ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 6 of 50 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 28 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! Thu 2 Jun - 23:20

Oduvijek sam govorio da su ljudi po prirodi iskvareni ...stoga..
logican zakljucak je da je svijet u kojem zivimo nepravedan i ne ocekujem nista bolje

Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Thu 2 Jun - 23:22

a prije te dirala nepravda :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48030
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! Thu 2 Jun - 23:24

Yep .  Mislio sam da postoji pravda ..da ce ti se kad tad vratiti ono nesto...no s godinama vidis da nije tako te se bolje posvetiti samo na ono sto mozes u svom mikrokozmosu utjecati

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Thu 2 Jun - 23:30

Train_Night wrote:Yep .  Mislio sam da postoji pravda ..da ce ti se kad tad vratiti ono nesto...no s godinama vidis da nije tako te se bolje posvetiti samo na ono sto mozes u svom mikrokozmosu utjecati

to je zapravo, izvorno značenje riječi - apatija, onako kako su to shvaćali stoici..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48030
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! Thu 2 Jun - 23:35

Ne degradiram se na takav nacin ^^

Samo ne znam kako bi objasnio bolje...umoran sam i idem uginuti
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Thu 2 Jun - 23:37

nikakva devolucija, čovjek treba djelovati na one stvari u životu na koje može djelovati i svojim djelovanjem ih promijeniti, dočim na stvari za koje promišljanjem i promatranjem utvrdi kako nisu u domeni njegove moći i koje ne može promijeniti ne treba trošiti energiju.. jer je u tom slučaju neće biti dovoljno da sprovede promjenu tamo gdje je može (i mora) sprovesti

to stanje svijesti u stoicizmu se nazivalo apatheia
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48030
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 2 Jun - 23:39

Train_Night wrote:Oduvijek sam govorio da su ljudi po prirodi iskvareni ...stoga..
logican zakljucak je da je svijet u kojem zivimo nepravedan i ne ocekujem nista bolje

Ja sam uvaljana u cinizam kojeg, pak, nekako često izda onaj odvratni tračak vječnog optimizma i vjere u ljudstvo pa nastavim tulavo lupati u zidove frustrirana svijetom u kojem svi skupa obitavamo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Fri 3 Jun - 0:21

biti optimista nije odvratno, upravo suprotno ... samo pokusaj bez te frustracije ;)
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 3 Jun - 0:22

ponovo neke dubokoumne rasprave... :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 3 Jun - 0:22

Pomoglo bi eliminiranje izvora frustracije, da. Al' to se ne smije, ne da zakon. :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Fri 3 Jun - 0:28

eliminiras tako sto se odvojis od toga :D
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 3 Jun - 1:23

kic wrote:
sunrise wrote:Treba se vratiti u prošlost i eliminirati osobe koje su izmislile rad i novac

paradoksalno ova operacija bi zahtijevala: rad i novac

tako da ostajemo na status quo xD
Nada je u Philosophy Of Time Travel iz Donnie Darka :D
Barem u mašti bi mogli malo promjeniti svijet prije nego postanemo hrana za crve
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 3 Jun - 1:29

WATER AND METAL
Water and Metal are the key elements of Time Travel.
Water is the barrier element for the construction of Time Portals used as gateways between universes at the Tangent
Vortex.
Metal is the transitional element for the construction of Artefact Vessels.
Odoh u dream land
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 3 Jun - 6:13

Dobro jutro filozofi! :D :coffee


Ja vjerujem u ljude ALI samo pod odredjenom selekcijom....ne trosim dragocjenu esenciju i energiju na crne rupe....u suprotnom sama sebe nepotrebno izlažem negativnom....prošla su ta vremena....


Kava mi je grozna jutros.....onaj nerafinirani šećer je odvratan....


Sanjala sam da me zarobio div..... :W
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! Fri 3 Jun - 6:21

stvarati kompromise u pravilima samo dovodi do jos vise problema ... "ali" je mala rijec koju treba izbjegavati jer u nacelu sluzi za opravdanje
s tim ali si vec negirala samu sebe 
selekcioniranje ljudi ..los termin ..zvuci nacisticki ^^

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! Fri 3 Jun - 6:22

Gsw sa klupom pomeo LeDron Hamesa ...kako metes tako budes pometen ^^

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! Fri 3 Jun - 6:25

kic wrote:nikakva devolucija, čovjek treba djelovati na one stvari u životu na koje može djelovati i svojim djelovanjem ih promijeniti, dočim na stvari za koje promišljanjem i promatranjem utvrdi kako nisu u domeni njegove moći i koje ne može promijeniti ne treba trošiti energiju.. jer je u tom slučaju neće biti dovoljno da sprovede promjenu tamo gdje je može (i mora) sprovesti

to stanje svijesti u stoicizmu se nazivalo apatheia

govorim o tome da imam moc da utjecem na zivote mnogih ljudi ..tako da ne odgovaram definiciji u potpunosti ali na nesto slicno sam mislio
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Fri 3 Jun - 6:46

nezz ocito ne znam o cemu govoris bas jer samo das naslutiti, ali ja to zovem "Danzov trenutak", svi smo u teoriji oke ali kad si na iskusenju, i u tom djelicu mozes sasnati od cega si sazdan, ali ne mora vrijediti zabsvakog..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48030
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 3 Jun - 6:55

Svakome po zasluzi,ja duboko vjerujem u karmu.....i teorija je ipak jedno,praksa cesto sasvim drugo pokaze.....


Mozda sam u proslom zivotu bila naci,tko zna... :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 3 Jun - 6:58

Pod utjecajem na živote ljudi misli na zanimanje,sto i jeste....odgovoran posao koji zahtjeva jaka leđa....


Mislim da je jako bitno u zivotu mijenjanje.....ako stojis dugo na jednom mjestu,razmisljanjem,negdje si zapeo.....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! Fri 3 Jun - 8:27

"Danzov trenutak" nas moze usjeriti,ali u zivotu je ipak vise od jednog takvog trenutka ...tesko je reci u kojem cemo smjeru na kraju otici 
zato samo na "itachijevom kraju" mozemo spoznati kakvi smo ljudi
Moj je "sarutobijev problem" ,master of 1000 jutsu and all of elements ...problem kad imas previse skillova i samim time znacajno povecavas ocekivanja drugih 
ako prihvatis tu ulogu "hokagea" automatski ti trpi privatni zivot tj zivot tvojih najblizih 
Naruto filozofija ^^
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 6 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 50 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 28 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum