ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri

Page 12 of 13 Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Go down

HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri - Page 12 Empty Re: HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri

Post by IL Risorto 18/6/2016, 22:03

jastreb wrote:Oduvijek mi je bacao na pripadnika Crkve Nove Theleme.
Možda jednog dana postane i satanist.

IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri - Page 12 Empty Re: HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri

Post by RayMabus 18/6/2016, 22:04

red wolf wrote:
RayMabus wrote:
red wolf wrote:
RayMabus wrote:
red wolf wrote:
Volja, zar ne?...hehehehehehehehehehehehe
Unutarnji mir.
Ne. Volja.
Svejedno. Nije me brige.
Ne, važno je...Čini što te je volja i to neka ti bude sav zakon...Po volji ćeš razumijeti ovaj svijet u kojem živiš...
Kako god. Previše trošite energije na dokazivanje , prepeucavanje a tkome ? Treba li ti to ?

Meni ne treba. Ja mogu pisati mirno ....totalno ono ....ok.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri - Page 12 Empty Re: HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri

Post by IL Risorto 18/6/2016, 22:04

red wolf wrote:
Iknar je gay wrote:
red wolf wrote:
RayMabus wrote:
red wolf wrote:
Ne. Volja.
Svejedno. Nije me brige.
Ne, važno je...Čini što te je volja i to neka ti bude sav zakon...Po volji ćeš razumijeti ovaj svijet u kojem živiš...
Sad si i thelmit ?
Ne. Ja sam sve.
To je rastezljivo,nemoj poslije da se pokaješ zbog tih riječi.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri - Page 12 Empty Re: HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri

Post by max123 18/6/2016, 22:05

v_vlado wrote:
red wolf wrote:
v_vlado wrote:Možete mi pušit kurac....reče mamić.i postane predsjednik dinama.....i mi mu još pušimo......
Ali, zašto mu pušiš?
Jer hrvati puše hercegovcima...
vladek,zakaj vam ercegovci imaju dvi najvece funkcije u kifli!?prvi covik agrama i prvi covik dinama.i to vec ohoho godina zaredom.ako su toliki lopovi, zakaj te dotepence uzastopno stavljate na te funkcije.more jedna socioloska obrada...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri - Page 12 Empty Re: HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri

Post by veber 18/6/2016, 22:06

kaj je ovo?
skup korisnika bunike?

vas trojicu treba zajedno u ludaru strpat...

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri - Page 12 Empty Re: HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri

Post by max123 18/6/2016, 22:06

veber wrote:
max123 wrote:
veber wrote:
ti konstantno jedes govna kao i zemo ti ero...
dojcman,ebli ti ercegovci mater..
ne mogu, osim ako nisu nekrofili.
pokoj dusi jadnoj zeni.valja li ti barem ista gospodja...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri - Page 12 Empty Re: HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri

Post by IL Risorto 18/6/2016, 22:12

veber wrote:kaj je ovo?
skup korisnika bunike?

vas trojicu treba zajedno u ludaru strpat...
Hm,znaš,mnoge stvari se pripisuju psihičkim poremećajima,što zapravo i jesu,ali nisu svi uzroci takvih poremećaja i medicinski objašnjivi.Okušaj se u nekim duhovnim disciplinama,onda ti možda ovo neće djelovati kao pod utjecajem bunike.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri - Page 12 Empty Re: HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri

Post by red wolf 18/6/2016, 22:16

Iknar je gay wrote:
red wolf wrote:
Iknar je gay wrote:
red wolf wrote:
RayMabus wrote:
Svejedno. Nije me brige.
Ne, važno je...Čini što te je volja i to neka ti bude sav zakon...Po volji ćeš razumijeti ovaj svijet u kojem živiš...
Sad si i thelmit ?
Ne. Ja sam sve.
To je rastezljivo,nemoj poslije da se pokaješ zbog tih riječi.
Neću...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri - Page 12 Empty Re: HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri

Post by red wolf 18/6/2016, 22:17

veber wrote:kaj je ovo?
skup korisnika bunike?

vas trojicu treba zajedno u ludaru strpat...
Znaš koji je tvoj problem?...Ne shvaćaš što se događa oko tebe, a ne shvaćaš jer je tako suptilno...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri - Page 12 Empty Re: HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri

Post by IL Risorto 18/6/2016, 22:18

red wolf wrote:
Iknar je gay wrote:
red wolf wrote:
Iknar je gay wrote:
red wolf wrote:
Ne, važno je...Čini što te je volja i to neka ti bude sav zakon...Po volji ćeš razumijeti ovaj svijet u kojem živiš...
Sad si i thelmit ?
Ne. Ja sam sve.
To je rastezljivo,nemoj poslije da se pokaješ zbog tih riječi.
Neću...
Onda bi ti prihvatio i sinesterna učenja ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri - Page 12 Empty Re: HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri

Post by IL Risorto 18/6/2016, 22:19

red wolf wrote:
veber wrote:kaj je ovo?
skup korisnika bunike?

vas trojicu treba zajedno u ludaru strpat...
Znaš koji je tvoj problem?...Ne shvaćaš što se događa oko tebe, a ne shvaćaš jer je tako suptilno...
Svatit će.Vidiš kako si ti shvatio,ali svejedno se još uvijek nisi prebacio na pobjedničku stranu.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri - Page 12 Empty Re: HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri

Post by red wolf 18/6/2016, 22:19

Iknar je gay wrote:
red wolf wrote:
Iknar je gay wrote:
red wolf wrote:
Iknar je gay wrote:
Sad si i thelmit ?
Ne. Ja sam sve.
To je rastezljivo,nemoj poslije da se pokaješ zbog tih riječi.
Neću...
Onda bi ti prihvatio i sinesterna učenja ?
Ja ne prihvaćam ništa...Ja osjećam...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri - Page 12 Empty Re: HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri

Post by red wolf 18/6/2016, 22:20

Iknar je gay wrote:
red wolf wrote:
veber wrote:kaj je ovo?
skup korisnika bunike?

vas trojicu treba zajedno u ludaru strpat...
Znaš koji je tvoj problem?...Ne shvaćaš što se događa oko tebe, a ne shvaćaš jer je tako suptilno...
Svatit će.Vidiš kako si ti shvatio,ali svejedno se još uvijek nisi prebacio na pobjedničku stranu.
Ja se neću prebaciti na vašu stranu...Ja znam na kojoj sam strani...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri - Page 12 Empty Re: HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri

Post by v_vlado 18/6/2016, 22:22

max123 wrote:
v_vlado wrote:
red wolf wrote:
v_vlado wrote:Možete mi pušit kurac....reče mamić.i postane predsjednik dinama.....i mi mu još pušimo......
Ali, zašto mu pušiš?
Jer hrvati puše hercegovcima...
vladek,zakaj vam ercegovci imaju dvi najvece funkcije u kifli!?prvi covik agrama i prvi covik dinama.i to vec ohoho godina zaredom.ako su toliki lopovi, zakaj te dotepence uzastopno stavljate na te funkcije.more jedna socioloska obrada...
Viš,hrvati su jadni narod....dođe neki bolji igrač iz daleke australije i onda hoće biti veći hrvat od nas koji smo ovdje živjeli i učili o marksizmu i besklasnom društvu i sve preživjeli,sačuvali granice i državu....ali,ne to nije dosta još izaberemo primorsku štrebericu za predsjednicu kojoj je cilj ništa,nula,zero.....i najbolja stvar zadnja....za premijera dođe čovjek za kojeg nitko nije dao ni jedan glas,loše govori materinji jezik i političku situaciju ne poznaje....pa mi još i dobro da postojimo aupičkumaterinu.....
.
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri - Page 12 Empty Re: HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri

Post by frakcija 18/6/2016, 22:22



meni je super ovdje.
Paa dobro nam je tu. :D

frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri - Page 12 Empty Re: HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri

Post by RayMabus 18/6/2016, 22:23

frakcija wrote:

meni je super ovdje.
Paa dobro nam je tu. :D

Muzika je ok stvar.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri - Page 12 Empty Re: HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri

Post by max123 18/6/2016, 22:34

v_vlado wrote:
Viš,hrvati su jadni narod....dođe neki bolji igrač iz daleke australije i onda hoće biti veći hrvat od nas koji smo ovdje živjeli i učili o marksizmu  i besklasnom društvu i sve preživjeli,sačuvali granice i državu....ali,ne to nije dosta još izaberemo primorsku štrebericu za predsjednicu kojoj je cilj ništa,nula,zero.....i najbolja stvar zadnja....za premijera dođe čovjek za kojeg nitko nije dao ni jedan glas,loše govori materinji jezik i političku situaciju ne poznaje....pa mi još i dobro da postojimo aupičkumaterinu.....
.
aha,znaci nisu problem ercegovci..neg i dalmosi,dijaaporasi,ovi-oni.poznat fenomen.pazi,cacina strana,imocani,ozenio duvanjku,mater mi.ni dan danas ga nisu duvnjaci akceptirali,pa tako ni nas troicu sinova.a ista raca,bogtejebo,ikavci,imena prezimena,obicaji,sve.sad si probaj zamislit kak je jednom tovaru ili ercegovcu u tudjem(kajkana)i neprijateljskom okruzenju.to su dva svita.a neko reko da su jedan narod i moras zajedno funkcionirat,da ga jebes.a u biti ne ide da mu jebes mater..jer je neprirodno.vi ste ubiti 100% etnicki slovenci,a mi ono malo iskonskih Hrvata ikavaca.sca napravit,neznam,ali znam da je taj agram od mojih dinaroida napravio feminizirane pickice.a i vi krotizirani slovenci ste nezadovoljni.di povuc crtu i kako razclanit nesto sto nikad nije islo zajedno.ca drugi kazu na ovo..
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri - Page 12 Empty Re: HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri

Post by IL Risorto 18/6/2016, 22:50

red wolf wrote:
Iknar je gay wrote:
red wolf wrote:
veber wrote:kaj je ovo?
skup korisnika bunike?

vas trojicu treba zajedno u ludaru strpat...
Znaš koji je tvoj problem?...Ne shvaćaš što se događa oko tebe, a ne shvaćaš jer je tako suptilno...
Svatit će.Vidiš kako si ti shvatio,ali svejedno se još uvijek nisi prebacio na pobjedničku stranu.
Ja se neću prebaciti na vašu stranu...Ja znam na kojoj sam strani...
Nemoj biti tako siguran.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri - Page 12 Empty Re: HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri

Post by red wolf 18/6/2016, 22:52

Iknar je gay wrote:
red wolf wrote:
Iknar je gay wrote:
red wolf wrote:
veber wrote:kaj je ovo?
skup korisnika bunike?

vas trojicu treba zajedno u ludaru strpat...
Znaš koji je tvoj problem?...Ne shvaćaš što se događa oko tebe, a ne shvaćaš jer je tako suptilno...
Svatit će.Vidiš kako si ti shvatio,ali svejedno se još uvijek nisi prebacio na pobjedničku stranu.
Ja se neću prebaciti na vašu stranu...Ja znam na kojoj sam strani...
Nemoj biti tako siguran.
Uvijek sam siguran.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri - Page 12 Empty Re: HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri

Post by IL Risorto 18/6/2016, 23:09

red wolf wrote:
Iknar je gay wrote:
red wolf wrote:
Iknar je gay wrote:
red wolf wrote:
Znaš koji je tvoj problem?...Ne shvaćaš što se događa oko tebe, a ne shvaćaš jer je tako suptilno...
Svatit će.Vidiš kako si ti shvatio,ali svejedno se još uvijek nisi prebacio na pobjedničku stranu.
Ja se neću prebaciti na vašu stranu...Ja znam na kojoj sam strani...
Nemoj biti tako siguran.
Uvijek sam siguran.
Dobro,ali jeli ti vidiš tko polako preuzima primat ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri - Page 12 Empty Re: HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri

Post by frakcija 18/6/2016, 23:25

Iknar je gay wrote:
frakcija wrote:
Iknar je gay wrote:
red wolf wrote:A vidi ove...

http://www.index.hr/vijesti/clanak/splitski-hdz-iza-nereda-na-utakmici-stoji-jugonacionalisticki-pokret--zele-rusiti-drzavu/900699.aspx

Pa dobro u kojoj realnosti ovi žive? Da nema njih, danas, u 21. stoljeću Jugoslavija ( prva i druga ) i sve vezano uz njih, spominjalo bi se samo na satovima povijesti...
Kako god su Orjunaši stvar povijesti,isto tako su i Ustaše,pa svejedno se bruji o nekakvim ustašama,no što ta dva pokreta službeno više i ne postoje,to ne znači da ne postoje i simpatizeri njihovih ideja.
pa ima dosta jugonostalgičara..to su redom prostodušni, nezlonamjerni naivci..nikad nisam vidjela agresivnog ili militantnog jugonostalgičara...drugi par postola su razne civilne udruge s tim prefiksom, taki  su kvarni do srži.
Onda bit će da nisi nikad naletila na Soru.Ona je pravi primjer militantnog jugonostalgičara a ne kao miroljubivi dobrodušni jastreb.
Podsjeća me na adminku sa fb grupe Komandira Šamila (u kojoj je on bio glas razuma). Čini mi se da se Mambaša zvala..eh kad smo kod Šamila. link
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri - Page 12 Empty Re: HNS optužio Torcidu: To su klošari i luzeri

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 12 of 13 Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum