ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

strahota horor i jeza

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

strahota horor i jeza Empty strahota horor i jeza

Post by FRANK Fri 17 Jun - 23:33

Bio taj olos BBB TORCIDA ARMADA MOJA RODJENA MATER JA MU JEBEM SVE ZIVO I MRTVO DO 9OG KOLINA STOKO IZDAJNICKA.JESTE LI SE MOGLI SUZDRZATI JEBO VSM MAMIC MATER RADI DARIJA SRNE MENI SU SUZE TEKLE GLEDAJUC GA KAKO PLACE NA SVETU NAM HIMNU. JELI VAM ISTA SVETO JELI GAMADI.... IMA LI ISTA SVETO
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

strahota horor i jeza Empty Re: strahota horor i jeza

Post by FRANK Fri 17 Jun - 23:34

Jeli vam bando orjunaska dosta nase krvi i nasih zrtava majku vam jebem da vam jebem dirnuli ste u najsvetije .... sad cete placati glavama stoko komunisticka

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

strahota horor i jeza Empty Re: strahota horor i jeza

Post by kic Fri 17 Jun - 23:37

SRNA :(
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

strahota horor i jeza Empty Re: strahota horor i jeza

Post by End Fri 17 Jun - 23:45

našlo se 10 bracala na kupu
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

strahota horor i jeza Empty Re: strahota horor i jeza

Post by FRANK Fri 17 Jun - 23:50

Zeko ja sam ponosni dinamovac i kao ponosni dalmos za ovo riganje vatre na salmose ti kazem da ti nabihem sve zivo i mrtvi po spiskusmecr jedno lihvardko kurvino kopile jebem ti mater sa svina koji te brane

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

strahota horor i jeza Empty Re: strahota horor i jeza

Post by muckodjubre Sat 18 Jun - 3:48

SVJEDOK ZA SN 'Bilo ih je 15-ak, cijelu utakmicu su se došaptavali, a onda su nabili kape...'

Kaže kako su svi u šoku i sat nakon utakmice umjesto o igri razgovaraju o tome kako se sve dogodilo.
- Ti su huligani cijelo prvo poluvrijeme razgovarali i nešto se došaptavali. Uopće nisu gledali igru. U jednom su trenutku izvukli kape, navukli ih preko lica i krenuli s neredima. Baklje, topovski udari i kako li se sav taj arsenal zove poletjelo je na teren. Uplašio sam se za igrače i redare da ne na stradaju od tih manijaka s tribina. A onda je zagrmljelo- cigani, cigani dosta!

Dodaje kako su potom stigli i redari i odveli rušitelje hrvatske reprezentacije inzdravog razuma na policiju.

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

strahota horor i jeza 6b8efe2f85c2b63406b2strahota horor i jeza Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500strahota horor i jeza Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

strahota horor i jeza Empty Re: strahota horor i jeza

Post by Zeko Sat 18 Jun - 11:13

pablo_escobar wrote:Zeko ja sam ponosni dinamovac i kao ponosni dalmos za ovo riganje vatre na salmose ti kazem da ti nabihem sve zivo i mrtvi po spiskusmecr jedno lihvardko kurvino kopile jebem ti mater sa svina koji te brane
Jebo ti pas mater ušljivu. I tebi i Torcidi, dalmatinskoj Torcidi. Sve vas treba postreljat radi ovoga. Posebno tebe koji, evo sada, braniš te smrdljive dalmatince koji su to napravili. Goli otok otvoriti ponovo i to samo za vas da nosite kamenje sa jedne hrpe na drugu i natrag i tako bar 20 godina. Pa da vidimo tko će imat muda i ponovo to napraviti.
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

strahota horor i jeza Empty Re: strahota horor i jeza

Post by amperinho Sat 18 Jun - 13:41

Huligani na tribini = huligani u ložama i odjelima!

Svi oni koji nisu i ne dižu glas protiv huligana i lopova u odjelima, ložama i na funkcijama nemaju pravo sad reći jednu jedinu riječ. Nebi trebali imati pravo, a oni najglasniji...
amperinho
amperinho

Posts : 127
2016-04-07


Back to top Go down

strahota horor i jeza Empty Re: strahota horor i jeza

Post by Guest Sat 18 Jun - 16:43

amperinho wrote:Huligani na tribini = huligani u ložama i odjelima!

Svi oni koji nisu i ne dižu glas protiv huligana i lopova u odjelima, ložama i na funkcijama nemaju pravo sad reći jednu jedinu riječ. Nebi trebali imati pravo, a oni najglasniji...


teraj se u kurac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

strahota horor i jeza Empty Re: strahota horor i jeza

Post by Guest Sat 18 Jun - 16:43

pablo_escobar wrote:RADI DARIJA SRNE MENI SU SUZE TEKLE GLEDAJUC GA KAKO PLACE NA SVETU NAM HIMNU. JELI VAM ISTA SVETO JELI GAMADI.... IMA LI ISTA SVETO
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

strahota horor i jeza Empty Re: strahota horor i jeza

Post by Zeko Sat 18 Jun - 16:59

amperinho wrote:Huligani na tribini = huligani u ložama i odjelima!

Svi oni koji nisu i ne dižu glas protiv huligana i lopova u odjelima, ložama i na funkcijama nemaju pravo sad reći jednu jedinu riječ. Nebi trebali imati pravo, a oni najglasniji...
Majmune glupi preglupi. Oni u odijelima pa da su baš i huligani, nikada nisu izazvali prekid nijedne utakmice naše reprezentacije, nikada zbog njih nismo i nebudemo igrali pred praznim tribinama, nikada zbog njih nismo ni nebudemo platili ni eura kazne i nikada nam zbog njih nije ni neće zaprijetiti izbacivanje sa nekog natjecanja i što je najvažnije nikada se zbog njih Hrvatska nije morala sramotiti i crveniti pred cijelim svijetom. No takve stvari budale poput tebe ne vide, a ako se dobro sjećam, upravo je tvoj maloumni stav baš tebe "natjerao" da na net-forumu otvoriš temu pod radnim naslovom "SMRT HRVATSKOJ NOGOMETNOJ REPREZENTACIJI". I nakon svega ovoga nemaš nimalo srama o tome blebetati ovdje. Mrš govno smrdljivo dalmatinsko.
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

strahota horor i jeza Empty Re: strahota horor i jeza

Post by amperinho Sat 18 Jun - 17:13

Zeko wrote:
Majmune glupi preglupi. Oni u odijelima pa da su baš i huligani, nikada nisu izazvali prekid nijedne utakmice naše reprezentacije, nikada zbog njih nismo i nebudemo igrali pred praznim tribinama, nikada zbog njih nismo ni nebudemo platili ni eura kazne i nikada nam zbog njih nije ni neće zaprijetiti izbacivanje sa nekog natjecanja i što je najvažnije nikada se zbog njih Hrvatska nije morala sramotiti i crveniti pred cijelim svijetom. No takve stvari budale poput tebe ne vide, a ako se dobro sjećam, upravo je tvoj maloumni stav baš tebe "natjerao" da na net-forumu otvoriš temu pod radnim naslovom "SMRT HRVATSKOJ NOGOMETNOJ REPREZENTACIJI". I nakon svega ovoga nemaš nimalo srama o tome blebetati ovdje. Mrš govno smrdljivo dalmatinsko.
:rofl :rofl :rofl
Naslov je bio "Smrt hrvatske reprezentacije"...  Ti tu ne vidiš razliku, ali eto...

Kaj budu platili Uefi nek plate. Meni isti kurac oće tu lovu vratiti Uefi, ili potrošiti na preseljenje u još luksuznije prostorije...  ;)
amperinho
amperinho

Posts : 127
2016-04-07


Back to top Go down

strahota horor i jeza Empty Re: strahota horor i jeza

Post by bafalo Sat 18 Jun - 18:43

vojvodo svaka ti je na mjestu ali nisu ti komunisti. huligani ulični obično naginju desno a crveni huligani su u saboru

_________________
strahota horor i jeza Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

strahota horor i jeza Empty Re: strahota horor i jeza

Post by FRANK Sat 18 Jun - 20:06

ZEKO PRONACI CU TE KAD TAD JEBEM TI MRTVU MATER SA MAMICEM NA GROBU TI JEBEM MATER IZBJEGLICO IZDAJNICKA

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

strahota horor i jeza Empty Re: strahota horor i jeza

Post by FRANK Sat 18 Jun - 20:07

bafalo wrote:vojvodo svaka ti je na mjestu ali nisu ti komunisti. huligani ulični obično naginju desno a crveni huligani su u saboru
OVO JE NAPAD NA HRVATSKU DRZQAVU OVO JE TERORISTICKI CIN POD ITNO OBJAVIT IMENA TE GAMADI
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

strahota horor i jeza Empty Re: strahota horor i jeza

Post by Guest Sat 18 Jun - 20:13

Gdje su ti baklje kad ti majka ima penziju 800 kuna i nema ni za režije nakon 30 godina rada? 
Gdje su ti baklje dok imaš plaću 2800 u skladištu?
Gdje su ti baklje dok ti se grad i država pretvaraju u ruglo i gaze te ko zadnju pičku?

Gdje su ti, majmune primitivni, baklje dok se treba borit za nekaj borbe vrijedno?
Nigdje. Jer si govno primitivno. Jer si pičkica. Jer si kukavički slabić. Jer si eunuh. Jer si glup.
Jer nemaš muda. 
I onda ideš zapalit stadion na kojem igra repka.
Jer tu ćeš bit bitan pred ekipom.
Tu ćeš se BORIT za nešto BITNO. 
Borit ćeš se za izbor reprezentacije. 
Jer nisi zadovoljan sa sastavom i s ljudima koji su ju radili.
Onda ćeš se vratit u kvartovsku birtiju i godinama pričat samo o tome.
Dok ti mama umire od gladi nakon što je 30 godina radila ko stoka da bi othranila glupog majmuna. 
Dok ti djeca nemaju budućnost.
Dok ti žena, ako već nije otišla, trpi tvoja glupa herojska sranja u vezi nogometa.
Sa ponosom ćeš zapalit stadion. 
Sa ponosom ćeš se BORIT.
Sa ponosom ćeš bit heroj političkih igara nogometa.
A nula herojstva u pravom životu.
Ti mali, bezmudi, jadni, primitivni, glupi čovječe.
Hrvatu.
Bijedni.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

strahota horor i jeza Empty Re: strahota horor i jeza

Post by FRANK Sat 18 Jun - 20:21

bracala nastranu moje i tvoje neprijateljstvo ali sa ovim si textom razvalio ove jadnike sta podrzavaju nerede i huliganizam posebno jadnika koji u skupstini najveceg hrvatskog kluba podize ruku za dvi tisuce kuna misecno i misli da je faca

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

strahota horor i jeza Empty Re: strahota horor i jeza

Post by Guest Sat 18 Jun - 20:53

pablo_escobar wrote:Zeko ja sam ponosni dinamovac i kao ponosni dalmos za ovo riganje vatre na salmose ti kazem da ti nabihem sve zivo i mrtvi po spiskusmecr jedno lihvardko kurvino kopile jebem ti mater sa svina koji te brane
Ma pusti ga nije vrijedan nerviranja, u facu to nikad nebi imao muda reći. Provocira namjerno, vrijeđa sve Dalmatince, zna da je i moja žena Dalmatinka, ali neću više ni sekunde potrošit na njega, ako ga kad sretnem onda ću ga pitat neke stvari.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

strahota horor i jeza Empty Re: strahota horor i jeza

Post by Guest Sat 18 Jun - 20:57

pablo_escobar wrote:bracala nastranu moje i tvoje neprijateljstvo ali sa ovim si textom razvalio ove jadnike sta podrzavaju nerede i huliganizam posebno jadnika koji u skupstini najveceg hrvatskog kluba podize ruku za dvi tisuce kuna misecno i misli da je faca
Ovim su sebi zabili autogol. Puno ljudi ne voli Mamića, ali voli reprezentaciju, to je svetinja. Očito ima previše debila koji ne znaju gdje treba podvući crtu. Bio im je Mamić u Splitu pa nigdje miševa, nego ovako kukavički razjebat sve.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

strahota horor i jeza Empty Re: strahota horor i jeza

Post by Zeko Sat 18 Jun - 21:14

pablo_escobar wrote:ZEKO PRONACI CU TE KAD TAD JEBEM TI MRTVU MATER SA MAMICEM NA GROBU TI JEBEM MATER IZBJEGLICO IZDAJNICKA
Pronađi i to čim prije, onda mi moreš popušiti i tog trena imal budeš više pameti u ustima nego kaj imaš u glavi, narkomanu smrdljivi.
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

strahota horor i jeza Empty Re: strahota horor i jeza

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum