ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ISRAEL

Page 23 of 50 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 36 ... 50  Next

Go down

ISRAEL - Page 23 Empty Re: ISRAEL

Post by Guest 18/8/2015, 18:24

neoliberalni_placenik wrote:vjetar piri vjetar piri izrael se širi... sada su sigurni sa golanskom visoravni od kada je assad pao.. trebalo bi ugrabiti još teritorija.. assadova sirija je prošlost. treba proširiti lebensraum
Pa logicno,svi uzimaju,a da Israel ne uzme..gdje je tu logika..??

Guest
Guest


Back to top Go down

ISRAEL - Page 23 Empty Re: ISRAEL

Post by RayMabus 18/8/2015, 18:25

bogomdani wrote:eto prave prilike da ih napadnes Longi...no treba imati bikovska mooda za tako nes,a ti bi bjezao u Česku.. king
Koga da napadnem ? Izrael ? Ha ha ha

Zaboravio ti kad sam ja na netu hr pricao o izraelskim podmornicama i daih Hr nema i da bi bilo dobro proširiti suradnju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

ISRAEL - Page 23 Empty Re: ISRAEL

Post by Guest 18/8/2015, 18:26

RayMabus wrote:
bogomdani wrote:eto prave prilike da ih napadnes Longi...no treba imati bikovska mooda za tako nes,a ti bi bjezao u Česku.. king
Koga da napadnem ? Izrael ? Ha ha ha

Zaboravio ti kad sam ja na netu hr pricao o izraelskim podmornicama i daih Hr nema i da bi bilo dobro proširiti suradnju.
Pa napadni Israel bar turisticki,da spoznas pravu car situacije tamo..Tebe bi i bez kontrole primili,tipcni izgled zidova Aškenazija imas... king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISRAEL - Page 23 Empty Re: ISRAEL

Post by RayMabus 18/8/2015, 18:26

BOLI ME KUAC ŠTA IZRAELCI MISLE O HRVATIMA I HRVATSKOJ.

IMAM JA SVOJ PRAVAC.

OŠ NEŠ BANGLADEŠ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

ISRAEL - Page 23 Empty Re: ISRAEL

Post by Guest 18/8/2015, 18:26

pa di vidiš da sam ja protiv.. dapače sve najbolje izraelu dolje.. najdraži su mi Izrael i Iran šteta što su jedan protiv drugog, nije mi jasno zašto se nemogu dogovoriti skupa.. ne graniče jedni sa drugima, čemu onda mržnja?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISRAEL - Page 23 Empty Re: ISRAEL

Post by Guest 18/8/2015, 18:27

neoliberalni_placenik wrote:pa di vidiš da sam ja protiv.. dapače sve najbolje izraelu dolje.. najdraži su mi Izrael i Iran šteta što su jedan protiv drugog, nije mi jasno zašto se nemogu dogovoriti skupa.. ne graniče jedni sa drugima, čemu onda mržnja?
Ma samo sam to podrzao sto si rekao,nisam rekao daimas ista protiv.. :beer
Čemu mrznja..valjda radi toga sto je Iran rekao da Israel treba unistiti,pa se i masovno pisu knjige u Iranu,i to se promovira mladezi...bilo bi bolje suradnja,ali kad ne ide-ne ide..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISRAEL - Page 23 Empty Re: ISRAEL

Post by Yehudi 18/8/2015, 18:30

neoliberalni_placenik wrote:vjetar piri vjetar piri izrael se širi... sada su sigurni sa golanskom visoravni od kada je assad pao.. trebalo bi ugrabiti još teritorija.. assadova sirija je prošlost. treba proširiti lebensraum

 To je to..................Pa možda se još za naših života Izrael proširi na 

 Biblijske granice.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

ISRAEL - Page 23 Empty Re: ISRAEL

Post by Guest 18/8/2015, 18:31

bogomdani wrote:
neoliberalni_placenik wrote:pa di vidiš da sam ja protiv.. dapače sve najbolje izraelu dolje.. najdraži su mi Izrael i Iran šteta što su jedan protiv drugog, nije mi jasno zašto se nemogu dogovoriti skupa.. ne graniče jedni sa drugima, čemu onda mržnja?
Ma samo sam to podrzao sto si rekao,nisam rekao daimas ista protiv.. :beer
Čemu mrznja..valjda radi toga sto je Iran rekao da Israel treba unistiti,pa se i masovno pisu knjige u Iranu,i to se promovira mladezi...bilo bi bolje suradnja,ali kad ne ide-ne ide..
ali OK nova Iranska vlast nije toliko nabrijana na Izrael..

Inače Iranci su skloni teorijama zavjere, oni valjda misle da Izrael upravlja i Arapima i Amerima i ove "huška" protiv Irana...  

Iran gleda svoje , tipa šite, to su Hezbollah, Assad, Arapski šiti.. eh dakle zašto se uopće Hezbollah i Izrael sukobljuju? Više nema razloga za međusobni sukob. Hezbollah je u ratu sa ostalim muslimanima /arapima,
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

ISRAEL - Page 23 Empty Re: ISRAEL

Post by RayMabus 18/8/2015, 18:31

BMK za Biblijske granice.

Bitnije su mi podmornice.

TReba netko doc Turcima sa leđa kad upadnu u Otrant ......
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

ISRAEL - Page 23 Empty Re: ISRAEL

Post by Guest 18/8/2015, 18:32

Yehudi wrote:
neoliberalni_placenik wrote:vjetar piri vjetar piri izrael se širi... sada su sigurni sa golanskom visoravni od kada je assad pao.. trebalo bi ugrabiti još teritorija.. assadova sirija je prošlost. treba proširiti lebensraum

 To je to..................Pa možda se još za naših života Izrael proširi na 

 Biblijske granice.

sićam se te mape iz biblije, ono .. ma gadno je dolje, jer se muslimani množe ko zečevi, pa kada osvojiš neki prostor moraš protjerati puno ljudi, a to nije kao"humano" itd..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISRAEL - Page 23 Empty Re: ISRAEL

Post by Yehudi 18/8/2015, 18:33

bogomdani wrote:Ma daj Yehudi,bas si nasao kome ces se ispovjediti..  :clown

 Nema problema.

Za svih ima mjesta u mojemu srcu malenom B-)
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

ISRAEL - Page 23 Empty Re: ISRAEL

Post by RayMabus 18/8/2015, 18:34

CUj Srbi i Židovi saveznici još od rimske republike.

Pa cu ja takvima ic objašnjavat išta o Hrvatskoj i ostalome a ovi nemaju blage veze o nicemu.

DIgnit spoemnik Tini Morpugo u Splitu i napisat di je ubijena ( Srbija , konc logor Bjanica ).

I pozvat izraelsku mornaricu u SPlit povodom tog događaja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

ISRAEL - Page 23 Empty Re: ISRAEL

Post by Guest 18/8/2015, 18:34

neoliberalni_placenik wrote:
bogomdani wrote:
neoliberalni_placenik wrote:pa di vidiš da sam ja protiv.. dapače sve najbolje izraelu dolje.. najdraži su mi Izrael i Iran šteta što su jedan protiv drugog, nije mi jasno zašto se nemogu dogovoriti skupa.. ne graniče jedni sa drugima, čemu onda mržnja?
Ma samo sam to podrzao sto si rekao,nisam rekao daimas ista protiv.. :beer
Čemu mrznja..valjda radi toga sto je Iran rekao da Israel treba unistiti,pa se i masovno pisu knjige u Iranu,i to se promovira mladezi...bilo bi bolje suradnja,ali kad ne ide-ne ide..
ali OK nova Iranska vlast nije toliko nabrijana na Izrael..

Inače Iranci su skloni teorijama zavjere, oni valjda misle da Izrael upravlja i Arapima i Amerima i ove "huška" protiv Irana...  

Iran gleda svoje , tipa šite, to su Hezbollah, Assad, Arapski šiti.. eh dakle zašto se uopće Hezbollah i Izrael sukobljuju? Više nema razloga za međusobni sukob. Hezbollah je u ratu sa ostalim muslimanima /arapima,
No ukupno stanje u oba naroda je nabrijano,nema povjerenja,hvala Bogu Israel se visestruko opekao sa susjedima,podrskom Iranana terorizmu i tako...
hesbolah..cisto iranska espozitura 4 elitnije brigade..zamisli nesto slicno uz granicu sa Iranom..niti Iranci to ne bi simpatisali bas..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISRAEL - Page 23 Empty Re: ISRAEL

Post by Guest 18/8/2015, 18:35

Longi je Zidov..pravi Aškenazi.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

ISRAEL - Page 23 Empty Re: ISRAEL

Post by Guest 18/8/2015, 18:37

a evo gledam mapu dolje.. nema se gdje Izrael baš širiti više.. .. Sinaj i Egipat.. malo vjerojatno.. od kada se Izrael povuka sa Sinaja , nastupio je mir sa Egiptom.. 

Sa Jordanom je situacija OK, neće niti tamo ići. 
Od Sirije je čopio golansku visoravn. 

Inače vi se ovdje par vas kao bolje razumije .. gdje se Izrael može širiti? 

OK nad palestincima se dosta proširilo, prije je podjela teritorija bila 50%50% , pa 66%33%, ali sada izrael kontrolira kao 85%... dakle tu nema dalje prostora? gdje dalje?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISRAEL - Page 23 Empty Re: ISRAEL

Post by Guest 18/8/2015, 18:38

bogomdani wrote:
neoliberalni_placenik wrote:
bogomdani wrote:
neoliberalni_placenik wrote:pa di vidiš da sam ja protiv.. dapače sve najbolje izraelu dolje.. najdraži su mi Izrael i Iran šteta što su jedan protiv drugog, nije mi jasno zašto se nemogu dogovoriti skupa.. ne graniče jedni sa drugima, čemu onda mržnja?
Ma samo sam to podrzao sto si rekao,nisam rekao daimas ista protiv.. :beer
Čemu mrznja..valjda radi toga sto je Iran rekao da Israel treba unistiti,pa se i masovno pisu knjige u Iranu,i to se promovira mladezi...bilo bi bolje suradnja,ali kad ne ide-ne ide..
ali OK nova Iranska vlast nije toliko nabrijana na Izrael..

Inače Iranci su skloni teorijama zavjere, oni valjda misle da Izrael upravlja i Arapima i Amerima i ove "huška" protiv Irana...  

Iran gleda svoje , tipa šite, to su Hezbollah, Assad, Arapski šiti.. eh dakle zašto se uopće Hezbollah i Izrael sukobljuju? Više nema razloga za međusobni sukob. Hezbollah je u ratu sa ostalim muslimanima /arapima,
No ukupno stanje u oba naroda je nabrijano,nema povjerenja,hvala Bogu Israel se visestruko opekao sa susjedima,podrskom Iranana terorizmu i tako...
hesbolah..cisto iranska espozitura 4 elitnije brigade..zamisli nesto slicno uz granicu sa Iranom..niti Iranci to ne bi simpatisali bas..
Iran je sada foksuiran na rat sa ISILom.. i Hezbollah isto.. Iranci su najjači od svih muslimana dolje..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISRAEL - Page 23 Empty Re: ISRAEL

Post by RayMabus 18/8/2015, 18:38

Izrael se može širiti na plisnko polje u Mediteranu ....al Turci zahebavaju ....zato nebi bilo loše da malo skoknu do SPlita da raspravljamo o logistickoj moranrickoj bazi za židovsku mornaricu ....u slucaju potrebe
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

ISRAEL - Page 23 Empty Re: ISRAEL

Post by Guest 18/8/2015, 18:40

RayMabus wrote:Izrael se može širiti na plisnko polje u Mediteranu ....al Turci zahebavaju ....zato nebi bilo loše da malo skoknu do SPlita da raspravljamo o logistickoj moranrickoj bazi za židovsku mornaricu ....u slucaju potrebe

Dobro je Kolinda tu gradi savezništvo.. nije kao ona pičkica Josipović koja dođe i plače i spominje ustaše..(taj svako malo ustaše spominja - a dolazi iz partizanske familije).. ova je došla više manje ravnopravno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISRAEL - Page 23 Empty Re: ISRAEL

Post by Guest 18/8/2015, 18:40

mogao bih otić turistički u izrael, kakve su plaže tamo?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ISRAEL - Page 23 Empty Re: ISRAEL

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 23 of 50 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 36 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum