ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke?

Page 3 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

 ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke? - Page 3 Empty Re: ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke?

Post by L'âme Tue 23 Aug - 20:36

mutava baštarda wrote:
epikur37 wrote:tito je to a i pedere riješio još davno :)
Lako mu je bilo kad je bio diktator... ovdje bi se danas prvo uzjebale lezbe spontano, pa soroševci po službenoj dužnosti, a na kraju bi zazvonio telefon i poziv iz ambasade bi dao smjer pravnoj regulativi...
Ma nije, bio je manga :D

L'âme

Posts : 25744
2014-04-11


Back to top Go down

 ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke? - Page 3 Empty Re: ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke?

Post by frakcija Tue 23 Aug - 20:37

Triny wrote:Di si ih našla samo...šta nisu prekrasne...
a kako im koža očuvana i put čista.
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

 ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke? - Page 3 Empty Re: ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke?

Post by Guest Tue 23 Aug - 20:37

 ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke? - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcT2wZvrooT-ng46VC-FPNvrOIFD8746LXqDKtniw7YvrHpVtKdIQA
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke? - Page 3 Empty Re: ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke?

Post by Trinity Tue 23 Aug - 20:37

maggie13 wrote:
dawson wrote:
kaja_333 wrote:
omni wrote:zar ima burki?
Nisam vidjela nikada.

Ja jesam
I ja. Vise puta.
I ja. 
Čak sam u rodilištu bila u sobi sa dvije muslimanke.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

 ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke? - Page 3 Empty Re: ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke?

Post by frakcija Tue 23 Aug - 20:39

Triny wrote:
maggie13 wrote:
dawson wrote:
kaja_333 wrote:
omni wrote:zar ima burki?
Nisam vidjela nikada.

Ja jesam
I ja. Vise puta.
I ja. 
Čak sam u rodilištu bila u sobi sa dvije muslimanke.
ja sam nekidan prvi put vidjela cvije gomile šarenih dekica sa crnim lancunom priko face ..u autobusu..alieni
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

 ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke? - Page 3 Empty Re: ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke?

Post by Trinity Tue 23 Aug - 20:39

frakcija wrote:
Triny wrote:Di si ih našla samo...šta nisu prekrasne...
a kako im koža očuvana i put čista.
I fino su našminkane...
I ove s kojima sam bila u rodilištu također njegovane, ispod tih marama koja kosa...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

 ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke? - Page 3 Empty Re: ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke?

Post by frakcija Tue 23 Aug - 20:40

Triny wrote:
frakcija wrote:
Triny wrote:Di si ih našla samo...šta nisu prekrasne...
a kako im koža očuvana i put čista.
I fino su našminkane...
I ove s kojima sam bila u rodilištu također njegovane, ispod tih marama koja kosa...
koža zaštićena od atmosferilija
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

 ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke? - Page 3 Empty Re: ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke?

Post by provocator Tue 23 Aug - 20:41

dva brata wrote:
mutava baštarda wrote:
epikur37 wrote:tito je to a i pedere riješio još davno :)
Lako mu je bilo kad je bio diktator... ovdje bi se danas prvo uzjebale lezbe spontano, pa soroševci po službenoj dužnosti, a na kraju bi zazvonio telefon i poziv iz ambasade bi dao smjer pravnoj regulativi...

da je tito ostao živ vjerojatno bi ga ubilo prvim pojestom sarajevu ili kosovu, ili bi ga srbi objesili ..

kada je "tito bio živ" , islam i nije bio tako radikalan, prve je burke i marame zabranio sam turčin Ataturk prije 100godina, danas bi njega turci objesili za jaja
Pa islam nije ni mogao biti radikalan jer je taj radikalizam bio sasječen u korijenu. Tak se to dela. Si vidio muslimane u Rusiji... Klanjaju se s majicama na kojima je slika Putina. Zna čovjek. Islamski radikalizam su stvorili oni kojima je trebao. Hajde pogodi tko su ti kojima je trebao? Imaš pravo samo jedanput pogađati.

_________________
 ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke? - Page 3 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

 ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke? - Page 3 Empty Re: ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke?

Post by Guest Tue 23 Aug - 20:49

Zapadna burka

 ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke? - Page 3 75d9a2f66373aa2a30c3c47b18b3f49e
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke? - Page 3 Empty Re: ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke?

Post by Of.Fender Tue 23 Aug - 21:39

kaja_333 wrote:
omni wrote:zar ima burki?
Nisam vidjela nikada.
Frend mi je prošli tjedan bio u Sarajevu. Pun ih je grad zaburkljenih. Ali to nije sve. Može se vidjeti muškarce kako 3 - 5 metara iza sebe vode ženu na uzici. Uzica na jednom...i na drugom kraju guzica, rekao bi pokojni Z. Balog :P
Of.Fender
Of.Fender

Posts : 274
2016-07-24


Back to top Go down

 ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke? - Page 3 Empty Re: ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke?

Post by frakcija Tue 23 Aug - 21:46

https://www.flickr.com/photos/thefamilycat/6254191263/in/photostream/
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

 ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke? - Page 3 Empty Re: ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke?

Post by Yehudi Tue 23 Aug - 22:12

RayMabus wrote:U Hrvatskoj, ruku na srce, ne može se reći da se žene u burkama viđaju svakodnevno. No, pošto smo dio Europske unije, pitanje nošenja burki svakako je zanimljiva tema i za hrvatsku javnost.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/anketa-treba-li-u-hrvatskoj-zabraniti-burke/914728.aspx


Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke?


  • Da

    81 %


  • Ne

    19 %


1,355
Glasova


  I moje ..................................D A
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

 ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke? - Page 3 Empty Re: ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke?

Post by Winter is coming Wed 24 Aug - 1:25

asilovski wrote:
kaja_333 wrote:Da. Čak i ono drugo kada pokriju kosu.
Pa to rade i žene na selu hehe
nema veze,nije ovo vise komunizam sad smo u demokraciji,sve zabraniti
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

 ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke? - Page 3 Empty Re: ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke?

Post by RayMabus Wed 24 Aug - 4:24

frakcija wrote: ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke? - Page 3 799D6F3DD96FFF75ADB96720472FF32E
 ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke? - Page 3 B81ee02c3f38ff74bbf28df99768c4d9
 ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke? - Page 3 6990659c6fbdf3a8c0f8b5286242421c
 ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke? - Page 3 1edc10588db5c58ef26c696799b22007
To nije burka nit nikab nego hidžab ( marama ) i nije tema a nit je upitno uopce,

O tome šta ti postaš i nije bila anketa niti bi ja glasova protiv toga šta postaš nego je tema tj anketa bila protiv ili za ovoga :

Burka
 ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke? - Page 3 220px-Woman_walking_in_Afghanistan
Burka u Afganistanu
 ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke? - Page 3 220px-Burqa_Afghanistan_01
Burka
Burka (rus. burka, pers. barak) je čupav krzneni kaput bez rukava, sa dlakom okrenutom van i oborenom tako da se voda ne može zadržavati (nose ga svi kavkaski narodi). Ova riječ je u hrvatskom jeziku gotovo izgubila uporabu, samo u nekim dijelovima Slavonije gdje se koristi kao naziv za čobanski kaput.
Također ova riječ se može ponekad čuti kao bukvalan prijevod engleske riječi (Burqa) koja se najčešće uporabljava kao naziv za žensku odijeću u islamskim zemljama.
Burka (Burqa) je pokrivalo za žensko tijelo i lice. Nose ga žene islamske vjeroispovjesti u Afganistanu te u dijelovima Pakistana i Indije.
Izrađena je od guste tkanine koja u potpunosti pokriva cijelo tijelo, uključujući i lice, dok predio očiju od vanjskog svijeta zakriva gusta mreža. Razlikuje se od kimara, dugačke pelerine koja pokriva kosu, vrat i ramena, a seže do koljena, kao i od čadora koji je sličan kimaru, jedino što je duži i seže do gležnjeva. Burka je specifična za Afganistan, državu u kojoj je u vrijeme talibanskog režima ženama bilo zabranjeno izlaziti iz kuće bez ovog odjevnog predmeta.

Vanjske poveznice

 ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke? - Page 3 30px-Commons-logo.svgNa Zajedničkom poslužitelju postoje datoteke na temu: Burka.


https://hr.wikipedia.org/wiki/Burka


Nikab
 ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke? - Page 3 151px-Muslim_woman_in_Yemen ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke? - Page 3 150px-EFatima_in_UAE_with_niqab
Nikab u Jemenu
Tzv. polunikab u UAE
Nikab (arapski: نقاب , "veo" ili "maska") - tkanina kojom neke muslimanske žene Arapskog svijeta pokrivaju lice.
Po pravilu se radi od crne tkanine. Nikab treba razlikovati od ostalih muslimanskih ženskih nošnji, npr. od burke koja za razliku od nikaba pokriva cijelo tijelo, a ne samo lice. Nikab je najviše rasprostranjen u zemljama Arapskog poluotoka kao što su: Saudijska Arabija, Jemen, Katar, Kuvajt, Oman, Bahrein i Ujedinjeni Arapski Emirati.

Porijeklo

Porijeklo nikaba je predislamsko - Tertulijan je još početkom 3. stoljeća pisao kako Arapkinje u potpunosti prekrivaju lice, ponekad i jedno oko.

Prisiljavanje, kontroverze i zabrane

Po zakonima šerijata, žene su obavezne nositi samo hidžab, koji za razliku od nikaba pokriva samo kosu. Jusuf Karadavi, islamski teolog, smatra da nošenje nikaba nije obvezno niti poželjan način odijevanja žena islamske vjeroispovijesti.
U Saudijskoj Arabiji, sve muslimanke moraju nositi veo preko lica u svetim mjestima kao što su Meka i Medina. Godine 2008., vjerski poglavar Meke - Muhamed Habadan, pozvao je žene da nose veo koji će im otkrivati samo jedno oko, da bi ostale muslimanke bile obeshrabrene i prestale se šminkati.[1]
U mnogim zemljama, postoji zabrana nošenja nikaba ili burke na javnim mjestima. U bivšoj Jugoslaviji, nošenje nikaba ili prisiljavanje žena na nošenje istog bilo je zabranjeno, u cilju jednakosti između muškaraca i žena.[2] Dana, 24. travnja 2010., belgijske vlasti usvajaju zakon po kojem se zabranjuje nošenje bilo kakvog pokrivala na licu koje bi učinilo lice neprepoznatljivim. Iako se ovdje nisu spominjali burka i nikab, ovaj zakon ih praktično zabranjuje u javnosti. Dana 13. srpnja 2010., francuski parlament također uvodi zabranu nošenja islamskih pokrivala, koje sakrivaju lice.

https://hr.wikipedia.org/wiki/Nikab

Burka i nikab nisu odjeca propisana islamom ( Kuranom ) a hidžab recimo je i sad ako je netko religiozan ono onda žena nosi hidžab al to nije nit burka nit nikab niti su burka i nikab ikakva islamska religijska obilježja uopce kako ih se predstavlja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175653
2014-04-11


Back to top Go down

 ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke? - Page 3 Empty Re: ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke?

Post by catabbath Wed 24 Aug - 6:55

kaja_333 wrote:
Sta ih nisi pljunuo?

A vidiš nije mi palo na pamet. Bio sam onako više wtf. iznenađen, nikad prije to nisam vidio. B-)
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12394
2015-08-21


Back to top Go down

 ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke? - Page 3 Empty Re: ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke?

Post by frakcija Wed 24 Aug - 7:00

RayMabus wrote:
frakcija wrote: ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke? - Page 3 799D6F3DD96FFF75ADB96720472FF32E
 ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke? - Page 3 B81ee02c3f38ff74bbf28df99768c4d9
 ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke? - Page 3 6990659c6fbdf3a8c0f8b5286242421c
 ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke? - Page 3 1edc10588db5c58ef26c696799b22007
To nije burka nit nikab nego hidžab ( marama ) i nije tema a nit je upitno uopce,

O tome šta ti postaš i nije bila anketa niti bi ja glasova protiv toga šta postaš nego je tema tj anketa bila protiv ili za ovoga :

Burka
 ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke? - Page 3 220px-Woman_walking_in_Afghanistan
Burka u Afganistanu
 ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke? - Page 3 220px-Burqa_Afghanistan_01
Burka
Burka (rus. burka, pers. barak) je čupav krzneni kaput bez rukava, sa dlakom okrenutom van i oborenom tako da se voda ne može zadržavati (nose ga svi kavkaski narodi). Ova riječ je u hrvatskom jeziku gotovo izgubila uporabu, samo u nekim dijelovima Slavonije gdje se koristi kao naziv za čobanski kaput.
Također ova riječ se može ponekad čuti kao bukvalan prijevod engleske riječi (Burqa) koja se najčešće uporabljava kao naziv za žensku odijeću u islamskim zemljama.
Burka (Burqa) je pokrivalo za žensko tijelo i lice. Nose ga žene islamske vjeroispovjesti u Afganistanu te u dijelovima Pakistana i Indije.
Izrađena je od guste tkanine koja u potpunosti pokriva cijelo tijelo, uključujući i lice, dok predio očiju od vanjskog svijeta zakriva gusta mreža. Razlikuje se od kimara, dugačke pelerine koja pokriva kosu, vrat i ramena, a seže do koljena, kao i od čadora koji je sličan kimaru, jedino što je duži i seže do gležnjeva. Burka je specifična za Afganistan, državu u kojoj je u vrijeme talibanskog režima ženama bilo zabranjeno izlaziti iz kuće bez ovog odjevnog predmeta.

Vanjske poveznice


 ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke? - Page 3 30px-Commons-logo.svgNa Zajedničkom poslužitelju postoje datoteke na temu: Burka.


https://hr.wikipedia.org/wiki/Burka


Nikab
 ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke? - Page 3 151px-Muslim_woman_in_Yemen ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke? - Page 3 150px-EFatima_in_UAE_with_niqab
Nikab u Jemenu
Tzv. polunikab u UAE
Nikab (arapski: نقاب , "veo" ili "maska") - tkanina kojom neke muslimanske žene Arapskog svijeta pokrivaju lice.
Po pravilu se radi od crne tkanine. Nikab treba razlikovati od ostalih muslimanskih ženskih nošnji, npr. od burke koja za razliku od nikaba pokriva cijelo tijelo, a ne samo lice. Nikab je najviše rasprostranjen u zemljama Arapskog poluotoka kao što su: Saudijska Arabija, Jemen, Katar, Kuvajt, Oman, Bahrein i Ujedinjeni Arapski Emirati.

Porijeklo


Porijeklo nikaba je predislamsko - Tertulijan je još početkom 3. stoljeća pisao kako Arapkinje u potpunosti prekrivaju lice, ponekad i jedno oko.

Prisiljavanje, kontroverze i zabrane


Po zakonima šerijata, žene su obavezne nositi samo hidžab, koji za razliku od nikaba pokriva samo kosu. Jusuf Karadavi, islamski teolog, smatra da nošenje nikaba nije obvezno niti poželjan način odijevanja žena islamske vjeroispovijesti.
U Saudijskoj Arabiji, sve muslimanke moraju nositi veo preko lica u svetim mjestima kao što su Meka i Medina. Godine 2008., vjerski poglavar Meke - Muhamed Habadan, pozvao je žene da nose veo koji će im otkrivati samo jedno oko, da bi ostale muslimanke bile obeshrabrene i prestale se šminkati.[1]
U mnogim zemljama, postoji zabrana nošenja nikaba ili burke na javnim mjestima. U bivšoj Jugoslaviji, nošenje nikaba ili prisiljavanje žena na nošenje istog bilo je zabranjeno, u cilju jednakosti između muškaraca i žena.[2] Dana, 24. travnja 2010., belgijske vlasti usvajaju zakon po kojem se zabranjuje nošenje bilo kakvog pokrivala na licu koje bi učinilo lice neprepoznatljivim. Iako se ovdje nisu spominjali burka i nikab, ovaj zakon ih praktično zabranjuje u javnosti. Dana 13. srpnja 2010., francuski parlament također uvodi zabranu nošenja islamskih pokrivala, koje sakrivaju lice.

https://hr.wikipedia.org/wiki/Nikab

Burka i nikab nisu odjeca propisana islamom ( Kuranom ) a hidžab recimo je i sad ako je netko religiozan ono onda žena nosi hidžab al to nije nit burka nit nikab niti su burka i nikab ikakva islamska religijska obilježja uopce kako ih se predstavlja.
pa hijab je i kršćankama propisan slijedeć stari zavijet..al to više skoro nitko ne šljivi.znam da nije tema..al zamisli kolko bi rjeđe pituravali kosu i peglali i kolko bi bila manje ispucana..
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

 ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke? - Page 3 Empty Re: ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke?

Post by RayMabus Wed 24 Aug - 7:24

NIsam uopce zainteresiran za hidžab , ne smeta mi , nije me brige. Brige me je samo za zabranu burke i nikaba jer žene u wehabizmu to moraju nosit a upravo ta zabrana daje nogu u ghuzicu wehabizmu iz države gdje se to strogo zabrani i kažnjava.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175653
2014-04-11


Back to top Go down

 ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke? - Page 3 Empty Re: ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke?

Post by Regoč Wed 24 Aug - 7:30

Složio bih se da treba zabraniti svako krabuljenje izvan maskenbala.

_________________
 ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke? - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

 ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke? - Page 3 Empty Re: ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke?

Post by RayMabus Wed 24 Aug - 7:32

Francuska: Policija na plaži u Nici natjerala žene da skinu burkini

 ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke? - Page 3 Burkini_pormo

Na objavljenim fotografijama jasno je kako policajci naređuju jednoj ženi da skine burkini, dok joj drugi policajac vjerovatno piše prekršajnu prijavu.

"Sjedila sam na plaži sa svojom porodicom. Nosila sam običnu maramu i nisam imala namjeru plivati", rekla je 34-godišnja Siam koja je također odstranjena s plaže. Istakla je kako je bila razočarana nakon što su prisutni počeli aplaudirati i govoriti "idi kući", nakon što joj je policija naredila da se mora udaljiti s plaže, prenosi Guardian.

Posljednji grad u Francuskoj koji je donio odluku o zabrani burkinija je Nica, što je posljedica nedavnog terorističkog napada u tom gradu kada je vozač kamiona usmrtio više od 80 osoba.

Iako su određene nevladine organizacije podnijele tužbu protiv gradova koji su zabranili burkinije, sve više gradova se odlučuje za tu mjeru, kako bi spriječili eventualne sukobe između muslimana i nemuslimana u Francuskoj.

http://www.klix.ba/lifestyle/francuska-policija-na-plazi-u-nici-natjerala-zene-da-skinu-burkini/160824016

Iako ovo nije burka i nema veze sa tom temom samo vijest danas : počelo je a Francuzi su otišli baš ekstremno desno povodom ovoga nakon onog masakra u NIci.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175653
2014-04-11


Back to top Go down

 ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke? - Page 3 Empty Re: ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke?

Post by omni Wed 24 Aug - 8:19

Sve dok se lice vidi nek nosi sto god hoce na glavi, u suprotnom bi trebalo bit dozvoljeno ulazit maskiran u banku i kretat se ulicom a sumnjam da jest.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

 ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke? - Page 3 Empty Re: ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke?

Post by Regoč Wed 24 Aug - 8:21

omni wrote:Sve dok se lice vidi nek nosi sto god hoce na glavi, u suprotnom bi trebalo bit dozvoljeno ulazit maskiran u banku i kretat se ulicom a sumnjam da jest.
:tu

_________________
 ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke? - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

 ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke? - Page 3 Empty Re: ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum