ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obljetnica:"Oni se kao hoće odcijepiti,mi im kao ne damo"

Go down

Obljetnica:"Oni se kao hoće odcijepiti,mi im kao ne damo" Empty Obljetnica:"Oni se kao hoće odcijepiti,mi im kao ne damo"

Post by vuksadinare 6/28/2018, 10:06

http://www.poskok.info/oni-se-kao-hoce-odcijepiti-mi-im-kao-ne-damo/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99113
2015-09-08


Back to top Go down

Obljetnica:"Oni se kao hoće odcijepiti,mi im kao ne damo" Empty Re: Obljetnica:"Oni se kao hoće odcijepiti,mi im kao ne damo"

Post by vuksadinare 6/28/2018, 10:06

poveznica sa likom ciji ej bio crveni fico u osijeku..i ovaj je poginuo u prometnoj nesreci par gdoian poslije
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99113
2015-09-08


Back to top Go down

Obljetnica:"Oni se kao hoće odcijepiti,mi im kao ne damo" Empty Re: Obljetnica:"Oni se kao hoće odcijepiti,mi im kao ne damo"

Post by vuksadinare 6/28/2018, 10:10

ovo mi ej jedan od jacih kadrova iz ratova devedesetih...inace ovo s edesilo kod metlike uz hrvatsko-slovensku granicu...kada je kolona jna upala u zasjedu slo teritorijalaca...inace bili su iz karlovackog garnizona...nakon dvo satne borbe dio vojniak se predao teritorijalcima a dio se uspio izvuci nazad u obliznju hrvatsku kao i ovaj bahrudin..ali opet nakon nekoliko dana vratili su ga u sloveniju dgje je na koncu bio zarobljen..ili s epredao
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99113
2015-09-08


Back to top Go down

Obljetnica:"Oni se kao hoće odcijepiti,mi im kao ne damo" Empty Re: Obljetnica:"Oni se kao hoće odcijepiti,mi im kao ne damo"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum