ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 23 of 50 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 36 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 23 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/5/2016, 11:07

Vegvísir wrote:

Nego... reci mi... koliko točno fizičke i psihičke boli smiješ nanijeti nekome prije nego postane utuživo?  scratch Mislim, pitam čisto informativno... :shy zanima me taj dio kaznenog prava...  :shy :} :^0


vidi, to se goni po privatnoj tuzbi, tako da svako moze da te tuzi za bilo sta-osim ako nisu u pitanju teske telesne povrede, to se goni ex oficio... B-) 
radi sve osim lomljenja zuba i kostiju...  :D

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 23 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/5/2016, 11:09

Braćala wrote:
Vegvísir wrote:

ljudi koje danas želim zaprašit iz aviona k'o komarce su sebična egocentrična gamad koja ne vidi dalje od svog dupeta :^0


meni je svaki dan takav! neki ljudi su u stanju da me za gluposti zovu po 800x dnevno, iako im ja sve lepo objasnim i razlozim...
ali ne, toliko tvrdoglavost i nepoverenje je nesto sto ne moze da se izleci nikada kod ljudi, kao i to sto misle ako daju 100, 200 evra da mogu da drkaju po 800x dnevno i u svako doba kada im se digne ona stvar...

Užas... pa ti ostani normalan... :|
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 23 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 13/5/2016, 11:10

Vegvísir wrote:

Ma neee, ljudi koje danas želim zaprašit iz aviona k'o komarce su sebična egocentrična gamad koja ne vidi dalje od svog dupeta :^0

Da su takvi koji vole sve, žele mir u svijetu, zaštitu delfina i slično bih ih zagrlila i dala im čokoladicu :^0

vidim samo "cokoladicu" :shy
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 23 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/5/2016, 11:12

Braćala wrote:
Vegvísir wrote:

Nego... reci mi... koliko točno fizičke i psihičke boli smiješ nanijeti nekome prije nego postane utuživo?  scratch Mislim, pitam čisto informativno... :shy zanima me taj dio kaznenog prava...  :shy :} :^0


vidi, to se goni po privatnoj tuzbi, tako da svako moze da te tuzi za bilo sta-osim ako nisu u pitanju teske telesne povrede, to se goni ex oficio... B-) 
radi sve osim lomljenja zuba i kostiju...  :D

Okej, znači... izbjegavaj facu, mlati po bubrezima...  B-)  :^0

Ma zajebavam se, ja sam pacifist po prirodi i ne bi ni mrava zgazila, ali eto, neki ljudi me dovedu do toga da povremeno počnem preispitivati svoje životne vrijednosti  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 23 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/5/2016, 11:14

betty.boop wrote:
Vegvísir wrote:

Ma neee, ljudi koje danas želim zaprašit iz aviona k'o komarce su sebična egocentrična gamad koja ne vidi dalje od svog dupeta :^0

Da su takvi koji vole sve, žele mir u svijetu, zaštitu delfina i slično bih ih zagrlila i dala im čokoladicu :^0

vidim samo "cokoladicu" :shy

Ajd, evo ti... zbog delfina :D

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 23 Kinder_bueno
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 23 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/5/2016, 11:14

kako veg zna... :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 23 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 13/5/2016, 11:15

Braćala wrote:kako veg zna... :^0

volim te :x



EDIT : veg, ne dzonija !
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 23 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/5/2016, 11:15

Vegvísir wrote:

Okej, znači... izbjegavaj facu, mlati po bubrezima...  B-)  :^0  


i ne lupaj samare, to je sada gore nego da iznabadas pesnicama jer se sada to tretira kao uvreda casti i nanosenje dusevnih bolova... :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 23 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/5/2016, 11:16

betty.boop wrote:
Braćala wrote:kako veg zna... :^0

volim te :x



EDIT : veg, ne dzonija !

:^0

:x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 23 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/5/2016, 11:17

betty.boop wrote:
Braćala wrote:kako veg zna... :^0

volim te :x

i ja tebe, duso moja cupava... :^0 :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 23 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/5/2016, 11:18

Braćala wrote:
Vegvísir wrote:

Okej, znači... izbjegavaj facu, mlati po bubrezima...  B-)  :^0  


i ne lupaj samare, to je sada gore nego da iznabadas pesnicama jer se sada to tretira kao uvreda casti i nanosenje dusevnih bolova... :^0

E, vidiš, ta uvreda časti bi mi eventualno s takvima mogla doći glave... iako nisam fizički nasilna, mogu biti brza i oštra na jezičini... :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 23 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/5/2016, 11:19

Braćala wrote:
betty.boop wrote:
Braćala wrote:kako veg zna... :^0

volim te :x

i ja tebe, duso moja cupava... :^0 :x

Eto, dočekao si izjavu ljubavi od betty... Makar samo na kratko, greškom, i s objavljenim demantom. :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 23 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/5/2016, 11:20

ja sam u poslednje vreme 2x tako reagovao: 1. put klincu koga treniram koji je bezobrazan do bola, iznapusavao sam ga i izvristao mu se da sam ga doveo na ivicu suza. 
2. put juce komsiju narkomana iz zgrade koji me smara kada god me vidi i koga sam takodje napusio, izvristao mu se i rekao da se sklanja kada me vidi jer sledeci put necu pricati...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 23 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/5/2016, 11:21

Vegvísir wrote:
Braćala wrote:
betty.boop wrote:
Braćala wrote:kako veg zna... :^0

volim te :x

i ja tebe, duso moja cupava... :^0 :x

Eto, dočekao si izjavu ljubavi od betty... Makar samo na kratko, greškom, i s objavljenim demantom. :^0


nije ona pogresila uopste, moze sada da sada da glumi koliko hoce... :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 23 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/5/2016, 11:22

Svako jutro isto.
Utanem se, pogledam forum, Brcala place za Betty, Veber pokusava baciti neku foru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 23 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/5/2016, 11:24

Braćala wrote:ja sam u poslednje vreme 2x tako reagovao: 1. put klincu koga treniram koji je bezobrazan do bola, iznapusavao sam ga i izvristao mu se da sam ga doveo na ivicu suza. 
2. put juce komsiju narkomana iz zgrade koji me smara kada god me vidi i koga sam takodje napusio, izvristao mu se i rekao da se sklanja kada me vidi jer sledeci put necu pricati...


Jel' da da nekako odmah budeš zen nakon toga... :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 23 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/5/2016, 11:25

Lady_D wrote:Svako jutro isto.
Utanem se, pogledam forum, Brcala place za Betty, Veber pokusava baciti neku foru


:D
Dobra stara forumska rutina... :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 23 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/5/2016, 11:25

najgori su miseljaci koji ti fuckaju ili voze 5cm iza tebe i treube ti i nesto dovikuju

Nabijem vas seljacine seljacke
Nije cudo da zensku nemaju
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 23 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/5/2016, 11:27

Vegvísir wrote:
Lady_D wrote:Svako jutro isto.
Utanem se, pogledam forum, Brcala place za Betty, Veber pokusava baciti neku foru


:D
Dobra stara forumska rutina... :D
Sve bi bilo super da bracala shvati da ce prije umocit u atlantski okean nego u betty
A veber se ostavi fora koje na kraju ispadnu zagontke jer ima se trudis shvatit i desifrirat

Ovako mislim da sam izgubila 3str neceg zanimljivog a kada idem listati sve se svodi na prethodno navedeno

Jadna betty :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 23 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/5/2016, 11:28

Lady_D wrote:najgori su miseljaci koji ti fuckaju ili voze 5cm iza tebe i treube ti i nesto dovikuju

Nabijem vas seljacine seljacke
Nije cudo da zensku nemaju

Primitivčine. Ali takvi su hrabri uglavnom samo kad su u društvu, rijetko kad netko solo takvo što dobaci.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 23 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 13/5/2016, 11:28

Lady_D wrote:Svako jutro isto.
Utanem se, pogledam forum, Brcala place za Betty, Veber pokusava baciti neku foru

evridej sejm sit :D
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 23 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 23 of 50 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 36 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum