ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

strahota horor i jeza

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

strahota horor i jeza - Page 2 Empty Re: strahota horor i jeza

Post by Zeko Sat 18 Jun - 21:14

pablo_escobar wrote:ZEKO PRONACI CU TE KAD TAD JEBEM TI MRTVU MATER SA MAMICEM NA GROBU TI JEBEM MATER IZBJEGLICO IZDAJNICKA
Pronađi i to čim prije, onda mi moreš popušiti i tog trena imal budeš više pameti u ustima nego kaj imaš u glavi, narkomanu smrdljivi.

Zeko

Posts : 6711
2015-08-26


Back to top Go down

strahota horor i jeza - Page 2 Empty Re: strahota horor i jeza

Post by Zeko Sat 18 Jun - 21:17

pablo_escobar wrote:podize ruku za dvi tisuce kuna misecno
Badave narkomanu ušljivi, badave. Biti u najvećem hrvatskom klubu je čast i za tako nešto se ne prima lova, to ti se radi volonterski ako uopće razumiješ kaj to znači, smrdljivče narkomanski.
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

strahota horor i jeza - Page 2 Empty Re: strahota horor i jeza

Post by Zeko Sat 18 Jun - 21:28

Tommy Ramone wrote:
pablo_escobar wrote:Zeko ja sam ponosni dinamovac i kao ponosni dalmos za ovo riganje vatre na salmose ti kazem da ti nabihem sve zivo i mrtvi po spiskusmecr jedno lihvardko kurvino kopile jebem ti mater sa svina koji te brane
Ma pusti ga nije vrijedan nerviranja, u facu to nikad nebi imao muda reći. Provocira namjerno, vrijeđa sve Dalmatince, zna da je i moja žena Dalmatinka, ali neću više ni sekunde potrošit na njega, ako ga kad sretnem onda ću ga pitat neke stvari.
Da je tvoja žena dalmatinka saznao sam ovog trena iz tvog posta, stvarno si premalen čovjek da bi se ja bavio tvojom familijom. Osim toga, NISAM vrijeđao SVE dalmatince već samo VEĆINU koja je takva kakva je, jednom riječi - ANTIHRVATSKA ili ORJUNAŠKA, a poštenim dalmatincima sam se unaprijed izvinuo, uostalom moj najbolji prijatelj i krsni kum mog sina je dalmatinac. E sad, u koju od ove dvije grupe spada tvoja žena, neznam i neću procjenjivati. To bi ti trebao znati. A ako me ikad sretneš, kaj budeš ti mene pitao ? To mi zvuči kao prijetnja internet huligana.
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

strahota horor i jeza - Page 2 Empty Re: strahota horor i jeza

Post by Guest Sat 18 Jun - 21:45

Zeko wrote:
A ako me ikad sretneš, kaj budeš ti mene pitao ?
Saznat ćeš ako se to dogodi. Do tada okani me se.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

strahota horor i jeza - Page 2 Empty Re: strahota horor i jeza

Post by Zeko Sat 18 Jun - 22:26

Tommy Ramone wrote:
Zeko wrote:
A ako me ikad sretneš, kaj budeš ti mene pitao ?
Saznat ćeš ako se to dogodi. Do tada okani me se.
'Oćeš adresu da me možeš naći ? Uostalom, ti se tu hvališ kak' si bil poznati nogometaš.poznaš Zeku Zajeca ? Njega pitaj on zna 'ko sam ja. Pa me nađi i pitaj kaj god hoćeš internet huligančiću.
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

strahota horor i jeza - Page 2 Empty Re: strahota horor i jeza

Post by Guest Sat 18 Jun - 23:36

Zeko wrote:
Tommy Ramone wrote:
Zeko wrote:
A ako me ikad sretneš, kaj budeš ti mene pitao ?
Saznat ćeš ako se to dogodi. Do tada okani me se.
'Oćeš adresu da me možeš naći ? Uostalom, ti se tu hvališ kak' si bil poznati nogometaš.poznaš Zeku Zajeca ? Njega pitaj on zna 'ko sam ja. Pa me nađi i pitaj kaj god hoćeš internet huligančiću.
Nikad nisam rekao da sam bio poznati nogometaš. Boli me kurac za tebe i tko si ti, jasno je da si smrad, ako me ikad bude zanimalo saznat ću. Rekoh ti, okani me se, ne obraćaj mi se i ne spominji me. Završili smo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

strahota horor i jeza - Page 2 Empty Re: strahota horor i jeza

Post by muckodjubre Sun 19 Jun - 2:04

pablo_escobar wrote:
bafalo wrote:vojvodo svaka ti je na mjestu ali nisu ti komunisti. huligani ulični obično naginju desno a crveni huligani su u saboru
OVO JE NAPAD NA HRVATSKU DRZQAVU OVO JE TERORISTICKI CIN POD ITNO OBJAVIT IMENA TE GAMADI
OVO SU SLIKE I IMENA HULIGANA:
http://3opcija.com/

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

strahota horor i jeza - Page 2 6b8efe2f85c2b63406b2strahota horor i jeza - Page 2 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500strahota horor i jeza - Page 2 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

strahota horor i jeza - Page 2 Empty Re: strahota horor i jeza

Post by muckodjubre Sun 19 Jun - 2:05

Tommy Ramone wrote:
pablo_escobar wrote:bracala nastranu moje i tvoje neprijateljstvo ali sa ovim si textom razvalio ove jadnike sta podrzavaju nerede i huliganizam posebno jadnika koji u skupstini najveceg hrvatskog kluba podize ruku za dvi tisuce kuna misecno i misli da je faca
Ovim su sebi zabili autogol. Puno ljudi ne voli Mamića, ali voli reprezentaciju, to je svetinja. Očito ima previše debila koji ne znaju gdje treba podvući crtu. Bio im je Mamić u Splitu pa nigdje miševa, nego ovako kukavički razjebat sve.

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

strahota horor i jeza - Page 2 6b8efe2f85c2b63406b2strahota horor i jeza - Page 2 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500strahota horor i jeza - Page 2 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

strahota horor i jeza - Page 2 Empty Re: strahota horor i jeza

Post by Zeko Sun 19 Jun - 13:40

Tommy Ramone wrote:
Zeko wrote:
Tommy Ramone wrote:
Zeko wrote:
A ako me ikad sretneš, kaj budeš ti mene pitao ?
Saznat ćeš ako se to dogodi. Do tada okani me se.
'Oćeš adresu da me možeš naći ? Uostalom, ti se tu hvališ kak' si bil poznati nogometaš.poznaš Zeku Zajeca ? Njega pitaj on zna 'ko sam ja. Pa me nađi i pitaj kaj god hoćeš internet huligančiću.
Nikad nisam rekao da sam bio poznati nogometaš. Boli me kurac za tebe i tko si ti, jasno je da si smrad, ako me ikad bude zanimalo saznat ću. Rekoh ti, okani me se, ne obraćaj mi se i ne spominji me. Završili smo.
Smrad ti se osjeti iz svake pore tvog tijela. Ovo "završili smo" mi se jako sviđa i to su tvoje najpametnije riječi u posljednjih nekoliko tjedana, jer prije si bil puno pametniji, Valjda te valungi peru. Završili smo. Amen.
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

strahota horor i jeza - Page 2 Empty Re: strahota horor i jeza

Post by rummenigge Sun 19 Jun - 15:01

Mene je sram kaj sam Hrvat, ne zagorec, dalmoš, slavonac, likota nego Hrvat. Sram me je kaj sam ostavil najbolje svog života i svoje zdravlje za ovakvu Hrvatsku. I ova polovica mog tijela plače nad slikom gdje Hrvat guti i udara Hrvata. Mi smo stoka i to balkanska stoka i to ćemo uvijek ostati. I u državi i u sportu balkan nemože iz nas. Da je ovo počinio moj vlastiti sin ili brat osobno bih ga streljao na Jelačić placu pa nega ja budem fašista, ustaša, partizan ili komunista.

Pozdravlja vas vaš Jaro
rummenigge
rummenigge

Posts : 25
2015-11-21


Back to top Go down

strahota horor i jeza - Page 2 Empty Re: strahota horor i jeza

Post by marin kurtela Sun 19 Jun - 15:22

amperinho wrote:
Zeko wrote:
Majmune glupi preglupi. Oni u odijelima pa da su baš i huligani, nikada nisu izazvali prekid nijedne utakmice naše reprezentacije, nikada zbog njih nismo i nebudemo igrali pred praznim tribinama, nikada zbog njih nismo ni nebudemo platili ni eura kazne i nikada nam zbog njih nije ni neće zaprijetiti izbacivanje sa nekog natjecanja i što je najvažnije nikada se zbog njih Hrvatska nije morala sramotiti i crveniti pred cijelim svijetom. No takve stvari budale poput tebe ne vide, a ako se dobro sjećam, upravo je tvoj maloumni stav baš tebe "natjerao" da na net-forumu otvoriš temu pod radnim naslovom "SMRT HRVATSKOJ NOGOMETNOJ REPREZENTACIJI". I nakon svega ovoga nemaš nimalo srama o tome blebetati ovdje. Mrš govno smrdljivo dalmatinsko.
:rofl :rofl :rofl
Naslov je bio "Smrt hrvatske reprezentacije"...  Ti tu ne vidiš razliku, ali eto...

Kaj budu platili Uefi nek plate. Meni isti kurac oće tu lovu vratiti Uefi, ili potrošiti na preseljenje u još luksuznije prostorije...  ;)
smeće jedno lažljivo i smrdljivo - ti si otvorio temu "smrt nogometnoj reprezentaciji", majku ti četničku jebem, dabogda ti se sjeme zatrlo...

_________________
onda san ga cilin šucen opizdija šakon posrid čela, pa je ka da ga je pokosija mitraljez, i on je svršija u bolnicu. :sex1
marin kurtela
marin kurtela

Posts : 149
2014-04-19

Age : 52
Lokacija: : metropola

Back to top Go down

strahota horor i jeza - Page 2 Empty Re: strahota horor i jeza

Post by kic Sun 19 Jun - 15:28

http://forum.net.hr/forums/t/354988.aspx
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

strahota horor i jeza - Page 2 Empty Re: strahota horor i jeza

Post by marin kurtela Sun 19 Jun - 15:29

kic...to je nimras promjenio naziv i to se svi sjećaju...jer sam ja popizdio na naslov "smrt hrvatskoj reprezentaciji"...pitaj kog hoćeš...

_________________
onda san ga cilin šucen opizdija šakon posrid čela, pa je ka da ga je pokosija mitraljez, i on je svršija u bolnicu. :sex1
marin kurtela
marin kurtela

Posts : 149
2014-04-19

Age : 52
Lokacija: : metropola

Back to top Go down

strahota horor i jeza - Page 2 Empty Re: strahota horor i jeza

Post by kic Sun 19 Jun - 15:32

vidi se u ovim malim naslovima kod odgovora.. ta sjećam se, vidim i sam sam pisao tu, mislim da nije normalno ampera i dalmoše proglasiti potpunim neprijateljima, to je preveć, nije on outcast.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

strahota horor i jeza - Page 2 Empty Re: strahota horor i jeza

Post by marin kurtela Sun 19 Jun - 15:37

nemoj izjednačavat dalmoše i ampera...evo ti link na moj komentar u sn-u jučer...jesam ijednom rječju popljuvao dalmoše ?
http://sportske.jutarnji.hr/euro2016/slaven-bilic-objasnio-englezima-postoji-problem-izmedu-sjevera-i-juga-splita-i-zagreba.../4451297/?fb_action_ids=10201754175612954&fb_action_types=og.comments

_________________
onda san ga cilin šucen opizdija šakon posrid čela, pa je ka da ga je pokosija mitraljez, i on je svršija u bolnicu. :sex1
marin kurtela
marin kurtela

Posts : 149
2014-04-19

Age : 52
Lokacija: : metropola

Back to top Go down

strahota horor i jeza - Page 2 Empty Re: strahota horor i jeza

Post by kic Sun 19 Jun - 15:41

ne znam koji je tvoj komentar, ali vidim prvi: Krajnje vrijeme da se Dalmacija odcjepi od RH

XD
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

strahota horor i jeza - Page 2 Empty Re: strahota horor i jeza

Post by marin kurtela Sun 19 Jun - 15:47

kic wrote:ne znam koji je tvoj komentar, ali vidim prvi: Krajnje vrijeme da se Dalmacija odcjepi od RH

XD
:-) složi po popularnosti... santa

_________________
onda san ga cilin šucen opizdija šakon posrid čela, pa je ka da ga je pokosija mitraljez, i on je svršija u bolnicu. :sex1
marin kurtela
marin kurtela

Posts : 149
2014-04-19

Age : 52
Lokacija: : metropola

Back to top Go down

strahota horor i jeza - Page 2 Empty Re: strahota horor i jeza

Post by kic Sun 19 Jun - 15:56

oš reć da si najpopularniji attention whore flower

ok, meni svejedno ni amper ne zvuči kao zloban.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

strahota horor i jeza - Page 2 Empty Re: strahota horor i jeza

Post by Guest Sun 19 Jun - 16:14

kic wrote:http://forum.net.hr/forums/t/354988.aspx
Dobro se prisjetiti starih rasprava i likova koji su negdje nestali u međuvremenu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

strahota horor i jeza - Page 2 Empty Re: strahota horor i jeza

Post by muckodjubre Sun 19 Jun - 16:54

rummenigge wrote:Mene je sram kaj sam Hrvat, ne zagorec, dalmoš, slavonac, likota nego Hrvat. Sram me je kaj sam ostavil najbolje svog života i svoje zdravlje za ovakvu Hrvatsku. I ova polovica mog tijela plače nad slikom gdje Hrvat guti i udara Hrvata. Mi smo stoka i to balkanska stoka i to ćemo uvijek ostati. I u državi i u sportu balkan nemože iz nas. Da je ovo počinio moj vlastiti sin ili brat osobno bih ga streljao na Jelačić placu pa nega ja budem fašista, ustaša, partizan ili komunista.

Pozdravlja vas vaš Jaro
pozz jaro...

kako si? jel se stabilizirala situacija oko zdravlja?

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

strahota horor i jeza - Page 2 6b8efe2f85c2b63406b2strahota horor i jeza - Page 2 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500strahota horor i jeza - Page 2 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

strahota horor i jeza - Page 2 Empty Re: strahota horor i jeza

Post by amperinho Sun 19 Jun - 17:47

kic wrote:http://forum.net.hr/forums/t/354988.aspx

To je ta tema, i ja sam posla PP nimrasu da promjeni naslov jer sam KRIVO napisao onako iznerviran kad je ono govno Štimac pozvao onog pijanca sammira u HRVATSKU reprezentaciju (to nekome nije smetalo, netko tko s hrvatskom nema veze koji je mali miljun puta pokazao nepoštivanje prema klubu i gradu u kojem igra, je pozvan u reprezentaciju. Onog dana ona je za mene umrla, to sam i objasnio. Citiram svoj post s upravo te teme:

"Tija san napisati smrt Hrvatske reprezentacije...
A napisa san smrt hr reprezentaciji... Ok, ispalo je da ja njoj želin smrt što svakako nije istina, već je po meni ona s ovim pozivom umrla...
Za mene ne postoji sve dok ne postane ono što je nekad bila, a ne prčija za nečije privatne i finaciske interese... "


http://forum.net.hr/forums/p/354988/11224481.aspx#11224481



Ironija je da je ovaj tekst bio upučen upravo ovom poremećenom idiotu koji se sad javlja i ide s onakvim uvredama koji sam pokazuju njegovu bolesnu mržnju. No mene ne diraju uvrede bolesnika, za mene to nisu uvrede kad dolaz eod njega, dapače smiješno mi je kad netko tako piše skriven iza tipkovnice i monitora. Priznajem samo što se kaže lice u lice, a jbg za neke stvari treba imati muda...  ;)
amperinho
amperinho

Posts : 127
2016-04-07


Back to top Go down

strahota horor i jeza - Page 2 Empty Re: strahota horor i jeza

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum