ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dalićka neoliberalka

Page 9 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Go down

Dalićka neoliberalka - Page 9 Empty Re: Dalićka neoliberalka

Post by kic 23/10/2016, 16:48

deda sindikalac wrote:nemam sad drugi, treba mi vremena da nađem

na

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/be/76/c6/be76c6265e3d4d66972dc8e9d2a1a329.jpg

kic
Admin

Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Dalićka neoliberalka - Page 9 Empty Re: Dalićka neoliberalka

Post by neva 23/10/2016, 16:50

kic wrote:mene nitko, ja sam main silovatelj, ulazim u šatore po volji i kažnjam kako hoću :p
gle njega, pravi Dalićka neoliberalka - Page 9 Hitler
sigurno si napravio ovaj forum samo zato da imaš 'podanike' :D :P
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Dalićka neoliberalka - Page 9 Empty Re: Dalićka neoliberalka

Post by kic 23/10/2016, 16:53

Neve wrote:
kic wrote:mene nitko, ja sam main silovatelj, ulazim u šatore po volji i kažnjam kako hoću :p
gle njega, pravi Dalićka neoliberalka - Page 9 Hitler
sigurno si napravio ovaj forum samo zato da imaš 'podanike' :D :P

kaže se 'harem' da ti pomognem malo :D

mada, stvarno je ko u Sulejmana, samo se bavim vašim svađama, a orgija ni za lijeka..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Dalićka neoliberalka - Page 9 Empty Re: Dalićka neoliberalka

Post by kic 23/10/2016, 16:54

deda nemoj da te ja obučem, imaš do 17:00 vremena :D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Dalićka neoliberalka - Page 9 Empty Re: Dalićka neoliberalka

Post by Guest 23/10/2016, 16:55

Neve wrote:
kic wrote:mene nitko, ja sam main silovatelj, ulazim u šatore po volji i kažnjam kako hoću :p
gle njega, pravi Dalićka neoliberalka - Page 9 Hitler
sigurno si napravio ovaj forum samo zato da imaš 'podanike' :D :P

kic je izgubio perspektivu

Dalićka neoliberalka - Page 9 Perspective
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dalićka neoliberalka - Page 9 Empty Re: Dalićka neoliberalka

Post by neva 23/10/2016, 16:58

kic wrote:kaže se 'harem' da ti pomognem malo :D

mada, stvarno je ko u Sulejmana, samo se bavim vašim svađama, a orgija ni za lijeka..
jbg, sad dolazi zima, za orgije čekaj proljeće :)
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Dalićka neoliberalka - Page 9 Empty Re: Dalićka neoliberalka

Post by kic 23/10/2016, 17:00

jebse deda, htio sam ti stavit Lauren Drain na av ima super stomak :_| :_|
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Dalićka neoliberalka - Page 9 Empty Re: Dalićka neoliberalka

Post by kic 23/10/2016, 17:01

Neve wrote:
kic wrote:kaže se 'harem' da ti pomognem malo :D

mada, stvarno je ko u Sulejmana, samo se bavim vašim svađama, a orgija ni za lijeka..
jbg, sad dolazi zima, za orgije čekaj proljeće :)

always some delay :comfort
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Dalićka neoliberalka - Page 9 Empty Re: Dalićka neoliberalka

Post by neva 23/10/2016, 17:03

deda sindikalac wrote:kic je izgubio perspektivu
možda, ali tvoj izbor avatara je sigurno katastrofa
što najednom fali bildericama? scratch
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Dalićka neoliberalka - Page 9 Empty Re: Dalićka neoliberalka

Post by Guest 23/10/2016, 17:04

kic wrote:jebse deda, htio sam ti stavit Lauren Drain na av ima super stomak :_| :_|

prošlo je ljeto, nisam više u tom filmu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dalićka neoliberalka - Page 9 Empty Re: Dalićka neoliberalka

Post by kic 23/10/2016, 17:06

vježbat moraš stalno a ne samo kad se mišići vide..

asila će dobit alergijsku reakciju na Hillary :D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Dalićka neoliberalka - Page 9 Empty Re: Dalićka neoliberalka

Post by Kermit 23/10/2016, 17:07

kic wrote:
deda ilerminatus wrote:
kic wrote:
aben wrote:
kic wrote:svatko ima svog silovatelja ovdje čini se :^^
haha, al ne moreš to reći za dedalosa, on viče silovanje! iz finte:)

da je deda žensko, on bi bio onaj tip frigidne visoke cure kojoj pokušavaš nešto zanimljiva reč, dok ti nisi ni izgovorio ona poluživotno mahne rukom: glup si.. :^^

nije istina, da sam žensko imao bih predivnu plavu kosu

daj makni taj avatar zgadi mi čips :blj
čim ju vidim dobijam kontrakcije, baba je dr. Octopus bokte
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Dalićka neoliberalka - Page 9 Empty Re: Dalićka neoliberalka

Post by Kermit 23/10/2016, 17:08

kic wrote:deda nemoj da te ja obučem, imaš do 17:00 vremena :D
treba zabraniti babine slike na forumu, tako sa na 4 cahain zabranili spominjanje nekog Bena sjesikesu i razbojnika od clintonice
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Dalićka neoliberalka - Page 9 Empty Re: Dalićka neoliberalka

Post by kic 23/10/2016, 17:11

ma samo da nije nsfw..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Dalićka neoliberalka - Page 9 Empty Re: Dalićka neoliberalka

Post by Guest 23/10/2016, 17:12

Dalićka neoliberalka - Page 9 Qo1QHho

Dalićka neoliberalka - Page 9 UeBGiq4
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dalićka neoliberalka - Page 9 Empty Re: Dalićka neoliberalka

Post by darth_vader 23/10/2016, 17:18

Neve wrote:
jasambrend wrote:Pa ovi se oteli kontroli skroz...Haso taman na vrijeme došao dok još nismo dobili masovne gole performanse po centrima gradova samozvanih umjetnika sponzoriranih od strane države...ideologija je tu najmanje bila bitna...
.. i nedajbože, Josipovićeve kompozicije i koncerte Suspect

Nisam baš upoznat s opusom, ali ako je suditi po koricama, CIA naveliko koristi njegove skladbe za slamanje zatvorenika u Guantanamu, a koji su rezistentni na heavy metal...ili ako im je netko posebno na piku...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Dalićka neoliberalka - Page 9 Empty Re: Dalićka neoliberalka

Post by Guest 23/10/2016, 19:58

kic wrote:
kolerik wrote:
kic wrote:meni je Haso bio zabavan, ali ne razumijem te bromance i plač sad za njim, sva savezništva su privremena i sve se znalo otprije kako ćes se odvrtiti, samo je trebalo čitati marcela..
Prvi otvoreno revizionisticki i proustaski politicar na nivou ministra. Nema to veze sa kulturom i resorom. Zato je bio vazan ekstremno desnim i proendehazijskim bukacima da ostane u vladi i kontrira dominantnoj ljevici u drzavno uzdrzavanoj kulturi da pali svjetinazorsku vatru.

osudio je ustaški režim još na početku mandata..

Dobro je kic, i Franjo je preklinjao srpsko stanovnistvo da ostane u svojim domovima kad je pocela Oluja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dalićka neoliberalka - Page 9 Empty Re: Dalićka neoliberalka

Post by Guest 23/10/2016, 20:01

Neve wrote:
ok, tebe treba pustiti da prvo istražiš i otkriješ što ustvari želiš, 'razgovor' ili ne, jer zasad ti očito nije baš jasno bi li piškio, kakio ili bi nešto treće

a tko je frustriran, to smo već lako i brzo ustvrdili, budući da je to na tebi bilo više nego očito :D
u međuvremenu si valjda lupio par puta glavom u štok da se resetiraš i popio apaurin, pa ti se 'podigao rep' i opet si sav jak i kočoperan B-) ali gle, sad se meni zbilja više ne da natjeravati, jer si onak', dosta dosadan

Fenomenalno, bab't'na mi se skinula sa grbe. Odlicno, samo je trebas ponuditi sa razgovorom, odmah ona nece.  Dalićka neoliberalka - Page 9 1f602 

Neve, svakako se javljaj na svakoj temi na kojoj pisem, nemoj uopce citati sto pisem, i drvi po svojem.  Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dalićka neoliberalka - Page 9 Empty Re: Dalićka neoliberalka

Post by Guest 23/10/2016, 20:10

A propos ovoga sto se vodi kao konstruktivniji dio rasprave, pa mislim da treba razdvojiti kulturu i umjetnost, upotrebljavate ih izmjenicno.

Umjetnik kojega financira itko, osim njega samoga, a narocito drzava, je izgubio samosvojnost izricaja, mogucnost istinske kritike drustva punim plucima. U tom smislu, sufliranje drzave Serbedzijinom kazalistu na Brijunima (!!) je krajnje upitno.

Kultura opet obuhvaca dosta institucionalnih djelatnosti konzerviranja i reporodukcije, eksponiranja sadrzaja, i to svakako treba financirati, i traziti vanjska sredstva financiranja od UNESCO-a do fondova EU. Zamislite da smo odbili izdvojiti novac za restauraciju Apoksiomena.

Ono sto mene zanima jest, kako su se kretala izdvajanja za kulturu u zadnjih 5 godina u apsolutnim iznosima i u strukturi? Jer je evidentno da ima dosta optuzbi za malverzacije na sve strane, a i financirali su se projekti koji tesko da pridonose interesu Hrvatske.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dalićka neoliberalka - Page 9 Empty Re: Dalićka neoliberalka

Post by aben 23/10/2016, 20:31

kolerik wrote:A propos ovoga sto se vodi kao konstruktivniji dio rasprave, pa mislim da treba razdvojiti kulturu i umjetnost, upotrebljavate ih izmjenicno.

Umjetnik kojega financira itko, osim njega samoga, a narocito drzava, je izgubio samosvojnost izricaja, mogucnost istinske kritike drustva punim plucima. U tom smislu, sufliranje drzave Serbedzijinom kazalistu na Brijunima (!!) je krajnje upitno.

Kultura opet obuhvaca dosta institucionalnih djelatnosti konzerviranja i reporodukcije, eksponiranja sadrzaja, i to svakako treba financirati, i traziti vanjska sredstva financiranja od UNESCO-a do fondova EU. Zamislite da smo odbili izdvojiti novac za restauraciju Apoksiomena.

Ono sto mene zanima jest, kako su se kretala izdvajanja za kulturu u zadnjih 5 godina u apsolutnim iznosima i u strukturi? Jer je evidentno da ima dosta optuzbi za malverzacije na sve strane, a i financirali su se projekti koji tesko da pridonose interesu Hrvatske.
a ča bi se dogodilo da smo odbili restaurirati aposkiomena? 

ljudi gladuju i nemaju za odjeću, i nezun.. zima in je, a vi bi restaurirali is njihovin šoldima.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Dalićka neoliberalka - Page 9 Empty Re: Dalićka neoliberalka

Post by Guest 23/10/2016, 20:39

aben wrote:
kolerik wrote:A propos ovoga sto se vodi kao konstruktivniji dio rasprave, pa mislim da treba razdvojiti kulturu i umjetnost, upotrebljavate ih izmjenicno.

Umjetnik kojega financira itko, osim njega samoga, a narocito drzava, je izgubio samosvojnost izricaja, mogucnost istinske kritike drustva punim plucima. U tom smislu, sufliranje drzave Serbedzijinom kazalistu na Brijunima (!!) je krajnje upitno.

Kultura opet obuhvaca dosta institucionalnih djelatnosti konzerviranja i reporodukcije, eksponiranja sadrzaja, i to svakako treba financirati, i traziti vanjska sredstva financiranja od UNESCO-a do fondova EU. Zamislite da smo odbili izdvojiti novac za restauraciju Apoksiomena.

Ono sto mene zanima jest, kako su se kretala izdvajanja za kulturu u zadnjih 5 godina u apsolutnim iznosima i u strukturi? Jer je evidentno da ima dosta optuzbi za malverzacije na sve strane, a i financirali su se projekti koji tesko da pridonose interesu Hrvatske.
a ča bi se dogodilo da smo odbili restaurirati aposkiomena? 

ljudi gladuju i nemaju za odjeću, i nezun.. zima in je, a vi bi restaurirali is njihovin šoldima.

Ne znam za drzavu u kojoj nema gladnih ljudi, takva se valjda jos nije ustrojila na kugli zemaljskoj. Nisam stekao dojam da su ti socijalni programi vazni.

Ali nigdje nisam vidio da je jedno drustvo maklo sve u stranu i odlucilo da nitko vise nece biti ni siromasan ni gladan, a u medjuvremenu nema ni obrane ni skolstva ni zdravstva...pa ni kulture.

Apoksiomen ce se zapravo sam po sebi mnogostruko isplatiti, gdje god da ga izloze i kad god da ga posalju na svjetsku turneju. Nisam strucnjak, ali ima ih svega nekoliko u svijetu. Sa takvim eksponatom, ako gospodaris pametno, mozes izbiti puno novaca, a u konacnici, ako zbilja zacrni, prodati ga. Cuo sam da su Talijani i Grci za nerestauriranog Apoksiomena nudili bianco cekove.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dalićka neoliberalka - Page 9 Empty Re: Dalićka neoliberalka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum