ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to Empty Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to

Post by RayMabus 15/4/2024, 15:38

Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to: visokoprofilni članak u The Telegraphu

U Ukrajini se razvila borba demokracije protiv autokracije.

Ruski sveobuhvatni rat u Ukrajini dio je Trećeg svjetskog rata protiv autoritarnih država. To je Rusija i njeni saveznici – Kina, Iran i Sjeverna Koreja. Demokracija stoji protiv diktature - to je većina zapadnih zemalja, a ponekad i Sjedinjene Države.

To je navedeno u članku The Telegraph.

"Problem za demokracije je u tome što se samo autokracije ponašaju kao da je rat ono što jest: globalni. Dok se to ne promijeni, Ukrajina će biti u nepovoljnom položaju. Ako i kada se stvari promijene, Rusija bi mogla doživjeti brz i dugotrajan poraz koji bi mogao poučiti druge lekcije autokrata.

Stanovništvu bogatih i slobodnih zemalja možda je utješno razmišljati o ratu u Ukrajini kao o regionalnom ratu, ali to nije tako ", piše autor materijala David Axe.

Kako diktatorske zemlje u svijetu pomažu Ruskoj Federaciji u borbi protiv demokracije

Naglašava da od prvih dana rata početkom 2022., kada se Zapad brzo okupio kako bi Ukrajini osigurao obavještajne podatke, oružje i novac koji su joj bili potrebni da je zaštiti i podupre. Kasnije je Rusija mobilizirala vlastite saveznike. Prvi je Iran , koji je u jesen 2022. isporučio Rusiji prvi učinkoviti dizajn bespilotne letjelice u Rusiji, eksploziv Shahed .

Drugi saveznik Ruske Federacije je Sjeverna Koreja. Aktivirao se krajem prošle godine kako bi riješio jedan od najozbiljnijih problema Rusije: nedostatak topničkih granata . Ruske baterije ispaljivale su desetke tisuća granata dnevno u prvim tjednima rata. Do sredine 2023. ukrajinske snage su zapravo imale prednost u vatrenoj moći nad ruskim snagama – i to iz jednog jednostavnog razloga. Onda se to promijenilo u siječnju 2024. Moskva je s Pjongjangom sklopila sporazum o razmjeni ruske hrane za milijune sjevernokorejskih granata.

U međuvremenu, Kina je krenula u obnovu ruske industrije oružja, koja je pogođena stranim sankcijama koje su joj oduzele mikroelektroniku i precizne instrumente. Autori članka ističu da je vrsta mikroelektronike koja je potrebna za proizvodnju bespilotnih letjelica i projektila, te vrsta alata koja je potrebna za proizvodnju novih cijevi za haubice.

"Ako su tijekom Drugog svjetskog rata Sjedinjene Države bile arsenal demokracije Ujedinjenog Kraljevstva, danas su Iran, Sjeverna Koreja i Kina arsenal ruske autokracije", navodi se u članku.

Cijeli svijet je uključen u rat u Ukrajini

Prema Davidu Axeu, Rusija ne može pobijediti u Ukrajini bez saveznika iz cijelog svijeta – kao što Ukrajina ne može pobijediti bez vlastitih saveznika na nekoliko kontinenata. Da, stvarna neprijateljstva se odvijaju u Ukrajini i Rusiji, a Iran je također angažiran protiv Izraela i preko posrednika i izravno, ali "širi sukob je globalan, a ulozi su također globalni."

Najmoćnije svjetske autokracije rat u Ukrajini već doživljavaju kao svjetski rat. Oni podržavaju Rusiju da potvrdi moć zemalja poput Rusije da napadaju, osvajaju i tlače kad god i gdje god žele. Sada se ta ideja širi.

Kako je ranije objavljeno, francuski predsjednik Emmanuel Macron tražit će primirje u Ukrajini tijekom Olimpijskih igara 2024. godine.

Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to: visokoprofilni članak u The Telegraphu
RayMabus
RayMabus

Posts : 175666
2014-04-11


Back to top Go down

Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to Empty Re: Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to

Post by RayMabus 15/4/2024, 15:42

Stanovništvu bogatih i slobodnih zemalja možda je utješno razmišljati o ratu u Ukrajini kao o regionalnom ratu, ali to nije tako ", piše autor materijala David Axe.

---

Šta ćemo s Vučicem koji odbija dati sankcije Putinu a eu kabala ga i dalje nagrađuje za takvo ponašanje eu novcem ( ima status kandidata za eu pa može sisati fondove ) a onda mu još i nudite Rafale ?

Vidi, da ste vi ostvarili brzu pobjedu prošle godine onda bi Vučic prošao lišo jer ste vi ostvarili cilj a ovako smo malo zapeli.

Šta je đubradi ?

Dobar vam je četnik Vučic ?

E pa neka vam je dobar.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175666
2014-04-11


Back to top Go down

Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to Empty Re: Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to

Post by RayMabus 15/4/2024, 15:49

UGOVOR OD 3 MLRD. €

Vučicu su puna usta toga da kupuje Rafale, a pogledajte što pišu Francuzi: ‘Evo naših zahtjeva prije nego prodamo!‘

Francuska namjerava dobiti potvrdu o političkim zbivanjima u Srbiji

Francuska namjerava dobiti potvrdu o političkim zbivanjima u Srbiji prije nego što zaključi prodaju, koja bi mogla Macronovoj vladi donijeti tri milijarde eura, prenosi francuska BFM TV.

Hoće li Srbija uskoro imati zrakoplove Rafale? To tvrdi predsjednik Aleksandar Adem Vuchiqi, koji je prošloga tjedna posjetio Pariz. Srbijanski čelnik naoružava svoju zemlju, nabavlja oružje iz Europe, Kine i Rusije, pri čemu se u dest godina vojni proračun utrostručio, javlja BFM.

„Zaključili smo, čini mi se, konkretni dogovor o kupnji Rafalea. Očekujem potpisivanje ugovora u iduća dva mjeseca, u nazočnosti francuskog predsednika, što je izuzetno važno za našu zemlju“, poručio je Adem Vuchiqi iz Pariza.

Tvrtka Dassault Aviation trenutačno odbija govoriti o mogućoj prodaji zrakoplova Srbiji. Ugovor, koji bi podrazumijevao desetak aviona, mogao bi Francuskoj donijeti tri milijarde eura, ali prije toga vlada se želi informirati o političkim zbivanjima u Srbiji.

„Sve europske zemlje se naoružavaju, pa moramo i mi", izjavio je u ožujku Aleksandar Adem Vuchiqi.

"Nikad nisam u potpunosti zadovoljan, ali naše vojne sposobnosti od prije deset godina neusporedive su s današnjim“, naveo je.

Srbija izdvaja 2 posto BDP-a za nabavku naoružanja i vojne opreme. Investicije su zadnjih godina u stalnom porastu. Između 2012. i 2023. godine vojni proračun Srbije se utrostručio i dosegao brojku od 1,4 milijarde eura. Više od budžeta ostalih pet balkanskih zemalja zajedno, prenosi francuski BMF.

Između 2014. i 2023. godine Srbija je potrošila 2,67 milijardi eura na nabavku oružja - prije svega za nabavku kineskog protuzračnog sustava FK-3, ruskih helikoptera Mi-17 i Mi-35, kao i ruskog obrambenog sustava Pancir.

Priča o Rafaleima je, međutim, puno složeniji. Povezanost čelnika Srbije s Vladimirom Putinom predstavlja problem za Pariz. Iako je Srbija osudila rusku agresiju u Ukrajini, nije uvela sankcije Rusiji, po uzoru na zapadne zemlje.

Krajem ožujka, srbijanski ministar vanjskih poslova Ivica Dačić posjetio je Moskvu, što je, prema ocjeni srpske diplomacije, bila prilika za unapređivanje "prijateljskih veza Srbije i Rusije”.

Prije svega, nabava oružja i vojne opreme iz Rusije i Kine nisu prekinute bez obzira na rat u Ukrajini i rusku agresiju 2022. godine. Srbijanski predsjednik je u veljači s ponosom predstavio svoje najnovije vojne akvizicije: ruski Repellent, sustav protiv dronova, kao i kineske dronove. On je također obećao da će do kraja 2024. godine staviti u proizvodnju bespilotnu letjelicu koja nosi eksploziv, proizvedenu u Srbiji.

Francuska je već neko vrijeme posvećena intenziviranju suradnje sa Srbijom u sektoru obrane. Bilateralni sporazum o suradnji u području obrane je na snazi od 2011. godine, a obnovljen je 2019. godine. Ta suradnja ne svia se svima.

„Bilo bi besmisleno da Pariz, s jedne strane, spominje slanje trupa u Ukrajinu, a s druge prodaje izuzetno sofisticirano oružje jednom od najbližih saveznika Rusije“, prenose francuski mediji izjavu politologa Jasmina Mujanovića.

Prodaja Rafalea savezniku Moskve „bila bi zabrinjavajuća jer bi omogućila da informacije procure u Kinu i Rusiju“, smatra on.

Kako se navodi u Bijeloj knjizi obrane Srbije, objavljenoj 2023. godine, „najveći sigurnosni izazov“ za Beograd je s druge strane granice s Kosovom. Francuski predsjednik je među uvjetima naveo i potrebu ublažavanja tenzija u odnosima s Kosovom, piše BMF.

Međutim, ako dođe do prodaje Rafalea, „francuski borbeni avioni mogli bi se upotrijebiti za zastrašivanje Kosova, upozorava Jasmin Mujanović.

Avion koji je ušao u upotrebu 2004. godine i koji bi trebalo letjeti do 2060-ih, predstavlja sam vrh francuske industrije naoružanja i njenog izvoza, pišu francuski mediji. Sedam zemalja već ima Rafale, ili su zaključile ugovore o kupovini istih: Egipat, Katar, Indija, Grčka, Indonezija, Ujedinjeni Arapski Emirati i Hrvatska.

Vučiću su puna usta toga da kupuje Rafale, a pogledajte što pišu Francuzi: ‘Evo naših zahtjeva prije nego prodamo!‘
RayMabus
RayMabus

Posts : 175666
2014-04-11


Back to top Go down

Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to Empty Re: Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to

Post by RayMabus 15/4/2024, 15:51

Priča o Rafaleima je, međutim, puno složeniji. Povezanost čelnika Srbije s Vladimirom Putinom predstavlja problem za Pariz. Iako je Srbija osudila rusku agresiju u Ukrajini, nije uvela sankcije Rusiji, po uzoru na zapadne zemlje.

„Bilo bi besmisleno da Pariz, s jedne strane, spominje slanje trupa u Ukrajinu, a s druge prodaje izuzetno sofisticirano oružje jednom od najbližih saveznika Rusije“, prenose francuski mediji izjavu politologa Jasmina Mujanovića.

---

Nije vam sad zgodno šurovat sa četnikom kad ste zapeli u Ukrajini a Putin pobjeđuje ?

A inače vam to ne bi smetalo uopće šta je on četnik.

E a jebi ga sad.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175666
2014-04-11


Back to top Go down

Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to Empty Re: Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to

Post by immortal 15/4/2024, 22:14

ako zaista je već je vrijeme da završi

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23139
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to Empty Re: Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to

Post by Hoholo Mudovski 15/4/2024, 22:18

RayMabus wrote:Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to: visokoprofilni članak u The Telegraphu

U Ukrajini se razvila borba demokracije protiv autokracije.

Ruski sveobuhvatni  rat u Ukrajini dio je Trećeg svjetskog rata protiv autoritarnih država. To je Rusija i njeni saveznici – Kina, Iran i Sjeverna Koreja. Demokracija stoji protiv diktature - to je većina zapadnih zemalja, a ponekad i Sjedinjene Države.

To je navedeno u članku The Telegraph.


Članak je totalno odlijepio. Iako je demokracija društveno uređenje u kojoj pasivni birač može malo utjecati jer je stvarna vlast u gremijima, kako reče agent sova,... novinar ne vodi računa o tome da je Rusija demokracija, a Ukrajina Autokracija bez demokratskih izbora...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 3972
2023-08-31


Back to top Go down

Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to Empty Re: Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to

Post by RayMabus 15/4/2024, 22:55

Političari na zapadu žive u svom ružičastom balonu u kojem su umislili da će svijet plesati kako tamo neka centrala na zapadu hoće.

I onda su naletili na Komšića. Paf, šaka u glavu. I sad jedu govna i ništa im nije jasno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175666
2014-04-11


Back to top Go down

Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to Empty Re: Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to

Post by crvenkasti 15/4/2024, 22:58

Nadam se da ja neću ostati živ.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28738
2014-04-17


Back to top Go down

Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to Empty Re: Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to

Post by RayMabus 15/4/2024, 23:17

Sad ćemo razjebat cilu Europu.

Da meni netko kaže iako sam članica EU dakle njihov i jedini imam od sviju njih granicu s BiH i s pravom se žalim jer postoje karte tko u Federaciji BiH glasa za Komšića da ja odjebem a da je njima iz centrale reklo da ja odjebem i da me odbiju i da će oni Komšića opet jer su oni u centrali to tako zacrtali i točka.

Evo sad ćeš vidit kako vam KOSTI PUCAJU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175666
2014-04-11


Back to top Go down

Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to Empty Re: Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to

Post by Ringo10 16/4/2024, 04:38

Ja Samo znam da nama u BiH zapadnjaci zakuhavaju novo krvoprolice
Ringo10
Ringo10

Posts : 21556
2015-09-24


Back to top Go down

Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to Empty Re: Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to

Post by RayMabus 16/4/2024, 05:14

- Znam da ih je mnogima žao, ali ja uvijek kažem - a prvi put sam to spomenuo zapovjedniku, tada premijeru Nubiju - nekad nije moguće biti dobar, nekad je moguće biti pravedan. To je moj način postupanja. Razmislite o svakom od vas kapetana, poručnika, zastavnika, o stotinama i stotinama obitelji koje su uništili ti vojnici koji su ubijali te civile koji su jedino htjeli da ne odaju toliku počast. Nije im bilo svejedno.

Želim da svi shvate da će ova snimka u tražilu ostati u Sargonovoj holo-biblioteci za različite generacije. Svako živo biće mora biti pošteno kao i dobro, jer dobrota ima jednu slabost: to što je popustljiva. A ako smo popustljivi prema zlu, mi smo suučesnici u njemu.


ĐENERAL DOLAZI


Stvaramo novi svijet.

Moja ime je i kao inkarnirani i kao duša Nova duša a to znači dolazi promjena i anđeo sam Znanja a to su Prijestolnici a njihova je zadaća pomagati inkarniranim dušama na njihovom duhovnom putu.

Tri puta me preglasaš i onda me praviš budalom i misliš da ja tako truli nakaradni sistem neću uništit tj da ću to ostavit tako na ovoj planeti tj njenoj površini.

AJTE BOG.

---


Ja san van lipo reka prije godinu dana davno prije nego šta je ovo počelo da ako vidim još jednom Komšića na toj poziciji da će cijela Europa plivati u moru krvi i onda postavio uvjet ili izborni zakon ili ograničenje mandata na dva ko u Americi i onda se Komšić ne bi mogao kandidirati.

Amerikancima puna usta borba protiv korupcije a šta je vijećni mandat nego upravo to al eto njima ne odgovara jer neće doć onda njihov pa onda ništa i tko te jebe.

Lipo san vam se potpisa dole ispod tog posta od prije godinu dana i rekao ne bio ja to ako to ne bude tako.

General GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i pripadnik anđeoske hijerarhije Znanja.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175666
2014-04-11


Back to top Go down

Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to Empty Re: Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to

Post by RayMabus 16/4/2024, 05:20

Preglasa te jedan put, drugi put, treći put .... oće i četvrti.

Ti se žališ a oni da odjebeš jer ti si kao dobar i popustljiv pa će oni opet četvrti put Komšića.

Nisu se pravo ni digli sa tih svojih stolica na tom eu sastanku 20.02.2022 godine a Putin je otvorio front.


- Znam da ih je mnogima žao, ali ja uvijek kažem - a prvi put sam to spomenuo zapovjedniku, tada premijeru Nubiju - nekad nije moguće biti dobar, nekad je moguće biti pravedan. To je moj način postupanja. Razmislite o svakom od vas kapetana, poručnika, zastavnika, o stotinama i stotinama obitelji koje su uništili ti vojnici koji su ubijali te civile koji su jedino htjeli da ne odaju toliku počast. Nije im bilo svejedno.

Želim da svi shvate da će ova snimka u tražilu ostati u Sargonovoj holo-biblioteci za različite generacije. Svako živo biće mora biti pošteno kao i dobro, jer dobrota ima jednu slabost: to što je popustljiva. A ako smo popustljivi prema zlu, mi smo suučesnici u njemu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175666
2014-04-11


Back to top Go down

Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to Empty Re: Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to

Post by RayMabus 16/4/2024, 05:32

Zuknilo im je pleščurinu.

Još im nije jasno šta ih je snašlo.

Ne mogu doć sebi.



Svako živo biće mora biti pošteno kao i dobro, jer dobrota ima jednu slabost: to što je popustljiva. A ako smo popustljivi prema zlu, mi smo suučesnici u njemu.



Stvaramo novi svijet.

Moja ime je i kao inkarnirani i kao duša Nova duša a to znači dolazi promjena i anđeo sam Znanja a to su Prijestolnici a njihova je zadaća pomagati inkarniranim dušama na njihovom duhovnom putu.

Tri puta me preglasaš i onda me praviš budalom i misliš da ja tako truli nakaradni sistem neću uništit tj da ću to ostavit tako na ovoj planeti tj njenoj površini.




Ja san van lipo reka prije godinu dana davno prije nego šta je ovo počelo da ako vidim još jednom Komšića na toj poziciji da će cijela Europa plivati u moru krvi i onda postavio uvjet ili izborni zakon ili ograničenje mandata na dva ko u Americi i onda se Komšić ne bi mogao kandidirati.

Amerikancima puna usta borba protiv korupcije a šta je vijećni mandat nego upravo to al eto njima ne odgovara jer neće doć onda njihov pa onda ništa i tko te jebe.

Lipo san vam se potpisa dole ispod tog posta od prije godinu dana i rekao ne bio ja to ako to ne bude tako.

General GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i pripadnik anđeoske hijerarhije Znanja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175666
2014-04-11


Back to top Go down

Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to Empty Re: Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to

Post by RayMabus 16/4/2024, 14:22

Baš lijep svijet ( planet ).

Sad će vas đeneral vasione sve isprebijat ko vola u kupusu radi tog Komšića.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175666
2014-04-11


Back to top Go down

Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to Empty Re: Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to

Post by RayMabus 16/4/2024, 14:52

Đeneral vasione će sad popit još jednu kaficu.

Plamen gori val se pjeni ... sad ćete se fino poklat do koske između sebe a ja ću sa strane navijati za obje strane pobjednako.

Broj mojih izgubljenih vojnika = nula

Vi se međusobno pokoljete i kad se pokoljete dođem ja i uspostavim svoju vlast.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175666
2014-04-11


Back to top Go down

Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to Empty Re: Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to

Post by RayMabus 16/4/2024, 14:57

Dopisnik Al Jazeere: Izraelski avioni bombardirali kuće i stambene zgrade sjeverno od kampa Nuseirat u središnjem pojasu Gaze


Veće bombe BiBi, veće.

:coffee

Oćeš da vidiš šta je stvarno zlo ?

Samo trebaš stat đeneralu vasione na žulj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175666
2014-04-11


Back to top Go down

Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to Empty Re: Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to

Post by veber 16/4/2024, 15:09

daj đanki odi na liječenje.

teret si obitelji sa svojom ovisnoću i poremećajem ponašanja-

ti si heroinski ovisnik 5og razreda.

zamoran si.

ne znaš elementarnu fiziku, kemiju, mehaniku, strojarstvo i elektroniku.

uz srpske spamere ti si broj jedan.


odi se liječit

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to Empty Re: Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to

Post by RayMabus 16/4/2024, 15:13

Tako jedete govna.

Njam njam njam

Jesu dobra govna ? Jesu vam ukusna ?

Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to Z
RayMabus
RayMabus

Posts : 175666
2014-04-11


Back to top Go down

Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to Empty Re: Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to

Post by RayMabus 16/4/2024, 15:16

Izrael 'nezadovoljan' kineskim odgovorom na napade Irana

Dok je Zapad oštro osudio iranski napad na Izrael, Kina je zauzela drugačiji pristup. Ministar vanjskih poslova Wang Yi rekao je svom iranskom kolegi da Kina cijeni naglasak Irana na negađanju regionalnih i susjednih zemalja te da Peking vjeruje da bi Iran mogao "dobro podnijeti situaciju i poštedjeti regiju daljnjih previranja".

Sada izvješća pokazuju da je Izrael razočaran odgovorom Kine na subotnji napad "Nadali smo se jačoj osudi i jasnom priznavanju prava Izraela da se brani", rekao je Yuval Waks, zamjenik šefa izraelske misije u Kini, prema The South China Morning Postu. “Nažalost, mi to nismo vidjeli, zbog čega smo bili nezadovoljni priopćenjem”, rekao je.

Rekao je da je Izrael svjestan "dobrih bilateralnih odnosa" između Kine i Irana, ali Izrael mora izraziti svoju "ozbiljnu zabrinutost Kinezima u vezi s negativnom ulogom Irana u našoj regiji i njegovom potporom terorističkim skupinama".
RayMabus
RayMabus

Posts : 175666
2014-04-11


Back to top Go down

Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to Empty Re: Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to

Post by RayMabus 16/4/2024, 15:26

Treba veće bombe bacat po Gazi.

Demokracija neće pobijediti ako ne pobijemo svu dječicu u Gazi.

Da Americi koja naoružava Izrael će pasti popularnost u zemljama globalnog juga i kod kuće u državama tzv Zapada koje kontrolira a popularnost Rusije Kine i drugih članica osovine će porasti popularnost tamo u zemljama globalnog juga, al šta se može ?

Ratujete ipak s največim zajebom u vasioni tj menom.

Veće bombe BiBi, veće.


Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to Images?q=tbn:ANd9GcTd0QBfYRAvs6Gf2e3ezd-UINQZpmmyKzYd9CFuUwf36g&s
RayMabus
RayMabus

Posts : 175666
2014-04-11


Back to top Go down

Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to Empty Re: Treći svjetski rat je već počeo, ali na Zapadu odbijaju vjerovati u to

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum