ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trajni ban iknaru

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Trajni ban Iknaru?

Trajni ban iknaru - Page 4 Vote_lcap43%Trajni ban iknaru - Page 4 Vote_rcap 43% 
[ 3 ]
Trajni ban iknaru - Page 4 Vote_lcap29%Trajni ban iknaru - Page 4 Vote_rcap 29% 
[ 2 ]
Trajni ban iknaru - Page 4 Vote_lcap28%Trajni ban iknaru - Page 4 Vote_rcap 28% 
[ 2 ]
 
Total Votes : 7
 
 
Poll closed

Trajni ban iknaru - Page 4 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by Iknar Mon 1 Sep - 16:56

zanstr wrote:Grandiose delusions (GD) or delusions of grandeur is principally a subtype of delusional disorder that occurs in patients suffering from a wide range of mental illnesses, including two-thirds of patients in manic state of bipolar disorder, half of those with schizophrenia and a substantial portion of those with substance abuse disorders.[1][2] GDs are characterized by fantastical beliefs that one is famous, omnipotent, wealthy, or otherwise very powerful. The delusions are generally fantastic and typically have a supernatural, science-fictional, or religious themeThere is a relative lack of research into GD, in comparison to persecutory delusions and auditory hallucinations. About 10% of healthy people experience grandiose thoughts but do not meet full criteria for a diagnosis of GD.[2]

[You must be registered and logged in to see this link.]
gledaj,KIC je rekao ban do kraja dana,vidjeti cemo tko je takav a tko nije na djelima,samo cekam
problem je sto ja jasam pomalo agresivan ,blago bi se reklo,ali opet pravedan,a rado cu pokazati sto mogu,a i ti si trul,ali bar nisi toliko bedast da prijetis ,ipak nisi adminh,nego korisnik pa to ne znam

dakle kako je receno,rijeci su beznacajne ovdje,vidjeti ce se tko ima iluzije a tko ne

Iknar

Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 4 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by Iknar Mon 1 Sep - 16:58

dakle daj se vec jednom odluci ban ili kapirtulacija tebe kao jadnog covjeka
ali pazi se nema povratka na staro,ne brini shvatiti ces,ionako sam procijenio odavno da si malouman stos e tice shvacanja stanja stvari,ali to ne umanjuje tvoju krivicu i greske koje cinis stalno

povuci potez bilo kakav jadnice,da okoncamo ovo stanje stasus QUO
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 4 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by Trinity Mon 1 Sep - 17:07

Evo na ...njega po starom... No
Pa daj Iknare, dojadio si i bogu i vragu s tim vrijeđanjem...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 4 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by Iknar Mon 1 Sep - 17:15

Trinity wrote:Evo na ...njega po starom... No
Pa daj Iknare, dojadio si i bogu i vragu s tim vrijeđanjem...
ovisi sto podrazumijevas pod vrijeđanje

rekao sam nekoga istina boli,boljela je i Branda,pa me nazivao svakako,vjerojatno mozda niti sada ne vjeruje,nije niti vazno,kriv je za ovo ljeto,htio ne htio,vjerovao ,nevjerovao

on je mene prvi poceo vrijeđati,dakle zapoceo je rat,a sada se skriva iza vecine koja misli o menid a sam  neki luđak,ok ja sam rekao ok,napravi pozez mudonjo i vidjeti ces silinu moci na djelu
dakle tipican primjer bezumnog razmisljanja kada netko izazove rat,pa onda dobije odgovor,te trazi alibi kroz ostale koji razmisljaju kao on,te to naziva istinom,a sve suprotno lazima
rekao sam,nije vise vazno sto on govori,sto ja govorim,sada jue to iza,sada je povuci-potegni,on povuceban,ja potegnem moci,dakle kaos to sam rekao akcija-reakcija
pa cemo vidjeti tko ej tu lluđak a tko nije

dakle   rijeci vise nemaju smisla,sada je status QUo,a navodno do kraja dana ce biti     moje reakcije na njegovu akciju,slicno kao i kod Branda,smao meni je potrebna jedna potvrđena misao samo,a to ide automatikom na njegovu akciju,dakkle ne mozes to sprijeciti,to je poput da te netko rokne bacacem raketa a onda     slijedi odgovor
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 4 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by Iknar Mon 1 Sep - 17:17

Trinity wrote:Evo na ...njega po starom... No
Pa daj Iknare, dojadio si i bogu i vragu s tim vrijeđanjem...
e sada moram i to o Bogu i vragu objasniti
prvo sto se tice Boga mnog grijesim,a i nisam ispunio nesto jso,dakle oprosti i slicno
a stos e tice vraga,pa   to je nesto drugo,taj me     testira stalno,pokusava jadnik dosta toga,zna da je jaci trebutnioda je ljudsko tijelo slabo,a opet je i    u poziciji nizeg bica,dakle stvorenja u isti trenutak,dakle nesto poput lovac lovi lovinu ali i obrnuto u isto vrijeme
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 4 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by zanstr Mon 1 Sep - 17:23

Symptoms

According to the DSM-IV-TR diagnostic criteria for delusional disorder, grandiose-type symptoms include grossly exaggerated belief of

self-worth 
power 
knowledge 
identity
exceptional relationship to a divinity or famous person.[6] 

For example, a patient who has fictitious beliefs about his or her power or authority may believe himself or herself to be a ruling monarch who deserves to be treated like royalty.[7] There are substantial differences in the degree of grandiosity linked with grandiose delusions in different patients. Some patients believe they are God, the Queen of England, a president's son, a famous rock star, and so on. Others are not as expansive and think they are skilled sports-persons or great inventors.[8]

_________________
'Eternal suffering awaits anyone who questions god's infinite love.' - Bill Hicks
'God gave you free will so that you have the choice to either worship him or go to hell.' - Ricky Gervais
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
'Tako i kad molite, ne budite kao licemjeri. Vole moliti stojeći u sinagogama i na raskrižjima ulica da se pokažu ljudima. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću.
6Ti, naprotiv, kad moliš, uđi u svoju sobu, zatvori vrata i pomoli se svomu Ocu, koji je u skrovitosti. I Otac tvoj, koji vidi u skrovitosti, uzvratit će ti.' - Isus   [You must be registered and logged in to see this image.]  
zanstr
zanstr

Posts : 1603
2014-04-30


Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 4 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by zanstr Mon 1 Sep - 17:24

Accounts of delusion


There are two alternative accounts for getting grandiose delusions:
Delusion-as-defense account: defense of the mind against lower self-esteem and depression 
Emotion-consistent account: result of exaggerated emotions.

_________________
'Eternal suffering awaits anyone who questions god's infinite love.' - Bill Hicks
'God gave you free will so that you have the choice to either worship him or go to hell.' - Ricky Gervais
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
'Tako i kad molite, ne budite kao licemjeri. Vole moliti stojeći u sinagogama i na raskrižjima ulica da se pokažu ljudima. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću.
6Ti, naprotiv, kad moliš, uđi u svoju sobu, zatvori vrata i pomoli se svomu Ocu, koji je u skrovitosti. I Otac tvoj, koji vidi u skrovitosti, uzvratit će ti.' - Isus   [You must be registered and logged in to see this image.]  
zanstr
zanstr

Posts : 1603
2014-04-30


Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 4 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by zanstr Mon 1 Sep - 17:32

Savjet iknaru:
Vidljivo je da imaš problem, no nije ne riješiv. Možda bi trebao potražiti profesionalnu pomoć (bez zajebancije). Moj prijatelj je imao sličan problem, umislio si je da je bog, počeo izmišljati gluposti. Nakon što su mu prepisali terapiju čovjek se unormalio, našao curu, posao. Ako prestane sa terapijom može ga uhvatiti manija (ponovno umišljanje da je bog i hiperaktivnost) ali se uglavnom brzo riješi problem.
To je jedna dobronamjerna preporuka.

_________________
'Eternal suffering awaits anyone who questions god's infinite love.' - Bill Hicks
'God gave you free will so that you have the choice to either worship him or go to hell.' - Ricky Gervais
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
'Tako i kad molite, ne budite kao licemjeri. Vole moliti stojeći u sinagogama i na raskrižjima ulica da se pokažu ljudima. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću.
6Ti, naprotiv, kad moliš, uđi u svoju sobu, zatvori vrata i pomoli se svomu Ocu, koji je u skrovitosti. I Otac tvoj, koji vidi u skrovitosti, uzvratit će ti.' - Isus   [You must be registered and logged in to see this image.]  
zanstr
zanstr

Posts : 1603
2014-04-30


Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 4 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by Iknar Mon 1 Sep - 17:39

zanstr wrote:Savjet iknaru:
Vidljivo je da imaš problem, no nije ne riješiv. Možda bi trebao potražiti profesionalnu pomoć (bez zajebancije). Moj prijatelj je imao sličan problem, umislio si je da je bog, počeo izmišljati gluposti. Nakon što su mu prepisali terapiju čovjek se unormalio, našao curu, posao. Ako prestane sa terapijom može ga uhvatiti manija (ponovno umišljanje da je bog i hiperaktivnost) ali se uglavnom brzo riješi problem.
To je jedna dobronamjerna preporuka.
u ovom slucaju rijeci nemaju vise neku ulogu,sada je povuci-potegni
briga me za preporuke,a i dosta mi je blesavih ljudi,red je da se dokaze i to silom ocito
dakle ne vjerujes,ok,vidjeti ces,osjetiti ces mozda,vidjeti cemo gdje ces biti
dakle zaboli me vise za prepucavanja treba se ovo ono
aktiviranje slijedi,a to znaci             tko en vjeruje vidjeti ce ensto malo jace od ovooga do sada
a i ti si sotonsist,ateist ilis to vec,dakle skoro da ne razumijes nista u vezi ovoga sto pricam,tako da je skoro pa uzalud
ja se ne salim covjece,a to ce se ocito vidjeti pokazivanjem sile
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 4 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by kic Mon 1 Sep - 18:13

onda iknare, imaš još jedan sat na ovom forumu, ćeš se unormaliti ili da se kucnemo posljednji put?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 4 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by jastreb Mon 1 Sep - 19:44

Ma ja sam kao izraziti demokrat protiv trajnog baniranja.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 4 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by jastreb Mon 1 Sep - 20:42

Osim toga neki njegovo postovi o munjama i gromovima su baš simpatični.

Nedavno smo na net.hr forumu imali jednu peticiju za rehabilitaciju Rankija.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 4 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by Trinity Mon 1 Sep - 20:49

Lako za munje i gromove, ali pretjerao je s vrijeđanjem...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 4 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by aben Mon 1 Sep - 20:55

Boljševički jastreb demokrat, ovi narančasti liberalčići zabranjuju misli i izražavanje...

Svit ide u kurac.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 4 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by kic Mon 1 Sep - 21:11

gotovo je, iknar više nije član ovog foruma.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 4 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by aben Mon 1 Sep - 21:14

Denkverbot

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 4 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by kic Mon 1 Sep - 21:16

aben papagaj.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 4 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by aben Mon 1 Sep - 21:35

Kic fašist

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 4 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by Guest Mon 1 Sep - 22:42

aben wrote:Kic fašist
Obrazloži.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 4 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by Trinity Tue 2 Sep - 15:49

He is back !!!
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 4 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by kic Tue 2 Sep - 15:51

cool story bro, a sad idemo faza 2 bana.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 4 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum