi mi netko znao reći koji element drži u Hrvatskoj lunaparkove?
pa neće propasti, nego omjer uloženog i dobijenog nije više-to-to.

zemljište te košta samo par stotina tisuća € za izgraditi vilu sa apartmanima. a onda dodaš tu vilu od 1-2milijun € sve skupa, i na kraju rentaš sobu za 30€ jer sve oko tebe je puno istih vila a na plažama gužva nemaš gdje ručnik stavit.. 

ovi gore u vlajlandu izgrade vilu sa bazenom , neznam za koliko? 150 000 -200 000 €,  - 10puta jeftinije i imaju iste prihode


Last edited by dva brata on 31/10/2016, 17:56; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 Empty Re: Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše

Post by Eroo 31/10/2016, 17:56


_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 Empty Re: Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše

Post by darth_vader 31/10/2016, 17:59

kaja wrote:
jasambrend wrote:Imotski je prekrasan...grad bombon...Svakako jedan od ljepših gradova u državi...
Zbilja?

Praktički je cijeli u kamenu, a kuće su izuzetno skladno građene od pravilno isklesanog kamena... još se stopio jednim dijelom s Modrim jezerom, a malo dalje i Crvenim...fascinantnih prizora ima, zaista...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 Empty Re: Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše

Post by Guest 31/10/2016, 18:01

pogledajte koju je perverziju napravio gradonačelnik.. vjerojatno je kao i svaki domoljub maznuo dobar dio toga, ali čovjek zna di treba investirati

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 Cdf001_view_02

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 Cdf001_main_01

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 Cdf001_indoor_06

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 Cdf001_outdoor_01
Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 Cdf001_main_06


Tjedan u špici sezone dođe 51.760 kuna!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 Empty Re: Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše

Post by kaya 31/10/2016, 18:01

jasambrend wrote:
kaja wrote:
jasambrend wrote:Imotski je prekrasan...grad bombon...Svakako jedan od ljepših gradova u državi...
Zbilja?

Praktički je cijeli u kamenu, a kuće su izuzetno skladno građene od pravilno isklesanog kamena... još se stopio jednim dijelom s Modrim jezerom, a malo dalje i Crvenim...fascinantnih prizora ima, zaista...
E tamo sam bila, kraj ta dva jezera , a u centru nisam.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 Empty Re: Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše

Post by Guest 31/10/2016, 18:02

doduše meni ta regija nije nešto :D ,(jest da vučem korjene od tamo), ali dobra je za investiranje u turizam, jer hrpa ljudi kaže da im je to super područje, u kapitalizmu tko te pita za mišljenje
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 Empty Re: Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše

Post by Guest 31/10/2016, 18:05

tjedan u špici sezone dodje 50 000kn.. lik je platio vjerojatno manje od 3milijuna kn sve skupa. 

neka mu ostane 40 000 kn nakon tjedna u špici.. samo 7 i 8 mjesec,  to je skoro 400 000kn. 
dodaj još 6,9 mjesec koji su dobro popunjeni, a ima gostiju i 5 i 10, i ostale .. . lik ovo isplati u 5-6godina. 

onaj koji izgradi vilu na obali, neće je isplaitit za 30godina
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 Empty Re: Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše

Post by RayMabus 31/10/2016, 18:20

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 101151856

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 03-imotski-kuca-prodaja

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 2012_google_imotski

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 Imota

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 IMOTSKA-PJACA-JEDNE-LJETNE-SRIJEDE.OVE-GODINE.

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 Image?view=image&format=raw&type=img&id=51

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 Total-imotski-2

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 P1010002

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 84129653

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 119460235

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 918289914-891638911-470372774

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 Berba

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 Vrljika

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 Dva%20oka%20avio

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 Canoe-safari-on-Vrljika-River-the-head-of-the-group
RayMabus
RayMabus

Posts : 176415
2014-04-11


Back to top Go down

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 Empty Re: Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše

Post by RayMabus 31/10/2016, 18:59

dva brata wrote:doduše meni ta regija nije nešto :D ,(jest da vučem korjene od tamo), ali dobra je za investiranje u turizam, jer hrpa ljudi kaže da im je to super područje, u kapitalizmu tko te pita za mišljenje
Meni je ok samo šta jbga nema industrije pa ono ....al baš zato sad je to ostalo netaknuto i owi skužili priliku .....došla autocesta pa tunel do Makarske ......i eto.

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 06_800_rascane_anreise_8.9.3_046

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 75984032

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 Vila-bazenom-ispod-biokova-split-20min-medugorje-2h-098805933-slika-24493249
RayMabus
RayMabus

Posts : 176415
2014-04-11


Back to top Go down

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 Empty Re: Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše

Post by Guest 31/10/2016, 22:44

RayMabus wrote:
dva brata wrote:doduše meni ta regija nije nešto :D ,(jest da vučem korjene od tamo), ali dobra je za investiranje u turizam, jer hrpa ljudi kaže da im je to super područje, u kapitalizmu tko te pita za mišljenje
Meni je ok samo šta jbga nema industrije pa ono ....al baš zato sad je to ostalo netaknuto i owi skužili priliku .....došla autocesta pa tunel do Makarske ......i eto.

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 06_800_rascane_anreise_8.9.3_046

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 75984032

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 Vila-bazenom-ispod-biokova-split-20min-medugorje-2h-098805933-slika-24493249
ovo je negdje iza biokova , zagvozd?
vidi lipe kuće, apartman, pogled na planine, šume, a par minuta dalje udaljeni si do autoceste, i 15min autom do plaže..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 Empty Re: Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše

Post by udba 31/10/2016, 22:52

Ja dođen samo za Gospu, prošećem kroz zaseok kad je naveče cili svit vani, malo se vidimo, pojedemo, popijemo, podivanimo, zapalimo i svak sebi.

_________________
Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 Empty Re: Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše

Post by RayMabus 31/10/2016, 22:55

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 Cde203_pool_01

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 Cde224_outdoor_03

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 Image_1024
RayMabus
RayMabus

Posts : 176415
2014-04-11


Back to top Go down

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 Empty Re: Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše

Post by RayMabus 31/10/2016, 23:01

dva brata wrote:
RayMabus wrote:
dva brata wrote:doduše meni ta regija nije nešto :D ,(jest da vučem korjene od tamo), ali dobra je za investiranje u turizam, jer hrpa ljudi kaže da im je to super područje, u kapitalizmu tko te pita za mišljenje
Meni je ok samo šta jbga nema industrije pa ono ....al baš zato sad je to ostalo netaknuto i owi skužili priliku .....došla autocesta pa tunel do Makarske ......i eto.

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 06_800_rascane_anreise_8.9.3_046

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 75984032

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 Vila-bazenom-ispod-biokova-split-20min-medugorje-2h-098805933-slika-24493249
ovo je negdje iza biokova , zagvozd?
vidi lipe kuće, apartman, pogled na planine, šume, a par minuta dalje udaljeni si do autoceste, i 15min autom do plaže..
Prwe dwije slike : pogled sa stajališta Prgomet koji gleda na moju Župu di ja imam kamenu kuču a treča slika je Zagwozd.

U biti kupaš se na moru , dole prowodiš onda pol ure do owamo i spawaš negdjw na osmi u prirodi.

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 Carte?map=viamichelin&z=10&lat=43.3969&lon=17.05616&width=550&height=382&format=png&version=latest&layer=background&debug_pattern=

Ujutro se probudiš u zelenilu.

Odmaraš mozak i puniš baterije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176415
2014-04-11


Back to top Go down

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 Empty Re: Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše

Post by Guest 31/10/2016, 23:03

kakve su to nadstrešnice na prvoj slici?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 Empty Re: Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše

Post by RayMabus 31/10/2016, 23:06

Noor wrote:kakve su to nadstrešnice na prvoj slici?
odmorište Rašćane Gornjeodmorište-Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 100px-Odmori%C5%A1te_Ra%C5%A1%C4%87ane_Gornje
RayMabus
RayMabus

Posts : 176415
2014-04-11


Back to top Go down

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 Empty Re: Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše

Post by RayMabus 31/10/2016, 23:09

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 49739678

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 Maxresdefault

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 Ra%C5%A1%C4%87ane%20Gornje%20-%20%C5%BDupa%20(13)
RayMabus
RayMabus

Posts : 176415
2014-04-11


Back to top Go down

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 Empty Re: Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše

Post by Guest 31/10/2016, 23:09

RayMabus wrote:
Noor wrote:kakve su to nadstrešnice na prvoj slici?
odmorište Rašćane Gornjeodmorište-Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 100px-Odmori%C5%A1te_Ra%C5%A1%C4%87ane_Gornje

ah, to :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 Empty Re: Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše

Post by udba 31/10/2016, 23:13

Ovo jezero moji zovu "Srbija i Crna Gora"

(dva oka u glavi)

RayMabus wrote:
Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 Dva%20oka%20avio


_________________
Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše - Page 3 Empty Re: Francuz pun dojmova nakon odmora u vili kod Imotskog: Bio sam svugdje po svijetu, ali ovdje je najljepše

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum