ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bakir: Ne damo Komšića

Go down

Bakir: Ne damo Komšića Empty Bakir: Ne damo Komšića

Post by RayMabus Tue 21 Feb - 15:06

Skandalozna je najava ministra vanjskih poslova BiH Elmedina Konakovića da će u junu ove godine biti održana zajednička sjednica Vijeća ministara BiH i Vlade Hrvatske na kojoj će se razmatrati pitanje reforme Ustava i Izbornog zakona BiH, smatra zastupnik SDA u Zastupničkom domu Parlamenta BiH, Safet Kešo.

Kešo: Konaković je odlučio suverenitet i sudbinu BiH isporučiti Hrvatskoj, to mu nećemo dozvoliti

Vi nećete dozvoliti jel ?

Jun = šesti mjesec a šefu su vam izbori 14.05


"Prvo je bila posjeta Briselu sva tri člana Predsjednistva BiH, a onda je Komšić izenanda otišao u Tursku. Stigao je poziv turskog predsjednika, bio je vikend i zaista ne znam šta je bila tema razgovora", rekao je jutros u emisiji "Jutro za sve" generalni sekretar DF-a i državni parlamentarac Dženan Đonlagić.

Kao drugo, Željko Komšić nije predsjedavajući Predsjedništva BiH. Tu funkciju trenutno obnaša Željka Cvijanović. No, Erdogan nije pozvao nit predsjedavajuću niti člana Predsjedništva BiH Denisa Bećirovića.

Ono što je poznato, Erdogan i Komšić su razgovarali i o političkim prilikama u Bosni i Hercegovini, sa posebnim osvrtom na implementaciju izbornih rezultata, no više od toga nije saopćeno javnosti.

Zašto je Komšić iznenada posjetio Erdogana u vili Vahdettin u Istanbulu?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176447
2014-04-11


Back to top Go down

Bakir: Ne damo Komšića Empty Re: Bakir: Ne damo Komšića

Post by mentalitet Tue 21 Feb - 21:07

Jebo te ,otvorio si stotine tema o tom rvatu Komshicu.Otvori temu kao shto sam ja o Balkanu pa na njoj pishi koliko te volja o tom tvome ljubimcu::::::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum