ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bunjac odselio u Irsku , zarađuje više nego u Saboru

Go down

Bunjac odselio u Irsku , zarađuje više nego u Saboru Empty Bunjac odselio u Irsku , zarađuje više nego u Saboru

Post by RayMabus Tue 11 Aug - 23:38

Triba vraćat kredite

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/politika/bunjac-odselio-u-irsku-zaraduje-vise-nego-u-saboru-kad-se-sjetim-hrvatske-i-onog-teatra-apsurda-1037706
RayMabus
RayMabus

Posts : 175944
2014-04-11


Back to top Go down

Bunjac odselio u Irsku , zarađuje više nego u Saboru Empty Re: Bunjac odselio u Irsku , zarađuje više nego u Saboru

Post by vuksadinare Wed 12 Aug - 5:05

..i aimentaciju placat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99110
2015-09-08


Back to top Go down

Bunjac odselio u Irsku , zarađuje više nego u Saboru Empty Re: Bunjac odselio u Irsku , zarađuje više nego u Saboru

Post by vuksadinare Wed 12 Aug - 5:07

..i sto mu ostane..zato on 'jos dva,tri posla dodatno radim'..i spava 3,4 sata...il ce ga herc strefit ili kicma Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99110
2015-09-08


Back to top Go down

Bunjac odselio u Irsku , zarađuje više nego u Saboru Empty Re: Bunjac odselio u Irsku , zarađuje više nego u Saboru

Post by AssadNaPodmornici Wed 12 Aug - 5:26

Jebiga nakon sabora čekala bi ga plaća od 3000 kn u privatnom sektoru i to jebacko guženje

Aj navodno je i on imao profesorsku plaću od 5000-,6000kn to čak i nije toliko loše

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20937
2018-06-14


Back to top Go down

Bunjac odselio u Irsku , zarađuje više nego u Saboru Empty Re: Bunjac odselio u Irsku , zarađuje više nego u Saboru

Post by vuksadinare Wed 12 Aug - 5:37

AssadNaPodmornici wrote:Jebiga nakon sabora čekala bi ga plaća od 3000 kn u privatnom sektoru i to jebacko guženje

Aj navodno je i on imao profesorsku plaću od 5000-,6000kn to čak i nije toliko loše
ma yoda pricas gluposti..tko jos daje placu od 3000 kuna u realnom sektoru..mozda cistacice to imaju..pa za to ti nitko vise nece raditi ma ni na razgovor pristati...jebote na bausteli s ekod nas mlati dobra lova..da ne govorim koliko zarađuju zanatlije poput elektricara,vodoinstalatera,servisera klimi itd itd...a i u firmama koje proizvode vis eti nitko ne prima ispod 4500 kuna...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99110
2015-09-08


Back to top Go down

Bunjac odselio u Irsku , zarađuje više nego u Saboru Empty Re: Bunjac odselio u Irsku , zarađuje više nego u Saboru

Post by vuksadinare Wed 12 Aug - 5:38

danas kod nas ako imas zanat bolje ti je nego kakvom birokratu...elem imas dobru placu i jos fuša koliko hoces...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99110
2015-09-08


Back to top Go down

Bunjac odselio u Irsku , zarađuje više nego u Saboru Empty Re: Bunjac odselio u Irsku , zarađuje više nego u Saboru

Post by AssadNaPodmornici Wed 12 Aug - 5:39

U tim firmama se mlati lova kada postaneš meštar nakon , dvije, tri godine
Pomoćnik aj početnik 3500 4500kn, ali sada će Korona kriza na zimu, opet će se ljudi mlatiti za 3000 kn
Iako nije loša turistička sezona evo ja u trećem tjednu,

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20937
2018-06-14


Back to top Go down

Bunjac odselio u Irsku , zarađuje više nego u Saboru Empty Re: Bunjac odselio u Irsku , zarađuje više nego u Saboru

Post by vuksadinare Wed 12 Aug - 5:42

AssadNaPodmornici wrote:U tim firmama se mlati lova kada postaneš meštar nakon , dvije, tri godine
Pomoćnik aj početnik 3500 4500kn, ali sada će Korona kriza na zimu, opet će se ljudi mlatiti za 3000 kn
Iako nije loša turistička sezona evo ja u trećem tjednu,
ma kurac...jebote ja sam cekao majstora da mi postavi tus kabinu dva tjedan..i kad je pstavio za dva sata posla uzeo mi 1500 kuna dok si rekao keks...a taj dan je postavio jos dvije tus kabine pa ti zbrajaj...kolika mu je placa u firmi...on kaze da je zadovoljan...plus van posla tjedno postavi jos pokoji tus...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99110
2015-09-08


Back to top Go down

Bunjac odselio u Irsku , zarađuje više nego u Saboru Empty Re: Bunjac odselio u Irsku , zarađuje više nego u Saboru

Post by vuksadinare Wed 12 Aug - 5:44

ja ne znam nijednog zanatliju danas koji dobar auto ne pici...imaju posla ko u prici...nema velike konkurencije...cekas dugo da ti dođe nesto napraviti jer jednostavno ne stignu zbog drugih poslova
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99110
2015-09-08


Back to top Go down

Bunjac odselio u Irsku , zarađuje više nego u Saboru Empty Re: Bunjac odselio u Irsku , zarađuje više nego u Saboru

Post by vuksadinare Wed 12 Aug - 5:45

ko hoce raditi imat c euvijek posla jer ce ga traziti ko nece..nece ga ni imati ni love...valjda cekajuci d anjih posao nađe
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99110
2015-09-08


Back to top Go down

Bunjac odselio u Irsku , zarađuje više nego u Saboru Empty Re: Bunjac odselio u Irsku , zarađuje više nego u Saboru

Post by AssadNaPodmornici Wed 12 Aug - 5:50

Pa postavi sam.
Iako ne znam niti ja tuš kabinu. Sve je to bušilica, tipli, par vida

Nemamo mi puno majstora većina Hrvata, kupi diplomu u Bosni i želi se uvaliti u kancelariju preko HDZa.. Da bi mogao tući faturete trebaš barem par godina iskustva pa u svakom poslu nakon par godina staža ide lova u privatnom sektoru, međutim kako rekoh većina Hrvata to ne želi

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20937
2018-06-14


Back to top Go down

Bunjac odselio u Irsku , zarađuje više nego u Saboru Empty Re: Bunjac odselio u Irsku , zarađuje više nego u Saboru

Post by vuksadinare Wed 12 Aug - 6:00

AssadNaPodmornici wrote:Pa postavi sam.
Iako ne znam niti ja tuš kabinu. Sve je to bušilica, tipli, par vida

Nemamo mi puno majstora većina Hrvata, kupi diplomu u Bosni i želi se uvaliti u kancelariju preko HDZa.. Da bi mogao tući faturete trebaš barem par godina iskustva pa u svakom poslu nakon par godina staža ide lova u privatnom sektoru, međutim kako rekoh većina Hrvata to ne želi
a nije ti samo tako postaviti tuš kabinu..to mora biti jako precizno...to naizgled izgleda tako..ali kad sam gledao majstora ima tu posla...jer ako nesto krivo postavis...voda ti pocen curiti van kabine..drugo ako treba moras i cijevi premjestiti pa prije postavljanja tusa i plocice postaviti...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99110
2015-09-08


Back to top Go down

Bunjac odselio u Irsku , zarađuje više nego u Saboru Empty Re: Bunjac odselio u Irsku , zarađuje više nego u Saboru

Post by RayMabus Thu 13 Aug - 23:14

Bunjac šljaka u Irskoj da otplati kredite

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/politika/nabavili-smo-zivotopis-bivseg-zastupnika-bunjac-se-hvali-zivotom-u-irskoj-ali-skriva-cime-se-bavi-cini-se-da-obavlja-nize-placene-poslove-1038091
RayMabus
RayMabus

Posts : 175944
2014-04-11


Back to top Go down

Bunjac odselio u Irsku , zarađuje više nego u Saboru Empty Re: Bunjac odselio u Irsku , zarađuje više nego u Saboru

Post by mentalitet Thu 13 Aug - 23:26

RayMabus wrote:Triba vraćat kredite

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/politika/bunjac-odselio-u-irsku-zaraduje-vise-nego-u-saboru-kad-se-sjetim-hrvatske-i-onog-teatra-apsurda-1037706

Znam ih ja par koji su bili na visokim polozajima ali nisu bili "sposobni domoljubi" koji znaju ukrasti za druge a neshto i za sebe,,,jebaji ga takvi se ne uklapaju oni moraju odlaziti vani da bi mogli vracati kredite..A neki rade i za strane kompanije u vlastitoj zemlji za sicu ali se osjecaju kao dio velike firme koja vrti vecu lovu nego bivsha YU..Vrti hrvatsku ili srpsku lovu koja ne ostaje u tim zemljama nego odlazi na neka druga mjesta gdje se oplodjuje i stvara vishak kapitala koji se opet vrti i stvara vishe love...jednostavno recheno i vrag sere na vecu hrpu..Samo ...meni su interesantni ovi koji rade za sicu..taj mozdani sklop mi josh nije jasan,,,valjda moraju jer se tako osjecaju bolje i nadmenije medju domacim puchanstvom..
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Bunjac odselio u Irsku , zarađuje više nego u Saboru Empty Re: Bunjac odselio u Irsku , zarađuje više nego u Saboru

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum