ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ISRAEL

Page 32 of 50 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Go down

ISRAEL - Page 32 Empty Re: ISRAEL

Post by RayMabus 19/8/2015, 04:16

Zanimljivo al ova baza na Kreti je udaljena od Haife isto koliko i od Splita ....oko 1000 km.

Jako zanimljivo.

RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

ISRAEL - Page 32 Empty Re: ISRAEL

Post by RayMabus 19/8/2015, 04:21

Ovdje Izrael treba napraviti svoju drugu pomorsku bazu. Neka šema grcko izraelska baza a u osnovi im samo treba pristanište plus malo ograde okolo i koji popratni objekt. Ima i aerodrom.

Uđu Turci u Jadran i nešto zaglume ....ovi isplove odavde i zatvore im Otrant.

Idealno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

ISRAEL - Page 32 Empty Re: ISRAEL

Post by RayMabus 19/8/2015, 04:24

Nemiješam se ja nigdje. Samo znam da Izraelci jedini imaju muda torpedirat turkse brodove i pdomornice ako šta zaglume. 

Amerikanci previše važu između toga da im je Turska bitna na širem geopolitickom planu. Talijani su kukavice. Grcima je to previše osjetljivo jer granice sa Turskom. Francuzi su mutni mada znam da i oni imaju muda al su mutni i upitno je jel ih zanima ako se Turska pocme širit po Balkanu indirektno tj miješat previše ovamo.

Jedino za Židove znam da nema greške.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

ISRAEL - Page 32 Empty Re: ISRAEL

Post by RayMabus 19/8/2015, 10:18

Iknare spusti se na zemlju. Hrvatskoj je od vitalne važnosti da ima podmornicu na Otrantu. Kad smo vec sami u kujcu a i te podmornice su skupe onda traži alternativu a to je ova koju sam gore naveo.

PS : Ako živiš u kontinentalnom dijelu Hr skini mi se sa kuca. Ja živim u obalnome i ovo mi je BITNO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

ISRAEL - Page 32 Empty Re: ISRAEL

Post by RayMabus 19/8/2015, 10:27

Da Hrvatska nije babnana država ko šta je ja nebi morao ni razmišljat o ovome nego bi sami napravili podmornicu.

Ovako sam prisiljen izmišljat toplu vodu i tražit nekoga tko ima muda i interes da opali po Turcima na moru.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

ISRAEL - Page 32 Empty Re: ISRAEL

Post by Guest 19/8/2015, 13:46

Yehudi wrote:Drago mi je da si se tu komentirao. Neka si,neka. Nego moram ti reći da si u ljutoj zabludi i isprana mozga. Neka ti bude utjeha da nažalost nisi jedini. Jasno je da crkva utječe na obitelji a ovi opet zatucani odgajaju svoju djecu u laži, neistini i mržnji. Očito si i ti tako odgojen. Ipak sam uvjeren da se možeš popraviti...........još uvijek.Nikad nije kasno  za obratiti se i spasiti svoju besmrtnu dušu. U protivnom ćeš biti izgubljen i prepušten svim demonima svoga kršćanskog pakla. 
 Uvijek kada je Izrael kažnjavan to je bilo radi zastranjenja i okretanja drugim "bogovima" ( šta si odlično primjetio na primjeru zlatnog teleta) medjutim u tome slučaju je kazna stigla momentalno...........................kao šta i sam znaš, najveći od svih Proroka, naš učitelj Mojsije, je momentalno spalio idola, pomiješao prah sa vodom i napojio narod (vjerojatno ne znaš kako se to može zlato spaliti i pomiješati sa vodom pa ako te zanima pitaj) Nakon toga je povikao da k njemu pridju svi koji su ostali vjerni -Svemogućemu- a zatim su nevjernici dobili zasluženu kaznu. idolima senesmijeklanjati pa tako niti tome -isusu- niti -muhamedu- niti -mariji- niti "svecima" niti ikonama i kipovima, raspelima ili križevima..........amen.
 I tako je bilo uvijek kroz povijest. Haman je spremao masakr nad narodom Izraela u Babilonu ali je na kraju on osobo visio na vješalimakoja je spremio za Mordekaja........eto tako to izgleda.Kako je bilo nekada, tako je i sada. IZRAEL ne može propasti jer je pod izravnom zaštitom -Svemogućega-

O čemu ti govoriš ? Izrael je propao i ponovo je napravljen uz pomoć Velike Britanije. I nije pod zaštitom svemogućeg nego SAD-a.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISRAEL - Page 32 Empty Re: ISRAEL

Post by Guest 19/8/2015, 13:47

RayMabus wrote:Da Hrvatska nije babnana država ko šta je ja nebi morao ni razmišljat o ovome nego bi sami napravili podmornicu.

Ovako sam prisiljen izmišljat toplu vodu i tražit nekoga tko ima muda i interes da opali po Turcima na moru.

Da ha košto radi večina država na svijetu ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISRAEL - Page 32 Empty Re: ISRAEL

Post by RayMabus 19/8/2015, 13:48

A jbga ....ja sam realista.

Nebi ništa o ovome pisao da Hr ima svoju podmornicu.

To je skupo a i nemamo potrebe za time.

Ima Izrael.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

ISRAEL - Page 32 Empty Re: ISRAEL

Post by Guest 19/8/2015, 13:51

Ali realno malo broj zemlja svijeta ima podmornice još manji broj proizvodi podmornice. To je inaće jako jako skupo i izgradnja i održavanje i školovanje posade i sve. Ono gledao sam par dokumentaraca o podmorničarima ( naravno ono što se javno objavi ). To je vrlo posebna vrsta ljudi i njihov posao je jako težak i jako jako dobro plačen i cijenjen u svim vojskama koje imaju podmornice.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

ISRAEL - Page 32 Empty Re: ISRAEL

Post by RayMabus 19/8/2015, 13:54

zgdosada wrote:Ali realno malo broj zemlja svijeta ima podmornice još manji broj proizvodi podmornice. To je inaće jako jako skupo i izgradnja i održavanje i školovanje posade i sve. Ono gledao sam par dokumentaraca o podmorničarima ( naravno ono što se javno objavi ). To je vrlo posebna vrsta ljudi i njihov posao je jako težak i jako jako dobro plačen i cijenjen u svim vojskama koje imaju podmornice.
Da i Hr nema neku potrebu za time .....imat ce samo jednom ....kad imigranti budu navaljivali a granice se pooštravale pa onda se iz Grcke il ALbanije budu upuštali masovno splavovima i brodicama put Italije i ovamo prema gore. Invazija. Onda se turska flota sprijeci tu da se to blokira a talijani su kukavice.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

ISRAEL - Page 32 Empty Re: ISRAEL

Post by RayMabus 19/8/2015, 13:56

Smirite strasti. Samo jednom ce nam trebat podmornica. Javit cu vam kada. Samo jednom. Jednom ali vrijedna zlata.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

ISRAEL - Page 32 Empty Re: ISRAEL

Post by Guest 19/8/2015, 13:57

RayMabus wrote:
zgdosada wrote:Ali realno malo broj zemlja svijeta ima podmornice još manji broj proizvodi podmornice. To je inaće jako jako skupo i izgradnja i održavanje i školovanje posade i sve. Ono gledao sam par dokumentaraca o podmorničarima ( naravno ono što se javno objavi ). To je vrlo posebna vrsta ljudi i njihov posao je jako težak i jako jako dobro plačen i cijenjen u svim vojskama koje imaju podmornice.
Da i Hr nema neku potrebu za time .....imat ce samo jednom ....kad imigranti budu navaljivali a granice se pooštravale pa onda se iz Grcke il ALbanije budu upuštali masovno splavovima i brodicama put Italije i ovamo prema gore. Invazija. Onda se turska flota sprijeci tu da se to blokira a talijani su kukavice.


To postaviš minsko polje u moru i riješio si sve ;). I talijanske ribare krivolovce i imigrante jednim potezom ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISRAEL - Page 32 Empty Re: ISRAEL

Post by RayMabus 19/8/2015, 14:00

A tko ce potopit mocnu tursku vojsku na Otrantu koja ce pod izlikom spašavanja imigranata blokirat svima nama da te imigrante potopimo na moru ?

Kukavicni Talijani ? Grci koji nemsiju prvi udarit na Turske jer ce ovi njih napast ? Amerika koja gleda svoje interese pa oce Tursku isto imat na svojoj strani tj neutralna je ? Francuzi cija je politka mutna ? Španjolci cija se flota rasoada ? Sjeverni narodi koji su okrenuti Baltiku i Rusima i tešk oda ce se miješati ovamo ?

VJERUJEM SAMO JEDINMA KAD JE OVA STVAR U PITANJU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

ISRAEL - Page 32 Empty Re: ISRAEL

Post by Guest 19/8/2015, 14:03

RayMabus wrote:A tko ce potopit mocnu tursku vojsku na Otrantu koja ce pod izlikom spašavanja imigranata blokirat svima nama da te imigrante potopimo na moru ?

Kukavicni Talijani ? Grci koji nemsiju prvi udarit na Turske jer ce ovi njih napast ? Amerika koja gleda svoje interese pa oce Tursku isto imat na svojoj strani tj neutralna je ? Francuzi cija je politka mutna ? Španjolci cija se flota rasoada ? Sjeverni narodi koji su okrenuti Baltiku i Rusima i tešk oda ce se miješati ovamo ?

VJERUJEM SAMO JEDINMA KAD JE OVA STVAR U PITANJU.

Ja iskreno ne vjerujem više nikome kada su u pitanju takve stvari.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISRAEL - Page 32 Empty Re: ISRAEL

Post by RayMabus 19/8/2015, 14:06

Ja vjerujem ......Izrael i Grcka potpisali su SOFA ugovor. Sad ako netko napadne Grcku Izrael je vojni saveznik i obratno.

NAPREDUJEMO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

ISRAEL - Page 32 Empty Re: ISRAEL

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 32 of 50 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum