ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina...

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina... - Page 4 Empty Re: vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina...

Post by Eroo 8/5/2024, 14:22

Hoholo Mudovski wrote:
Eh da,.radilo se o dva odgovorna prijatelja.
Ne mora značiti ništa,... ali desilo im se i orije nego je istekla garancija 3-5 godina.
Budale. Mogli su lipo umrit od COVIDa, pa danas nebi imali nikakvih problma.

Eroo

Posts : 76741
2016-07-22


Back to top Go down

vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina... - Page 4 Empty Re: vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina...

Post by Eroo 8/5/2024, 14:24

T. wrote:ne treba se svađati...
dogodine ističe rok pa ćemo vidjeti tko je bio u pravu...
Ako ikad umrem bit će to najveći dokaz koliko ste krezubi ravnozemljaši bili u pravu. :D
Eroo
Eroo

Posts : 76741
2016-07-22


Back to top Go down

vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina... - Page 4 Empty Re: vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina...

Post by Hoholo Mudovski 8/5/2024, 14:41

Eroo wrote:
T. wrote:ne treba se svađati...
dogodine ističe rok pa ćemo vidjeti tko je bio u pravu...
Ako ikad umrem bit će to najveći dokaz koliko ste krezubi ravnozemljaši bili u pravu. :D
Kad umreš pitanje je kamo ćeš prispit, mada se već nazire.
Jer nisi više božije biće, nego hakirani od strane sotonista višestanični organizam. Tvoj DNA nije više Božiji.
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina... - Page 4 Empty Re: vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina...

Post by Hoholo Mudovski 8/5/2024, 22:24

Điha...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina... - Page 4 Empty Re: vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina...

Post by AssadNaPodmornici 8/5/2024, 23:19

Chris Cuomo je bio žestoki corona fašist dok je bio na CNNu. Od kada je dobio otkaz, sada priča zanimljivo slobodno

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Back to top Go down

vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina... - Page 4 Empty Re: vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina...

Post by Hektorović 8/5/2024, 23:32

AssadNaPodmornici wrote:Chris Cuomo je bio žestoki corona fašist dok je bio na CNNu. Od kada je dobio otkaz, sada priča zanimljivo slobodno

Cuoma su odjebali sa CNN-a a brata iz Demokratske partije, pa em je ogorčen em ima slobodu, osjetno se pomjerio prema desnom centru od kad je na News Nation.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina... - Page 4 Empty Re: vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina...

Post by AssadNaPodmornici 9/5/2024, 07:57

vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina... - Page 4 Fb_img38

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Back to top Go down

vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina... - Page 4 Empty Re: vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina...

Post by AssadNaPodmornici 9/5/2024, 08:02

Sada tko je teoretičar zavjere ja i general ili abraham iz Švedske i debo Možemovac.. 

Jbt kada je sjetim s je teorija zavjere bila da je virus nastao u labu iako s to znalo od prvog dana, zero hedge je objavio bio dokumente. 
Ali glavno da su novinari sa indexa i drugih portala svakoga nazivali teoretičarem zavjere jer gle čuda virus je nastao tako da je Kinezi pojeo kuhanog šišmiša u Wuhanu Haha. 
Samo još treba dokazati da cijepiva značajno povećavaju šanse za rakove, iako i ima logike za tim.. Sve ostalo je više manje dokazano i to par godina nazad..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Back to top Go down

vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina... - Page 4 Empty Re: vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina...

Post by AssadNaPodmornici 9/5/2024, 08:05

Zapravo ja nisma u toku. Haha 
vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina... - Page 4 Fb_img39

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Back to top Go down

vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina... - Page 4 Empty Re: vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina...

Post by abraham 9/5/2024, 09:06

AssadNaPodmornici wrote:Sada tko je teoretičar zavjere ja i general ili abraham iz Švedske i debo Možemovac.. 

Jbt kada je sjetim s je teorija zavjere bila da je virus nastao u labu iako s to znalo od prvog dana, zero hedge je objavio bio dokumente. 
Ali glavno da su novinari sa indexa i drugih portala svakoga nazivali teoretičarem zavjere jer gle čuda virus je nastao tako da je Kinezi pojeo kuhanog šišmiša u Wuhanu Haha. 
Samo još treba dokazati da cijepiva značajno povećavaju šanse za rakove, iako i ima logike za tim.. Sve ostalo je više manje dokazano i to par godina nazad..
Kolega... Sta ste se upalili kao kutnjak. Osim jakog ega sve drugo vam je slabo. Moja tema jer sam ja realan???? Dajte se saberite. 
Ne postoji medicina , osim sode bikarbone da nema nus-pojave. Do sada u povijesti nije postojala takova . Jest sveta vodica. 
Tri godine su prosle od pocetka vakciniranja i povecana smrtnost bi se morala avec pokazati jer se najmanje 70%ljudi vakciniralo. Toga nema. Nema niti ce biti. Isto kao ni kamichalista ili sto vec. Niti globalnog plana za smanjenje broja ljudi na svijetu jer je realnost da nas je svakim danom
 sve vise i vise. Sta je demografska eksplozija pogresno rasporedena tj da se sirotinja mnozi kao stakori a bogati se ohole u svom blagostanju je nesta drugo.  Da, kolega, Vi kao i dobar dio rvata pusite teorije zavjere i meni je to ok. Dok meni ne prodajete te pizdarije bez ikakovih relevantnih podataka vec rekla kazala, tik-tok, you tube , hashtag i sl. Stavite ovdje podatak o rastu smrtnosti generalno od samo 5 % i javno cu se isprucati i priznati da sam ja bio u krivu. Ostalo su pizdarije i dokazivanje "pameti" ljudima koje nikada necete sresti i vidjeti. 
Iskacem jer vise nije zanimljivo a ni smijesno. Podatke o rapidnom rastu smrtnosti u Eu recimo gdje je pelcovcano cca 70% stanovnistva.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14302
2014-04-14


darth_vader and Eroo like this post

Back to top Go down

vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina... - Page 4 Empty Re: vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina...

Post by Eroo 9/5/2024, 09:28

abraham wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Sada tko je teoretičar zavjere ja i general ili abraham iz Švedske i debo Možemovac.. 

Jbt kada je sjetim s je teorija zavjere bila da je virus nastao u labu iako s to znalo od prvog dana, zero hedge je objavio bio dokumente. 
Ali glavno da su novinari sa indexa i drugih portala svakoga nazivali teoretičarem zavjere jer gle čuda virus je nastao tako da je Kinezi pojeo kuhanog šišmiša u Wuhanu Haha. 
Samo još treba dokazati da cijepiva značajno povećavaju šanse za rakove, iako i ima logike za tim.. Sve ostalo je više manje dokazano i to par godina nazad..
Kolega... Sta ste se upalili kao kutnjak. Osim jakog ega sve drugo vam je slabo. Moja tema jer sam ja realan???? Dajte se saberite. 
Ne postoji medicina , osim sode bikarbone da nema nus-pojave. Do sada u povijesti nije postojala takova . Jest sveta vodica. 
Tri godine su prosle od pocetka vakciniranja i povecana smrtnost bi se morala avec pokazati jer se najmanje 70%ljudi vakciniralo. Toga nema. Nema niti ce biti. Isto kao ni kamichalista ili sto vec. Niti globalnog plana za smanjenje broja ljudi na svijetu jer je realnost da nas je svakim danom
 sve vise i vise. Sta je demografska eksplozija pogresno rasporedena tj da se sirotinja mnozi kao stakori a bogati se ohole u svom blagostanju je nesta drugo.  Da, kolega, Vi kao i dobar dio rvata pusite teorije zavjere i meni je to ok. Dok meni ne prodajete te pizdarije bez ikakovih relevantnih podataka vec rekla kazala, tik-tok, you tube , hashtag i sl. Stavite ovdje podatak o rastu smrtnosti generalno od samo 5 % i javno cu se isprucati i priznati da sam ja bio u krivu. Ostalo su pizdarije i dokazivanje "pameti" ljudima koje nikada necete sresti i vidjeti. 
Iskacem jer vise nije zanimljivo a ni smijesno. Podatke o rapidnom rastu smrtnosti u Eu recimo gdje je pelcovcano cca 70% stanovnistva.

Svih 70% , koji su pelcovani, će umrijeti u sljedećih 3-5 godina.
Štae ovo sada, od Jehovinih svjedoka sam navikao na točan datum.
Eroo
Eroo

Posts : 76741
2016-07-22


Back to top Go down

vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina... - Page 4 Empty Re: vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina...

Post by Sora 9/5/2024, 12:13

Eroo wrote:
T. wrote:ne treba se svađati...
dogodine ističe rok pa ćemo vidjeti tko je bio u pravu...
Ako ikad umrem bit će to najveći dokaz koliko ste krezubi ravnozemljaši bili u pravu.:D
  

:clown

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23777
2014-04-29


Back to top Go down

vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina... - Page 4 Empty Re: vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina...

Post by Hoholo Mudovski 9/5/2024, 13:12

Krezubi ravnozemljaši mogu priuštiti da su u krivu, a mogu li oni koji su vjerovali struci?


"Sedamnaest [17] milijuna ljudi umrlo je [u] kliničkim ispitivanjima COVID-19, o čemu se izvještava u cijelom svijetu..." Cahill kaže Ruckeru. Imunolog ističe jedan anegdotski primjer masovne smrti nakon primjene injekcija u jednom određenom domu za njegu 2020.
Cahill kaže da je samo u jednom domu za njegu, koji su proučavali ona i njezini kolege iz Health Freedom Ireland, kao i s drugih mjesta, bio 51 stariji primatelj injekcija COVID-a, od kojih je 19 umrlo u roku od dva tjedna. Napominje da se osam od tih smrti dogodilo unutar 48 sati.


Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina... - Page 4 Empty Re: vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina...

Post by Eroo 9/5/2024, 13:47

Hoholo Mudovski wrote:

"Sedamnaest [17] milijuna ljudi umrlo( :^0, a Ero) je [u] kliničkim ispitivanjima COVID-19, o čemu se izvještava u cijelom svijetu..." ( :blj )Cahill kaže Ruckeru. Imunolog ističe jedan anegdotski primjer masovne smrti nakon primjene injekcija u jednom određenom domu za njegu 2020.
Cahill kaže da je samo u jednom domu za njegu, koji su proučavali ona i njezini kolege iz Health Freedom Ireland, kao i s drugih mjesta, bio 51 stariji primatelj injekcija COVID-a, od kojih je 19 umrlo u roku od dva tjedna. Napominje da se osam od tih smrti dogodilo unutar 48 sati.

U početku epidemije su u SLO, u jednom staračkom domu, pomrli od COVIDa skoro svi, jer nisu bili izolirani od zaraze.
Cijepljeni nisu bili jer cjepiva tada uopće još nije ni bilo. Zašto ideš toliko daleko, ako ti se ovo desilo u komšiluku?
Pa ni Bergamo ti nije nakraj svijeta, provjeri šta imju za reći njihovi lokalci, koji su zarazu i umiranje osobno doživjeli.
Nego, Mutavi, kakve su ti to "injekcije COVID-a"? :D
Eroo
Eroo

Posts : 76741
2016-07-22


Back to top Go down

vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina... - Page 4 Empty Re: vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina...

Post by Hoholo Mudovski 9/5/2024, 15:10

Eroo wrote:
Hoholo Mudovski wrote:

"Sedamnaest [17] milijuna ljudi umrlo( :^0, a Ero) je [u] kliničkim ispitivanjima COVID-19, o čemu se izvještava u cijelom svijetu..." ( :blj )Cahill kaže Ruckeru. Imunolog ističe jedan anegdotski primjer masovne smrti nakon primjene injekcija u jednom određenom domu za njegu 2020.
Cahill kaže da je samo u jednom domu za njegu, koji su proučavali ona i njezini kolege iz Health Freedom Ireland, kao i s drugih mjesta, bio 51 stariji primatelj injekcija COVID-a, od kojih je 19 umrlo u roku od dva tjedna. Napominje da se osam od tih smrti dogodilo unutar 48 sati.

U početku epidemije su u SLO, u jednom staračkom domu, pomrli od COVIDa skoro svi, jer nisu bili izolirani od zaraze.
Cijepljeni nisu bili jer cjepiva tada uopće još nije ni bilo. Zašto ideš toliko daleko, ako ti se ovo desilo u komšiluku?
Pa ni Bergamo ti nije nakraj svijeta, provjeri šta imju za reći njihovi lokalci,

Saznat će se jednom kako su pobili ekipu u Bergamu.
Ja znam da zdravstvo nike funkcioniralo i ljudi su umirali zbog toga.
Prijatelju baba izgubila svijest, zove hitnu, hitna ga pita ima li baba temperaturu. Nezna. Ok, izmjeri pa nazovi opet.
Drugom prijatelju umra ćaća jer je bolesan čekao rezultat pcr testa da se može liječiti,...
Eto tako su ljude ubijali,.da ne kažem da su na početku zbog loših protokola 90% ljudi spojeno na respirator pobili.
Jednom će odgovoarati jer radi se o zločinu koji ne zastarjeva...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina... - Page 4 Empty Re: vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina...

Post by Hoholo Mudovski 9/5/2024, 15:20

Što je zajedničko svim voditeljima?
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina... - Page 4 Empty Re: vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina...

Post by Hoholo Mudovski 9/5/2024, 17:06

Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina... - Page 4 Empty Re: vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina...

Post by Eroo 9/5/2024, 17:55

Sora wrote:
Eroo wrote:
T. wrote:ne treba se svađati...
dogodine ističe rok pa ćemo vidjeti tko je bio u pravu...
Ako ikad umrem bit će to najveći dokaz koliko ste krezubi ravnozemljaši bili u pravu.:D
  

:clown
Štae, imaš lošu savjest zbog ove neuke i loše odgojene dice, a?
Evo ti ne znaju ni sastavljenu rečenicu povezat međusobno, a kamo li nešto zahtjevije.
Nisu se makli dalje od slikovnice.
Sve to triba nazad u prvi pučke, barem u večernju za odrasle.
Eroo
Eroo

Posts : 76741
2016-07-22


Back to top Go down

vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina... - Page 4 Empty Re: vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina...

Post by Eroo 9/5/2024, 18:14

Za napredne! :)

vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina... - Page 4 Screenshot-15863

https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2020.04.15.20067074v2.full.pdf
Eroo
Eroo

Posts : 76741
2016-07-22


Back to top Go down

vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina... - Page 4 Empty Re: vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina...

Post by Hoholo Mudovski 9/5/2024, 20:22

Eroo wrote:Za napredne! :)

a AStra Zenecom :kuku
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina... - Page 4 Empty Re: vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina...

Post by T. 9/5/2024, 21:40

daj pusti ga...
nije mu do zajebancije...
tik-tak, tik-tak, tik-tak...

_________________
vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina... - Page 4 60810
T.
T.

Posts : 17354
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina... - Page 4 Empty Re: vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum