ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

nogomet plus

Page 4 of 14 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next

Go down

nogomet plus - Page 4 Empty Re: nogomet plus

Post by sat2 Mon 9 May - 20:38

amper1950 wrote:
kuracodigraca wrote:nije stvar u točnosti navoda, o tome bi isto mogli raspravljati, nego u tome da se stalno već zadnjih 7 godina provlači broj gledatelja i ružan stadion. ok nema gledatelja i stadion je hrpa betona i kaj sad. isto tak mogu stalno pisati, svaki dan, kak je hajduk bez titule 11 godina. pa to znamo. napišite nekaj kaj ne znamo i pišite o samoj utakmici. kaj nisu napisali da dinamo ima najbolje igrače, tko je dao naviše golova, tko je kak odigrao, da su isplivali mladi igrači tipa ćorke ili rog i da dolazi neki brekalo, knežević, šemper, da je macado motor ekipe, pjaca se razvio u klasu, kurac palac.
zato je n+ leglo subjetivnosti i jala.  :)

Nogomet +, dakle +. Eto, opet naglašavam +...  ;) A ustvari, tko si ti da nekome namečeš o tome što će pisati, što ne. Nogomet + pokriva malo šire teme od samog nogometa, igrača. I to nema veze s nogometom, same teme o nogometu van granica naše države. Ima si članak od prije par dana o Marseillelu pod naslovom: Marseilleu - sumrak nogometa na Velodromu, gdje su se kritički osvrnuli na atmosferu u klubu, pogotovo oko samih navijača. Ne virujem da se baš radi o nekom jalu prema francuzima... Tebi jednostavne takve teme ne pašu jer ti se ne sviđaju i jer pišu o nečem što se tebi ne sviđa, ali to nije problem N+ portala nego tvoj problem. Naravno, nek se piše o Šempleru, Brekalu, mladim igračima, pozitivnim stvarima, ali treba se pričati i o onim negativnim, ne samo kad je Dinamo u pitanju nego i svi ostali. N+ piše o nekim temama o kojima drugi ne žele pisati. Ako nije problem u točnosti navoda, onda problema nebi trebalo biti. Problem je kad neki pišu nekakve nebuloze i neistine, tipa Reić po pitanju Hajduka koji 90 % što piše nema veze s vezom...
Što je u ovom tekstu netočno:
http://www.jutarnji.hr/sport/zdravko-reic-o-totalnoj-rasprodaji-u-hajduku-ovo-je-mizerno-i-nedostojno-reputacije-bijelih/295087/
Usput imaš izjavu Burića:

"U poluvremenu je mnogo igrača tražilo zamjenu, jer nam je snaga kopnila. Mi smo od starta sezone odigrali 16 utakmica od kojih je svaka bila važna, pa i iscrpljujuća.

sat2

Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

nogomet plus - Page 4 Empty Re: nogomet plus

Post by sat2 Mon 9 May - 20:41

Ili u ovom tekstu:
http://www.jutarnji.hr/sport/pise-zdravko-reic-hajduk-je-najkaznjavaniji-klub-europe-ali-to-su-navijaci-koji-ruse-i-druge-rekorde/85297/

http://slobodnadalmacija.hr/sport/hajduk/clanak/id/298826/zdravko-reic-pozitivno-je-dizati-ljestvicu-ali-minimalne-su-mogucnosti-da-hajduk-ove-godine-bude-prvak
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

nogomet plus - Page 4 Empty Re: nogomet plus

Post by Guest Mon 9 May - 21:18

sat2 wrote:
Što je u ovom tekstu netočno:
http://www.jutarnji.hr/sport/zdravko-reic-o-totalnoj-rasprodaji-u-hajduku-ovo-je-mizerno-i-nedostojno-reputacije-bijelih/295087/
Usput imaš izjavu Burića:

"U poluvremenu je mnogo igrača tražilo zamjenu, jer nam je snaga kopnila. Mi smo od starta sezone odigrali 16 utakmica od kojih je svaka bila važna, pa i iscrpljujuća.
:D :D :D Meni je pomalo glupo uopće voditi neke rasprave, pogotovo s tipovima poput tebe. Ono što sam napisao u prethodnom postu sam napisao ne bez razloga, jer je Reić jednostavno takav novinar. Ja čak neko vrijeme ni ne čitam njegove članke, znam čuti ovako što je pisao, a on je meni nebitan. Tipu su još prije 30-ak godina zabranili ulazak u klub, bio je nekoć funkciji u klubu što znači da nije samo novinar, dobar mu je bio jedan Svaguša s kojim je ždera i pija kad je tija, Svaguša koji mu je slao eskluzivne informacije, ali i Svaguša koji je u samo jednoj kalendarskoj godini natuka 50-ak miljuna kuna... To je Reić, ljudsko dno i šljam nad šljamovima. Ja stvarno nemam potribe pisati i baviti se s njim (bolime kurac za njega), naveja sam ga ka jedna primjer, niti namjeranvam u široko, a nalipija si jedan članak u kojem je čitav bit toga članka netočan, laž. Imaš u naslovu laž da je Hajduk prošlog lita bija u totalnoj rasprodaju. Čak tada ni Balića nisu tili prodati, niti bi ga na zimu prodali da mu otac nije radija probleme i da se on malo profesionalnije odnosija na treninzima. To je jedna čista laž i izmišljotina Zdravka Reića o nekoj rasprodaji prošlog lita, i to je isto činjenica jer se zna da su taj prijazni rok odbili ponudu za Balića, da sigurno nebi prodali Vlašića, a nebi prodali nijednog važnog igrača za neku mizernu lovu jer prošlo lito, kao i ovu zimu i ljeto što dolazi to ne moraju pošto-po to napraviti zbog toga što je bivši predsjednik uspija vratiti dosta dugova i dovesti poslovanje kluba u realne okvire...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nogomet plus - Page 4 Empty Re: nogomet plus

Post by Guest Mon 9 May - 21:56

sat2 wrote:Ili u ovom tekstu:
http://www.jutarnji.hr/sport/pise-zdravko-reic-hajduk-je-najkaznjavaniji-klub-europe-ali-to-su-navijaci-koji-ruse-i-druge-rekorde/85297/

http://slobodnadalmacija.hr/sport/hajduk/clanak/id/298826/zdravko-reic-pozitivno-je-dizati-ljestvicu-ali-minimalne-su-mogucnosti-da-hajduk-ove-godine-bude-prvak
Hahaha...kakva dominacija Sata i šamaranje činjenicama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nogomet plus - Page 4 Empty Re: nogomet plus

Post by muckodjubre Mon 9 May - 22:13

nogomet plus - Page 4 Giphy

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

nogomet plus - Page 4 6b8efe2f85c2b63406b2nogomet plus - Page 4 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500nogomet plus - Page 4 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

nogomet plus - Page 4 Empty Re: nogomet plus

Post by jalnirajko Mon 9 May - 22:27

muckodjubre wrote:nogomet plus - Page 4 Giphy
:)
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

nogomet plus - Page 4 Empty Re: nogomet plus

Post by sat2 Tue 10 May - 0:14

kuracodigraca wrote:
muckodjubre wrote:nogomet plus - Page 4 Giphy
:)
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

nogomet plus - Page 4 Empty Re: nogomet plus

Post by Guest Tue 10 May - 14:26

amper1950 wrote:
sat2 wrote:
Što je u ovom tekstu netočno:
http://www.jutarnji.hr/sport/zdravko-reic-o-totalnoj-rasprodaji-u-hajduku-ovo-je-mizerno-i-nedostojno-reputacije-bijelih/295087/
Usput imaš izjavu Burića:

"U poluvremenu je mnogo igrača tražilo zamjenu, jer nam je snaga kopnila. Mi smo od starta sezone odigrali 16 utakmica od kojih je svaka bila važna, pa i iscrpljujuća.
:D :D :D Meni je pomalo glupo uopće voditi neke rasprave, pogotovo s tipovima poput tebe. Ono što sam napisao u prethodnom postu sam napisao ne bez razloga, jer je Reić jednostavno takav novinar. Ja čak neko vrijeme ni ne čitam njegove članke, znam čuti ovako što je pisao, a on je meni nebitan. Tipu su još prije 30-ak godina zabranili ulazak u klub, bio je nekoć funkciji u klubu što znači da nije samo novinar, dobar mu je bio jedan Svaguša s kojim je ždera i pija kad je tija, Svaguša koji mu je slao eskluzivne informacije, ali i Svaguša koji je u samo jednoj kalendarskoj godini natuka 50-ak miljuna kuna... To je Reić, ljudsko dno i šljam nad šljamovima. Ja stvarno nemam potribe pisati i baviti se s njim (bolime kurac za njega), naveja sam ga ka jedna primjer, niti namjeranvam u široko, a nalipija si jedan članak u kojem je čitav bit toga članka netočan, laž. Imaš u naslovu laž da je Hajduk prošlog lita bija u totalnoj rasprodaju. Čak tada ni Balića nisu tili prodati, niti bi ga na zimu prodali da mu otac nije radija probleme i da se on malo profesionalnije odnosija na treninzima. To je jedna čista laž i izmišljotina Zdravka Reića o nekoj rasprodaji prošlog lita, i to je isto činjenica jer se zna da su taj prijazni rok odbili ponudu za Balića, da sigurno nebi prodali Vlašića, a nebi prodali nijednog važnog igrača za neku mizernu lovu jer prošlo lito, kao i ovu zimu i ljeto što dolazi to ne moraju pošto-po to napraviti zbog toga što je bivši predsjednik uspija vratiti dosta dugova i dovesti poslovanje kluba u realne okvire...

Nakon argumentiranog odgovora naravno da je satić prestao kucati...  ;) Neće mu pomoči ni utjehe pojedinih kolega - lutalica...  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nogomet plus - Page 4 Empty Re: nogomet plus

Post by sat2 Wed 11 May - 9:40

amper1950 wrote:
amper1950 wrote:
sat2 wrote:
Što je u ovom tekstu netočno:
http://www.jutarnji.hr/sport/zdravko-reic-o-totalnoj-rasprodaji-u-hajduku-ovo-je-mizerno-i-nedostojno-reputacije-bijelih/295087/
Usput imaš izjavu Burića:

"U poluvremenu je mnogo igrača tražilo zamjenu, jer nam je snaga kopnila. Mi smo od starta sezone odigrali 16 utakmica od kojih je svaka bila važna, pa i iscrpljujuća.
:D :D :D Meni je pomalo glupo uopće voditi neke rasprave, pogotovo s tipovima poput tebe. Ono što sam napisao u prethodnom postu sam napisao ne bez razloga, jer je Reić jednostavno takav novinar. Ja čak neko vrijeme ni ne čitam njegove članke, znam čuti ovako što je pisao, a on je meni nebitan. Tipu su još prije 30-ak godina zabranili ulazak u klub, bio je nekoć funkciji u klubu što znači da nije samo novinar, dobar mu je bio jedan Svaguša s kojim je ždera i pija kad je tija, Svaguša koji mu je slao eskluzivne informacije, ali i Svaguša koji je u samo jednoj kalendarskoj godini natuka 50-ak miljuna kuna... To je Reić, ljudsko dno i šljam nad šljamovima. Ja stvarno nemam potribe pisati i baviti se s njim (bolime kurac za njega), naveja sam ga ka jedna primjer, niti namjeranvam u široko, a nalipija si jedan članak u kojem je čitav bit toga članka netočan, laž. Imaš u naslovu laž da je Hajduk prošlog lita bija u totalnoj rasprodaju. Čak tada ni Balića nisu tili prodati, niti bi ga na zimu prodali da mu otac nije radija probleme i da se on malo profesionalnije odnosija na treninzima. To je jedna čista laž i izmišljotina Zdravka Reića o nekoj rasprodaji prošlog lita, i to je isto činjenica jer se zna da su taj prijazni rok odbili ponudu za Balića, da sigurno nebi prodali Vlašića, a nebi prodali nijednog važnog igrača za neku mizernu lovu jer prošlo lito, kao i ovu zimu i ljeto što dolazi to ne moraju pošto-po to napraviti zbog toga što je bivši predsjednik uspija vratiti dosta dugova i dovesti poslovanje kluba u realne okvire...

Nakon argumentiranog odgovora naravno da je satić prestao kucati...  ;) Neće mu pomoči ni utjehe pojedinih kolega - lutalica...  ;)
Vidiš sušta inteligencijo ... dao sam ti linkove Reićevih tekstova (nema veze tema niti vrijeme) samo da ti pokažem kako je stvar doživljaja. Po meni su tekstovi OK, dapače, vrlo realni. Tebi kao inteligentnom navijaču Brbića i Hajduka su odvratni. Ti čak, sukladno tvojoj inteligenciji, njegove tekstove gledaš kroz prizmu osobnog animoziteta (da prevedem?) ...
Usput ... ti tvoji "argumenti" .. što točno potvrđuju ili pobijaju?
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

nogomet plus - Page 4 Empty Re: nogomet plus

Post by sitting_bull Wed 11 May - 10:19

u hajduku se pred medijima kurče kako rade sjajan posao u teškim uvjetima i kako je sad klub sređen i svašta još bla, bla, bla.

međutim, činjenica je kako klub nema predsjednika, sportskog direktora, plan odlazaka, plan dolazaka...

sve je to već viđeno zadnjih godina: ekipa koja ode na pripreme raspe se prije početka natjecanja i onda samo dišpet i strah od poljuda (sada već sve manji kod svih koji na poljud dolaze) donesu nekakav rezultat koji se kao pijesak nošen burom baca u oči navijačima.

izuzetno sam radoznao kakav će igrački kadar hajduk imati sljedeće sezone jer ako odu sušić i kalinić (maloku je već otišao) i ne oporave se vlašić i ohandza te ako talijani povuku jeffersona, velasqueza i arteagu novi će predsjednik skupa sa trenerom i sportskim direktorom morati dovesti gotovo cijeli novi tim igrača, a priča se kako novaca nema.

ako se i prodaju sušić i kalinić nešto će novca biti, ali hoće li onda biti kvalitetnih i ne preskupih igrača koji će htjeti u hajduk?

možda će novi predsjednik (recimo brljeković) onda put maksimira radi dogovora o posudbi, ili će uspjeti potpisati slobodne rukavinu i limu?

_________________
država je 2009. godine hajduku oprostila 270 milijuna kuna duga.
danas je hajduk u dugu većem od 100 milijuna kuna.
drugovi tovari, čestitam! tako se upravlja klubom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

nogomet plus - Page 4 Empty Re: nogomet plus

Post by Guest Wed 11 May - 15:02

sat2 wrote:
Vidiš sušta inteligencijo ... dao sam ti linkove Reićevih tekstova (nema veze tema niti vrijeme) samo da ti pokažem kako je stvar doživljaja. Po meni su tekstovi OK, dapače, vrlo realni. Tebi kao inteligentnom navijaču Brbića i Hajduka su odvratni. Ti čak, sukladno tvojoj inteligenciji, njegove tekstove gledaš kroz prizmu osobnog animoziteta (da prevedem?) ...
Usput ... ti tvoji "argumenti" .. što točno potvrđuju ili pobijaju?


Nalipija si link njegovog teksta di piše o totalnoj rasprodaji na Poljudu prošlo lito, a "argumenti" su da je to totalno netočno, da je to laž. Na kraju, Hajduk je prošlog ljeta odbija ponudu za Balića jer ga tada nije htio prodati. Tebe se mogu sviđati ili ne sviđati tekstovi nekog novinara, stvar je pojedinačnog ukusa. Meni se primjerice Reić gadi zbog onog što sam naveja u prethodnom postu, to čak nema veze s njegovim tekstovima nego s tim kakav je on čovjek. A uz to redovito piše netočna informacije, laži, često je puta bio demantiran službeno od strane kluba zbog iznošenja netočnih informacija. Da imaš malo više inteligencije, znao bi o čem ja pričam. Mišljenje o njemu ko čovjeku je jedno, s druge strane može imati vrhunske članke, ali nema već redovito piše nešto ŠTO NE odgovara istini. I sad bi ti tu moga nalipiti tko zna koliko njegovih članaka i napisati što nije istina, zar ima potrebe?!? Bili se što kod tebe, inteligentnog kakav jesi što promjenilo?

Što se tiće Brbića, ja nisam navijač Brbića, ti očito ne znaš što je navijač. Ja samo smatram da je on radio dobro, da je napravio dobar posao. Moje mišljenje, ko što je tvoje mišljenje da su Reićevi tekstovi OK, unatoč tome što često piše neistinu - to nije mišljenje nego čista, gola činjenica i istina. No nekima neistina i laž odgovara, ti si očito među njima...  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nogomet plus - Page 4 Empty Re: nogomet plus

Post by Guest Wed 11 May - 15:08

sitting_bull wrote:u hajduku se pred medijima kurče kako rade sjajan posao u teškim uvjetima i kako je sad klub sređen i svašta još bla, bla, bla.

međutim, činjenica je kako klub nema predsjednika, sportskog direktora, plan odlazaka, plan dolazaka...

sve je to već viđeno zadnjih godina: ekipa koja ode na pripreme raspe se prije početka natjecanja i onda samo dišpet i strah od poljuda (sada već sve manji kod svih koji na poljud dolaze) donesu nekakav rezultat koji se kao pijesak nošen burom baca u oči navijačima.

izuzetno sam radoznao kakav će igrački kadar hajduk imati sljedeće sezone jer ako odu sušić i kalinić (maloku je već otišao) i ne oporave se vlašić i ohandza te ako talijani povuku jeffersona, velasqueza i arteagu novi će predsjednik skupa sa trenerom i sportskim direktorom morati dovesti gotovo cijeli novi tim igrača, a priča se kako novaca nema.

ako se i prodaju sušić i kalinić nešto će novca biti, ali hoće li onda biti kvalitetnih i ne preskupih igrača koji će htjeti u hajduk?

možda će novi predsjednik (recimo brljeković) onda put maksimira radi dogovora o posudbi, ili će uspjeti potpisati slobodne rukavinu i limu?

Vidiš, tu ću se s večinom tvog posta složiti.
Točno je, nema predsjednika, nema sportskog direktora i pitanje je kakva će sljedeče sezona biti. Ni meni se to ne sviđa, ali odgovornost je na NO-u. Reka sam na temi o Hajduku da me to brine, i da je sve palo na leđa Burića koji očito u finišu sezone puno više vrimena provodi na sastavljanje igračke križaljke za sljedeću sezonu nego na pripremi prve sljedeće utakmice. Srića šta se Hajduk još protivi lokomotive zacimentira na 3-em mistu...

Kad smo več kod Brbića, ja sam smatrao da dobro radi svoj posao, i nisam bio za njegovu smjenu. Kad već pričamo o šljamu Reiću, on je u zadnju godinu dana napisao ohoho tekstova gdje je redovito pisao protiv Brbića, ne valja i slično. I ovaj tekst gdje piše o katastrofi, rasprodaji prošlog lita također ide ko kritika Brbiću. Ok, smatraš da Brbić nije dobar. No što se događa kad Brbića smjene? Taj Reić u tv kameru priča o kaosu, katastrofi, kako to nikako nisu smjeli napraviti, kako je treba ostati jer sad ima iskustvo. E na takvim primjerima on pokazuje kakav je šljam. Ako ti Brbić nije bija dobar, onda moraš pozdraviti njegovu smjenu, a ne pričati ono što on priča...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nogomet plus - Page 4 Empty Re: nogomet plus

Post by muckodjubre Wed 11 May - 16:58

nogomet plus - Page 4 Karam

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

nogomet plus - Page 4 6b8efe2f85c2b63406b2nogomet plus - Page 4 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500nogomet plus - Page 4 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

nogomet plus - Page 4 Empty Re: nogomet plus

Post by jalnirajko Thu 12 May - 21:03

ovo se netko ziher zajebava, pa ovo nemre nitko normalan napisati.  :)  :)  :)

http://www.nogometplus.net/nogometplusnet/tekst/TabId/98/ArtMID/508/ArticleID/15520/Sudacka-nadoknada-finale-Kupa-Dinamo-Slaven-Belupo-21-10.aspx


Kad se snimka zamrzne jasno se vidi da je Soudanpočeo vikati i padati prije nego ga je Edson dodirnuo
Vučemilović je propustio pokazati igračima Dinama 8 opomena od čega 6 stoperima i jedno isključenje
nekako je u redu da sezona završi baš ovakvom utakmicom gdje suci naprave dvadesetak grešaka u korist Dinama i ni jednu u korist protivnika. U redu je da finale kupa ostane spomenik svega što se događalo u sezoni u kojoj zapravo Dinamo ne bi osvojio ni jedan trofej da su suci nešto manjenenamjerno griješili u njegovu korist. I tako se nastavlja priča o dominaciji plavih iz sezone u sezonu.
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

nogomet plus - Page 4 Empty Re: nogomet plus

Post by jalnirajko Thu 12 May - 21:05

alač je ziher jalan na ovaj komentar  :)
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

nogomet plus - Page 4 Empty Re: nogomet plus

Post by muckodjubre Thu 12 May - 21:11

kuracodigraca wrote:ovo se netko ziher zajebava, pa ovo nemre nitko normalan napisati.  :)  :)  :)

http://www.nogometplus.net/nogometplusnet/tekst/TabId/98/ArtMID/508/ArticleID/15520/Sudacka-nadoknada-finale-Kupa-Dinamo-Slaven-Belupo-21-10.aspx


Kad se snimka zamrzne jasno se vidi da je Soudanpočeo vikati i padati prije nego ga je Edson dodirnuo
Vučemilović je propustio pokazati igračima Dinama 8 opomena od čega 6 stoperima i jedno isključenje
nekako je u redu da sezona završi baš ovakvom utakmicom gdje suci naprave dvadesetak grešaka u korist Dinama i ni jednu u korist protivnika. U redu je da finale kupa ostane spomenik svega što se događalo u sezoni u kojoj zapravo Dinamo ne bi osvojio ni jedan trofej da su suci nešto manjenenamjerno griješili u njegovu korist. I tako se nastavlja priča o dominaciji plavih iz sezone u sezonu.
ahahahha ma 6 crvenih kartona i 3 penala za belupo...sve greške u korist dinama,pokralo belupo,trebali su pobjediti 6-0

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

nogomet plus - Page 4 6b8efe2f85c2b63406b2nogomet plus - Page 4 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500nogomet plus - Page 4 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

nogomet plus - Page 4 Empty Re: nogomet plus

Post by muckodjubre Thu 12 May - 21:12

ovakav tekst ne bi napisao ni najsubjektivniji navijač i mrzitelj dinama,ni bego ne bi to tako složio

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

nogomet plus - Page 4 6b8efe2f85c2b63406b2nogomet plus - Page 4 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500nogomet plus - Page 4 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

nogomet plus - Page 4 Empty Re: nogomet plus

Post by sat2 Thu 12 May - 21:13

kuracodigraca wrote:ovo se netko ziher zajebava, pa ovo nemre nitko normalan napisati.  :)  :)  :)

http://www.nogometplus.net/nogometplusnet/tekst/TabId/98/ArtMID/508/ArticleID/15520/Sudacka-nadoknada-finale-Kupa-Dinamo-Slaven-Belupo-21-10.aspx


Kad se snimka zamrzne jasno se vidi da je Soudanpočeo vikati i padati prije nego ga je Edson dodirnuo
Vučemilović je propustio pokazati igračima Dinama 8 opomena od čega 6 stoperima i jedno isključenje
nekako je u redu da sezona završi baš ovakvom utakmicom gdje suci naprave dvadesetak grešaka u korist Dinama i ni jednu u korist protivnika. U redu je da finale kupa ostane spomenik svega što se događalo u sezoni u kojoj zapravo Dinamo ne bi osvojio ni jedan trofej da su suci nešto manjenenamjerno griješili u njegovu korist. I tako se nastavlja priča o dominaciji plavih iz sezone u sezonu.

Što tu nije točno? U N+ su sve sami objektivni novinari, koji pišu istinu. I bave se ozbiljnim temama krucijalnim za spas hrvatskog nogometa. Ne vjeruješ? Pitaj ampera ... sad će ti on to argumentirati. Amper je u stanju argumentirati i zašto je zalazak sunca u Zadru najljepši ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

nogomet plus - Page 4 Empty Re: nogomet plus

Post by muckodjubre Thu 12 May - 21:17

jel to neki satirični portal kao onaj news bar?

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

nogomet plus - Page 4 6b8efe2f85c2b63406b2nogomet plus - Page 4 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500nogomet plus - Page 4 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

nogomet plus - Page 4 Empty Re: nogomet plus

Post by jalnirajko Thu 12 May - 21:32

muckodjubre wrote:jel to neki satirični portal kao onaj news bar?
nije, oni su kao objektivni i stručni  :)
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

nogomet plus - Page 4 Empty Re: nogomet plus

Post by Guest Thu 12 May - 21:58

Koji bolesnici...ustvari objektivno rečeno bolesno su jalni. Edson nije a rekao za penal niti bilo tko drugi. Ali objektivni problitvarski "novinari" vide ono što nitko drugi ne vidi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

nogomet plus - Page 4 Empty Re: nogomet plus

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 14 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum