ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moskva: BREAKING NEWS

Page 4 of 30 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 17 ... 30  Next

Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 4 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by RayMabus 22/3/2024, 23:54

ISIL-ovci su postigli šta su htjeli a sad neka se Putin misli. Lijepo mu je započeo novi mandat.

40 mrtvih, 140 ranjenih, posijan teror i strah.

RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


immortal likes this post

Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 4 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by mentalitet 22/3/2024, 23:58

pokerjocker wrote:
mentalitet wrote:
Nece rusi reci tko je ali jos prije par dana su Americki cionisti upozoravali svoje koji su u Moskvi da ne idu na koncerte i velika okupljanja.Ovo je tipican njihov potpis isto kao i pokolj u Gazi.
 Koliko ovaj degenerik može pojest govana, to nije normalno...
lol!


Američka ambasada u Moskvi je 8. ožujka izdala sigurnosno upozorenje građanima SAD-a, pozivajući ih da izbjegavaju velika okupljanja tijekom narednih 48 sati. "Ambasada prati izvještaje koji navode da ekstremisti imaju neposredne planove za ciljanje velikih skupova u Moskvi, uključujući koncerte, a građanima SAD se savjetuje da izbjegavaju velika okupljanja u narednih 48 sati", navode iz američke ambasade.



Pa pichka ti materina glupa,znas ti racunati koliko je 2+2?Evo ti dokaz.Ako su upozoravali da ce se nesto dogoditi u Moskvi i to na nekom koncertu znaci da su znali.A kako su mogli znati?Ako su nevini sto nisu javili rusima gdje i sta ce se dogoditi?Valjda bi to bilo normalno da im jave kao sto bi bilo normalno da njima rusi jave ako slute ili znaju da ce se dogoditi nesto u NY.Jedno jos pitanje glupi idiote.Kako to da ti strashni arapi nisu izveli do sada ni jedan teroristichki napad na zapadu iako cijelo vrijeme chitamo u njihovim medijima kako ima stotine spavacha koji samo chekaju trenutak.E pa kretenchino,chekaju kada ce im cifutske gazde javiti sta i kada treba dignuti sto u zrak oni ce uchiniti.Sve teroristichke organizacije ovoga svijeta su stvorene od cifuta i rade za njih.Tako su i glupi hrvati borili u zadnjem ratu misleci da se bore za svoju lisnicu u svom dzepu i za pushku koja ce visiti o hrvatskom ramenu a borili su se za cifute i njihov plan globalizacije odnosno vladanja svijetom iz jednog mjesta sa vladom na kpojoj ce biti Chifut na vrhu kao shto je Bajden i njegova klika oko njega chifutska.No dobro ,glupim hrvatima je to teshko objasniti.A i glup sam shto to radim.Ionako vam nema spasa .Treba vas gurnuti dublje u jamu jer niste ni zasta drugo.Najlakshe je manipulirati sa glupim ljudima malog IQ kao shto su hrvati,ukri,shiptari i josh mnogi.


Dokaz za korisne hrvatske idiote.
https://twitter.com/runews/status/1771234520450129994

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 4 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by RayMabus 22/3/2024, 23:58

Izvanredno!

Izraelski veleposlanik pri UN-u Gilad Erdan održao je govor u kojem je totalno zapalio Rusiju. Ne samo da je najavio da će Izrael osigurati sustave ranog upozorenja protiv projektila za Ukrajinu, već je Ukrajinu nazvao i "saveznikom". Također poistovjećuje Rusiju s Hamasom i napada Rusiju jer je bila domaćin još jednog posjeta Hamasa Moskvi.

Možete biti sigurni da ovaj govor dolazi u koordinaciji s izraelskim premijerom. To jasno označava kraj odnosa između Putina i Netanyahua. Cijeli ovaj slučaj podsjeća kada je Amir Weitmann dao svoju virusnu izjavu za RussiaToday u kojoj je objavio da će “Rusija platiti cijenu” (pogledajte repost). Mislim da smo svjedoci što to znači.

Izraelska proukrajinska pozicija također će imati posljedice u SAD-u i tekućim raspravama o vojnoj pomoći.

https://www.ex-iskon-pleme.com/t57267-zakacili-se-rusi-i-jerveji

Eto ti sad Hamasovci Putine pa ih zovi u Moskvu opet.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 4 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by immortal 23/3/2024, 00:05

https://x.com/Gerashchenko_en/status/1771253899267051811?s=20




kažu da su Rusi


Last edited by immortal on 23/3/2024, 00:09; edited 2 times in total

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 4 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by mentalitet 23/3/2024, 00:06

RayMabus wrote:ISIL-ovci su postigli šta su htjeli a sad neka se Putin misli. Lijepo mu je započeo novi mandat.

40 mrtvih, 140 ranjenih, posijan teror i strah.

I sta recimo ako su ovo napravili muslimani iz Rusije shto je moguce ali kako sam vec pisao manipulirani sa chifutima.Mislish da sada Putin treba sravniti taj kraj odakle su ti ljudi sa zemljom kao shto su to napravili chifuti u Gazi ili neshto drugo treba poduzeti?Pa jebote,koji ste vi dilkani (mene na ovom forumu najvishe zivciraju glupi ljudi a ne njihovo opredjeljenje shto su i tko su) zapadnjacima kojima upravljaju chifutska banda i jeste cilj da on to napravi i tako razbije jedinstvo tih naroda Rusije,i naravno da pokazu svijetu kako nisu genocidna nacija koja je ubila najvishe djece u nekom ratu u zadnjih 100 god.Toliko ni Hitler nije ubijao dnevno chifutske djece koliko oni ubijaju palestinske.Nema shta najkrvolochniji ljudi na planeti a ja mislio hrvati.Dobro,vi drzite drugo mjesto i to chvrsto.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 4 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by RayMabus 23/3/2024, 00:06

Moskva: BREAKING NEWS - Page 4 GJTwVLmXEAASvXK?format=jpg&name=360x360



lol! lol! lol! lol! lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 4 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by mentalitet 23/3/2024, 00:08

immortal wrote:https://x.com/Gerashchenko_en/status/1771264321965662399?s=20


kažu da su Rusi

I na tarabi pishe pichka pa ovim tvojim sa foruma ne bi ni jednom palo napamet da jebe tarabu.Valjda su toliko inteligentni da to nije pichka nego samo pishe.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 4 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by RayMabus 23/3/2024, 00:09

NAJNOVIJE: SLUŽBENA IZJAVA HAMAS-a

O TERORISTIČKOM NAPADU NA MOSKVU

“Mi u Islamskom pokretu otpora (Hamas) najoštrije osuđujemo teroristički napad koji je ciljao civile u ruskoj prijestolnici Moskvi i ostavio desetke mrtvih i ranjenih.

Izražavamo iskrenu sućut ruskom vodstvu i narodu te obiteljima žrtava ovog zločinačkog napada, a ozlijeđenima želimo brz oporavak, te iskazujemo punu solidarnost s Rusijom, njezinim narodom i obiteljima žrtve u ovoj tragediji.”



https://twitter.com/ShaykhSulaiman/status/1771303729423122506
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 4 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by immortal 23/3/2024, 00:11

mentalitet wrote:
immortal wrote:https://x.com/Gerashchenko_en/status/1771264321965662399?s=20


kažu da su Rusi

I na tarabi pishe pichka pa ovim tvojim sa foruma ne bi ni jednom palo napamet da jebe tarabu.Valjda su toliko inteligentni da to nije pichka nego samo pishe.
kakav to link imaš
pogledaj bolje gore koji link moraš otvoriti

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 4 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by RayMabus 23/3/2024, 00:11

mentalitet wrote:
RayMabus wrote:ISIL-ovci su postigli šta su htjeli a sad neka se Putin misli. Lijepo mu je započeo novi mandat.

40 mrtvih, 140 ranjenih, posijan teror i strah.

I sta recimo ako su ovo napravili muslimani iz Rusije shto je moguce ali kako sam vec pisao manipulirani sa chifutima.Mislish da sada Putin treba sravniti taj kraj odakle su ti ljudi sa zemljom kao shto su to napravili chifuti u Gazi ili neshto drugo treba poduzeti?Pa jebote,koji ste vi dilkani (mene na ovom forumu najvishe zivciraju glupi ljudi a ne njihovo opredjeljenje shto su i tko su) zapadnjacima kojima upravljaju chifutska banda i jeste cilj da on to napravi i tako razbije jedinstvo tih naroda Rusije,i naravno da pokazu svijetu kako nisu genocidna nacija koja je ubila najvishe djece u nekom ratu u zadnjih 100 god.Toliko ni Hitler nije ubijao dnevno chifutske djece koliko oni ubijaju palestinske.Nema shta najkrvolochniji ljudi na planeti a ja mislio hrvati.Dobro,vi drzite drugo mjesto i to chvrsto.
Boli me kurac.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 4 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by mentalitet 23/3/2024, 00:12

RayMabus wrote:Moskva: BREAKING NEWS - Page 4 GJTwVLmXEAASvXK?format=jpg&name=360x360



lol! lol! lol! lol! lol!

Ako su muslimani checheni,Kadirov ce im pobiti sve do petog koljena.Dakle,nisu samo sebi presudili nego i svojoj obitelji.Ali priznajem da sam gluplji od tebe,ochito si popio jedno dvije gajbe piva i sad ti je loshe pa bi se sa nekim svadjao.Goni se u 100 pichki materinih glupih alkicu.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 4 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by immortal 23/3/2024, 00:14


Moskva: BREAKING NEWS - Page 4 3pxwAMPL_normal

✙ Albina Fella ✙ Moskva: BREAKING NEWS - Page 4 1f1fa-1f1e6Moskva: BREAKING NEWS - Page 4 1f1ec-1f1e7Moskva: BREAKING NEWS - Page 4 1f1eb-1f1f7Moskva: BREAKING NEWS - Page 4 1f1e9-1f1eaMoskva: BREAKING NEWS - Page 4 1f1f5-1f1f1Moskva: BREAKING NEWS - Page 4 1f1fa-1f1f8Moskva: BREAKING NEWS - Page 4 1f1e8-1f1e6
@albafella1
3h

More footage.
Putin organized the massacre in Moscow to blame Ukraine and begin mobilization. [I still can't load videos on Telegram].

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 4 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by mentalitet 23/3/2024, 00:15

RayMabus wrote:
mentalitet wrote:
RayMabus wrote:ISIL-ovci su postigli šta su htjeli a sad neka se Putin misli. Lijepo mu je započeo novi mandat.

40 mrtvih, 140 ranjenih, posijan teror i strah.

I sta recimo ako su ovo napravili muslimani iz Rusije shto je moguce ali kako sam vec pisao manipulirani sa chifutima.Mislish da sada Putin treba sravniti taj kraj odakle su ti ljudi sa zemljom kao shto su to napravili chifuti u Gazi ili neshto drugo treba poduzeti?Pa jebote,koji ste vi dilkani (mene na ovom forumu najvishe zivciraju glupi ljudi a ne njihovo opredjeljenje shto su i tko su) zapadnjacima kojima upravljaju chifutska banda i jeste cilj da on to napravi i tako razbije jedinstvo tih naroda Rusije,i naravno da pokazu svijetu kako nisu genocidna nacija koja je ubila najvishe djece u nekom ratu u zadnjih 100 god.Toliko ni Hitler nije ubijao dnevno chifutske djece koliko oni ubijaju palestinske.Nema shta najkrvolochniji ljudi na planeti a ja mislio hrvati.Dobro,vi drzite drugo mjesto i to chvrsto.
Boli me kurac.

Da ti imash kurac jebavo bi neku dalmoshicu koje su zeljne kurca ali nemash nishta zato visish na ovome forumu ko govno.Bolest jarane,smrshaj malo mozda te neka i bude zeljela ako ne onda zbog imovine.Nije lako nositi 200 kg.Hoce to udariti i na mozak.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 4 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by RayMabus 23/3/2024, 00:17

Zaboli me k šta će Putin.

Nisu moja posla pa ću mu ja to riješavat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 4 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by mentalitet 23/3/2024, 00:19

immortal wrote:
Moskva: BREAKING NEWS - Page 4 3pxwAMPL_normal

✙ Albina Fella ✙ Moskva: BREAKING NEWS - Page 4 1f1fa-1f1e6Moskva: BREAKING NEWS - Page 4 1f1ec-1f1e7Moskva: BREAKING NEWS - Page 4 1f1eb-1f1f7Moskva: BREAKING NEWS - Page 4 1f1e9-1f1eaMoskva: BREAKING NEWS - Page 4 1f1f5-1f1f1Moskva: BREAKING NEWS - Page 4 1f1fa-1f1f8Moskva: BREAKING NEWS - Page 4 1f1e8-1f1e6
@albafella1
3h

More footage.
Putin organized the massacre in Moscow to blame Ukraine and begin mobilization. [I still can't load videos on Telegram].

Nisam ni sumnjao da ce krenuti cifutska propaganda,jebo te samo kreten moze pomisliti da ce netko napraviti sam sebi sranje u zemlji nakon tako uvjerljive pobjede.Ali badava vama to govoriti.Isti ste kao oni nacistichki ukri,glupi tupi i za nishta.Pa bolje ti je nadji ovog Mabusa,malo mu podudlaj i uzmi mu svu imovinu shto ima pa ga mazni nogom na ulicu .Korisnije ti je nego shto sve gluplja ispadash.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 4 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by debotoijusto 23/3/2024, 00:20

red koncertnih aktivnosti zatim red rafinerija pa red brodica kod krima... uzbudljivo proljece u ruskoj djamahiriji u epizodi kako sijes tako zanjes


Last edited by debotoijusto on 23/3/2024, 00:20; edited 1 time in total
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30953
2014-04-12


IL Risorto likes this post

Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 4 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by immortal 23/3/2024, 00:20

RayMabus wrote:ISIL-ovci su postigli šta su htjeli a sad neka se Putin misli. Lijepo mu je započeo novi mandat.

40 mrtvih, 140 ranjenih, posijan teror i strah.
ne zna se još tko je ali ni ne zaslužuju bolje 

treba uzeti u obzir da su navalnog ubili
nakon sahrane odnijeli u smeće sve cvijeće i vijence koje je narod donio na njegov grob
i dalje planira agresiju šaljući narod koji se ne želi boriti u tom ratu
ne mari za gubitke vlastitog naroda
možda su rusi koji se protive ratu upali u leglo koje je glasalo za putina 

možda je putinova ekipa

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 4 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by mentalitet 23/3/2024, 00:20

RayMabus wrote:Zaboli me k šta će Putin.

Nisu moja posla pa ću mu ja to riješavat.

Pa shto onda meljesh gluposti i ponashash se ko cifutska korisna budala?

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 4 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by immortal 23/3/2024, 00:21

mentalitet wrote:
immortal wrote:
Moskva: BREAKING NEWS - Page 4 3pxwAMPL_normal

✙ Albina Fella ✙ Moskva: BREAKING NEWS - Page 4 1f1fa-1f1e6Moskva: BREAKING NEWS - Page 4 1f1ec-1f1e7Moskva: BREAKING NEWS - Page 4 1f1eb-1f1f7Moskva: BREAKING NEWS - Page 4 1f1e9-1f1eaMoskva: BREAKING NEWS - Page 4 1f1f5-1f1f1Moskva: BREAKING NEWS - Page 4 1f1fa-1f1f8Moskva: BREAKING NEWS - Page 4 1f1e8-1f1e6
@albafella1
3h

More footage.
Putin organized the massacre in Moscow to blame Ukraine and begin mobilization. [I still can't load videos on Telegram].

 nakon tako uvjerljive pobjede.
:omg

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 4 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by RayMabus 23/3/2024, 00:22

mentalitet wrote:
RayMabus wrote:Zaboli me k šta će Putin.

Nisu moja posla pa ću mu ja to riješavat.

Pa shto onda meljesh gluposti i ponashash se ko cifutska korisna budala?
Zato šta su balije za Komšića a meni se baca ona bomba od tri tone na balije po Siriji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 4 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by RayMabus 23/3/2024, 00:23

Kavkaski emirat , Emirat Kavkaza ili Islamski emirat Kavkaza, bio je džihadistička organizacija aktivna u dijelovima Sirije koje drže pobunjenici, a prethodno u regiji Sjevernog Kavkaza u Rusiji. Namjera mu je bila protjerati rusku prisutnost sa Sjevernog Kavkaza i uspostaviti neovisni islamski emirat u regiji. Kavkaski emirat je također spominjao državu koju je grupa nastojala uspostaviti. Stvaranje Kavkaskog Emirata najavio je 7. listopada 2007. čečenski vojskovođa Dokka Umarov , koji je postao njegov prvi samoproglašeni " emir ".

https://en.wikipedia.org/wiki/Caucasus_Emirate
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 4 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 30 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 17 ... 30  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum