ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

strahota horor i jeza

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

strahota horor i jeza - Page 3 Empty Re: strahota horor i jeza

Post by amperinho Sun 19 Jun - 17:47

kic wrote:http://forum.net.hr/forums/t/354988.aspx

To je ta tema, i ja sam posla PP nimrasu da promjeni naslov jer sam KRIVO napisao onako iznerviran kad je ono govno Štimac pozvao onog pijanca sammira u HRVATSKU reprezentaciju (to nekome nije smetalo, netko tko s hrvatskom nema veze koji je mali miljun puta pokazao nepoštivanje prema klubu i gradu u kojem igra, je pozvan u reprezentaciju. Onog dana ona je za mene umrla, to sam i objasnio. Citiram svoj post s upravo te teme:

"Tija san napisati smrt Hrvatske reprezentacije...
A napisa san smrt hr reprezentaciji... Ok, ispalo je da ja njoj želin smrt što svakako nije istina, već je po meni ona s ovim pozivom umrla...
Za mene ne postoji sve dok ne postane ono što je nekad bila, a ne prčija za nečije privatne i finaciske interese... "


http://forum.net.hr/forums/p/354988/11224481.aspx#11224481



Ironija je da je ovaj tekst bio upučen upravo ovom poremećenom idiotu koji se sad javlja i ide s onakvim uvredama koji sam pokazuju njegovu bolesnu mržnju. No mene ne diraju uvrede bolesnika, za mene to nisu uvrede kad dolaz eod njega, dapače smiješno mi je kad netko tako piše skriven iza tipkovnice i monitora. Priznajem samo što se kaže lice u lice, a jbg za neke stvari treba imati muda...  ;)

amperinho

Posts : 127
2016-04-07


Back to top Go down

strahota horor i jeza - Page 3 Empty Re: strahota horor i jeza

Post by rummenigge Sun 19 Jun - 18:25

muckodjubre wrote:
rummenigge wrote:Mene je sram kaj sam Hrvat, ne zagorec, dalmoš, slavonac, likota nego Hrvat. Sram me je kaj sam ostavil najbolje svog života i svoje zdravlje za ovakvu Hrvatsku. I ova polovica mog tijela plače nad slikom gdje Hrvat guti i udara Hrvata. Mi smo stoka i to balkanska stoka i to ćemo uvijek ostati. I u državi i u sportu balkan nemože iz nas. Da je ovo počinio moj vlastiti sin ili brat osobno bih ga streljao na Jelačić placu pa nega ja budem fašista, ustaša, partizan ili komunista.

Pozdravlja vas vaš Jaro
pozz jaro...

kako si? jel se stabilizirala situacija oko zdravlja?


tak je kak je ... pijem lopatu tableta 3 put na dan.... ali nakon ovoga u petak sam u psihički kritičnom stanju... znikim ne razgovaram, medicinsku sestru teram u p.m. svađam se sa govnima po fejsu i twiteru.... uglavnom psihički breakdown...
rummenigge
rummenigge

Posts : 25
2015-11-21


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum