ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši

Page 1 of 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši Empty Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši

Post by Guest 30/9/2016, 15:11

POSLE MNOGO GODINAVučić: Srbija zarađuje više nego što troši
Autor: Tanjug | 30.09.2016. 12:55 - 30.09.2016. 13:50
Aleksandar Vučić najavio je povećanje plata i penzija i istakao da će Srbij imati suficit u budžetu. On se osvrnuo i na novi protest inicijative Ne da(vi)mo Beograd, ali i na kašnjenje u izgradnji Koridora 11.

Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši Aleksandar%20Vu%C4%8Di%C4%87%20Profimedia%20(8)_1000x0

Premijer Srbije Aleksandar Vučić je u Ćupriji rekao da će posle trećeg kvartala ove godine, po njegovoj proceni, suficit biti najmanje 28 milijardi dinara, što je prvi put posle mnogo godina.
Turski investitori 

Prilikom otvaranja fabrike tekstila “Tibet moda”i, Vučić je naznačio da je taj projekat, između ostalog, a možda i najviše, rezultat zalaganja ambasadora Turske u Srbiji.
"“Želimo da imamo dobre odnose sa Turskom. Mnogi su mu se smejali, a neki i ljutili, što nisam želeo sukobe sa muslimanima, što sam želeo mir i dobre odnose. A evo, ovo su rezultati dobrih odnosa, mi ih dočekujemo kao prijatelje"”, rekao je Vučić i podsetio na primer Krupnja  i fabriku Džinsi Tanera Bujukdžana.

"Prvi put nemamo manjak u državnoj kasi, javni dug nam ne raste, neće ni dostići 75 odsto BDP, a već ćemo krenuti da ga obaramo", rekao je Vučić.
Navodeći da Srbija više zarađuje nego što troši, Vučić je rekao da će sledeće godine deficit biti još niži.
"Sledi povećanje plata i penzija, polako... Plate i penzije ne povećevamo pred izbore, već kad prođu izbori, onda mogu da porastu. U roku od mesec dana, saznaćete sve posle dogovora sa MMF", rekao je Vučić. 
Mir i stabilnost najvažniji u regionu
Odgovarajući na pitanje koliko će referendum u Mađarskoj, izbori u Crnoj Gori, kao i situacija u BiH, uticati na odnose u regionu, Vučić je rekao da je za Srbiju najvažnije da sve protekne u miru i da se sačuva stabilnost.
Kad je reč o referendumu u Mađarskoj, Vučić je pomenuo da će ministar spoljnih poslova Ivica Dačić u nedelju uveče, posle glasanja, otići u Mađarsku i sastati sa ministrom Petrom Sijartom.
"Uskoro ću se i ja videti sa premijerom Mađarske Viktorom Orbanom. Imamo dobre odnose sa Mađarskom i to se neće kvariti", rekao je Vučić.
Isto tako, dodao je da je za nas važno da izbori u Crnoj Gori proteknu u miru i da se sačuva stabilnost, kao i u BiH.
Je l' stvar u rušenju tri barake ili rušenju mene 
Vučić je izjavio da je od početka protesta Inicijative ne (da)vimo Beograd jasno da oni ne protestuju zbog rušenja tri barake, već zbog rušenja njega, ali da mu nije jasno što to od početka nisu tako rekli.
Hiljade građana na protestu zbog rušenja u Savamali (FOTO+VIDEO)
Vučić je tako odgovorio na pitanje novinara kako komentariše prisustvo ličnosti iz nevladinih organizacija i civilnog sektora, poput Sonje Biserko, Saše Gajina i Borke Pavićević, na protestu Inicijative, juče u Beogradu.
"Neka oni rade svoj posao, mi ćemo svoj, neka oni ruše, mi ćemo da gradimo", rekao je premijer i ponovio da su protesti, pa i ovaj, demokratski i legitimni, samo je trebalo da od početka kažu šta je pravi razlog demonstracija.
Ironično je primetio da je fasciniran njihovom snagom i "predložio" da oni koji finansiraju aktivnosti Inicijative ulože tri ili pet puta toliko u neke projekte, od kojih ćemo, rekao je, bolje da živimo.
"Kad mi nađete mesnu zajednicu u kojoj neću moći da skupim više ljudi nego oni što skupe sa svih strana, odmah me smenite", zaključio je Vučić.
O koridoru 11
Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će deonica Koridora 11 od Ljiga do Preljine biti otvorena 30. oktobra, a na medijske napise da radovi kasne uzvratio da niko ne govori o tome da ti radovi nisu preduzeti sedam decenija.
"Odgovorni za kašnjenje će svakako biti kažnjeni" rekao je Vučić.
Što se kašnjenja tiče, Vučić je pojasnio neke stvari.
"Da, u pravu ste, kasne nekih 70 godina i dva meseca" i dodao da kašnjenje neće biti tolerisano, ali da je činjenica da je završeno ono što ljudi 70 godina nisu pipnuli, a obećavali su pred svake izbore. Ima propusta, ima problema, ali ih rešavamo i gradimo", zaključio je.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši Empty Re: Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši

Post by Stanojko 30/9/2016, 15:15

Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši Genotip

_________________
Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši Empty Re: Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši

Post by marcellus 30/9/2016, 15:17

Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši FN_sandwich-thinkstock_s4x3

_________________
Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši Empty Re: Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši

Post by marcellus 30/9/2016, 15:19

e da ne zaboravim

Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši Sky_cola_15l

_________________
Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši Empty Re: Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši

Post by marcellus 30/9/2016, 15:20

usput kako to đubre košta pet i pol kuna za litru i po a boca vode od litru i po košta više...

_________________
Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši Empty Re: Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši

Post by udba 30/9/2016, 15:21

Ajde, isplatilo se

Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši Cl11

_________________
Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši Empty Re: Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši

Post by marcellus 30/9/2016, 15:22

stvarno vučić bi s onim ustima baš i mogo mijenjat moniku

_________________
Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši Empty Re: Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši

Post by vuksadinare 30/9/2016, 15:28

sto ti je propaganda..mogli bi od ovog punousnog nesto i nauciti..sve bajno sve zlatno..nema beda
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši Empty Re: Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši

Post by Guest 30/9/2016, 15:38

hrvatsks jima 3 x veci dug od srbije
javni I ukupni.
volite da vozite aute
a mi polovnjake, yebiga.


Last edited by pizzon on 30/9/2016, 15:40; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši Empty Re: Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši

Post by marcellus 30/9/2016, 15:39

pizzon wrote:hrvatsks jima 3 x veci dug od srbije
javni I ukupni.
volite da vozite aute
a mi polovnjake,

i jedno tri puta veće plaće

_________________
Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši Empty Re: Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši

Post by Guest 30/9/2016, 15:42

marcellus wrote:
pizzon wrote:hrvatsks jima 3 x veci dug od srbije
javni I ukupni.
volite da vozite aute
a mi polovnjake,

i jedno tri puta veće plaće
3 X ni slucajno, ali da kreditima
drukte potrosnju to da
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši Empty Re: Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši

Post by michaellcmacha 30/9/2016, 15:43

marcellus wrote:Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši FN_sandwich-thinkstock_s4x3
opet on brsla o suficitu.... jebote pa jem nu nije već pojašnjeno da s tim iznosom ni kikriki ne mre kupiti....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši Empty Re: Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši

Post by marcellus 30/9/2016, 15:43

nije tri puta nego dva i pol statistički

kod vas je plaća kolko prosječna, nešto preko 300 eura, ovdje je oko 750

_________________
Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši Empty Re: Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši

Post by vuksadinare 30/9/2016, 15:44

pizzon wrote:hrvatsks jima 3 x veci dug od srbije
javni I ukupni.
volite da vozite aute
a mi polovnjake, yebiga.
bolje se raspitaj pizzon..srbuija je duzna preko 30 milijardi eura a hrvatska preko 50..mislim vanjski dug..gdje vidis ti to 'tri puta'..sto se tice unutarnjeg duga koji postotak je visi u korist hrvatske tu ti jos ono manje '3X..'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši Empty Re: Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši

Post by vuksadinare 30/9/2016, 15:45

marcellus wrote:nije tri puta nego dva i pol statistički

kod vas je plaća kolko prosječna, nešto preko 300 eura, ovdje je oko 750
nije ni dva i pol..oko dva..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši Empty Re: Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši

Post by Piglet 30/9/2016, 15:45

pizzon wrote:"“Želimo da imamo dobre odnose sa Turskom. Mnogi su mu se smejali, a neki i ljutili, što nisam želeo sukobe sa muslimanima, što sam želeo mir i dobre odnose. A evo, ovo su rezultati dobrih odnosa, mi ih dočekujemo kao prijatelje"”, rekao je Vučić i podsetio na primer Krupnja  i fabriku Džinsi Tanera Bujukdžana.
Prodali opet vjeru za večeru, srpska klasika.
Piglet
Piglet

Posts : 1304
2016-02-24


Back to top Go down

Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši Empty Re: Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši

Post by michaellcmacha 30/9/2016, 15:46

pizzon wrote:
marcellus wrote:
pizzon wrote:hrvatsks jima 3 x veci dug od srbije
javni I ukupni.
volite da vozite aute
a mi polovnjake,

i jedno tri puta veće plaće
3 X ni slucajno, ali da kreditima
drukte potrosnju to da
jel ti netko pojasnio da vi uopće ni ne možete toliko novaca posuditi.... vaš sveukupni kreditini kapacitet se svodi na desetinu kreditnog kapaciteta hrvatske.... ili da bukvaliziramo deset ste stepenica iza u svakom pa i u tom pogledu....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši Empty Re: Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši

Post by marcellus 30/9/2016, 15:47

inače javni dug vam je 72% BDP-a, naš je oko 84% i pao je za pet milijardi u zadnja tri mjeseca, bogu hvala da nemamo vladu

_________________
Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši Empty Re: Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši

Post by michaellcmacha 30/9/2016, 15:48

Piglet wrote:
pizzon wrote:"“Želimo da imamo dobre odnose sa Turskom. Mnogi su mu se smejali, a neki i ljutili, što nisam želeo sukobe sa muslimanima, što sam želeo mir i dobre odnose. A evo, ovo su rezultati dobrih odnosa, mi ih dočekujemo kao prijatelje"”, rekao je Vučić i podsetio na primer Krupnja  i fabriku Džinsi Tanera Bujukdžana.
Prodali opet vjeru za večeru, srpska klasika.
koji blentoni... onda su ih razguzili i nakon guženja čerečili 500 godina, sad bi ih riješili u još kraćem roku s tim da bi ledinu samo zaorali bez ponovnog 500-godišnjeg prcanja...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši Empty Re: Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši

Post by vuksadinare 30/9/2016, 15:49

kad se sjetim samo akko ej na forumu an sva zvona pricao o fiatuu..'te sad je srbija automobilska sila u europi..'..'evo milijardi za srbiju..'...'tadiću šampione...'..i slicne gluposti...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši Empty Re: Vučić: Srbija zarađuje više nego što troši

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum