ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 9 of 50 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 29 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 3/6/2016, 15:12

Jednog dana će odzvoniti eksploatacijskoj mašini(revolucionarni duh se budi, :D)

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 3/6/2016, 15:16

Može doci samo drugo sranje...ljudski rod je takav...voli nosit bisage... :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 3/6/2016, 15:25



sad sam se sjetio jednog dobrog spota
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 3/6/2016, 15:27

milka oreo, caj i tenis <3
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 3/6/2016, 15:27

sunrise wrote:Jednog dana će odzvoniti eksploatacijskoj mašini(revolucionarni duh se budi,  :D)

Drznula bih se reći da neće. Revolucionarni duh je zatučen i na aparatima. :starac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 3/6/2016, 15:32

betty.boop wrote:milka oreo, caj i tenis <3

Dobra ideja! Mogla bih kad osušim kosu skoknuti do Lidla po neki čokoladni predmet za žvakanje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 3/6/2016, 15:37

Vegvísir wrote:
sunrise wrote:Jednog dana će odzvoniti eksploatacijskoj mašini(revolucionarni duh se budi,  :D)

Drznula bih se reći da neće. Revolucionarni duh je zatučen i na aparatima. :starac
Naravno da neće. To sam i ja skužio s godinama, ali zato mi je bilo lijepo u mlađim danima maštati o tome.


Ali tko zna, možda se čudo dogodi jednog dana...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 3/6/2016, 15:47

sunrise wrote:
Vegvísir wrote:
sunrise wrote:Jednog dana će odzvoniti eksploatacijskoj mašini(revolucionarni duh se budi,  :D)

Drznula bih se reći da neće. Revolucionarni duh je zatučen i na aparatima. :starac
Naravno da neće. To sam i ja skužio s godinama, ali zato mi je bilo lijepo u mlađim danima maštati o tome.


Ali tko zna, možda se čudo dogodi jednog dana...

Predobro smo istrenirani u internaliziranju sveukupnog sustava kao normalnog da bismo uopće uočili i osvijestili sve njegove nakaradnosti, a da ne spominjem djelovali.

Al' da, možda, jednom, negdje, in a galaxy far away... :baloni ljulja
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique 3/6/2016, 16:02

lijep dan ...naslo se vremena i za setnju ...valjalo iskoristiti ...javljaju veliko nevreme u naredna tri dana ...obavio veliku kupovinu nisam stedio ...2 kg chikenwingsa ...4 kg krompira ...4 konzerve tune ...2 sardine ...glavica kupusa...dzak crnog luka ...dva struka brokolija ...kilogram rize ...4 cokolade sa ljesnikom ...pakovanje senfa ...dva koluta topljivog sir...2 litra mlijeka ...2 kile banana ...1 vrecica kuski ...2 pakovanja muslija ...2 tost hljeba ...pola kile brasna ...dzem od jagoda ...200g sunke ......500g spageti ...chorizo kobasica ...kilogram narandzi ...dva pakovanja smrznutih mahuna ...4 supe razlicite vrste ...konzerva cilikonkarnea ...200 grama mljevenog mesa ...2 kajmaka jedan buter i 4 pakovanja svjezeg sira ...paprika i paradajza ono mjesano od oko kilogram ...jedan patlidzan i neka bundeva smjesnog imena zukini ...za nevrjeme svreman ...kao najavili su da ce jako da kisi sa velikim vjetrom ...ne preporucuje se izlazak vani ...pa u svakom slucaju da se osiguram :D

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 3/6/2016, 16:05

evo sto je bunt donio ovih dana u mjestu gdje ja zivim

vlada je 'zamolila' sindikate zeljeznica da bar odrade minimum dok traje ova elementarna nepogoda ... rezultat - ne samo da su nastavili strajk, nego im se od ponedjeljka i piloti aviona pridruzuju :D

betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 3/6/2016, 16:10

betty.boop wrote:evo sto je bunt donio ovih dana u mjestu gdje ja zivim

vlada je 'zamolila' sindikate zeljeznica da bar odrade minimum dok traje ova elementarna nepogoda ... rezultat - ne samo da su nastavili strajk, nego im se od ponedjeljka i piloti aviona pridruzuju :D


Kod nas bi se piloti udružili s taksistima da zajedno ubiju boga u željezničarima jer koju pizdu materinu oni sad izvode i prosvjeduju, šta oni misle da su oni nešto bolji od drugih, kad ne valja nikome nek' ne valja ni njima... :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 3/6/2016, 16:10

pa tako se to radi, jebeš me! e, nećeš ja ću tebe...

ne kao kod nas...

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 3/6/2016, 16:10

wolverine wrote:lijep dan ...naslo se vremena i za setnju ...valjalo iskoristiti ...javljaju veliko nevreme u naredna tri dana ...obavio veliku kupovinu nisam stedio ...2 kg chikenwingsa ...4 kg krompira ...4 konzerve tune ...2 sardine ...glavica kupusa...dzak crnog luka ...dva struka brokolija ...kilogram rize ...4 cokolade sa ljesnikom ...pakovanje senfa ...dva koluta topljivog sir...2 litra mlijeka ...2 kile banana ...1 vrecica kuski ...2 pakovanja muslija ...2 tost hljeba ...pola kile brasna ...dzem od jagoda ...200g sunke ......500g spageti ...chorizo kobasica ...kilogram narandzi ...dva pakovanja smrznutih mahuna ...4 supe razlicite vrste ...konzerva cilikonkarnea ...200 grama mljevenog mesa ...2 kajmaka jedan buter i 4 pakovanja svjezeg sira ...paprika i paradajza ono mjesano od oko kilogram ...jedan patlidzan i neka bundeva smjesnog imena zukini ...za nevrjeme svreman ...kao najavili su da ce jako da kisi sa velikim vjetrom ...ne preporucuje se izlazak vani ...pa u svakom slucaju da se osiguram :D

Priprema za nuklearni rat? :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 3/6/2016, 16:12

Vegvísir wrote:
Kod nas bi se piloti udružili s taksistima da zajedno ubiju boga u željezničarima jer koju pizdu materinu oni sad izvode i prosvjeduju, šta oni misle da su oni nešto bolji od drugih, kad ne valja nikome nek' ne valja ni njima... :^0
hahahahaha, to me sjetilo kada je došla konkurencija zg taxistima pa išli jebat mater što su to dozvolili.
ne mogu više igrat šah ili belu već moraju voziti, a ni bakice ne mogu više odrat...

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique 3/6/2016, 16:17

samo sam razmisljao ako upozoravaju za tri ....pripremi se za sest ...ako pristedim moglo bi se i sedam izdrati :P

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 3/6/2016, 16:17

veber wrote:
Vegvísir wrote:
Kod nas bi se piloti udružili s taksistima da zajedno ubiju boga u željezničarima jer koju pizdu materinu oni sad izvode i prosvjeduju, šta oni misle da su oni nešto bolji od drugih, kad ne valja nikome nek' ne valja ni njima... :^0
hahahahaha, to me sjetilo kada je došla konkurencija zg taxistima pa išli jebat mater što su to dozvolili.
ne mogu više igrat šah ili belu već moraju voziti, a ni bakice ne mogu više odrat...

Užas. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 3/6/2016, 16:18

wolverine wrote:samo sam razmisljao ako upozoravaju za tri ....pripremi se za sest ...ako pristedim moglo bi se i sedam izdrati :P

Mjeseci? lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 3/6/2016, 16:22

Vegvísir wrote:
veber wrote:
Vegvísir wrote:
Kod nas bi se piloti udružili s taksistima da zajedno ubiju boga u željezničarima jer koju pizdu materinu oni sad izvode i prosvjeduju, šta oni misle da su oni nešto bolji od drugih, kad ne valja nikome nek' ne valja ni njima... :^0
hahahahaha, to me sjetilo kada je došla konkurencija zg taxistima pa išli jebat mater što su to dozvolili.
ne mogu više igrat šah ili belu već moraju voziti, a ni bakice ne mogu više odrat...

Užas. :D
užas, prije par godina do aerodroma uzeli 200kn, sada manje od 50...

...užasss :D

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 3/6/2016, 16:23

veber wrote:pa tako se to radi, jebeš me! e, nećeš ja ću tebe...

ne kao kod nas...

stvar je u tome sto, kako god okrenes, narod nayebe

vladu boli neka stvar, oni se imaju kako vozikat

to sto ce izgubit za ovo vrijeme ce ionako nama naplatit

betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 3/6/2016, 16:36

zakon o očuvanju energije...

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 3/6/2016, 16:55

cujem da su se karte za polufinale RG dijelile sad po 20€ zbog ove kise :D

a u PM, da sam znala bila bi otisla poslije posla :_|

betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 50 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 29 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum