ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina...

Page 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina... - Page 3 Empty Re: vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina...

Post by Eroo 6/5/2024, 15:13

@hoholo, nerado, ali ti moram reći, podkapaciran si za raspravu o ovoj temi.
Nije problem samo to da ti nedostaje znanje, nego ti nedostaje i puno drugih stvari.
Ponavljaš jedno te isto, koje si pokupio od krda(vođe), kojemu bi rado pripadao. 
Neki iz toga krda su ipak toliko sposobni da vas kao vođe neprestalno hrane 
glupostima, kako bi se  osjećali da su "netko", kad su već na margini društva.
Sličan narativ možemo vidjeti na mnogim područjima; svemirsko istraživanje, 
svinjska gripa, COVID-19 ili ruska agresija na Ukrajinu, pa čak i kad su u pitanju 
navijačke skupine. "Vođa" da smjernice, a krdo aplaudira i ponavljaj kao papagaji.
Osobnost nestane, a krdo je zakon i smisao života.

Eroo

Posts : 76738
2016-07-22


Back to top Go down

vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina... - Page 3 Empty Re: vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina...

Post by Eroo 6/5/2024, 15:22

abraham wrote:wikipedia ti nije prijatelj.
Tik tok ti nije prijatelj. 
You tube ti nije prijatelj.
Ucenje ti  je prijatelj. 
Knjige su ti prijatelj.
Tezak rad ti je prijatelj. 
Kokos zagrebe cijelo dvoriste a krtica pojede sve gliste. 

Ja anno domini 2024 u jesen mog zivota tj u zadnje dvije godine jelte....
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Važi uvijek i u svakoj pilici. ;)
Eroo
Eroo

Posts : 76738
2016-07-22


Back to top Go down

vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina... - Page 3 Empty Re: vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina...

Post by Hoholo Mudovski 6/5/2024, 17:34

abraham wrote:wikipedia ti nije prijatelj.
Tik tok ti nije prijatelj. 
You tube ti nije prijatelj.
Ucenje ti  je prijatelj. 
Knjige su ti prijatelj.
Tezak rad ti je prijatelj. 
Kokos zagrebe cijelo dvoriste a krtica pojede sve gliste. 

Ja anno domini 2024 u jesen mog zivota tj u zadnje dvije godine jelte....
Evo ti frenda koji ti je spasio život
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina... - Page 3 Empty Re: vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina...

Post by Hoholo Mudovski 6/5/2024, 17:47

Eroo wrote:@hoholo, nerado, ali ti moram reći, podkapaciran si za raspravu o ovoj temi.
Nije problem samo to da ti nedostaje znanje, nego ti nedostaje i puno drugih stvari.
Ponavljaš jedno te isto, koje si pokupio od krda(vođe), kojemu bi rado pripadao. 
Neki iz toga krda su ipak toliko sposobni da vas kao vođe neprestalno hrane 
glupostima, kako bi se  osjećali da su "netko", kad su već na margini društva.
Sličan narativ možemo vidjeti na mnogim područjima; svemirsko istraživanje, 
svinjska gripa, COVID-19 ili ruska agresija na Ukrajinu, pa čak i kad su u pitanju 
navijačke skupine. "Vođa" da smjernice, a krdo aplaudira i ponavljaj kao papagaji.
Osobnost nestane, a krdo je zakon i smisao života.

Ne slažem se s obzirom da si se cijepio, a ja nisam :chiefi
Uglavnom, ulovilo vas na baketinu kao što su se sada ulovili transukrajinci ili luđaci koji se se lijepe za asfalt u borbi protiv klimatskih promjena.
Jednostavno imam imunitet na te globalističke podvale, a tebi ga nedostaje ho ho ho
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina... - Page 3 Empty Re: vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina...

Post by Eroo 6/5/2024, 19:06

Hoholo Mudovski wrote:
Eroo wrote:@hoholo, nerado, ali ti moram reći, podkapaciran si za raspravu o ovoj temi.
Nije problem samo to da ti nedostaje znanje, nego ti nedostaje i puno drugih stvari.
Ponavljaš jedno te isto, koje si pokupio od krda(vođe), kojemu bi rado pripadao. 
Neki iz toga krda su ipak toliko sposobni da vas kao vođe neprestalno hrane 
glupostima, kako bi se  osjećali da su "netko", kad su već na margini društva.
Sličan narativ možemo vidjeti na mnogim područjima; svemirsko istraživanje, 
svinjska gripa, COVID-19 ili ruska agresija na Ukrajinu, pa čak i kad su u pitanju 
navijačke skupine. "Vođa" da smjernice, a krdo aplaudira i ponavljaj kao papagaji.
Osobnost nestane, a krdo je zakon i smisao života.

Ne slažem se s obzirom da si se cijepio, a ja nisam :chiefi
Uglavnom, ulovilo vas na baketinu kao što su se sada ulovili transukrajinci ili luđaci koji se se lijepe za asfalt u borbi protiv klimatskih promjena.
Jednostavno imam imunitet na te globalističke podvale, a tebi ga nedostaje ho ho ho
Drži se ti čopora i sve 5.
Nas, koji brinemo i o vama, jednostavno zaobiđite.
Uostalom, nitko vama ne brani da živite kao američki Amiši,
ili plemena u afričkim, arabskim i sibirskim pustojebinama.
Eroo
Eroo

Posts : 76738
2016-07-22


Back to top Go down

vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina... - Page 3 Empty Re: vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina...

Post by Hoholo Mudovski 6/5/2024, 19:45

Eroo wrote:
Hoholo Mudovski wrote:
Eroo wrote:@hoholo, nerado, ali ti moram reći, podkapaciran si za raspravu o ovoj temi.
Nije problem samo to da ti nedostaje znanje, nego ti nedostaje i puno drugih stvari.
Ponavljaš jedno te isto, koje si pokupio od krda(vođe), kojemu bi rado pripadao. 
Neki iz toga krda su ipak toliko sposobni da vas kao vođe neprestalno hrane 
glupostima, kako bi se  osjećali da su "netko", kad su već na margini društva.
Sličan narativ možemo vidjeti na mnogim područjima; svemirsko istraživanje, 
svinjska gripa, COVID-19 ili ruska agresija na Ukrajinu, pa čak i kad su u pitanju 
navijačke skupine. "Vođa" da smjernice, a krdo aplaudira i ponavljaj kao papagaji.
Osobnost nestane, a krdo je zakon i smisao života.

Ne slažem se s obzirom da si se cijepio, a ja nisam :chiefi
Uglavnom, ulovilo vas na baketinu kao što su se sada ulovili transukrajinci ili luđaci koji se se lijepe za asfalt u borbi protiv klimatskih promjena.
Jednostavno imam imunitet na te globalističke podvale, a tebi ga nedostaje ho ho ho
Drži se ti čopora i sve 5.
Nas, koji brinemo i o vama, jednostavno zaobiđite.
Uostalom, nitko vama ne brani da živite kao američki Amiši,
ili plemena u afričkim, arabskim i sibirskim pustojebinama.
Imaš se ti o čemu brinuti, ja ne...

vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina... - Page 3 Img_2251
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina... - Page 3 Empty Re: vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina...

Post by dijagram 6/5/2024, 20:17

Kad se sjetim  yode, on trci po Marjanu, a ljudi umiru okolo.
Tko zna koliko ih neodgovorni zlotvor ima na dusi.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18738
2015-08-09


Back to top Go down

vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina... - Page 3 Empty Re: vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina...

Post by Hoholo Mudovski 8/5/2024, 08:23





Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina... - Page 3 Empty Re: vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina...

Post by Hoholo Mudovski 8/5/2024, 08:30



vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina... - Page 3 Img_2254

United Colors of Benetton narodi koji su došli kao izbjeglice nisu trebali kovid potvrde i nisu se pelcovali...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina... - Page 3 Empty Re: vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina...

Post by Eroo 8/5/2024, 09:06

Eroo wrote:Jasno je meni da nema smisla, ali bih svejedno podsjetio na Bergamo
i inače na sjevernu Italiju, gdje je onih dana nesnalaženja zaraženost
s virusom COVID-19 bila od cca 45 do čak 70%.
Ovdje bih posebno naglasio Bergamo, gdje u jednommjesecu  umrlo 5400
ljudi, od toga samo zbog zaraze cca 4500.
Ta procjena se dobila na temelju prosjeka iz prethone 3 godine za isti
mjesec, a iznosilo je 900 umrlih.


vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina... - Page 3 20

https://www.ecodibergamo.it/stories/bergamo-citta/coronavirus-the-real-death-tool-4500-victims-in-one-month-in-the-province-of_1347414_11/
Do izolacija smo u Europi i samo jedan "Bergamo" i dobrim dijelom "sjever Italije".
Smrtnost u Bergamu samo u jednom mjesecu bila povećana 5x u odnosu na očekivani prosjek.
Nakon poduzetih mjera izolacije i cjepljenja epidemija se svela u podnošljive i ovladljive prilike.
Osobno  sam s cjepljenjem , usprkos čak dva komordibiteta, preživio COVID.
Ustvari, ne bih ni znao da ga imam da se nisam testirao.
Nisam se ja skrivao od zaraze, niti najmanje, ali sam poštovao upute struke...glede cijepljenja i ostalog.
Svi moji, a nema nas baš tako malo, su bili barem 2x cijepljeni.
Svi smo prošli kroz zarazu s virusom, paraktički bez ikakvih ozbiljnijih problema.
Zaražene nerazumne ravnozemljaše ja bih liječio kao što smo svojevremeno "lude krave" ili svinsku gripu. jocolor
Eroo
Eroo

Posts : 76738
2016-07-22


Back to top Go down

vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina... - Page 3 Empty Re: vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina...

Post by Eroo 8/5/2024, 09:16

Hoholo Mudovski wrote:

vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina... - Page 3 Img_2254

United Colors of Benetton narodi koji su došli kao izbjeglice nisu trebali kovid potvrde i nisu se pelcovali...
Budaletino jedna, reproduktivni dio stanovništva se zbogcovid-krize  preselio u bogatije zemlje EU.
Pogledaj tajming  na dijagramu, krezubo govedo. vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina... - Page 3 3059463286
Govedo nerazumno, ne žive Hrvati samo u Hrvatskoj.
Oni iz beha "bazena" se također više ne rađaju u Hrvatskoj, već po Europi.
Eroo
Eroo

Posts : 76738
2016-07-22


Back to top Go down

vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina... - Page 3 Empty Re: vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina...

Post by Eroo 8/5/2024, 09:23

PS: 
Glede demografije.
Narodi se sele iz siromašnih u bogatije države.
Neki u HR dolaze iz siromašnih država, a Hrvati se sele na zapad u bogatije države. 
Taj proces se odvija stoljećima. Slavenski dio populacije se nekoć doselio
na Balkan. Da, čak i u svetu srpsku zemlju Kosovo, gdje je već živjelo
za njih relativno civilizirano stanovništvo.
Na ovaj način su čak i propadale visoke kulture...od sumerske, preko starokeptovske,
stare grčke pa sve do starog Rima.
Eroo
Eroo

Posts : 76738
2016-07-22


Back to top Go down

vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina... - Page 3 Empty Re: vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina...

Post by Hoholo Mudovski 8/5/2024, 09:29

Eroo wrote:
Hoholo Mudovski wrote:

vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina... - Page 3 Img_2254

United Colors of Benetton narodi koji su došli kao izbjeglice nisu trebali kovid potvrde i nisu se pelcovali...
Budaletino jedna, reproduktivni dio stanovništva se zbogcovid-krize  preselio u bogatije zemlje EU.
Pogledaj tajming  na dijagramu, krezubo govedo. vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina... - Page 3 3059463286
Govedo nerazumno, ne žive Hrvati samo u Hrvatskoj.
Oni iz beha "bazena" se također više ne rađaju u Hrvatskoj, već po Europi.

Bilježi se očit pad točno kada se krenulo s masovnim pelcovanjem stoke sitnog zuba poput tebe...
Uvijek se vrati nekako na prirodnu selekciju...
vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina... - Page 3 51694310



Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina... - Page 3 Empty Re: vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina...

Post by Eroo 8/5/2024, 09:29

PS: 
Vidi ti sad njih, smetaju im Rafali...
Nije naveo izvor gdje je pokupion onaj dijagram i popratni tekst.
Namjerno izostavio? Ne mislim tako, nepismen je on za razmišljanje
onoga što čita i prenosi. 
I da, nisu nabavljeni amo Rafali, nabavljene su i rakete Meteor
s dometom 200 km. Tu su i rakete MICA..
Nabavlja se i dodatnih 12 kom PzH 2000. Nek se nađe za zlu netrebalo. :D
Eroo
Eroo

Posts : 76738
2016-07-22


Back to top Go down

vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina... - Page 3 Empty Re: vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina...

Post by Hoholo Mudovski 8/5/2024, 09:38

Eroo wrote:PS: 
Vidi ti sad njih, smetaju im Rafali...
Nije naveo izvor gdje je pokupion onaj dijagram i popratni tekst.
Namjerno izostavio? Ne mislim tako, nepismen je on za razmišljanje
onoga što čita i prenosi. 
I da, nisu nabavljeni amo Rafali, nabavljene su i rakete Meteor
s dometom 200 km. Tu su i rakete MICA..
Nabavlja se i dodatnih 12 kom PzH 2000. Nek se nađe za zlu netrebalo. :D
Mogao se priuštiti i f35 da se zbog idiota popit tebe nije uludo utrošio novac na zatvaranje države...
https://www.paraf.hr/na-nebu-rafali-na-zemlji-demografski-slom-broj-novorodenih-pao-15-najvise-u-povijesti-rh/
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina... - Page 3 Empty Re: vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina...

Post by T. 8/5/2024, 09:57

ne treba se svađati...
dogodine ističe rok pa ćemo vidjeti tko je bio u pravu...

_________________
vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina... - Page 3 60810
T.
T.

Posts : 17354
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina... - Page 3 Empty Re: vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina...

Post by AssadNaPodmornici 8/5/2024, 10:03

kako mi je drago što se nisam cijepio ovim smećem .
uh, u početku je bila sprdnja, jer sam išao vanka i trčao, i rugao se ljudima koji paničare, ali kasnije sa oduzimanjem ljudskih prava od raznih paničara, lokalnih mini fašista safeta, do onih jačih Putina, Xia, Macrona, Bidena, Johnsona... zanimljivo oaze slobode su bile tada Bjelorusija, Ukrajina i Bosna.. treba ljudima početi drugi put lomiti kosti

jedina razlika između Putina /Xia i Zapadnih guštera, jest što su Putin/Xi prisilili svoje stanovništvo na cijepivo - starije tehnologjie - za koje smo se tada rugali, međutim to klasično cijepivo nema nuspojave u obliku miokarditisa, čak i rakova, uništavanja neurona, i spolnih stanica što imaju ova zapadna cijepiva.

sada se hrpa njih trese koje znam, iman dosta frendova koji su odmah najebali nakon cijepiva, a hrpa ljudi sada visi kod doktora, i sami pričaju da sumnjaju da im je cijepivo trajno oštetilo zdravlje.. naravno ne znači da je sve ovo istina ,ali bogami.. ali najveći su luđaci oni koji su otrovali svoje "prinčeve i princeze".. kakav debilizam haha

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Back to top Go down

vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina... - Page 3 Empty Re: vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina...

Post by abraham 8/5/2024, 11:54

Dokle je stigao tik-tok MASH. 
Sto kazu znanstvenici sa You-tube-a???
Sta govori jedini pozitvni Pavelic, koji je rektor medicinskog faksa u Puli, jelte. 
Siitttnnnooo brojim. Jos cca 18 mjeseci im odoh ja polako u svitanje zore......

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14302
2014-04-14


Back to top Go down

vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina... - Page 3 Empty Re: vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina...

Post by prckov 8/5/2024, 12:59

je li iko primio astra zeneca vakcinu
evo javljaju na tv da je povucena iz upotrebe u Australiji i EU radi nus pojava

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34362
2014-04-19


Back to top Go down

vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina... - Page 3 Empty Re: vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina...

Post by Hoholo Mudovski 8/5/2024, 14:10

abraham wrote:Dokle je stigao tik-tok MASH. 
Sto kazu znanstvenici sa You-tube-a???
Sta govori jedini pozitvni Pavelic, koji je rektor medicinskog faksa u Puli, jelte. 
Siitttnnnooo brojim. Jos cca 18 mjeseci im odoh ja polako u svitanje zore......
Evo s dva cijepljena frenda danas na kavi?
Ono, blizu 50. Oba iznenada i s kesom punom tableta, jedan u panici čeka nalaze da nije štagot gore, jer po onom što mu se događa zadnjih 7 dana je stvarno za zabrinuti se.
A ja glupi ravnozemljaš nakon kave s njima i nakon što sam ih tješio da će sve biti ok,.otišao zalit pomidore i paprike zdrav kao zingerica...
Eh da,.radilo se o dva odgovorna prijatelja.
Ne mora značiti ništa,... ali desilo im se i orije nego je istekla garancija 3-5 godina.
Evo i AstraZeneca povukla sva cijepiva jer imaju štetne nuspojave...
Ide to pomalo... Ili fašistička diktatura ili će struka završiti u zatvoru, sredine neće biti
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina... - Page 3 Empty Re: vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina...

Post by Eroo 8/5/2024, 14:22

Hoholo Mudovski wrote:
Eh da,.radilo se o dva odgovorna prijatelja.
Ne mora značiti ništa,... ali desilo im se i orije nego je istekla garancija 3-5 godina.
Budale. Mogli su lipo umrit od COVIDa, pa danas nebi imali nikakvih problma.
Eroo
Eroo

Posts : 76738
2016-07-22


Back to top Go down

vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina... - Page 3 Empty Re: vakcinisani će umrijeti u razdoblju od 3 do 5 godina...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum