ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trajni ban iknaru

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Trajni ban Iknaru?

Trajni ban iknaru - Page 5 Vote_lcap43%Trajni ban iknaru - Page 5 Vote_rcap 43% 
[ 3 ]
Trajni ban iknaru - Page 5 Vote_lcap29%Trajni ban iknaru - Page 5 Vote_rcap 29% 
[ 2 ]
Trajni ban iknaru - Page 5 Vote_lcap28%Trajni ban iknaru - Page 5 Vote_rcap 28% 
[ 2 ]
 
Total Votes : 7
 
 
Poll closed

Trajni ban iknaru - Page 5 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by kic 2/9/2014, 15:51

cool story bro, a sad idemo faza 2 bana.

kic
Admin

Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 5 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by Guest 4/9/2014, 11:45

Ne znam kako se Vota,no,iako nisam za stalna baniranja,Iknar je posebna prica..Lik je PAIN IN THE ASS svakom,kome se navali na ledja..tako da,moj glas ide za trajno baniranje... :coffee
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 5 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by Patriot_1 6/9/2014, 13:44

kic wrote:briga me je li licemjerno ili ne, ako par ljudi misli da te treba ostaviti na forumu nek se izjasne, evo mogu i anonimno, a moći si zabij u pak više.
Na svakom forumu ga je dobio dosad,trebao je i prije odlepršat!
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 5 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by Patriot_1 6/9/2014, 15:45

kic wrote:ako ništa, nek se barem čuje glas naroda, dobit ću alergijsku reakciju ako budem morao pročitati još jedan njegov kilometarski post.
Da,trajni!
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 5 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by Michael1 13/9/2014, 15:32

Trazim da se jednom, ali konacno udalji sa foruma osoba koja se krije pod "Nickom Sora", jer ne samo da u svojim upisima vrijedja, nego i podrzava i brani islamisticki teror i pedofiliju, a to je civilnim zakonima kaznjiv cin.

Na svim temama izaziva svojim naprasnim agitiranjem,  uvredama na osobnoj bazi i simpatiziranjem sa islamistickim terorom i njihovom  pedofilijom, odvratnost i odbojnost.

Posebno na temi "Seksualno zlostavlkjanje djece u Engleskoj" i to na cijeloj  ovoj temi, a ja pruzam samo ekstremnu reakciju na ovim stranicama:

[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.]

Upozorio sam vise puta administraciju, ne poradi osobnih uvreda, jer to me uopce ne zanima, koliko me vrijedja njezin stav zataskavanja i odbijanja autenticnih dokaza o islamistickom teroru i pedofiliji,  jer ista simpatizira sa islamskim terorom i pedofilijom.

Tu ne moze biti pardona, jer to je simpatiziranje sa zlom i to je kaznjiv cin.

Ako je administracija misljenja, da to nije dovoljan razlog za opomene i zabranu pisanja, onda neka odluce diskutanti sto je oportuno a sto ne, sto se treba tolerirati, a sto ne.

Ja pak ne toleriram intoleranciju, a islamisticki terorizam i pedofilija su intolerancija i zlo najviseg moralnog stupnja.
Nulta tolerancija intoleranciji.

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 5 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by Michael1 13/9/2014, 15:37

Negiranjem fakata i autenticnih dokaza za pedofiliju islamista i Salafista po S. Arabiji, te islamistickog terora po bliskom Istoku i pedofilije koju prakticiraju, trazim nultu toleranciju prema ovom najvisem obliku netolerancije prema ljudima i ljudskom dostojanstvu.
Nulta tolerancija intoleranciji fasistoidnih islamista,  i njihovih simpatizera.

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 5 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by kic 13/9/2014, 15:57

Michael1 wrote:Ja sam misljenja, da bi tebe i ovu papirnatu Trinity trebalo tuziti, jer se petljate u diskusiju o islamu, a nemate blage veze sto je Islam, i zato sto branite pedofiliju u islamu.
SRAMOTA!

Michael1 wrote:Treba te prijaviti policiji i osuditi za potporu islamistickog terorizma i pedofilije. To je jedini ispravni postupak, kako bi se drustvo zastitilo od takvih simpatizanata terorizma i pedofilije.

Michael1 wrote:A ovdje na forumu, ova Sora i Trinity brane i simpatiziraju sa ISIS-teroristima i njihovom pedofilijom.

Michael1 wrote:Preporucam svim diskutantima ovoga foruma da se odreknu bilo kakvog simpatiziranja ili podrzavanja islimistickog terora i pedofilije, kako nebi nase navukli srdzbu zakonskih mjera, koje se danas posvuda u EU- instaliraju i prakticiraju za takve prekrsaje u javnim medijima.

ja tebi michael ozbiljno preporučam da staneš na loptu, u Hrvatskoj vrijede Hrvatski zakoni koje dobro poznajem, ako ne prestaneš sa zastrašivanjem posebice prema Trinity tema će ti biti zaključana.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 5 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by Michael1 13/9/2014, 16:05

kic wrote:
Michael1 wrote:Ja sam misljenja, da bi tebe i ovu papirnatu Trinity trebalo tuziti, jer se petljate u diskusiju o islamu, a nemate blage veze sto je Islam, i zato sto branite pedofiliju u islamu.
SRAMOTA!

Michael1 wrote:Treba te prijaviti policiji i osuditi za potporu islamistickog terorizma i pedofilije. To je jedini ispravni postupak, kako bi se drustvo zastitilo od takvih simpatizanata terorizma i pedofilije.

Michael1 wrote:A ovdje na forumu, ova Sora i Trinity brane i simpatiziraju sa ISIS-teroristima i njihovom pedofilijom.

Michael1 wrote:Preporucam svim diskutantima ovoga foruma da se odreknu bilo kakvog simpatiziranja ili podrzavanja islimistickog terora i pedofilije, kako nebi nase navukli srdzbu zakonskih mjera, koje se danas posvuda u EU- instaliraju i prakticiraju za takve prekrsaje u javnim medijima.

ja tebi michael ozbiljno preporučam da staneš na loptu, u Hrvatskoj vrijede Hrvatski zakoni koje dobro poznajem, ako ne prestaneš sa zastrašivanjem posebice prema Trinity tema će ti biti zaključana.

A i ja tebi kazem, ako ne reagiras adekvatno, ode i ti s njima zajedno na sud, jer ovdje necete proci vise lise, kako mislite, jer podrzavati islamisticki teror i pedofiliju, protiv koje se bori cijeli kultvirani svijet, nije kavalirski delikt, nego kaznjivo djelo.
Ja sam misljenja, da ce u Hrvatskoj ubrzo stupiti na snagu zakon o kaznjivosti svake simpatije sa islamistickim terorom i pedofilijom koju prakticiraju.

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 5 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by Michael1 13/9/2014, 16:08

[You must be registered and logged in to see this link.]
Prenosim argumentaciju sa religije ovdje!

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 5 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by kic 13/9/2014, 16:09

nitko ovdje ne podržava islamski terorizam, sora ima svoj stil tumačenja, ti svoj - oba naprasna ali nijedan nije utuživ, kaznenopravne odredbe ne djeluju retroaktivno pa toliko o tvojim legislativnim projekcijama i željama, a tvoju temu ću sad lijepo zaključati.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 5 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by kic 13/9/2014, 16:14

Michael1 wrote:[You must be registered and logged in to see this link.]
Prenosim argumentaciju sa religije ovdje!
tvoje argumentacijske akrobacije nikog ne zanimaju, onu temu sam davno trebao zaključati zbog niza ljigavih komentara vas nekolicine na njoj.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 5 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by Michael1 13/9/2014, 16:16

Ti i ovi koje branis, podrzavate islamisticki teror i pedofiliju, jer ja sam samo cekao koliko vremena  ces ju tolerirati, pa kako i sam vidis, docekao sam.
 
Dakle prijatelju, ja zelim imena ljudi koji su odgovorni za ovaj forum, kako bih vas mogao privesti pravdi.
Ovo je ultmativni zahtjev, ako ne zelis da ti odmah zatvorim forum, preko interpola!
Ili radi svoj posao kako treba.
Argumentaciju imas na mojoj temi, o zlorabljenju djece u Engleskoj, pa radi svoj posao.
Ovdje vise nece biti pardona!

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 5 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by kic 13/9/2014, 18:43

get a hobby :srednji:
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 5 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by aben 13/9/2014, 19:08

kic wrote:
Michael1 wrote:[You must be registered and logged in to see this link.]
Prenosim argumentaciju sa religije ovdje!
tvoje argumentacijske akrobacije nikog ne zanimaju,
to nije istina

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 5 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by Michael1 13/9/2014, 19:24

kic wrote:get a hobby :srednji:
Mene iskljucivo zanima samo jedno i to je, na kojim moralnim i kulturnim principima vi ovdje zelite voditi ovo sranje od foruma?
Kad ljudi vide, sto i kako radite, zacjelo ce svaki pametan covjek napustiti ovaj brlog islamistickih simpatizera, i zastitnika pedofilnih islamista.

Ja se osobno gadim i na tebe i na tvoj forum, i na tvoju debilnu surogatnu  administraciju, pa mi je tesko vidjeti, kako nemoralne i decerebrirane budaletine tvoga kova, uopce mogu voditi jedan forum. Pardon, zeznuo sam se, ovaj brlog islamistickih adepta i simpatizera.

Nemam puno ni vremena, ni strpljenja da si ukaljam ruke sa govnima, koja stite jos gora govna od sebe samih.
Cisto sam radoznao, koliko dugo ce vam funkcionirati ovo sranje i islamisticki brlog, a ja zacjelo vise necu ovdje napisati niti jednog  slova.

Ciao debili i decerebrirani imbecili od administracije i zastitnici islamistickog terora i pedofilije.
Ciao!

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 5 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by kic 13/9/2014, 19:43

Michael1 wrote:
kic wrote:get a hobby :srednji:
Mene iskljucivo zanima samo jedno i to je, na kojim moralnim i kulturnim principima vi ovdje zelite voditi ovo sranje od foruma?
Kad ljudi vide, sto i kako radite, zacjelo ce svaki pametan covjek napustiti ovaj brlog islamistickih simpatizera, i zastitnika pedofilnih islamista.

Ja se osobno gadim i na tebe i na tvoj forum, i na tvoju debilnu surogatnu  administraciju, pa mi je tesko vidjeti, kako nemoralne i decerebrirane budaletine tvoga kova, uopce mogu voditi jedan forum. Pardon, zeznuo sam se, ovaj brlog islamistickih adepta i simpatizera.

Nemam puno ni vremena, ni strpljenja da si ukaljam ruke sa govnima, koja stite jos gora govna od sebe samih.
Cisto sam radoznao, koliko dugo ce vam funkcionirati ovo sranje i islamisticki brlog, a ja zacjelo vise necu ovdje napisati niti jednog  slova.

Ciao debili i decerebrirani imbecili od administracije i zastitnici islamistickog terora i pedofilije.
Ciao!
i nećeš jer ti ide ban, mislim da sam bio korektan u komunikaciji s tobom i trudio sam se žmiriti na neke stvari na religiji, ali aj ti lijepo negdje dalje, ovaj forum je zamišljen kao razbibriga i očuvanje stare ekipe u slučaju raspadanja onog drugog a ne kao bojno polje gdje se ljudima prijeti policijom, ciaos.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 5 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by Trinity 13/9/2014, 20:32

Michael_1 wrote:Ja sam misljenja, da bi tebe i ovu papirnatu Trinity trebalo tuziti, jer se petljate u diskusiju o islamu, a nemate blage veze sto je Islam, i zato sto branite pedofiliju u islamu.
SRAMOTA!

Ne ide vragom i paklom , pa ajmo policijom i Interpolom...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 5 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by RobinUd 23/11/2014, 00:36

Postoji nekoliko kreatura, koje krstare hrvatskim forumima. Moze se svesti na onu narodnu:
dodju, poseru se u gnijezdo, i odleprsaju. 
Misle da "odleprsaju" junacki, jer se (vec na poznat nacin) oproste u zadnjem postu.
RobinUd
RobinUd

Male
Posts : 9
2014-04-30


Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 5 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by Guest 5/12/2014, 23:24

Tko je iknar i sto je učinio?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 5 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by Trinity 6/12/2014, 20:31

Potraži njegove postove... ;)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 5 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by bugati_2 7/12/2014, 08:14

ma, trajni Ban je bzvz.....prema bilo kome, za bilo što.. ja sam ih dobija nekoliko,  pa se opet vraćao... pirat a i drugi, isto tako.
bugati_2
bugati_2

Posts : 313
2014-11-16


Back to top Go down

Trajni ban iknaru - Page 5 Empty Re: Trajni ban iknaru

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum