ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 15 of 50 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 32 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Sat 4 Jun - 12:00

a ja opet volim one suze kad sjeckas luk :D

betty.boop

Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 4 Jun - 12:01

Ubuduće nema druge nego za jedno i drugo prije rezanja preventivno navući

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Zastitna-zavarivacka-kozna-kapa-maska-sa-nacalama-koje-se-podizu-model-215950
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 4 Jun - 12:07

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Sat 4 Jun - 12:08

kak bi se meni bilo lijeno brijat (lice) da sam muškooooo.. održavat te dlake.. :facepalm
polud'la bi!!!

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 4 Jun - 12:11

Lady_D wrote:

Ukratko, ljudi su uglavnom sadistička govna koja uživaju srati po drugima jer valjda tako liječe vlastite komplekse. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 4 Jun - 12:13

modra wrote:kak bi se meni bilo lijeno brijat (lice) da sam muškooooo.. održavat te dlake.. :facepalm
polud'la bi!!!


Samo što, eto, umjesto brade, s druge strane imaš pazuhe, nožice i što već sve drugo briješ. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Sat 4 Jun - 12:15

Vegvísir wrote:
modra wrote:kak bi se meni bilo lijeno brijat (lice) da sam muškooooo.. održavat te dlake.. :facepalm
polud'la bi!!!


Samo što, eto, umjesto brade, s druge strane imaš pazuhe, nožice i što već sve drugo briješ. :D
a poneki uz lice još i to..
affraid

aj mi žene, bar preko zime se smijemo malo opustit..


šta ja pričam, pa imam i ja brkove :D

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 4 Jun - 12:18

Ja sam vječno u suknjama i haljinama tako da nema ni tad odmora. :D A uz to i ruke čerupam :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 4 Jun - 12:21

modra wrote:kak bi se meni bilo lijeno brijat (lice) da sam muškooooo.. održavat te dlake.. :facepalm
polud'la bi!!!

ne pitaj kako mi je. a imam jaku bradu u pm...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Sat 4 Jun - 12:21

ajooooj, ajoj :D

ja bi ponekad da dlakavo bude u modi.. samo zbog lijenosti  UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 1f619

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 4 Jun - 12:21

Vegvísir wrote:
Lady_D wrote:

Ukratko, ljudi su uglavnom sadistička govna koja uživaju srati po drugima jer valjda tako liječe vlastite komplekse. :)
Mi smo smeće.
Svejedno mi ne bi palo na pamet nekoga omalovazavat....
Mogu samo zamislit kako se osjeća. Nesto sam slično i sama doživjela....
Svako tijelo je prekrasno, šteta sta se ne znamo cijenit malo vise i sta su mjere vrijednosti totalno iskrivljene
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 4 Jun - 12:22

furao sam bradu pretprosle zime, ali je toliko jaka da me je bolelo lice...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Sat 4 Jun - 12:23

Braćala wrote:
modra wrote:kak bi se meni bilo lijeno brijat (lice) da sam muškooooo.. održavat te dlake.. :facepalm
polud'la bi!!!

ne pitaj kako mi je. a imam jaku bradu u pm...
njanjanjanjaaaa lolly

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 4 Jun - 12:25

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Sat 4 Jun - 12:26

modra wrote:ajooooj, ajoj :D

ja bi ponekad da dlakavo bude u modi.. samo zbog lijenosti  UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 1f619


UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Hairy-armpit-woman
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 4 Jun - 12:37

Eno na...

Prisjeo mi dorucak
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Sat 4 Jun - 12:55

zasto ?

pa ti si prva pocela s onim gadljivo-pristavim videom :)
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 4 Jun - 13:03

Ma nije mi higijenski uzgajat dlake pod pazuhom. I jos ih procealjavat i radit pletenice....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Sat 4 Jun - 13:04

ol necural, bajo :D
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 4 Jun - 13:05

dam ti ja necural... :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 4 Jun - 13:07

Meni su dlakava pazuha također gadnjikava i neprivlačna, al' jebiga, svjesna sam da nam je to kulturološki uvjetovano i naučeno. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 15 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 15 of 50 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 32 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum