ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trajni ban iknaru

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Trajni ban Iknaru?

Trajni ban iknaru - Page 3 Vote_lcap43%Trajni ban iknaru - Page 3 Vote_rcap 43% 
[ 3 ]
Trajni ban iknaru - Page 3 Vote_lcap29%Trajni ban iknaru - Page 3 Vote_rcap 29% 
[ 2 ]
Trajni ban iknaru - Page 3 Vote_lcap28%Trajni ban iknaru - Page 3 Vote_rcap 28% 
[ 2 ]
 
Total Votes : 7
 
 
Poll closed

Trajni ban iknaru - Page 3 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by Iknar 31/8/2014, 20:49

Trinity wrote:
Iknar wrote:
Trinity wrote:
aben wrote:Pa more pitat slovenca press, 
igraju za isti tim
Tko je slovenac ?
ajde ti tamo napisi,ne mogu ja svuda psiati ako sam limitiran,ja cu pisati na djelima,a ti pisi tamo ovako    forumski
Šta da pišem tamo?
pa onosto sam rekao,dakle istinu,ajde imas cak i na ovoj temi sto
dakle ja ,kic,ban,akcija -reakcija,aktiviranje moci i to na jace malo dakle jaca oluja a mozda i potres

Iknar

Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 3 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by Trinity 31/8/2014, 20:51

Ja ti tamo slabo pišem, više sam undercover... :^0
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 3 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by Iknar 31/8/2014, 20:58

Trinity wrote:Ja ti tamo slabo pišem, više sam undercover... :^0
a kukavice,pa samo reci sto sam rekao,kuzis

nikakve koristi od nikoga ovdje svi se boje
nema veze ionako ce se sdaznati,ali zelim da tamo ne kazu opet poslije oluje se javlja poput Branda i slicnih

idem ja malo off,a onda cu provjeriti jel ban ili nije,iskreno nadams e banu nabrusen sam prilicno,a to znaci da cemo oluju na visu razinu staviti ,a jos moram i za onog azidova malo stuttgart,ma nema veze sve cu ja to
dakle ako tko hoce neka tamo pise,necu nikoga prisiljavati,ionako ne moze nitko tamo promijeniti nsita,ali me smeta kada kazu da se javim kasnije ili bilo je pa ti saljes,to me smeta,pa rekao da najavim mogucnosti 

dakle ocito kaos to sam rekao nitko nema muda ovdje tamo to napisati iz straha kojekakvog

idem ja off malo uskoro,a onda cu provjeriti kasnije vjerojatno,ionako zelim aktiviranje ,pa da vidimo tko ce koga ovdje zajebavati i tko ce me jos nazivati takvim rijecima,prijetiti itd

i bas me zaboli tko me banira,ja aktiviram iste sekunde kada shvatim da je ban,a vi placite koliko hocete kasnije ,imali ste odluku i tko vas sljivi
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 3 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by Trinity 31/8/2014, 21:00

Pa znaš šta, može, ali ne besplatno.... :^0
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 3 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by kic 31/8/2014, 22:34

aben wrote:Nego, samo se registriraj ponovo, ni zrna žita okupatoru, u prsa nek ti pucaju
ima lijeka i za to.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 3 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by aben 31/8/2014, 23:37

Koji to?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 3 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by Trinity 1/9/2014, 11:29

O ima, ima...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 3 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by kic 1/9/2014, 13:43

nitko još nije glasao ne? ke ke ke
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 3 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by aben 1/9/2014, 14:02

Eto, nas dvadeset posto je protiv

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 3 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by Iknar 1/9/2014, 15:05

ja nsiam glasao,ali zaboli me iskreno
mogao bi jad ati ocito ban i za jesen i zimu,kao i za ljeto
inace KIC,nadams e da ti je jasno da te sada mnogi prate i pri tome se ne salim
samod a znas da ponovim,mnogi u par godina su nestali koji su mid avali informacije,dakle ne mislim samo ograncieno na Hrvatsku,pricao sam ja na engleskom losem,sa mnogima,trebao bi biti svjestan toga

dakle mnogi me zele ajmo tot ako reci kontrolirati,znas kao skupocjeno oruzje recimo,a mnogi i smaknuti,mnogi su samo sluge,dakle rade za druge,a najvazniji zeli dosta toga,a taj nije smrtnik

dakle ja ne zelim ljude kazniti na taj nacin,ali sjeti se na Zemlji ima demona,njihovih stovatelja,mnogih drugih

nego zanima sto je bilo sa Brandom,ne bih volio da su ga uhvatili,pri tom ne mislim na  zadrane nego na tajna drustva

KICajde ja cekam kada ce taj ban,vidjeti ces onda  zasto me sva bica skoro znaju po SILI
dakle ti prijetis predatoru,kic na neki nacin,bez obzira smaknuli mene kao covjeka,ne mogu zaustaviti sto mogu ili jesan pokrenuo,kuzis
sghvati to ozbiljno mnogis u enstali koji su mi trazili neke informacije,makar si ti na suprotnojs trani,slabi ubijek izvucu deblji kraj
pusti ovo sitnu olujicu koja dolazi,to je nista,to ej reda radi,ovo sto cu ja pozvati ce biti malko jace,kuzis
a kada se to dogodi,e onda ce neki biti uplaseni i rjesavati ce se dokaza,pri tome mislim na  sve na Zemlji,kuzis
da vidimo koliko si mudar,ja kazem da si maloumna budala,poput Branda,samo on ipak ima neka znanja,a mozda sada ima i neko drugo znanje koje se tice mene,covjek uci dok je ziv,kakos e kaze,bolje receno dok postoji,dakle uvijek
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 3 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by Iknar 1/9/2014, 15:08

aben wrote:Eto, nas dvadeset posto je protiv
to nije vazno vise,on ima gumb za brisati na forumu,a ja imam par "gumbica" za aktivvaciju necega
a to znaci da ce se ativirati moci atlantisa,dakle ensto cega ije bilo dugo vremena,msilim bilo je ali ne od mene,kroz Biblijus e visde dokazi upotrebe moci,a danas Moci najcesce vjerojatno upotrebljava Lucifer,ali i ja sam tu sada,makar samo par sam ih vratio
volio bi recimo izlijeciti ljude,ali i paralizirati i slicno,ovisno kakav je tko,sto se tice sile za sada je dosta i ovo
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 3 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by Iknar 1/9/2014, 15:11

KIC ne volim kukavice previse oko prijetnji,odluci dajes ban i baniraj ili se povuci u svoju mislju kucicu i priznaj poraz

u svakom slucaju  ce biti mozda kao ona-sigurno ces pogrijesiti-ipak mi ne vjerujes pa ce zavrsiti kao sa Brandom,makar mi lika zao,ima potencijala za shvatiti ali bmu je casa znanja puna raznim sranjima,treba malo odliti da bi shvatio,ali sam a ne da ga ja prisiljavam kao do sada na neki nacin
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 3 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by Iknar 1/9/2014, 15:13

dakle ja cu se sada sa ja_svecem ili kako je tu regan bogomdani malo obracunati psoto me je i on izazvao,dakle     stuttgart i okolica je trenutna tema,akli ne ocajavaj,i ti si mi  na nisanu,smao je pitanje da li ces prijetiti dalje ili priznati     bezuvjetnu kapitulaciju,ako dos ada nisi primijetio sa svima sam u"ratu"koji su mi se zamjerili,a pri tome ne mislim samo ovjde,nego skoros vuda po Zemlji,evo engleze posebno ne volim,dakle njihovu aristokraciju,kraljuci i slicne,njih cu sa gustom poplaviti kada mi pukne
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 3 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by aben 1/9/2014, 15:18

Potopia si zadar oko podne, 
Ako vako nastaviš, počet ću uzgajat rižu

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 3 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by Trinity 1/9/2014, 15:30

Bolje da Iknaru pokažemo kako da za*ebe net.hr , manje će daviti ovdje... :^0
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 3 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by Iknar 1/9/2014, 15:37

Trinity wrote:Bolje da Iknaru pokažemo kako da za*ebe net.hr , manje će daviti ovdje... :^0
e sada za neke je to daviti,za neke znanje,za neke mudrost,za neke idiotizam,ovisi o covjeku itd
inace ja sam isti svuda,tako da to ne mozes promijeniti,najgore se sto vecina nsit ao tome ne kuzi pa me izazivaju proglasavaju raznim atributima itd,dakle vrijeđaju lčjuju bi se reklo
inace zaboli me za forume,skoro sve forume vode nevjernici priglupi ljudi koji nisu dostojni da uopce govore o takvim stvarima

kao i u zivotu,budale ,nevjernici i trulez ljudska je gore a oni vjerni su dole,dakle danas je ocito onos to se cijeni biti priglup,nevjernik i pljuvati po ostalima to su neke vrijedonsti kojima ce ljudi an visi polozaj,dakle trulo

a da ne govorim,da samo pisu o trulim ljudima koji lazu Boga tipa rastavljeni,abortusi i slicni,oni imaju primat,dok ostali vjerni Bogu su na marginama,ali ja to sve mogu srediti pitanje je samo kako
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 3 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by kic 1/9/2014, 16:40

bla bla sra, ne želim dati ban u afektu, evo samo na ovoj temi si me uvrijedio jedno pet puta, dočim sam ja tebe koliko puta išao vrijeđati? jesam li ijednom? 

slažem se s tobom, nisi čovjek, a s ovim rezultatima do kraja dana ni član ovog foruma više.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 3 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by zanstr 1/9/2014, 16:41

Grandiose delusions (GD) or delusions of grandeur is principally a subtype of delusional disorder that occurs in patients suffering from a wide range of mental illnesses, including two-thirds of patients in manic state of bipolar disorder, half of those with schizophrenia and a substantial portion of those with substance abuse disorders.[1][2] GDs are characterized by fantastical beliefs that one is famous, omnipotent, wealthy, or otherwise very powerful. The delusions are generally fantastic and typically have a supernatural, science-fictional, or religious themeThere is a relative lack of research into GD, in comparison to persecutory delusions and auditory hallucinations. About 10% of healthy people experience grandiose thoughts but do not meet full criteria for a diagnosis of GD.[2]

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
'Eternal suffering awaits anyone who questions god's infinite love.' - Bill Hicks
'God gave you free will so that you have the choice to either worship him or go to hell.' - Ricky Gervais
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
'Tako i kad molite, ne budite kao licemjeri. Vole moliti stojeći u sinagogama i na raskrižjima ulica da se pokažu ljudima. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću.
6Ti, naprotiv, kad moliš, uđi u svoju sobu, zatvori vrata i pomoli se svomu Ocu, koji je u skrovitosti. I Otac tvoj, koji vidi u skrovitosti, uzvratit će ti.' - Isus   [You must be registered and logged in to see this image.]  
zanstr
zanstr

Posts : 1603
2014-04-30


Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 3 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by zanstr 1/9/2014, 16:41

[You must be registered and logged in to see this image.]

Patients suffering from grandiose delusions wrongly hold themselves at an extraordinary high status in their mind.

_________________
'Eternal suffering awaits anyone who questions god's infinite love.' - Bill Hicks
'God gave you free will so that you have the choice to either worship him or go to hell.' - Ricky Gervais
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
'Tako i kad molite, ne budite kao licemjeri. Vole moliti stojeći u sinagogama i na raskrižjima ulica da se pokažu ljudima. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću.
6Ti, naprotiv, kad moliš, uđi u svoju sobu, zatvori vrata i pomoli se svomu Ocu, koji je u skrovitosti. I Otac tvoj, koji vidi u skrovitosti, uzvratit će ti.' - Isus   [You must be registered and logged in to see this image.]  
zanstr
zanstr

Posts : 1603
2014-04-30


Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 3 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by Iknar 1/9/2014, 16:53

kic wrote:bla bla sra, ne želim dati ban u afektu, evo samo na ovoj temi si me uvrijedio jedno pet puta, dočim sam ja tebe koliko puta išao vrijeđati? jesam li ijednom? 

slažem se s tobom, nisi čovjek, a s ovim rezultatima do kraja dana ni član ovog foruma više.
nisi razuman to je tvoj problem,zapocnes rat a onda places
ako to bude tako onda cvcu pozvati nesto jace,a ti ces biti oznacen,kao sto je i Brando prije tebe
inace nisam ti ja kriv sto en vjerujes,ne brini pokazati cu ti to sto ti mislis da ja umisljam,takod a sto se toga ne brini

to nije uvreda sto sam ti rekao,istina neke vrijeđa a neke ne,to sto ti ne psotujes istinu nije moj problerm,
pa na isti nacin i lucifera vrijeđa to,ali Svete mozda ne,kuzis

da bude jasno,rekao sam ti shvatiti ces ocito na tezi nacin,a onda ces se sjetiti da si za to   ti  okidac

ukratko ja dobro znam tko je kakav,to se pokazuje na djelima,kuzis

i zaboli me za ban,moj odgovor ce biti jasan,a ti onda plati stetu ako mozes,ali platiti ces ju na kraju ovako ili onako

dakle            tako necasnog covjeka poput tebe sam sretao cesto,sve nevjernici,ljudska trulez da se bolje izrazim

jedva cekam ban vjeruj mi jer       znam da neces nauciti milom,lais am jako dobar u bojasnjavanju silom
i da pazis e nne mozes pobjeci kao nitko,sve se prati danas

dakle tup si,sporo ucis,nema veze imam ja lijeka za takve
uzivaj dok mozes,jer kaos to sam rekao postati ces jako poznat,e sada kak vidjeti ces
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 3 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by Iknar 1/9/2014, 16:56

zanstr wrote:Grandiose delusions (GD) or delusions of grandeur is principally a subtype of delusional disorder that occurs in patients suffering from a wide range of mental illnesses, including two-thirds of patients in manic state of bipolar disorder, half of those with schizophrenia and a substantial portion of those with substance abuse disorders.[1][2] GDs are characterized by fantastical beliefs that one is famous, omnipotent, wealthy, or otherwise very powerful. The delusions are generally fantastic and typically have a supernatural, science-fictional, or religious themeThere is a relative lack of research into GD, in comparison to persecutory delusions and auditory hallucinations. About 10% of healthy people experience grandiose thoughts but do not meet full criteria for a diagnosis of GD.[2]

[You must be registered and logged in to see this link.]
gledaj,KIC je rekao ban do kraja dana,vidjeti cemo tko je takav a tko nije na djelima,samo cekam
problem je sto ja jasam pomalo agresivan ,blago bi se reklo,ali opet pravedan,a rado cu pokazati sto mogu,a i ti si trul,ali bar nisi toliko bedast da prijetis ,ipak nisi adminh,nego korisnik pa to ne znam

dakle kako je receno,rijeci su beznacajne ovdje,vidjeti ce se tko ima iluzije a tko ne
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 3 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum