ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Generale GF, dišeš li?

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Generale GF, dišeš li? - Page 2 Empty Re: Generale GF, dišeš li?

Post by Hoholo Mudovski Tue 4 Jun - 19:54

RayMabus wrote:Koji jadoje ovi Putin: napadne Ukrajinu i onda zaglavi, nekakva pat pozicija i sad mora dat guzice Kinezima i hindusima za siću a ovi traže šta jeftinije a onda njihove ekonomije na jeftinim energentima iz Rusije imaju gospodarski rast dok mali Švaba koji podržava Komšića jede govna.

Tko je to smislio tako ?


A.da im se napadnu rafinerije?
Jel mi dobra ideja?

Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Generale GF, dišeš li? - Page 2 Empty Re: Generale GF, dišeš li?

Post by RayMabus Tue 4 Jun - 20:01

Ne da Biden da im se napadaju dok ne prođu izbori na jesen u Americi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Generale GF, dišeš li? - Page 2 Empty Re: Generale GF, dišeš li?

Post by RayMabus Tue 4 Jun - 21:40

Na suprafizičkim razinama osjetila su apsolutno različita od fizičkih osjetila. Nema vida, sluha, takta, mirisa ili okusa. Da biste me razumjeli, kontaktiramo sami sa sobom preko energetskih pseudopoda i prepoznajemo se po vibracijskom znaku. Kao što imate poznanika koji može biti visok, vitak, plavokos ili svijetlog tena ili s nekom posebnom karakteristikom poput istaknute brade ili orlovskog nosa, prepoznajemo se u desetinki sekunde jer svaki duh vibrira na drugačijoj sintoniji.

Ljudsko biće fizički i psihički evoluira. Duh nema fizički dio. Kad kažemo suprafizička razina, kažemo to kako biste nekako razumjeli o čemu govorimo, ali to je razina duhovne vibracije. Ne vizualiziramo se onako kako vi sami sebe doživljavate jer nemamo oči. Mi sebe opažamo pojmovima. Reći ćete: - Kako je to jadno! Jer ste navikli vidjeti i tu viziju ništa ne može zamijeniti.

Mi nismo cijelo vrijeme u razinama Svjetlosti, kako biste rekli 24 sata dnevno, u službi ili na nižim razinama u žalbi. Ne, nije tako. Čak i na nižim razinama postoje trenuci rastresenosti. Ono što se događa je da se naš život razlikuje od vašeg. Nemamo kuće, nemamo zgrade, nemamo posao. Mnogi od vas bi rekli: - Ah, ali to je dobro! Nema bolesti, nema oboljenja. Predivno! Vi ste 10 puta bolji od nas na fizičkom planu! -. Moj bi odgovor bio: međutim, gotovo svi duhovi, jer uvijek postoje iznimke, žele se utjeloviti jer žele uživati ​​u taktu, vidu, sluhu, užitku, mirisu, milovanju, dobrom obroku, dobrom piću, stvari koje ne možemo doživjeti.

Duh nema organe jer je energetska linija svjetlosti.

Nemamo nekretnine, naslove, smještaj u smislu da je jedno bolje od drugoga. Ne ne ne. Ništa kao to! Jer mi ne stanujemo na mjestima kao ti. Nemamo gradove, države, granice itd. Svaki duh ide bilo gdje. Jedino poštovanje koje duh traži je kada duh želi meditirati. Zatim spušta konceptualni zastor i svi znamo da se ne moramo miješati, čak ni silom jer duhovi moraju poštovati božansku Slobodnu Volju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Generale GF, dišeš li? - Page 2 Empty Re: Generale GF, dišeš li?

Post by RayMabus Tue 4 Jun - 21:45

Da biste me razumjeli, kontaktiramo sami sa sobom preko energetskih pseudopoda i prepoznajemo se po vibracijskom znaku.

Generale GF, dišeš li? - Page 2 Sto-je-zajednicko-mozgovima-ljudi-i-hobotnica_Mt9UX4
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Generale GF, dišeš li? - Page 2 Empty Re: Generale GF, dišeš li?

Post by RayMabus Tue 4 Jun - 22:01

Najlakše vam je objasnit neke stvari preko nečega šta vam je poznato, dakle hobotnica mada duše nemaju organe nego su energija pa kad žele komunicirati il se negdje inkarniraju onda izbace krakove u tom smjeru itd dakle sama inkarnacija u neko tijelo bila bi komunikacija preko tog jednog kraka s fizičkom razinom.

Sad ti pojmovi šta sam ja a šta ste vi ostali je isto ko da u moru imate te hobotnice al sad odjednom neka neman od hobotnice deset il više puta veća od te obične hobotnice tj duše.

To vam je đeneral vasione odnosno anđeo Prijestolnik dakle anđeoska hijerarhija.

Sad ću vam polomit pičku radi tog Komšića.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Generale GF, dišeš li? - Page 2 Empty Re: Generale GF, dišeš li?

Post by RayMabus Tue 4 Jun - 22:16

Kabala koja instalira Komšića jede govna:

Slovenija priznala Palestinu kao nezavisnu i suverenu državu
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Generale GF, dišeš li? - Page 2 Empty Re: Generale GF, dišeš li?

Post by RayMabus Tue 4 Jun - 22:24

Koje ruganje s anglocionističkom imperijom koja želi vladati svijetom.

Ono kad ti tamo jedna Slovenija da pedalu.

Nenadjebivo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Generale GF, dišeš li? - Page 2 Empty Re: Generale GF, dišeš li?

Post by YekeYeke Tue 4 Jun - 22:45

Užas :cry
YekeYeke
YekeYeke

Male
Posts : 643
2019-05-13


Back to top Go down

Generale GF, dišeš li? - Page 2 Empty Re: Generale GF, dišeš li?

Post by RayMabus Tue 4 Jun - 22:46

Katastrofa. lol! :^0
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Generale GF, dišeš li? - Page 2 Empty Re: Generale GF, dišeš li?

Post by RayMabus Tue 4 Jun - 22:57

Četiri karipske i četiri evropske države priznale Palestinu nakon ovog Hamasovog upada i klanja u Izrael:

https://en.wikipedia.org/wiki/International_recognition_of_the_State_of_Palestine#Diplomatic_recognitions

Baš fin poticaj ovima iz Hamasa da nastave i dalje pružati žestok otpor cionistima i da skupo prodaju svoju kožu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Generale GF, dišeš li? - Page 2 Empty Re: Generale GF, dišeš li?

Post by RayMabus Tue 4 Jun - 23:03

I tako šetam ja svemirom, to ti ta hobotnica i oni da će Komšića i četvrti put iako se Hrvatska koja ima jedina od EU država granicu s BiH i to najdužu i s pravom se žali itd i oni njoj da odjebe jer će oni šta kabali i anglocionističkoj imperiji odgovara sprovest i onda im fino doletila pleska.

Sad im zuji u ušima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Generale GF, dišeš li? - Page 2 Empty Re: Generale GF, dišeš li?

Post by Hoholo Mudovski Wed 5 Jun - 11:45

RayMabus wrote:Kabala koja instalira Komšića jede govna:

Slovenija priznala Palestinu kao nezavisnu i suverenu državu

Ero gleda kako Rover voza po pustoši Kanade, a ekipa mu prc iza leđa.
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Generale GF, dišeš li? - Page 2 Empty Re: Generale GF, dišeš li?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum