ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to - Page 2 Empty Re: Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to

Post by RayMabus 16/4/2024, 15:26

Treba veće bombe bacat po Gazi.

Demokracija neće pobijediti ako ne pobijemo svu dječicu u Gazi.

Da Americi koja naoružava Izrael će pasti popularnost u zemljama globalnog juga i kod kuće u državama tzv Zapada koje kontrolira a popularnost Rusije Kine i drugih članica osovine će porasti popularnost tamo u zemljama globalnog juga, al šta se može ?

Ratujete ipak s največim zajebom u vasioni tj menom.

Veće bombe BiBi, veće.


Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcTd0QBfYRAvs6Gf2e3ezd-UINQZpmmyKzYd9CFuUwf36g&s

RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to - Page 2 Empty Re: Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to

Post by RayMabus 16/4/2024, 15:40

Pandorina kutija je prema grčkoj mitologiji bila kutija svih zala, koju je prema legendi Zeus poslao Prometeju za kaznu jer je bogovima ukrao vatru i dao je ljudima.

Uvođenje anđela kao nositelja objave je obilježje koje se ponavlja. Bog ne govori osobno, već daje svoje upute preko nebeskih glasnika, koji djeluju kao vodiči za vidioca.

Vrlo su rijetki slučajevi pravih apokalipsi u kojima "anđeoski instrument" nije u prvom planu u prenošenju poruke.

....


Stvaramo novi svijet.

Moja ime je i kao inkarnirani i kao duša Nova duša a to znači dolazi promjena i anđeo sam Znanja a to su Prijestolnici a njihova je zadaća pomagati inkarniranim dušama na njihovom duhovnom putu.

Tri puta me preglasaš i onda me praviš budalom i misliš da ja tako truli nakaradni sistem neću uništit tj da ću to ostavit tako na ovoj planeti tj njenoj površini.

AJTE BOG.

---


Ja san van lipo reka prije godinu dana davno prije nego šta je ovo počelo da ako vidim još jednom Komšića na toj poziciji da će cijela Europa plivati u moru krvi i onda postavio uvjet ili izborni zakon ili ograničenje mandata na dva ko u Americi i onda se Komšić ne bi mogao kandidirati.

Amerikancima puna usta borba protiv korupcije a šta je vijećni mandat nego upravo to al eto njima ne odgovara jer neće doć onda njihov pa onda ništa i tko te jebe.

Lipo san vam se potpisa dole ispod tog posta od prije godinu dana i rekao ne bio ja to ako to ne bude tako.

General GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i pripadnik anđeoske hijerarhije Znanja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to - Page 2 Empty Re: Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to

Post by RayMabus 16/4/2024, 15:42

Tako fino, jedete govna i nije vam jasno šta vas je snašlo.

E pa snašlo vas je ovo:

Lipo san vam se potpisa dole ispod tog posta od prije godinu dana i rekao ne bio ja to ako to ne bude tako.

General GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i pripadnik anđeoske hijerarhije Znanja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to - Page 2 Empty Re: Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to

Post by RayMabus 16/4/2024, 15:47

Vama mora bit jasno da je vaš svijet ( trenutni, kakav je do sada bio ) završena priča.

GAME OVER.


Stvaramo novi svijet.

Moja ime je i kao inkarnirani i kao duša Nova duša a to znači dolazi promjena i anđeo sam Znanja a to su Prijestolnici a njihova je zadaća pomagati inkarniranim dušama na njihovom duhovnom putu.

Tri puta me preglasaš i onda me praviš budalom i misliš da ja tako truli nakaradni sistem neću uništit tj da ću to ostavit tako na ovoj planeti tj njenoj površini.

AJTE BOG.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to - Page 2 Empty Re: Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to

Post by RayMabus 16/4/2024, 15:58

Šefovi država su naveli kako je glavni uzrok sadašnjih događaja u bliskoistočnoj regiji neriješen palestinsko-izraelski sukob. “U tom smislu, potvrđeni su načelni pristupi Rusije i Irana u korist trenutačnog prekida vatre u Pojasu Gaze, ublažavanja teškog humanitarnog stanja i stvaranja uvjeta za političko i diplomatsko rješenje krize”, stoji u priopćenju Kremlja.

https://www.geopolitika.news/vijesti/putin-razgovarao-s-iranskim-celnikom-raisijem-evo-sto-su-oznacili-kao-glavni-uzrok-problema/
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to - Page 2 Empty Re: Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to

Post by RayMabus 16/4/2024, 16:03

Rusija razmatra transfer modernih borbenih zrakoplova Su-35 i protuzračnih obrambenih sustava, vjerojatno S-400, Iranu za obranu od napada Izraela i Sjedinjenih Država dok je vojna suradnja između Moskve i Teherana dosegla novu razinu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to - Page 2 Empty Re: Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to

Post by RayMabus 16/4/2024, 16:27

RayMabus wrote:
Treba veće bombe bacat po Gazi.

Demokracija neće pobijediti ako ne pobijemo svu dječicu u Gazi.

Da Americi koja naoružava Izrael će pasti popularnost u zemljama globalnog juga i kod kuće u državama tzv Zapada koje kontrolira a popularnost Rusije Kine i drugih članica osovine će porasti popularnost tamo u zemljama globalnog juga, al šta se može ?


Ratujete ipak s največim zajebom u vasioni tj menom.

Veće bombe BiBi, veće.


Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcTd0QBfYRAvs6Gf2e3ezd-UINQZpmmyKzYd9CFuUwf36g&s

Cionistički teroristi danas su ubili više palestinske djece na tržnici Al-Maghazi u Gazi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to - Page 2 Empty Re: Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to

Post by RayMabus 16/4/2024, 16:53

Pajke nakon šta su ih cionistički zlotvori gađali bombama.

Koliko mislite da je mene brige za ovo ?

Ne znate jel ?

Evo reči ću vam ja sad sve s kime imate točno posla:

Moje srednje ime je Pakao.

Napravit ću vam Pakao na ovoj planeti radi toga Komšića.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to - Page 2 Empty Re: Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to

Post by RayMabus 16/4/2024, 17:15

Sad su se sjetili da proguraju u UN-u genocid u Srebrenici jer kao Amerika i ostali na Zapadu su protiv genocida.

A šta je ovo u Izraelu tj Palestini ?

Ništa.

To nije genocid.

Vaše licemjerje i pokvarenost vidi cijeli svijet.


Veće bombe BiBi, veće bombe treba bacati.

Da svi vide.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to - Page 2 Empty Re: Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum