ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 12/6/2016, 12:46

Lady_D wrote:da ni ja nekako ne vjerujem u zakonsku pravdu....


Nema zakonske pravde, nemoj ni pokušavat vjerovat u istu.

medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 12/6/2016, 12:48

Train_Night wrote:
betty.boop wrote:nasla u ormaru stari dres hajduka :D

op op

čekamo"bijeli dim"


potpala :^^

dimi se meni iz glave vec tri dana :D

betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 12/6/2016, 12:49

Pojednostavljeno , tko od vas voli da mu se itko upliće u život ?

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/6/2016, 12:49

Av hvala vam! :shy


Noemi je posebna da.....jaka a krhka.....!

Ova najmanja se samo umiljava.....a marco je cool boy....:D



Imaju li vaši partneri prijatelja koji im nikako ne paše po razmišljanju i nije vam jasno sta ih drži skupa?


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 12/6/2016, 12:49

Train_Night wrote:zato si ne trebamo nabijati breme križara i svetog pohoda u borbi protiv zla

ko moja rođakinja, letila u Grčku pomagati u neki kamp, a stari joj leži ni živ ni mrtav doma..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 12/6/2016, 12:50

medication wrote:Znam ja da živimo u Hrvatskoj, ali znam i da ljudi često očekuju da se stvari same od sebe riješe.Ok, socijalne službe stvarno jesu za kurac.


Ali sto je stvari koje stagniraju jer nitko ništa ne kaže.

Neka voda teče ni ulicu u starom mi kvartu. Vratim se nakon 4-5 dana kod staraca, još uvijek se voda slijeva niz ulicu. Nazovem 112, spoje me sa Vodovodom, kažem kako se 5 dana slijeva voda, kažu kako im nitko ništa nije javio. Istu večer izađu na teren, sutra popravljeno.

Pukne cijev nasred splitske rive, šiklja voda ko luda par metara u zrak, prolazim s mužem, uđem u prvi kafić da pitam jel tko bio ili koga zvao, kažu ne znaju. Opet 112, opet me spoje s Vodovodom. Za pola sata izađu na teren, istu večer popravljeno.

Ne radi danima rasvjeta na 2 ulične lampe i to baš na mjestu koje je samo po sebi mračnije, svi se tuže, ja nazovem, sutra rasvjeta radi.

Kad mi je na faksu svašta štekalo i trebalo mi je više informacija kao i ostalim studentima, udružila sam se s tipom koji mi je danas prijatelj i osnovali smo forum koji me je spasio do kraja studija.

Da ne pričam o sto drugih situacija gdje naprosto nitko ne reagira jer misle da će drugi.
ok.
recimo imam dobro susjedstvo pa me nazovu da mi je ostao prozor otvoren, susjeda na mojoj terasi drži cvijeće.
kada padne snijeg cijela ulica se skupi i očistimo ju.


ja isto nazovem kada je neka pizdarija. bez obzira što čujem da je već netko nazvao.

_________________

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 M_50010

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 12/6/2016, 12:52

Zagy wrote:
Noemi je posebna da.....jaka a krhka.....!
podsjeća me na moju kći u to doba, vražičak mali :D

_________________

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 M_50010

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 12/6/2016, 12:52

kic wrote:bravo med :beeer:

kod mene je više ovako: leži mrtva lisica pokraj državne ceste, domaći igraju balote 20m daleko, pitam jesu zvali? jesmo jesmo, riješeno je..

sutra prolazim, jadna lisica se i dalje raspada xD nazovem komunalne redare, mi mičemo samo mačke i pse kaže xD zovi lovce: ne, mi ne čistimo gradsko područje.. i nakon tako malo nadjebavanja ja je sam zakopam malo dalje..


Eto to. Jel ti smeta, smeta. Je li netko popravio, nije. Sam si to napravio i bok.
Nadrka te to da od plaće odvajaš i za takve službe, al te još više nadrka gledat krepanu lisicu kako se raspada.

Isto smo postupili i kad nas je nervirala rupa na parkingu, neobrezano stablo radi kojeg ne možeš parkirat normalo jer ti grane grebu po autu, tip koji ostavlja napuštena auta po ionako skučenom parkingu i sl.
Sve riješeno.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 12/6/2016, 12:55

kic wrote:
Train_Night wrote:zato si ne trebamo nabijati breme križara i svetog pohoda u borbi protiv zla

ko moja rođakinja, letila u Grčku pomagati u neki kamp, a stari joj leži ni živ ni mrtav doma..

Prioriteti :^0

bolje da ne dajem primjere koje sam doživio na poslu
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 12/6/2016, 12:55

Train_Night wrote:Pojednostavljeno , tko od vas voli da mu se itko upliće u život ?

vidi libertarijanca :^^ aje, nekad je dostojanstvo i samostalnost važnije od hrane..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/6/2016, 12:57

kic wrote:
Train_Night wrote:zato si ne trebamo nabijati breme križara i svetog pohoda u borbi protiv zla

ko moja rođakinja, letila u Grčku pomagati u neki kamp, a stari joj leži ni živ ni mrtav doma..
Isuse boze :S

Ja svako toliko provjerim je li ova zena ok... 
Mislim da bi, da umre, lezala mjesec dana prije nego netko primjeti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 12/6/2016, 12:57

Train_Night wrote:
kic wrote:
Train_Night wrote:zato si ne trebamo nabijati breme križara i svetog pohoda u borbi protiv zla

ko moja rođakinja, letila u Grčku pomagati u neki kamp, a stari joj leži ni živ ni mrtav doma..

Prioriteti :^0

bolje da ne dajem primjere koje sam doživio na poslu

u stvari je oke, ali ono, zna prigovoriti da puno trošiš vodu ako se tuširaš duže od 2min ili tako nešt, jebiga, ne moš u CV stavit da si čuvao i njegovao ćaću il dida, ali da si nosio izbjeglicama vodu možeš..

-------

http://ex-iskon.forumcroatian.com/viewtopic.forum?t=9531
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum