ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri

Page 13 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Go down

HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri - Page 13 Empty Re: HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri

Post by frakcija 19/6/2016, 00:25

Iknar je gay wrote:
frakcija wrote:
Iknar je gay wrote:
red wolf wrote:A vidi ove...

http://www.index.hr/vijesti/clanak/splitski-hdz-iza-nereda-na-utakmici-stoji-jugonacionalisticki-pokret--zele-rusiti-drzavu/900699.aspx

Pa dobro u kojoj realnosti ovi žive? Da nema njih, danas, u 21. stoljeću Jugoslavija ( prva i druga ) i sve vezano uz njih, spominjalo bi se samo na satovima povijesti...
Kako god su Orjunaši stvar povijesti,isto tako su i Ustaše,pa svejedno se bruji o nekakvim ustašama,no što ta dva pokreta službeno više i ne postoje,to ne znači da ne postoje i simpatizeri njihovih ideja.
pa ima dosta jugonostalgičara..to su redom prostodušni, nezlonamjerni naivci..nikad nisam vidjela agresivnog ili militantnog jugonostalgičara...drugi par postola su razne civilne udruge s tim prefiksom, taki  su kvarni do srži.
Onda bit će da nisi nikad naletila na Soru.Ona je pravi primjer militantnog jugonostalgičara a ne kao miroljubivi dobrodušni jastreb.
Podsjeća me na adminku sa fb grupe Komandira Šamila (u kojoj je on bio glas razuma). Čini mi se da se Mambaša zvala..eh kad smo kod Šamila. link

frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri - Page 13 Empty Re: HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri

Post by udba 19/6/2016, 00:47

max123 wrote:
v_vlado wrote:
Viš,hrvati su jadni narod....dođe neki bolji igrač iz daleke australije i onda hoće biti veći hrvat od nas koji smo ovdje živjeli i učili o marksizmu  i besklasnom društvu i sve preživjeli,sačuvali granice i državu....ali,ne to nije dosta još izaberemo primorsku štrebericu za predsjednicu kojoj je cilj ništa,nula,zero.....i najbolja stvar zadnja....za premijera dođe čovjek za kojeg nitko nije dao ni jedan glas,loše govori materinji jezik i političku situaciju ne poznaje....pa mi još i dobro da postojimo aupičkumaterinu.....
.
aha,znaci nisu problem ercegovci..neg i dalmosi,dijaaporasi,ovi-oni.poznat fenomen.pazi,cacina strana,imocani,ozenio duvanjku,mater mi.ni dan danas ga nisu duvnjaci akceptirali,pa tako ni nas troicu sinova.a ista raca,bogtejebo,ikavci,imena prezimena,obicaji,sve.sad si probaj zamislit kak je jednom tovaru ili ercegovcu u tudjem(kajkana)i neprijateljskom okruzenju.to su dva svita.a neko reko da su jedan narod i moras zajedno funkcionirat,da ga jebes.a u biti ne ide da mu jebes mater..jer je neprirodno.vi ste ubiti 100% etnicki slovenci,a mi ono malo iskonskih Hrvata ikavaca.sca napravit,neznam,ali znam da je taj agram od mojih dinaroida napravio feminizirane pickice.a i vi krotizirani slovenci ste nezadovoljni.di povuc crtu i kako razclanit nesto sto nikad nije islo zajedno.ca drugi kazu na ovo..
Ovo je istina, treba povuć crtu Virovitica Karlobag, istok Srbiji,zapad Slovencima ili Švabi pa da bude mir.


udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri - Page 13 Empty Re: HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri

Post by IL Risorto 19/6/2016, 00:50

udba wrote:
max123 wrote:
v_vlado wrote:
Viš,hrvati su jadni narod....dođe neki bolji igrač iz daleke australije i onda hoće biti veći hrvat od nas koji smo ovdje živjeli i učili o marksizmu  i besklasnom društvu i sve preživjeli,sačuvali granice i državu....ali,ne to nije dosta još izaberemo primorsku štrebericu za predsjednicu kojoj je cilj ništa,nula,zero.....i najbolja stvar zadnja....za premijera dođe čovjek za kojeg nitko nije dao ni jedan glas,loše govori materinji jezik i političku situaciju ne poznaje....pa mi još i dobro da postojimo aupičkumaterinu.....
.
aha,znaci nisu problem ercegovci..neg i dalmosi,dijaaporasi,ovi-oni.poznat fenomen.pazi,cacina strana,imocani,ozenio duvanjku,mater mi.ni dan danas ga nisu duvnjaci akceptirali,pa tako ni nas troicu sinova.a ista raca,bogtejebo,ikavci,imena prezimena,obicaji,sve.sad si probaj zamislit kak je jednom tovaru ili ercegovcu u tudjem(kajkana)i neprijateljskom okruzenju.to su dva svita.a neko reko da su jedan narod i moras zajedno funkcionirat,da ga jebes.a u biti ne ide da mu jebes mater..jer je neprirodno.vi ste ubiti 100% etnicki slovenci,a mi ono malo iskonskih Hrvata ikavaca.sca napravit,neznam,ali znam da je taj agram od mojih dinaroida napravio feminizirane pickice.a i vi krotizirani slovenci ste nezadovoljni.di povuc crtu i kako razclanit nesto sto nikad nije islo zajedno.ca drugi kazu na ovo..
Ovo je istina, treba povuć crtu Virovitica Karlobag, istok Srbiji,zapad Slovencima ili Švabi pa da bude mir.


Boga mi,ima tu logike.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri - Page 13 Empty Re: HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri

Post by L'âme 19/6/2016, 00:50

Nekima nece nikad doci mir..u glavama..kad nemaju tamo nista osim smjese za modeliranje..
;-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri - Page 13 Empty Re: HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri

Post by Ero 19/6/2016, 01:58

Evo baš čitam da subandite  pošteno namlatili Hercegovci iz Berlina. :D

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri - Page 13 Empty Re: HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri

Post by darth_vader 19/6/2016, 02:40

Iknar je gay wrote:
udba wrote:
max123 wrote:
v_vlado wrote:
Viš,hrvati su jadni narod....dođe neki bolji igrač iz daleke australije i onda hoće biti veći hrvat od nas koji smo ovdje živjeli i učili o marksizmu  i besklasnom društvu i sve preživjeli,sačuvali granice i državu....ali,ne to nije dosta još izaberemo primorsku štrebericu za predsjednicu kojoj je cilj ništa,nula,zero.....i najbolja stvar zadnja....za premijera dođe čovjek za kojeg nitko nije dao ni jedan glas,loše govori materinji jezik i političku situaciju ne poznaje....pa mi još i dobro da postojimo aupičkumaterinu.....
.
aha,znaci nisu problem ercegovci..neg i dalmosi,dijaaporasi,ovi-oni.poznat fenomen.pazi,cacina strana,imocani,ozenio duvanjku,mater mi.ni dan danas ga nisu duvnjaci akceptirali,pa tako ni nas troicu sinova.a ista raca,bogtejebo,ikavci,imena prezimena,obicaji,sve.sad si probaj zamislit kak je jednom tovaru ili ercegovcu u tudjem(kajkana)i neprijateljskom okruzenju.to su dva svita.a neko reko da su jedan narod i moras zajedno funkcionirat,da ga jebes.a u biti ne ide da mu jebes mater..jer je neprirodno.vi ste ubiti 100% etnicki slovenci,a mi ono malo iskonskih Hrvata ikavaca.sca napravit,neznam,ali znam da je taj agram od mojih dinaroida napravio feminizirane pickice.a i vi krotizirani slovenci ste nezadovoljni.di povuc crtu i kako razclanit nesto sto nikad nije islo zajedno.ca drugi kazu na ovo..
Ovo je istina, treba povuć crtu Virovitica Karlobag, istok Srbiji,zapad Slovencima ili Švabi pa da bude mir.


Boga mi,ima tu logike.

A eli bogati...hoćemo i mi Slovenke, eto vama Turci...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri - Page 13 Empty Re: HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri

Post by jastreb 19/6/2016, 09:13

Ero wrote:Evo baš čitam da subandite  pošteno namlatili Hercegovci iz Berlina. :D
A da je među banditima bio i lik iz Čapljine,to nisi čito?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri - Page 13 Empty Re: HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum