ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši

Page 10 of 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Go down

Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši - Page 10 Empty Re: Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši

Post by kaya Fri 30 Sep - 23:42

dzmrdz wrote:
jastreb wrote:
dzmrdz wrote:
maggie13 wrote:
dzmrdz wrote:

Manje je bitno jesi Hrvat u srpskom drustvu nego obratno.
mojne me..kako se to mjeri? :D
Pa tako, zivotnim iskustvom. Nikada mi Srbi nemamo taj presutni konsensus da se nekoga treba ignorirati i sl jer je druge nacije. U hRvatskoj ima. i pre rata i posle rata
Pa nismo mi vas napali nego mi vas.

Obično glasi taj otrcani odgovor. To nije opravdanje.

No imaš pogrešnu predstavu o Hrvatskoj i Hrvatima.

Ili poznaš isključivo vukovarski kraj,a tamo je podijeljenost tutta forza.

Tamo je podijeljenost takva da Srbin i Hrvat,koji ondje nikad nisu progovorili,ovdje kad dođu postanu jarani.
Taj kraj poiznajem najbolje, nisu svi naravno ali mnogo redje se hrvat odluci dovesti srbina u hrvatsko drustvo nego obratno. stvarno ovo tvrdim bez imalo malicioznosti. nekako smo mi tj gledali na nas kao na cigane, tako se neki nisu libili ni reci kad je doslo vreme
Nemam pojma o čemu ti pričaš. U mom društvu najnormalnije sjede. Pa čak i neki koji su svakakve izjave imali. Ali to im se eto zaboravilo ..

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši - Page 10 Empty Re: Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši

Post by michaellcmacha Fri 30 Sep - 23:44

bogomdani wrote:
michaellcmacha wrote:
bogomdani wrote:
dzmrdz wrote:
bogomdani wrote:Pa kome nije pun kurac prica o ratu,mislim na normalne likove??ebote proslo 20 godina....kao pravi partizani i borci iz NOR-a..svi im se trebaju klanjati,moraju imati privilegije i ne do bog,da imas drugacije misljenje..
Ja sam te likove,koji se druze preko udruga odhebao,treba raditi i stvarati a ne palamudaniti... rendeer

Vidi, ja to kad kazem nije isto kao kad kaze neko ko je isto kao i mara ucesnik.
Kako za koga..rekoh ja Mišamašu,podosta njih je tu uz njega,jer je nasilan u komunikaciji,optuzuje,podmecje,proziva,cak ga se neki likovi i boje,pa je lake ici linijom manjeg otpora,nego se fajtati sa njim..e ako ga to cini sretnim,neka mu bude...
Osobno,meni su i Hrvati i Srbi isti..Primjer,Mišamaš,ne moze preko takve "uvrede" preci..Evo,skocio je kao doberman,cim rekoh da sam bio kod srbina u restoranu..Ebe me se..tko je,bitno da napravi vrhunsku žderu,a ja sam itekako gurman...dokgod je netko prema meni pristojan,ja trostruko tako vracam,a mos ti biti i sam bog,ako si napastan-odjeb ti slijedi..
gle tebi su srbi stalno u fokusu, te imaju dobar paradajz, te prave odlične ćevape, te su im kurve jeftine u pograničnom pojasu i tako to, boli me krc, ionako sam te odavno skužio ko podvojenu ličnost još dok si se izdavao za židova jer te bilo sram reći da si srbin.... a neverbalno si stalno davao i daješ još uvijek do znanja da si srbin, mada to nije bitno, osim u toj mjeri da si u kurcu kad se sramiš samog sebe....
Mišamahu...nemoj biti zavidan..Srbi su bolji ljudi i gastronomi od Tebea,napuhanog baluna,koji se samodopadno pokusava nasilu nametnuti svima na forumu...
Kako i jednom rekoh,radje bih bio srbin,nego Ono sto si ti...Mišmaš svega zivoga,najvise frustracija i komplekasa...
Sramim..?' Ma ebem u logiku takve likove kao ti,koji nisu niti jednu iskrenu zasluzili..znak nipodaštavanja,kujis..nes sto tebe najvise boli Egotripa kao ti..
sad si već pomalo i dosadan... onak ko krpelj... aj vozi da te ne moram škropiti octom...;)
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši - Page 10 Empty Re: Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši

Post by L'âme Fri 30 Sep - 23:44

dzmrdz wrote:
maggie13 wrote:
dzmrdz wrote:
maggie13 wrote:
dzmrdz wrote:

Manje je bitno jesi Hrvat u srpskom drustvu nego obratno.
mojne me..kako se to mjeri? :D
Pa tako, zivotnim iskustvom. Nikada mi Srbi nemamo taj presutni konsensus da se nekoga treba ignorirati i sl jer je druge nacije. U hRvatskoj ima. i pre rata i posle rata
nisi objektivan, drele..nimalo..;-)
Ja to ne bih nikad izjavila..stetno uopcavanje..:-S

Cekaj, jesi se ti ikada susretala i druzila sa Srbima ali ne ovim iz rezervata i pacificiranim po Zg nego bas Srbima koji su bili na drugoj strani u ratu?
'rezervat' i 'pacificirani'?
Da, vrlo si objektivan..rekoh ti vec..ti si ostao u 90-im i tu sliku projiciras na danas..procitaj sad jos jednom sto si napisao, a ja reagirala :-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši - Page 10 Empty Re: Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši

Post by kaya Fri 30 Sep - 23:45

dzmrdz wrote:
maggie13 wrote:
dzmrdz wrote:
maggie13 wrote:
dzmrdz wrote:

Manje je bitno jesi Hrvat u srpskom drustvu nego obratno.
mojne me..kako se to mjeri? :D
Pa tako, zivotnim iskustvom. Nikada mi Srbi nemamo taj presutni konsensus da se nekoga treba ignorirati i sl jer je druge nacije. U hRvatskoj ima. i pre rata i posle rata
nisi objektivan, drele..nimalo..;-)
Ja to ne bih nikad izjavila..stetno uopcavanje..:-S

Cekaj, jesi se ti ikada susretala i druzila sa Srbima ali ne ovim iz rezervata i pacificiranim po Zg nego bas Srbima koji su bili na drugoj strani u ratu?
Ja jesam. Jedan stariji čovjek koji je bio gdje je bio jer nigdje drugdje ni nije mogao biti. I pobjegao ga je u Srbiju i vratio se.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši - Page 10 Empty Re: Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši

Post by Guest Fri 30 Sep - 23:49

michaellcmacha wrote:
dzmrdz wrote:
michaellcmacha wrote:
dzmrdz wrote:
michaellcmacha wrote:
gle od mog prijatelja sin svako malo ide u srbiju, konkretno u beograd... ali mladac je iskontrirao ocu i sad fura film konas bre zavadi i tako to... ali ti takve likove trpaš pod hrvate, a to ti nije to.... malo prije si reko nešto generaliziranju i sad ovo gore... ;))))

jesam dobro razumeo, znaci ti kao taj mladic nisu u stavri Hrvati tj vi pravi Hrvati ih ne priznajete i sta vise Hrvati ne idu medju srbe i ne druze se sa srbima?
šta ti nisi čuo za odricanje... pa naravno da nisu... jes ti čuo za onu zapovjed poštuj oca svog.... hrvati zasigurno ne idu u srbiju i ne druže se sa srbijancima po srbijanskim kafanama... bar ja ne poznam ni jednog hrvata, e sad što vi podrazumijevate pod hrvati to je druga priča, kao što i mi podrazumijevamo pod srbi, srbijanci....
Vidim nemas jos dokaza o nekonzistentnosti mojih tvrdnji ali sada ja imam jedan dokaz kontra tvojih tvrdnji.
nekidan si rekao da su srbi dosli tvom dedi na sahranu, dedi ustasi..i spomenuo si neku skojevku u 2 sv ratu u tom kontekstu takodjer
njih si naveo kao autenticne srbe i cak naveo da eto ako se oni ne racunaju pod "prave" srbe tvoj deda je onda bo zlocinac i sl jer mu ne bi srbi dosli..u tom smislu
znaci to jesu srbi koji idu ustasi na sprovod a hrvat momak neoptercen ratom vise nije hrvat ako je pojeo nesto ili popricao sa srbima kkoji mozda nisu uopste vidili rata? e mara..puca led pod nogama
skojevki nisam spominjao nacionalnost to odgovorno tvrdim niti navodio da bi mogla biti srpkinja kad to nije ni bila, banjalučka hrvatica... tu si fajlo od prve, ovi autentični srbi su srbi sa banije a ne iz srbije, i ne radi se o stotinama srba nego o pojedincima koji su posvjedočili jednom ustaši na odlasku.... jer nije on spašavao vascelo srpstvo po baniji nego nekoliko obitelji iz dva sela koja su odmah uz jel... i da drugi je kontekst i nije isto jedno i drugo što navodiš.... kako rekoh ja ne poznam hrvate koji svako malo lete u srbiju i provode se po splavima na dunavu u begešu.... jebiga tak je kak je...

Ja sam fajlo kako kazes iz razloga jer ti sada po prvi puta meni znanom tu cuvenu skojevku identificiras konacno kao Hrvaticu. Do sada kada si je spominjao vise si navodio da bi to moglo biti neka srpkinja al ajde..tu sam fulao jer ja nisam imao informaciju al to i nije fulanje

Od tih Srba sa Banije odjednom je samo njih 3 a ja mislio skupilo s epola sela.
Mara ostavljas te neke informacije na jedan nacin a onda ih predstavis na drugi nacin tj interpretiras kad ti odgovara.

Uglavnom suam sumarum, Hrvati koje se druze sa Srbima nisu Hrvati za tebe. Toliko o tome da ti ne mrzis. 
ja bih se mogao kladiti da je tebi samome nekada muka od sebe i te silne siline i gordosti ali neces da priznas. Izbije to na ovaj ili ona osigurac..
Ja sam iskren u svojim izjavama i nisam slagao niti jednom u vezi bilo cega. Ne kurcim se, ne pretim, ne ostavljam sublimalne poruke, implicitne ili eksplicitne. ne obecavam ovo ili ono, osecam se lagano sto se toga tice.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši - Page 10 Empty Re: Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši

Post by michaellcmacha Fri 30 Sep - 23:49

ljudi ja vas moram pozdraviti.. komp mi je još uvijek na terasi a sad je već pomalo zazimilo... a i moram neke skupe pozobati, već sam okasnio dobrih 2 sata.... lijep pozdrav svima do čitanja i pisanja u narednoj prilici.... svetozare nemoj se srditi ja se zajebavam... znam ja da si ti formatiran lik..... ;)), ajd uživajte... poz..

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši - Page 10 Empty Re: Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši

Post by Guest Fri 30 Sep - 23:50

maggie13 wrote:
dzmrdz wrote:
maggie13 wrote:
dzmrdz wrote:
maggie13 wrote:
mojne me..kako se to mjeri? :D
Pa tako, zivotnim iskustvom. Nikada mi Srbi nemamo taj presutni konsensus da se nekoga treba ignorirati i sl jer je druge nacije. U hRvatskoj ima. i pre rata i posle rata
nisi objektivan, drele..nimalo..;-)
Ja to ne bih nikad izjavila..stetno uopcavanje..:-S

Cekaj, jesi se ti ikada susretala i druzila sa Srbima ali ne ovim iz rezervata i pacificiranim po Zg nego bas Srbima koji su bili na drugoj strani u ratu?
'rezervat' i 'pacificirani'?
Da, vrlo si objektivan..rekoh ti vec..ti si ostao u 90-im i tu sliku projiciras na danas..procitaj sad jos jednom sto si napisao, a ja reagirala :-)
E vi ste svi tamo iz Zg i tih krajeva tako da su vasi kontakti minimalni i mogu se nabrojati na pola jedne ruke...al ajde
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši - Page 10 Empty Re: Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši

Post by michaellcmacha Fri 30 Sep - 23:50

javim se s moba kad pozobljem terapiju za hercigonju...;)

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši - Page 10 Empty Re: Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši

Post by Guest Fri 30 Sep - 23:51

michaellcmacha wrote:ljudi ja vas moram pozdraviti.. komp mi je još uvijek na terasi a sad je već pomalo zazimilo... a i moram neke skupe pozobati, već sam okasnio dobrih 2 sata.... lijep pozdrav svima do čitanja i pisanja u narednoj prilici.... svetozare nemoj se srditi ja se zajebavam... znam ja da si ti formatiran lik..... ;)), ajd uživajte... poz..

Laku noc! :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši - Page 10 Empty Re: Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši

Post by kaya Fri 30 Sep - 23:51

michaellcmacha wrote:ljudi ja vas moram pozdraviti.. komp mi je još uvijek na terasi a sad je već pomalo zazimilo... a i moram neke skupe pozobati, već sam okasnio dobrih 2 sata.... lijep pozdrav svima do čitanja i pisanja u narednoj prilici.... svetozare nemoj se srditi ja se zajebavam... znam ja da si ti formatiran lik..... ;)), ajd uživajte... poz..
Laku noc. A sveto je vjerojatno otišao žderat ili piti piffo ili s ruskinjom. To uvijek radi kada ne moze na kraj s nekim.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši - Page 10 Empty Re: Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši

Post by Guest Fri 30 Sep - 23:52

michaellcmacha wrote:
bogomdani wrote:
michaellcmacha wrote:
bogomdani wrote:
dzmrdz wrote:

Vidi, ja to kad kazem nije isto kao kad kaze neko ko je isto kao i mara ucesnik.
Kako za koga..rekoh ja Mišamašu,podosta njih je tu uz njega,jer je nasilan u komunikaciji,optuzuje,podmecje,proziva,cak ga se neki likovi i boje,pa je lake ici linijom manjeg otpora,nego se fajtati sa njim..e ako ga to cini sretnim,neka mu bude...
Osobno,meni su i Hrvati i Srbi isti..Primjer,Mišamaš,ne moze preko takve "uvrede" preci..Evo,skocio je kao doberman,cim rekoh da sam bio kod srbina u restoranu..Ebe me se..tko je,bitno da napravi vrhunsku žderu,a ja sam itekako gurman...dokgod je netko prema meni pristojan,ja trostruko tako vracam,a mos ti biti i sam bog,ako si napastan-odjeb ti slijedi..
gle tebi su srbi stalno u fokusu, te imaju dobar paradajz, te prave odlične ćevape, te su im kurve jeftine u pograničnom pojasu i tako to, boli me krc, ionako sam te odavno skužio ko podvojenu ličnost još dok si se izdavao za židova jer te bilo sram reći da si srbin.... a neverbalno si stalno davao i daješ još uvijek do znanja da si srbin, mada to nije bitno, osim u toj mjeri da si u kurcu kad se sramiš samog sebe....
Mišamahu...nemoj biti zavidan..Srbi su bolji ljudi i gastronomi od Tebea,napuhanog baluna,koji se samodopadno pokusava nasilu nametnuti svima na forumu...
Kako i jednom rekoh,radje bih bio srbin,nego Ono sto si ti...Mišmaš svega zivoga,najvise frustracija i komplekasa...
Sramim..?' Ma ebem u logiku takve likove kao ti,koji nisu niti jednu iskrenu zasluzili..znak nipodaštavanja,kujis..nes sto tebe najvise boli Egotripa kao ti..
sad si već pomalo i dosadan... onak ko krpelj... aj vozi da te ne moram škropiti octom...;)
blago meni... jocolor eto,ima i tvrdoglavijih od Tebea.. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši - Page 10 Empty Re: Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši

Post by Guest Fri 30 Sep - 23:53

kaja_333 wrote:
michaellcmacha wrote:ljudi ja vas moram pozdraviti.. komp mi je još uvijek na terasi a sad je već pomalo zazimilo... a i moram neke skupe pozobati, već sam okasnio dobrih 2 sata.... lijep pozdrav svima do čitanja i pisanja u narednoj prilici.... svetozare nemoj se srditi ja se zajebavam... znam ja da si ti formatiran lik..... ;)), ajd uživajte... poz..
Laku noc. A sveto je vjerojatno otišao žderat ili piti piffo ili s ruskinjom. To uvijek radi kada ne moze na kraj s nekim.
Kayo,opet nekom šeniš uz noge..nije to lijepo radit,a vis i Mišamaš je odustao Prvi... Opet Kaya-u nista... jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši - Page 10 Empty Re: Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši

Post by L'âme Fri 30 Sep - 23:54

dzmrdz wrote:
maggie13 wrote:
dzmrdz wrote:
maggie13 wrote:
dzmrdz wrote:
Pa tako, zivotnim iskustvom. Nikada mi Srbi nemamo taj presutni konsensus da se nekoga treba ignorirati i sl jer je druge nacije. U hRvatskoj ima. i pre rata i posle rata
nisi objektivan, drele..nimalo..;-)
Ja to ne bih nikad izjavila..stetno uopcavanje..:-S

Cekaj, jesi se ti ikada susretala i druzila sa Srbima ali ne ovim iz rezervata i pacificiranim po Zg nego bas Srbima koji su bili na drugoj strani u ratu?
'rezervat' i 'pacificirani'?
Da, vrlo si objektivan..rekoh ti vec..ti si ostao u 90-im i tu sliku projiciras na danas..procitaj sad jos jednom sto si napisao, a ja reagirala :-)
E vi ste svi tamo iz Zg i tih krajeva tako da su vasi kontakti minimalni i mogu se nabrojati na pola jedne ruke...al ajde
ne osjeca se lose netko u nekom drustvu zbog nacije, vec zbog onog sto je ucinio ili ne, sto predstavlja ili ne..

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši - Page 10 Empty Re: Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši

Post by Guest Fri 30 Sep - 23:54

maggie13 wrote:
dzmrdz wrote:
maggie13 wrote:
dzmrdz wrote:
maggie13 wrote:
mojne me..kako se to mjeri? :D
Pa tako, zivotnim iskustvom. Nikada mi Srbi nemamo taj presutni konsensus da se nekoga treba ignorirati i sl jer je druge nacije. U hRvatskoj ima. i pre rata i posle rata
nisi objektivan, drele..nimalo..;-)
Ja to ne bih nikad izjavila..stetno uopcavanje..:-S

Cekaj, jesi se ti ikada susretala i druzila sa Srbima ali ne ovim iz rezervata i pacificiranim po Zg nego bas Srbima koji su bili na drugoj strani u ratu?
'rezervat' i 'pacificirani'?
Da, vrlo si objektivan..rekoh ti vec..ti si ostao u 90-im i tu sliku projiciras na danas..procitaj sad jos jednom sto si napisao, a ja reagirala :-)

Pa ja znam da ti Srbi tamo jedva nos smeju pomoliti i ne znam sta je od toga kod njih ostalo sto se srpskim moze nazvati (ne mislim na glorifikovanje Draze mihajlovica i sl ako na to ciljate)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši - Page 10 Empty Re: Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši

Post by Guest Fri 30 Sep - 23:54

samo piffo sada..Rujka je u svom stanu,jeo ranije,jerbo sam se sinoc prejeo bozanstvene tjestenine,koju sam napravio,pa poslije morao pula povratiti,jerbo sam previs nafila u Sebea... rendeer
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši - Page 10 Empty Re: Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši

Post by kaya Fri 30 Sep - 23:55

bogomdani wrote:
kaja_333 wrote:
michaellcmacha wrote:ljudi ja vas moram pozdraviti.. komp mi je još uvijek na terasi a sad je već pomalo zazimilo... a i moram neke skupe pozobati, već sam okasnio dobrih 2 sata.... lijep pozdrav svima do čitanja i pisanja u narednoj prilici.... svetozare nemoj se srditi ja se zajebavam... znam ja da si ti formatiran lik..... ;)), ajd uživajte... poz..
Laku noc. A sveto je vjerojatno otišao žderat ili piti piffo ili s ruskinjom. To uvijek radi kada ne moze na kraj s nekim.
Kayo,opet nekom šeniš uz noge..nije to lijepo radit,a vis i Mišamaš je odustao Prvi... Opet Kaya-u nista... jocolor
Pa da nije ti bi otišao piffo. To uvijek radiš pa sto ne bi i sad?!
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši - Page 10 Empty Re: Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši

Post by Guest Fri 30 Sep - 23:55

maggie13 wrote:
dzmrdz wrote:
maggie13 wrote:
dzmrdz wrote:
maggie13 wrote:
nisi objektivan, drele..nimalo..;-)
Ja to ne bih nikad izjavila..stetno uopcavanje..:-S

Cekaj, jesi se ti ikada susretala i druzila sa Srbima ali ne ovim iz rezervata i pacificiranim po Zg nego bas Srbima koji su bili na drugoj strani u ratu?
'rezervat' i 'pacificirani'?
Da, vrlo si objektivan..rekoh ti vec..ti si ostao u 90-im i tu sliku projiciras na danas..procitaj sad jos jednom sto si napisao, a ja reagirala :-)
E vi ste svi tamo iz Zg i tih krajeva tako da su vasi kontakti minimalni i mogu se nabrojati na pola jedne ruke...al ajde
ne osjeca se lose netko u nekom drustvu zbog nacije, vec zbog onog sto je ucinio ili ne, sto predstavlja ili ne..

A sta ja to predstavljam a?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši - Page 10 Empty Re: Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši

Post by L'âme Fri 30 Sep - 23:55

Lnoc,Miha :-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši - Page 10 Empty Re: Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši

Post by Guest Fri 30 Sep - 23:57

Laku noc svima! Sweet dreams :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši - Page 10 Empty Re: Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši

Post by L'âme Fri 30 Sep - 23:57

dzmrdz wrote:
maggie13 wrote:
dzmrdz wrote:
maggie13 wrote:
dzmrdz wrote:

Cekaj, jesi se ti ikada susretala i druzila sa Srbima ali ne ovim iz rezervata i pacificiranim po Zg nego bas Srbima koji su bili na drugoj strani u ratu?
'rezervat' i 'pacificirani'?
Da, vrlo si objektivan..rekoh ti vec..ti si ostao u 90-im i tu sliku projiciras na danas..procitaj sad jos jednom sto si napisao, a ja reagirala :-)
E vi ste svi tamo iz Zg i tih krajeva tako da su vasi kontakti minimalni i mogu se nabrojati na pola jedne ruke...al ajde
ne osjeca se lose netko u nekom drustvu zbog nacije, vec zbog onog sto je ucinio ili ne, sto predstavlja ili ne..

A sta ja to predstavljam a?
to ti najbolje znas..ne poznajem te dobro da mogu procjenjivat ozbiljnije...za mene si pristojan i poduzetan lik, takav dojam ostavljas..no,to nije tema ;-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši - Page 10 Empty Re: Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši

Post by L'âme Fri 30 Sep - 23:58

Lnoc,drele,:-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši - Page 10 Empty Re: Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum