ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teorije zavjere koje su se potvrdile kao istina

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Teorije zavjere koje su se potvrdile kao istina - Page 6 Empty Re: Teorije zavjere koje su se potvrdile kao istina

Post by AssadNaPodmornici 3/6/2024, 11:07



Šta mislite zašto jedna i druga strana vozi helikoptere ovako nisko,
Zašto Ruske krstareće rakete možeš mobitelom snimati.
Zašto Britanske Francuske SS rakete također su dizajnirane da lete par desetaka metara iznad zemlje..
Već nakon par desetaka km značajno pada horizont, tako su dosta manje šanse da te uhvati neki long range radar i pošalje te u smrt.
Inače bi helikopter letio na 1 km visine i bio vidljiv sa 100km radaru, a ne tik iznad zemlje.. Isto je i sa krstarećim raketama.
Zato su Ukrajinske rakete Neptun i uništile Moskvu, dizajnirane su da lete nisko poviše mora i tako radar ih tek vidi dosta kasno radi zakrivljenosti zemlje

AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Back to top Go down

Teorije zavjere koje su se potvrdile kao istina - Page 6 Empty Re: Teorije zavjere koje su se potvrdile kao istina

Post by Hoholo Mudovski 3/6/2024, 11:24

AssadNaPodmornici wrote:

Šta mislite zašto jedna i druga strana vozi helikoptere ovako nisko,
Zašto Ruske krstareće rakete možeš mobitelom snimati.
Zašto Britanske Francuske SS rakete također su dizajnirane da lete par desetaka metara iznad zemlje..
Već nakon par desetaka km značajno pada horizont, tako su dosta manje šanse da te uhvati neki long range radar i pošalje te u smrt.
Inače bi helikopter letio na 1 km visine i bio vidljiv sa 100km radaru, a ne tik iznad zemlje.. Isto je i sa krstarećim raketama.
Zato su Ukrajinske rakete Neptun i uništile Moskvu, dizajnirane su da lete nisko poviše mora i tako radar ih tek vidi dosta kasno radi zakrivljenosti zemlje
letanje nisko više ide u prilog ravnoj nego zakrivljenoj površini.
Dovoljno je brdašce 50 m i radarski snop te ne hvata.
S druge strane kod zakrivljene povšine na većim udaljenostima te štiti zakrivljenost + prepreke poput brda i sl.


Ovdje sam bacio pogled na neke eksperimente s zakrivljenosti vodene površine, čini mi se 30tak. Ono na priskake. Ništa ne virujem dok se ne uvjerim sam...
Evo pokušavam dogovoriti s nekim prijateljima snimku kaštela - supetar, kada se poklopi slobodno vrime i uvjeti za čistu sliku...
Do tada...

Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Teorije zavjere koje su se potvrdile kao istina - Page 6 Empty Re: Teorije zavjere koje su se potvrdile kao istina

Post by AssadNaPodmornici 3/6/2024, 16:03

Ti tražiš ono što želiš da vjeruješ. 
Evo i toten je stavio dva videa oba su bila manipulirana skrivena. 
Sve jedno našao sam original na oba videa i prvi je jasan. Čovjek je sebe snimao u podnožju brda na visini a ravno zemljasi mu ukrali video i izrezali ono što njima odgovara. 
Drugi video je zapravo dokazao da je zemlja okrugla, jer se taman na tom drugom videu gdje sam se opet morao potruditi naći original, vidi se da fali 1/3 tornja od 550m (malo manje) i kada izračunaš taj dio koji fali poklapa se sa matematikom koliko bi trebalo biti ispod horizonta.

Zatim dizajn oružja, kako se vojska bori svi oni koriste zakrivljenost zemlje kada mogu ili dizajniraju oružja prema tome itd. 

Ja čak kada sam bio na kavi ove nedjelje čak i golim okom mogao sam primijetit brodovima 15ak km u daljini kako fali trećina broda ili u pozadini kako se ne vidi velik dio otoka, za koji znam kakav je jer sam sto puta plovio oko njega.. Iz Kaštela Štafilića se vidi Supetar.. Taman idealno 20+ km

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Back to top Go down

Teorije zavjere koje su se potvrdile kao istina - Page 6 Empty Re: Teorije zavjere koje su se potvrdile kao istina

Post by AssadNaPodmornici 3/6/2024, 16:20

evo imaš plaže u kaštel štafiliću gdje puca pravac na Supetar. Idealno za gledanje. 25km. neka staviš teleskop na 1.5m iznad visine mora , prema onom kalkulatoru ne bi smjeo vidjeti rivu u Supetru, vjerojatno pola supetra. .tek vidjeti kuće koje su poviše rive na brdu. ne znam koliko je trajekt velik

evo još bolja lokacija.

ova lokacija je u centru Splita, iza ACI marine.
Ovdje možep doslovno kada je bonaca, doći sa teleskopom, postavit ga nisko i biti ćeš 1.5m iznad mora ako ne i manje.

evo link sa google maps;

https://www.google.ca/maps/@43.5006413,16.429649,3a,90y,335.25h,68.36t/data=!3m11!1e1!3m9!1sAF1QipMHAcY676l_ODvC27kzWfRveDEJBSZYbwTnhpmL!2e10!3e11!6shttps:%2F%2Flh5.googleusercontent.com%2Fp%2FAF1QipMHAcY676l_ODvC27kzWfRveDEJBSZYbwTnhpmL%3Dw900-h600-k-no-pi21.63906762464309-ya335.25307794780747-ro0-fo90!7i7200!8i3600!9m2!1b1!2i51?coh=205410&entry=ttu

samo ga copy paste.
I onda sa ove lokacije na 1.5visine, 16km je udaljen supetar, horizont pada za 10metara. jebeno dovoljno da prikrije dobar dio trajekta. pazi šta možeš raditi. možeš sjesti i pratiti trajekt koji vozi iz Splita prema Supetru, a on ide svako uru -dvi, vidiš kada kreće sa interneta i pratiti ga kako će nestati 10metara , (to je pola ili trećina) trajekta ispod horizonta.. i kako će pristati na Supetarsku rivu a ti nećeš moći vidjeti rivu..

16km udaljenost, sa te točke(supustiš se sa ceste tu na ta kamenja taman si malo poviše razine mora..) i čak sa lošijim teleksopom možeš lako saznati jel zemlja okrugla ili ravna..

skoro mi dođe da ja testiram taj eksperiment

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Back to top Go down

Teorije zavjere koje su se potvrdile kao istina - Page 6 Empty Re: Teorije zavjere koje su se potvrdile kao istina

Post by Hoholo Mudovski 3/6/2024, 18:04

AssadNaPodmornici wrote:Ti tražiš ono što želiš da vjeruješ. 
Evo i toten je stavio dva videa oba su bila manipulirana skrivena. 
Ima u mom zadnjem videu i ona snimka Toronta. Ako se dobro sjećam oko 1:30 koja minuta prije ili poslije
Evo danas je bio idealno, a svakako prije lita. Javio sam nekim prijateljima s obale pa ćemo to zajedno odraditi...
Rezultat ću objaviti ovdje ma kakvi bili
...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Teorije zavjere koje su se potvrdile kao istina - Page 6 Empty Re: Teorije zavjere koje su se potvrdile kao istina

Post by Hoholo Mudovski 3/6/2024, 18:07

Možda odemo i do Ražnja lovat Jabuku.
Uglavnom dogovor je pao...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Teorije zavjere koje su se potvrdile kao istina - Page 6 Empty Re: Teorije zavjere koje su se potvrdile kao istina

Post by dijagram 3/6/2024, 20:15

Mogao bi longi poslati slike sa svog medjugalaktickog broda, ali nece, namjerno nas ostavlja u dilemi.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18738
2015-08-09


Back to top Go down

Teorije zavjere koje su se potvrdile kao istina - Page 6 Empty Re: Teorije zavjere koje su se potvrdile kao istina

Post by Hoholo Mudovski 3/6/2024, 20:21

dijagram wrote:Mogao bi longi poslati slike sa svog medjugalaktickog broda, ali nece, namjerno nas ostavlja u dilemi.


Da, čudan je taj njegov odnos prema nama ravnozemljanima. Više ga zanima Komšić, nego prosvjetiteljstvo...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Teorije zavjere koje su se potvrdile kao istina - Page 6 Empty Re: Teorije zavjere koje su se potvrdile kao istina

Post by zganci_i_jetrica 4/6/2024, 21:27

T. wrote:meni je sve ravno, stojim gdje jesam i ne mičem se...
a sigurno se ne vrtim 1500 km/h, plus još jurim kroz svemir brzinom od 107.000 km/h...
to mi govore sva osjetila...
ne treba mi je*eni teleskop niti da me "znanost" uvjerava u suprotno...
Očito se nikad nisi vozio u autu, a kamoli u vlaku, ili ne daj bože u avijonu  :D
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1352
2021-06-05


Back to top Go down

Teorije zavjere koje su se potvrdile kao istina - Page 6 Empty Re: Teorije zavjere koje su se potvrdile kao istina

Post by Hoholo Mudovski 9/6/2024, 21:05

Danas gledao jednu nogometnu utakmicu između dva trećeligaša.
Prvi igrač koji je zbog ozljede morao izaći je jedan mladac oko dvadeset i nešto sitno godina zbog srca... Ostao je živ. Globalno zatopljenje kosi nemilosrdno...

Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Teorije zavjere koje su se potvrdile kao istina - Page 6 Empty Re: Teorije zavjere koje su se potvrdile kao istina

Post by Hoholo Mudovski 10/6/2024, 14:10

PROFESOR FRANCIS BOYLE: "COVID-19 injekcije zadovoljavaju kriterije biološkog oružja i oružja za masovno uništenje": "Ja sam Francis A. Boyle, profesor međunarodnog prava na Pravnom fakultetu Sveučilišta Illinois. Dobio sam AB (1971. ) iz političkih znanosti na Sveučilištu u Chicagu, zatim diplomu magna cum laude na Pravnom fakultetu Harvarda te diplomu magistra i doktora političkih znanosti na Sveučilištu Harvard. Savjetovao sam brojna međunarodna tijela u područjima ljudskih prava, ratnih zločina i genocid, nuklearna politika i biološko ratovanje | je 1985. godine javno zatražio i potom izradio domaći provedbeni zakon za Konvenciju o biološkom oružju, poznat kao Zakon o borbi protiv terorizma o biološkom oružju iz 1989. godine, koji su jednoglasno odobrila oba doma. Kongresu SAD-a i potpisan od strane predsjednika Georgea HW Busha uz odobrenje Ministarstva pravosuđa Sjedinjenih Država. Vidite moju knjigu Biowarfare and Terrorism (Clarity Press: 2005.). ili 'injekcije mRNA nanočestica' ili 'COVID-19 injekcije ispunjavaju kriterije biološkog oružja i oružja za masovno uništenje prema biološkom oružju 18 USC § 175; Oružje i vatreno oružje § 790.166 Fla.Stat. (2023)."
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Teorije zavjere koje su se potvrdile kao istina - Page 6 Empty Re: Teorije zavjere koje su se potvrdile kao istina

Post by T. 10/6/2024, 23:25

Hoholo Mudovski wrote:Danas gledao jednu nogometnu utakmicu između dva trećeligaša.
Prvi igrač koji je zbog ozljede morao izaći je jedan mladac oko dvadeset i nešto sitno godina zbog srca... Ostao je živ. Globalno zatopljenje kosi nemilosrdno...

doktora ubile nezapamćene vrućine u grčkoj...

_________________
Teorije zavjere koje su se potvrdile kao istina - Page 6 60810
T.
T.

Posts : 17354
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Teorije zavjere koje su se potvrdile kao istina - Page 6 Empty Re: Teorije zavjere koje su se potvrdile kao istina

Post by Eroo 11/6/2024, 08:36

dijagram wrote:Mogao bi longi poslati slike sa svog medjugalaktickog broda, ali nece, namjerno nas ostavlja u dilemi.

Originalni snimak Zemlje s ruske LUNA-25, koja je nedavno tresnula na Mjesec.
Iz ove foto nedvoumno vidimo da je Zemlja ravna ploča! Amen. pirat
E, sad, koji qratz se desio da Lunu-25 nisu više vidili kad se Rusija od točke A ...
zapravo Luna-25, našla u točki B (iza obzora!)?
Ja sam upravo povjerovao da je Zemlja ravna ploča i da miruje, a sve ostalo se
okreće oko nje, pa i Luna-25.
Sad sam totalno zbunjen. scratch :D

Teorije zavjere koje su se potvrdile kao istina - Page 6 9
Eroo
Eroo

Posts : 76738
2016-07-22


Back to top Go down

Teorije zavjere koje su se potvrdile kao istina - Page 6 Empty Re: Teorije zavjere koje su se potvrdile kao istina

Post by Hoholo Mudovski 16/6/2024, 11:08

Teorije zavjere koje su se potvrdile kao istina - Page 6 Gqjhya10


Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Teorije zavjere koje su se potvrdile kao istina - Page 6 Empty Re: Teorije zavjere koje su se potvrdile kao istina

Post by debotoijusto 16/6/2024, 12:54

Teorije zavjere koje su se potvrdile kao istina - Page 6 1280x854-6f1badc8-9d0b-11eb-90ad-cedfb09875dd


ne mogu odolit :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30953
2014-04-12


Back to top Go down

Teorije zavjere koje su se potvrdile kao istina - Page 6 Empty Re: Teorije zavjere koje su se potvrdile kao istina

Post by Hoholo Mudovski 26/6/2024, 08:15

Spike još radi... Kao što sam već spomenuo,.svjedočio sam i sam ovakvom događju prije mjesec dana na utakmici trećeligaša... "Ozljeđeni" igrač iznešen je zbog boli u prsima i malaksalosti .

Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Teorije zavjere koje su se potvrdile kao istina - Page 6 Empty Re: Teorije zavjere koje su se potvrdile kao istina

Post by Hoholo Mudovski 26/6/2024, 08:28

Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Teorije zavjere koje su se potvrdile kao istina - Page 6 Empty Re: Teorije zavjere koje su se potvrdile kao istina

Post by Hoholo Mudovski 30/6/2024, 11:53

Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Teorije zavjere koje su se potvrdile kao istina - Page 6 Empty Re: Teorije zavjere koje su se potvrdile kao istina

Post by Hoholo Mudovski 30/6/2024, 17:32

Tko je sljedeći? Teorije zavjere koje su se potvrdile kao istina - Page 6 200.gif?cid=0679c7acbo0hlks7xqoqnlorb15iq4bq871wmtp723dwxf3h&ep=v1_gifs_search&rid=200
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Teorije zavjere koje su se potvrdile kao istina - Page 6 Empty Re: Teorije zavjere koje su se potvrdile kao istina

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum