ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oni hoće da se odcijepe,mi kao ne damo

Go down

Oni hoće da se odcijepe,mi kao ne damo Empty Oni hoće da se odcijepe,mi kao ne damo

Post by vuksadinare Mon 27 Jun - 12:45

http://www.index.hr/vijesti/clanak/obljetnica-cuvene-snimke-koja-opisuje-sav-besmisao-rata-oni-hoce-da-se-odcijepe-mi-kao-ne-damo/902514.aspx
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Oni hoće da se odcijepe,mi kao ne damo Empty Re: Oni hoće da se odcijepe,mi kao ne damo

Post by vuksadinare Mon 27 Jun - 12:46

..ahahahahaha...stvarno legendarna snimka i izjava
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Oni hoće da se odcijepe,mi kao ne damo Empty Re: Oni hoće da se odcijepe,mi kao ne damo

Post by Guest Mon 27 Jun - 12:47

vuksadinare wrote:..ahahahahaha...stvarno legendarna snimka i izjava

...ko i ona s razmjenom mrtvih i cigareta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oni hoće da se odcijepe,mi kao ne damo Empty Re: Oni hoće da se odcijepe,mi kao ne damo

Post by Guest Mon 27 Jun - 12:52

Jadni ljudi stradali zbog nekoliko udbaških četničkih i ustaških prdonja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oni hoće da se odcijepe,mi kao ne damo Empty Re: Oni hoće da se odcijepe,mi kao ne damo

Post by Clone Stormtrooper Mon 27 Jun - 12:53

legendarna je i ona izjava Alije Izetbegovica ,,rata nece biti ,,
Clone Stormtrooper
Clone Stormtrooper

Male
Posts : 738
2016-02-19


Back to top Go down

Oni hoće da se odcijepe,mi kao ne damo Empty Re: Oni hoće da se odcijepe,mi kao ne damo

Post by vuksadinare Mon 27 Jun - 12:54

Usne Stjepana Gnječa wrote:Jadni ljudi stradali zbog nekoliko udbaških četničkih i ustaških prdonja.
..a jesi cuo ovo..'oficiri magla mi najebasmo'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Oni hoće da se odcijepe,mi kao ne damo Empty Re: Oni hoće da se odcijepe,mi kao ne damo

Post by Guest Mon 27 Jun - 12:56

I ovaj jadni vojnik na videu imao kurčevu sreću, prošao rat i na kraju pogine u saobraćajnoj nesreći. Laka mu zemlja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oni hoće da se odcijepe,mi kao ne damo Empty Re: Oni hoće da se odcijepe,mi kao ne damo

Post by vuksadinare Mon 27 Jun - 12:58

Usne Stjepana Gnječa wrote:I ovaj jadni vojnik na videu imao kurčevu sreću, prošao rat i na kraju pogine u saobraćajnoj nesreći. Laka mu zemlja.
...a nije to nista..ja zna jednog koji ej prosao citav rat a poginuo tako da je pao sa skele
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Oni hoće da se odcijepe,mi kao ne damo Empty Re: Oni hoće da se odcijepe,mi kao ne damo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum