ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ISRAEL

Page 3 of 50 Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Go down

ISRAEL - Page 3 Empty Re: ISRAEL

Post by Iosephvs 12/7/2014, 21:11

ISRAEL - Page 3 020312-1

Iosephvs

Posts : 240
2014-04-15


Back to top Go down

ISRAEL - Page 3 Empty Re: ISRAEL

Post by Iosephvs 12/7/2014, 21:13

naprijed izrael .... UDRI!  B-)

_________________
SLAVA UKRAINI!
ISRAEL - Page 3 Ukrain10
Iosephvs
Iosephvs

Male
Posts : 240
2014-04-15

Lokacija: : Res Pvblica Corrvptia

Back to top Go down

ISRAEL - Page 3 Empty Re: ISRAEL

Post by Iosephvs 12/7/2014, 21:29


_________________
SLAVA UKRAINI!
ISRAEL - Page 3 Ukrain10
Iosephvs
Iosephvs

Male
Posts : 240
2014-04-15

Lokacija: : Res Pvblica Corrvptia

Back to top Go down

ISRAEL - Page 3 Empty Re: ISRAEL

Post by Yehudi 12/7/2014, 21:58

ISRAEL - Page 3 2524023140
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

ISRAEL - Page 3 Empty Re: ISRAEL

Post by Yehudi 12/7/2014, 23:13

Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

ISRAEL - Page 3 Empty Re: ISRAEL

Post by Yehudi 13/7/2014, 10:03

ISRAEL - Page 3 927730_496596053808152_1557575414_n
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

ISRAEL - Page 3 Empty Re: ISRAEL

Post by Iosephvs 13/7/2014, 11:03

ISRAEL - Page 3 Asshats

_________________
SLAVA UKRAINI!
ISRAEL - Page 3 Ukrain10
Iosephvs
Iosephvs

Male
Posts : 240
2014-04-15

Lokacija: : Res Pvblica Corrvptia

Back to top Go down

ISRAEL - Page 3 Empty Re: ISRAEL

Post by kic 13/7/2014, 12:12

Yehudi wrote:
ujebote.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

ISRAEL - Page 3 Empty Re: ISRAEL

Post by Yehudi 13/7/2014, 17:23

ISRAEL - Page 3 3779264430

The Jerusalem Great Synagogue. Photo by Jacob Solomon
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

ISRAEL - Page 3 Empty Re: ISRAEL

Post by Iknar 13/7/2014, 21:11

Yehudi wrote:Drago mi je da si se tu komentirao. Neka si,neka. Nego moram ti reći da si u ljutoj zabludi i isprana mozga. Neka ti bude utjeha da nažalost nisi jedini. Jasno je da crkva utječe na obitelji a ovi opet zatucani odgajaju svoju djecu u laži, neistini i mržnji. Očito si i ti tako odgojen. Ipak sam uvjeren da se možeš popraviti...........još uvijek.Nikad nije kasno  za obratiti se i spasiti svoju besmrtnu dušu. U protivnom ćeš biti izgubljen i prepušten svim demonima svoga kršćanskog pakla. 
 Uvijek kada je Izrael kažnjavan to je bilo radi zastranjenja i okretanja drugim "bogovima" ( šta si odlično primjetio na primjeru zlatnog teleta) medjutim u tome slučaju je kazna stigla momentalno...........................kao šta i sam znaš, najveći od svih Proroka, naš učitelj Mojsije, je momentalno spalio idola, pomiješao prah sa vodom i napojio narod (vjerojatno ne znaš kako se to može zlato spaliti i pomiješati sa vodom pa ako te zanima pitaj) Nakon toga je povikao da k njemu pridju svi koji su ostali vjerni -Svemogućemu- a zatim su nevjernici dobili zasluženu kaznu. idolima senesmijeklanjati pa tako niti tome -isusu- niti -muhamedu- niti -mariji- niti "svecima" niti ikonama i kipovima, raspelima ili križevima..........amen.
 I tako je bilo uvijek kroz povijest. Haman je spremao masakr nad narodom Izraela u Babilonu ali je na kraju on osobo visio na vješalimakoja je spremio za Mordekaja........eto tako to izgleda.Kako je bilo nekada, tako je i sada. IZRAEL ne može propasti jer je pod izravnom zaštitom -Svemogućega-
opet grijesis,nsita cudno posto je Izrael jos u kazni,dakle grijehu
kada pricao o Mojsiju njega treba cijeniti,da odvojili su se onda oni koji su na strani Bog ai oni koji nisu,ali slicno je id anas od tih koji su stali na Mojsijevu stranu mnogi su se iskvarili,dakle vidis i danas kakvi su,truli,i to vecina
e sada mozemo idiskutirati sto znaci "Izrael"
dakle danasnji izrael nije Izrael
Izrael su oni casni koji odabiru Boga a ne ubijanje kao sto to cini danas trulez ljudska koja sluzi necastivog
Bog je poslao SIna Svoga,kojega su iti tvoji "casni"ljudi vjerni Bogu kako kazes ili ubili izravno ili neizravno ali mislju svi su krivi,dakle grijeh je jos na svima koji  su bili protiv ISusa KRista,nema iznimke,ako je to cijeli izrael onda sus vi jos pod kaznom
dakle o izraelu i Izraelu bis e dalo raspravljati
danasnji izrael mi vise lici na egipat u mojsijevo doba,samo oni govore sto je rpavop sto je krivo,naravno oni i imaju najvecu vojnu moc,jos jedna slicnost sa egiptom u to doba
i da       jos danas se                    ljudi u izraelu mole Bogu,govore da su odabrani,ali zaboravljau da su ubili sina Bozjeg i to je grijeh njih i njihovih otaca,sve do onih koji su organizirali ubojastva to znas kada
sav taj grijejh je sada na izraelu,a pravi Izraekl je onaj koji je izasao iz Krista,ali zidovi su zaslijepljeni svojom velicinom od prije pa ne vide da su zagazili na put necastivog,kako ja kazem Lucifera,a ti i drugi vrag,sotona itd
dakle ne treba biti previse mudar,jer se na djelima vidi tko je Bozji a tko od necastivogž
dakle ako ne razumijes onda cu ovako,Mojsije je sisao sa planine sa Bozjim zapovijedima-idje nevjeran zidovski narod-podijelili se na dvije grupe Mojsijevu i onu necasnu-nakon toga,podjela unutaj Mojsijeve grupe se jos događa,samo    su MNOGI otisli na stanu necastivog,a        rijetko koji je jos na stani BOga,jer tko ne prizaje ISUsa KRista kao svoga spasitelja a govori da vjeruje u Boga i da sluzi Boga dakle JAHVE onda je taj lazov
pogledaj djela izraelova danas,cak i nevjernik vidi tamo je zlo ukorijenjeno duboko
inace mene nesto zanima zasto je na izraelskoj zastavi odabran taj grb a ne svijecnjak sa mislim 9 svijeca,jer to bi bili blize Bogu nego ovi danas,ali i ti su gresni i pod kaznom isto ,samo malo manje zlo recimo,dakle bolji od ovih na vlasti ali akos e gleda ukupno i ti su    nedostojni
ajde potrudi se odgovoriti,pitaj nekoga mudrijeg od sebe,a vjeruj mi to su mnogi,a opet i ti koji su mudriji od tebe ne znaci da su mudri u smislu te rijeci
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

ISRAEL - Page 3 Empty Re: ISRAEL

Post by Iknar 13/7/2014, 21:16

inace jeruzalem me po slikama podsjeca  kao na    berlin koji je bio podijeljen,dakle to je recimo trulo

da se mene pita ne bi bilo tih zidova koji djele ljude,tko zna mozda ce me se pitati,ali envazno ionako ne mozes nsita po tom pitanju,to je stvar moci oce li    biti ili nece i naravno slobodne volje

djela izraela su danas ova,nevjera velika ,da ne pricam o paradama to svi znaju,zapitajs e sto bi Mojsije ili Ilija mislili o tome
da ne govorim o ogromnoj vojnoj moci,a nisu  imali sredstva da rijese jedan mali pozar,nego su molili pomoc izvana,to dokazuje kakos e izrael brine o svom stanovnistvu
mrznja rađa mrznju,a izrael je pun mrznje,naravno i susjedi,ja na taj sukob gledam kao da dva zla,a svi pod kontrolom necastivog,dakle pijuni ,sluge zla,kako je netko jednom rekao,demonski mir,zapitajs e stoto znaci
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

ISRAEL - Page 3 Empty Re: ISRAEL

Post by Iknar 13/7/2014, 21:19

Yehudi wrote:ISRAEL - Page 3 Israel.11
ma ukratko i izrael i ti ludi muslimani koji ispaljuju rakete imaju istog oca-necastivog ciji je cilj ubijanje ljudi
ja na to gledanm kao na jedno zlo koje povlaci poteze na svim stranama i gusta u ubijanju nevinih ljudi,malo ispale muslimani,malo izrael a samo nevinis tradaju,to su vasa djela<,a niejdan od njih ne sluzi Boga,dakle trulo
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

ISRAEL - Page 3 Empty Re: ISRAEL

Post by Iknar 13/7/2014, 21:22

moracu jednom u jerusalem da sredim situaciju,samo kako ispada onda ce necastivi biti po nekim pismima u navodno sagrađenoj replici hrama Bozjeg

ta situacija tamos e da rijesiti,ali koliko vidim i ti koji ispaljuju rakete i  izrael zele samo smrt sijati,a na               obje strane bijesni ljudi
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

ISRAEL - Page 3 Empty Re: ISRAEL

Post by Yehudi 14/7/2014, 00:51




Watch: IDF Calls Off Airstrike After Seeing Children Near Target

The Israel Air Force called off an airstrike in Gaza on Thursday when the pilot realized that children were near his target.

http://www.israelnationalnews.com/Ne...4#.U8Fn0pRdXfI

[size=32]Hamas 'to now target women and children'[/size]
http://www.freerepublic.com/focus/f-news/928475/posts
Fox News | 6/13/03 
Posted on 6/13/2003 8:39:23 AM by pabianice

I watched with interest as a Hamas spokesman said last night that, because of Israel's repeated insistence upon defending itself, 'Hamas would now start targeting Jewish women and children.'

Is this guy on drugs, or what? Since when has Hamas NOT targeted Jewish women and children?
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

ISRAEL - Page 3 Empty Re: ISRAEL

Post by Yehudi 14/7/2014, 00:52

France Speaks the Truth about Hamas and Israel

By Michael Curtis


http://www.americanthinker.com/2014/...nd_israel.html
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

ISRAEL - Page 3 Empty Re: ISRAEL

Post by Yehudi 14/7/2014, 11:26

ISRAEL - Page 3 770621724

  


ISRAEL - Page 3 3377519954
   
  uZROK I POSLJEDICA
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

ISRAEL - Page 3 Empty Re: ISRAEL

Post by Iknar 14/7/2014, 17:43

dakle Yehudi vidim da me nisi demantirao,znaci znas dobro da djela govore vise od rijeci,a djela danas nisu na strani izraela
inace i nije mudro mijesati izraelce prije i one danas,to je vise kao dobro i zlo,dakle razlika,mislio sam one Mojsijeve i ove danas

drago mi je da su neki zidovi shvatili ipak da danasni izrael ne predstavlja one kojeje Bog odabrao,nego one koji su se okrenuli protiv Boga i prihvatili pomoc necastivog,dakle time su kaznili i svoje potomke,jer kakos e kaze tko sa necastivim tikve sadi i sam je trul iznutra
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

ISRAEL - Page 3 Empty Re: ISRAEL

Post by Iknar 14/7/2014, 17:45

Yehudi wrote:


Watch: IDF Calls Off Airstrike After Seeing Children Near Target

The Israel Air Force called off an airstrike in Gaza on Thursday when the pilot realized that children were near his target.

http://www.israelnationalnews.com/Ne...4#.U8Fn0pRdXfI

[size=32]Hamas 'to now target women and children'[/size]
http://www.freerepublic.com/focus/f-news/928475/posts
Fox News | 6/13/03 
Posted on 6/13/2003 8:39:23 AM by pabianice

I watched with interest as a Hamas spokesman said last night that, because of Israel's repeated insistence upon defending itself, 'Hamas would now start targeting Jewish women and children.'

Is this guy on drugs, or what? Since when has Hamas NOT targeted Jewish women and children?
inace drago mi je da otkrivas kakav je izrael danas,dakle samo vojan moc, na zraku ,kopnu,moru recimo,ali vjere,e to nemaju govore u zrakd a vjeruju Bogu a na djelina sluze necastivog

vjerojatno to nisi shvatio,ali i nekada su egipcani tako pokazivali moc nad izraelcima,sjeti  se kako su takvi zavrsili
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

ISRAEL - Page 3 Empty Re: ISRAEL

Post by kic 15/7/2014, 16:58

zanimljive političke činjenice o Izraelu:
- izborni prag je 1% za stranke
- jer jedina uz Nizozemsku u svijetu ima čisti razmjerni sustav izbora (npr 20% glasova je 20% mandata u predstavničkom tijelu)
- i zato je cijela država jedna izborna jedinica

čak su iskušali i neposredno biranje premijera, ali pokazalo se neuspješnim :D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

ISRAEL - Page 3 Empty Re: ISRAEL

Post by Iknar 15/7/2014, 20:23

kic wrote:zanimljive političke činjenice o Izraelu:
- izborni prag je 1% za stranke
- jer jedina uz Nizozemsku u svijetu ima čisti razmjerni sustav izbora (npr 20% glasova je 20% mandata u predstavničkom tijelu)
- i zato je cijela država jedna izborna jedinica

čak su iskušali i neposredno biranje premijera, ali pokazalo se neuspješnim :D
pa trebalo bi i slicno kod nas 1% svih glasova u hrvatskoj  bi bilo 1% mjesta u saboru

treba kod nas ukinute sve te nazovi gradove a u biti su sela,covjece koliko ima samo gradonacelnika i raznih uhljeba,uzas

ma ima izrael dobrih stvari ali ima puno vise losih,bazirani su na         vojnoj moci ,vjera im je nikakva,dakle blagi uzas i zavrsiti ce slicno kao egipat u doba Mojsija,ukratko idu tim putem

mene je zabavljalo tolike zracne snage imaju,a nisu bili us tanju ugasiti pozar na jednome brdu u Izraelu,nisam mogao vjerovati kako su blesavi,zaboravili su tada zastititi svoj narod od pozara,a imaju za svakojako oruzje,uzas sto reci,to samo dokazuje da boi njih neka stvar za narod tamo,tamo je borba za moc,nsita vise,vjera je u pozadini skoro je nema ostalo samo na rijecima jer djela su zaboravili
ali ovo sa izborom mi se sviđa
kod nas to ne moze funkcionirati nikako jer bi trebalo ukimuti sve ove stranke koje danas egzistiraju
Iknar
Iknar

Male
Posts : 573
2014-05-29


Back to top Go down

ISRAEL - Page 3 Empty Re: ISRAEL

Post by Yehudi 16/7/2014, 11:24

Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

ISRAEL - Page 3 Empty Re: ISRAEL

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 50 Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum