ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke?

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

 ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke? - Page 8 Empty Re: ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke?

Post by aben Thu 25 Aug - 15:50

frakcija wrote:
deda gulenist wrote:
frakcija wrote:
pa debilko
to je bio sarkazam, ruga se meni, nije vrjeđao tebe

bio si drzak prema njemu, a volio te..povrijedio si ga..zašto?..da si bio blaži mogao si što si htio..
pa da, jo i danas volin kako se un odnosi prema problemu mirovin, un zno da je to ponzi shema i da je održiva samo uz uvjet ubijanja umirovljenikov. ali njegov etatizam ni spojiv sa slobodarskim idejama, tako da nišće od svega:(

aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

 ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke? - Page 8 Empty Re: ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke?

Post by aben Thu 25 Aug - 15:52

deda gulenist wrote:
aben wrote:Članak 2.
eto piše ti da može bez ovo što možeš kupiti u Bauhausu, treba li ti podebljati?
[size=45]Pomoćna građevina koja se gradi na građevnoj čestici postojeće zgrade za potrebe te zgrade[/size]


[size=45]ča ti misliš da jo imun kuću na svakoj parceli?[/size]

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

 ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke? - Page 8 Empty Re: ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke?

Post by aben Thu 25 Aug - 15:55

deda gulenist wrote:
aben wrote:
deda gulenist wrote:
aben wrote:
moreš legalno kupiti, ali postaviti bez dozvole ne smiš.
http://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/2014_06_79_1476.html
opet lažeš, a možda ni ne razumiješ to što piše u tom dokumentu kad kaže

Bez građevinske dozvole i glavnog projekta može se graditi:


e, čitoj dalje, i unda kopiroj.

pa meni je jasno što piše, isto kao što mi je jasno da ti iznajmljivanjem preko AirBnB-a plaćaš državi porez, tj. plaćaju ga oni kojima iznajmljuješ, jer se porezi uvijek prevaljuju na kupca, iako ti misliš da si pametan i da se tvoja djelatnost ne oporezuje, al tako je to kad ti tamo iz njihovog ugovora ne možeš shavtiti što piše
ah...ali zoč toliko upireš? pa zapetljati ćeš se, 
prvo tvrdiš da me ne diroju jer ne zarađujen dovoljno, a unda da uredno ploćun porez. prvo odaberi jedno, a unda ću se očitovati.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

 ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke? - Page 8 Empty Re: ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke?

Post by Guest Thu 25 Aug - 16:06

aben wrote:
deda gulenist wrote:
aben wrote:Članak 2.
eto piše ti da može bez ovo što možeš kupiti u Bauhausu, treba li ti podebljati?
Pomoćna građevina koja se gradi na građevnoj čestici postojeće zgrade za potrebe te zgrade


ča ti misliš da jo imun kuću na svakoj parceli?

ono iz Bauhausa spada pod "vrtna sjenica"

čemu ti služe te parcele ako na njima ne živiš i ako nisu poljoprivredna površina na kojima ne uzgajaš ništa?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke? - Page 8 Empty Re: ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke?

Post by Guest Thu 25 Aug - 16:11

aben wrote:
prvo tvrdiš da me ne diroju jer ne zarađujen dovoljno, a unda da uredno ploćun porez. prvo odaberi jedno, a unda ću se očitovati.

PDV na ukupnu cijenu plaća kupac, ti na svoju osnovicu ne plaćaš porez, ono što ti platiš poreza je PDV na kupnju usluge oglašavanja na AirBnBu koju ti oni naplate onih par EUR

ti kad bi zarađivao preko 24.000kn godišnje (ili tako nešto +/- 2000 nisam 100% siguran) onda bi morao izdvojiti za mirovinsko i zdravstveno, došla bi ti obavijest iz porezne
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke? - Page 8 Empty Re: ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke?

Post by aben Thu 25 Aug - 16:19

deda gulenist wrote:
aben wrote:
deda gulenist wrote:
aben wrote:Članak 2.
eto piše ti da može bez ovo što možeš kupiti u Bauhausu, treba li ti podebljati?
Pomoćna građevina koja se gradi na građevnoj čestici postojeće zgrade za potrebe te zgrade


ča ti misliš da jo imun kuću na svakoj parceli?

ono iz Bauhausa spada pod "vrtna sjenica"

čemu ti služe te parcele ako na njima ne živiš i ako nisu poljoprivredna površina na kojima ne uzgajaš ništa?
u njima ne smis spavati ako ih i stavi na parcelu s kućom.


[size=31]tote su mi masline i smokve, mrtvi kapital. a fantastične parcele uz more, same stene na kima nišće ne more resti su mi napisali da je poljoprivredno zemljište:) [/size]


[size=31]država, being stupid since 1968...press
[/size]

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

 ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke? - Page 8 Empty Re: ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke?

Post by aben Thu 25 Aug - 16:25

deda gulenist wrote:
aben wrote:
prvo tvrdiš da me ne diroju jer ne zarađujen dovoljno, a unda da uredno ploćun porez. prvo odaberi jedno, a unda ću se očitovati.

PDV na ukupnu cijenu plaća kupac, ti na svoju osnovicu ne plaćaš porez, ono što ti platiš poreza je PDV na kupnju usluge oglašavanja na AirBnBu koju ti oni naplate onih par EUR

ti kad bi zarađivao preko 24.000kn godišnje (ili tako nešto +/- 2000 nisam 100% siguran)  onda bi morao izdvojiti za mirovinsko i zdravstveno, došla bi ti obavijest iz porezne
ne zun kako bi ti to drukčije reko, ne zun jel airbnb do hrvackoj de od svog profita i ni me briga jer to se mene ne tiče, jo tu uplatnicu iz porezne čekun već tri godine. 

a ako ti još tvrdiš da jo ploćun porez, jo ti samo morin reći- ako je tako, ni me briga:)


inače, super olakšica, 25 iljod jo, 25 iljod žena, 25 iljod sin i 25 hći, sve neoporezivo, bili bi ko hong kong:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

 ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke? - Page 8 Empty Re: ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke?

Post by marcellus Thu 25 Aug - 18:04

Kad europske žene budu smjele nositi bikini i minicu u kozojebistanu, onda neka se njihovima dozvoli da nose vreću preko glave u civilizaciji. Stvari moraju biti recipročne.

_________________
 ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke? - Page 8 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

 ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke? - Page 8 Empty Re: ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke?

Post by Guest Thu 25 Aug - 18:05

marcellus wrote:Kad europske žene budu smjele nositi bikini i minicu u kozojebistanu, onda neka se njihovima dozvoli da nose vreću preko glave u civilizaciji. Stvari moraju biti recipročne.
Oke,platim ti nepovratnu kartu u Saudijsku,da se dobro najedes tamo,napijes,izšlatas koju Umotanu,malo je poseksas,htjela ne htjela i onda jos im popopuješ,kako moraju postivati tvoju religiju i tvoje osobenosti..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke? - Page 8 Empty Re: ANKETA Treba li u Hrvatskoj zabraniti burke?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum