ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 13 of 50 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 31 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 11 May - 22:40

Nasla one slike od hdz-a sa izbora.
Onog prasca pijanog na podu :D :D
kako kaze med... Zavarila sam :D

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 11 May - 22:45

Jebes izbore


Sta cu sutra za rucak? 

Mogla bih ribe
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Wed 11 May - 22:49

kaj nismo rekli kokicu?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 11 May - 23:04

Zaslužila sam ovaj komad torte! :fat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Wed 11 May - 23:06

ide modra :)

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 11 May - 23:10

Ja ti moagu samo piletinu posluzit :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Wed 11 May - 23:23

Lady_D wrote:Ja ti moagu samo piletinu posluzit :D
prodano, moze i picek.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 12 May - 7:46

U moru šugavih vijesti o krvoprolićima, lopovluku i mizoginiji, ova vijest me baš razveselila i uljepšala mi jutro!

http://www.jutarnji.hr/life/prvi-u-hrvatskoj-u-buba-baru-vrhunsku-kavu-servirat-ce-osobe-s-downovim-sindromom/3742833/

Bravo za Vinkovce! cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Thu 12 May - 7:46

da ne kažete da kukam, evo malo dobrih vijesti od mene, za mene :D  :D

jučer se bila pozdravit kolegica koja je radila na mom mjestu (pa otišla na porodiljni).. ode od 1.6. u zg radit na isto to mjesto

vidim da joj sad nije svejedno i iako je bila dobila već i ugovor za tamo htjela je ona tu ostat i nešto radit, i naravno, ja sam se cijelo vrijeme bojala za sebe... i sad sam konačno što se tiče toga - smirenaaaaaaa

sad se više ne brinem da će me smaknut.. osim ako uopće ne smaknu ovo prodajno/radno  mjesto..

nadam se da ste skontali, ako i niste, nema veze, znajte da sam sretna i da se nešto lijepo za mene dogodilo  UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 1f61a 

inače, cijeli jučerašnji dan je bio dobar, osim glavobolje, navratili neki zanimljivi ljudi na posao  UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 1f61c

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Thu 12 May - 8:04

jezusmaria, nemrem bilivit.
modra ne jamra.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 12 May - 8:13

modra, jel ti imas ugovor na odredjeno ili ne odredjeno i jel to ugovor o radu ili ugovor o delu?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 12 May - 8:17

Ajoj, kakva pljuščina vani! badday

A danas mi je baš ludnica... Uskoro jurim održati jedno izlaganje/radionicu s kolegicom pa jurcam doma, pa se brzinom munje spakirati i onda opet na kolodvor.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 12 May - 8:54

Odjenula sam napola mokru haljinu, ali sam zaključila da to i nije neki problem jer ionako vani pada kiša. :^0 Odoh u pobjede nove, mah~mah!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 12 May - 9:08

cekaj, a kisobran? :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 12 May - 9:46

Osjecam se uzasno. Izmorena sam do daske i ne mogu gledati... Medutim MORAM ici na faks jer izostanes li 1 bez obzira na opravdanje, ruse te
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 12 May - 9:46

Dosta mi je ovakvih dana, ovakvih stvari, osjecam se prokleto lose a nemam pet minuta vremena za posvetit se sebi...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Thu 12 May - 9:59

Lady_D wrote:Dosta mi je ovakvih dana, ovakvih stvari, osjecam se prokleto lose a nemam pet minuta vremena za posvetit se sebi...
dodi tata da :kiss:

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Thu 12 May - 11:07

Vegvísir wrote:Odjenula sam napola mokru haljinu, ali sam zaključila da to i nije neki problem jer ionako vani pada kiša. :^0 Odoh u pobjede nove, mah~mah!

i ja jutros vlazan kardigan ... i takodjer zbog velike vlage/kise sam si rekla da to nije toliko strasno  :dzoja
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Thu 12 May - 11:12

pa si u to ime zafrkala vutru?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Thu 12 May - 11:14

braćala, ugovor na neodređeno, pa mislim da je o radu.. :D provjerim kad kuć dođem!

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Thu 12 May - 11:16

selim se ovdje - annecy  love  

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 166


UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Hotel-catalpa-lac-annecy
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 13 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 50 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 31 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum