ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri

Page 11 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next

Go down

HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri - Page 11 Empty Re: HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri

Post by IL Risorto 18/6/2016, 22:49

red wolf wrote:
Iknar je gay wrote:
red wolf wrote:
veber wrote:s nogometa na dogme.
nemres bilivit al se uzjebase qvazi vjernici i qvazi katolici...
da ne tipkam o qvazi cifutima, za ne povjerovat...
Preporučio bih ti da se malo baviš Kabalom, a ne ovim prizemnim ljudskim radostima kao što je nogomet i sve ono popratno što ide s njime...
Nisam pretpostavlja da si kabalist.
I nisam...Ja sam sve...
I dark magic user ?

IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri - Page 11 Empty Re: HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri

Post by RayMabus 18/6/2016, 22:49

Usne Stjepana Gnječa wrote:

Ja sam završio OT VIII
U scientološkoj crkvi su ok samo prvih par nivoa a ovo poslije .....ne ....tako da tamo ne možeš postati taj OT VIII u smislu šta taj OT VIII u praksi zaista prestavlja.

PS ; nije ti ona naredba od scientologa .....moja je tj dobio sam je preko viših nivoa kad me nešto zanimalo itd itd itd.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri - Page 11 Empty Re: HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri

Post by v_vlado 18/6/2016, 22:51

Možete mi pušit kurac....reče mamić.i postane predsjednik dinama.....i mi mu još pušimo......
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri - Page 11 Empty Re: HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri

Post by red wolf 18/6/2016, 22:51

Iknar je gay wrote:
red wolf wrote:
Iknar je gay wrote:
red wolf wrote:
veber wrote:s nogometa na dogme.
nemres bilivit al se uzjebase qvazi vjernici i qvazi katolici...
da ne tipkam o qvazi cifutima, za ne povjerovat...
Preporučio bih ti da se malo baviš Kabalom, a ne ovim prizemnim ljudskim radostima kao što je nogomet i sve ono popratno što ide s njime...
Nisam pretpostavlja da si kabalist.
I nisam...Ja sam sve...
I dark magic user ?
Ne...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri - Page 11 Empty Re: HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri

Post by red wolf 18/6/2016, 22:52

v_vlado wrote:Možete mi pušit kurac....reče mamić.i postane predsjednik dinama.....i mi mu još pušimo......
Ali, zašto mu pušiš?
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri - Page 11 Empty Re: HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri

Post by veber 18/6/2016, 22:52

max123 wrote:
veber wrote:
ti konstantno jedes govna kao i zemo ti ero...
dojcman,ebli ti ercegovci mater..
ne mogu, osim ako nisu nekrofili.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri - Page 11 Empty Re: HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri

Post by v_vlado 18/6/2016, 22:53

red wolf wrote:
v_vlado wrote:Možete mi pušit kurac....reče mamić.i postane predsjednik dinama.....i mi mu još pušimo......
Ali, zašto mu pušiš?
Jer hrvati puše hercegovcima...
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri - Page 11 Empty Re: HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri

Post by red wolf 18/6/2016, 22:53

v_vlado wrote:
red wolf wrote:
v_vlado wrote:Možete mi pušit kurac....reče mamić.i postane predsjednik dinama.....i mi mu još pušimo......
Ali, zašto mu pušiš?
Jer hrvati puše hercegovcima...
Pa dobro, to je stvar volje dakako...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri - Page 11 Empty Re: HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri

Post by IL Risorto 18/6/2016, 22:55

v_vlado wrote:
red wolf wrote:
v_vlado wrote:Možete mi pušit kurac....reče mamić.i postane predsjednik dinama.....i mi mu još pušimo......
Ali, zašto mu pušiš?
Jer hrvati puše hercegovcima...
Zbog njih hrvatska reprezentacija i nije Hrvatska,već Bosanska&Hercegovačka,hrvatska je tek u nazivu.Zašto ne odjebu u svoju državu i tamo stvaraju reprezentaciju.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri - Page 11 Empty Re: HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri

Post by RayMabus 18/6/2016, 22:55

KOliko svađa. A sve možete riješit sa jednostavnom naredbom : PRESTANI DA TI DRUGI BUDU FASCINANTI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri - Page 11 Empty Re: HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri

Post by Guest 18/6/2016, 22:56

RayMabus wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:

Ja sam završio OT VIII
U scientološkoj crkvi su ok samo prvih par nivoa a ovo poslije .....ne ....tako da tamo ne možeš postati taj OT VIII u smislu šta taj OT VIII u praksi zaista prestavlja.

PS ; nije ti ona naredba od scientologa .....moja je tj dobio sam je preko viših nivoa kad me nešto zanimalo itd itd itd.

Trebaš proći sve a ne samo ono što misliš da ti "odgovara" (reaktivni um) ....Problem je što nemožeš savladati viši level ako nisi savladao niži level. Nećeš ništa razumjeti a vrlo lako možeš završiti na urgentnoj psihijatriji i ni bog te ne spasi i dovede u red.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri - Page 11 Empty Re: HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri

Post by red wolf 18/6/2016, 22:56

RayMabus wrote:KOliko svađa. A sve možete riješit sa jednostavnom naredbom : PRESTANI DA TI DRUGI BUDU FASCINANTI.
Volja, zar ne?...hehehehehehehehehehehehe
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri - Page 11 Empty Re: HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri

Post by RayMabus 18/6/2016, 22:57

red wolf wrote:
RayMabus wrote:KOliko svađa. A sve možete riješit sa jednostavnom naredbom : PRESTANI DA TI DRUGI BUDU FASCINANTI.
Volja, zar ne?...hehehehehehehehehehehehe
Unutarnji mir.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri - Page 11 Empty Re: HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri

Post by Guest 18/6/2016, 22:58

frakcija wrote:
kic wrote:
deda getting old wrote:nije svaka komunikacija diskusija, jer to podrazumjeva da su sugovornici ravnopravni
npr. sa frakcijom prethodno nisam vodio diskusiju, zato je dobro zapamtila moje ideje i stavove koje sad priziva na svakoj temi

postoje razne druge retoričke vještine, diskusija je nešto što je primjereno u komunikaciji sa istomišljenicima koji su na tvojoj razini, sa protivnicima se ne diskutira, osim ako ih pridobiješ na svoju stranu, ako ih preobratiš

dakleee, ne smatraš frakciju ravnopravnom?
zapamtila sam da mi svako malo govoriš da sam glupa, a to me potreslo jer nisam sigurna u sebe, plus nikad mi nije bilo jasno zašto misliš da sam glupa..možda zato jer sam glupa? Pa imam demokratsko pravo bit glupa valjda?!

ne proganjam te na svakoj temi i nemam fiksaciju na tebe, nekad mi se ne raspravlja previše pa skratim priču :)
a nije ti loše imati "neprijatelje", to ti oštri um

uostalom ostataku foruma nije bitno što ja mislim, oni misle da si inteligentna i humoristična
nije ti to dovoljno ili te moraju svi podržavati?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri - Page 11 Empty Re: HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri

Post by red wolf 18/6/2016, 22:58

RayMabus wrote:
red wolf wrote:
RayMabus wrote:KOliko svađa. A sve možete riješit sa jednostavnom naredbom : PRESTANI DA TI DRUGI BUDU FASCINANTI.
Volja, zar ne?...hehehehehehehehehehehehe
Unutarnji mir.
Ne. Volja.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri - Page 11 Empty Re: HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri

Post by RayMabus 18/6/2016, 22:59

red wolf wrote:
RayMabus wrote:
red wolf wrote:
RayMabus wrote:KOliko svađa. A sve možete riješit sa jednostavnom naredbom : PRESTANI DA TI DRUGI BUDU FASCINANTI.
Volja, zar ne?...hehehehehehehehehehehehe
Unutarnji mir.
Ne. Volja.
Svejedno. Nije me brige.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri - Page 11 Empty Re: HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri

Post by red wolf 18/6/2016, 23:00

RayMabus wrote:
red wolf wrote:
RayMabus wrote:
red wolf wrote:
RayMabus wrote:KOliko svađa. A sve možete riješit sa jednostavnom naredbom : PRESTANI DA TI DRUGI BUDU FASCINANTI.
Volja, zar ne?...hehehehehehehehehehehehe
Unutarnji mir.
Ne. Volja.
Svejedno. Nije me brige.
Ne, važno je...Čini što te je volja i to neka ti bude sav zakon...Po volji ćeš razumijeti ovaj svijet u kojem živiš...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri - Page 11 Empty Re: HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri

Post by IL Risorto 18/6/2016, 23:01

red wolf wrote:
RayMabus wrote:
red wolf wrote:
RayMabus wrote:
red wolf wrote:
Volja, zar ne?...hehehehehehehehehehehehe
Unutarnji mir.
Ne. Volja.
Svejedno. Nije me brige.
Ne, važno je...Čini što te je volja i to neka ti bude sav zakon...Po volji ćeš razumijeti ovaj svijet u kojem živiš...
Sad si i thelmit ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri - Page 11 Empty Re: HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri

Post by jastreb 18/6/2016, 23:01

Oduvijek mi je bacao na pripadnika Crkve Nove Theleme.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri - Page 11 Empty Re: HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri

Post by red wolf 18/6/2016, 23:02

Iknar je gay wrote:
red wolf wrote:
RayMabus wrote:
red wolf wrote:
RayMabus wrote:
Unutarnji mir.
Ne. Volja.
Svejedno. Nije me brige.
Ne, važno je...Čini što te je volja i to neka ti bude sav zakon...Po volji ćeš razumijeti ovaj svijet u kojem živiš...
Sad si i thelmit ?
Ne. Ja sam sve.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri - Page 11 Empty Re: HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri

Post by IL Risorto 18/6/2016, 23:03

jastreb wrote:Oduvijek mi je bacao na pripadnika Crkve Nove Theleme.
Možda jednog dana postane i satanist.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri - Page 11 Empty Re: HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum