ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 16 May - 9:37

kafu pijem bez mleka i šećera, osim ako nije onaj buđavi 2 u 1. najviše volim kada surduknem kratak espreso na sekudn, ili kada popijem nes bez ičega, do pola šolje...

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 16 May - 9:38

veg, a ti s veg? :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 16 May - 9:39

Tursku kad kuham sama doma s kavom koju sam netom samljela  love također ne stavljam apsolutno ništa u nju. Ali kad pijem instantuše dodam malo mlijeka. Šećer ne stavljam nikad.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 16 May - 9:39

Braćala wrote:veg, a ti s veg? :D

Jesam, ali nickname nema veze s tim. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 16 May - 9:40

veganka ili vegeterijanka?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 16 May - 9:41

Braćala wrote:veganka ili vegeterijanka?

Vegetarijanka.  :) Da sam veganka ne bih spominjala mlijeko sad, s laktozom il' bez njega. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 16 May - 9:45

Ja volim tursku s mlekom
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 16 May - 9:46

Lady_D wrote:Ja volim tursku s mlekom


kao pravo dete, voliš belu kafu... :D  :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 16 May - 9:47

Mlijeko i šećer mi ubiju okus kave koji volim u turskoj, a kod instantuša mi je to pozitivno jer su mi uglavnom bezvezne. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 16 May - 9:48

Od secera koristim samo muscovado
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 16 May - 9:57

Muscovado je fin. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Mon 16 May - 10:00

Vegicw koliko ima pasek od sestre godina?

-------

http://ex-iskon.forumcroatian.com/viewtopic.forum?t=8640
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 50 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum