ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moskva: BREAKING NEWS

Page 2 of 30 Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 30  Next

Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 2 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by IL Risorto 22/3/2024, 21:49

Rusija postala sumrak razuma,Mordor, a onda mi bi trebali još dodatno ojačat proruskog čovjeka.
Ne mogu vjerovat da nitko u SDP-u i ostalim iz te koalicije,ne vidi što se iza brda valja,kad su pristali na pogodbu s vragom.

Nadam se da će ovi iz Možemo bit mudriji i distancirat se od te nakupine idiota predvođenih proruskom cirkusantom koji će cijelu državu gurnut u kaos.

Radi ovog proruskog idiota,HDZ i Plenky će opet ispast kao manje zlo.

IL Risorto

Posts : 11181
2015-07-23


Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 2 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by mentalitet 22/3/2024, 21:49

debotoijusto wrote:jos nisam uspio doznati tko su napadaci i ciji koncert bio

Nece rusi reci tko je ali jos prije par dana su Americki cionisti upozoravali svoje koji su u Moskvi da ne idu na koncerte i velika okupljanja.Ovo je tipican njihov potpis isto kao i pokolj u Gazi.Sad mi nesto nije jasno ,treba li Rusija baciti po jednu atomsku na Vashington i Jerusalem da se osveti ili ubiti 100 tisuca cifuta.Da sam Putin ja bi to napravio i rijesio svetske probleme zauvijek.No,po obichaju znam da ce hrvatsko srpsko muslimansko siptarske korisne budale drkati na ovo iako se fol bore protiv rata i terorizma.Majku vam jebem debilnu i niskorisnu kada cete doci pameti?Mozda kada bude kasno isto kao sto ste konacno shvatili sto je HDZ a fino sam vam govorio jos 1990 tko su ti ljudi,ali kurac,ja sam bio glup a vi pametni.Nema druge nego atomski rat da se ova ljudska gamad pochisti sa lica zemlje.Pa tko ostane neka se tuku toljagama ,to je vec fer.



Video govori vise nego mojih milion napisanih rijeci.Ali raduje me da sve vise ljudi na ovoj planeti shvaca ko je glavni problem ovoga svijeta.

https://twitter.com/Malcolm_XY_/status/1770908577483416013

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 2 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by IL Risorto 22/3/2024, 21:56

mentalitet wrote:
debotoijusto wrote:jos nisam uspio doznati tko su napadaci i ciji koncert bio

Nece rusi reci tko je ali jos prije par dana su Americki cionisti upozoravali svoje koji su u Moskvi da ne idu na koncerte i velika okupljanja.Ovo je tipican njihov potpis isto kao i pokolj u Gazi.Sad mi nesto nije jasno ,treba li Rusija baciti po jednu atomsku na Vashington i Jerusalem da se osveti ili ubiti 100 tisuca cifuta.Da sam Putin ja bi to napravio i rijesio svetske probleme zauvijek.No,po obichaju znam da ce hrvatsko srpsko muslimansko siptarske  korisne budale drkati na ovo iako se fol bore protiv rata i terorizma.Majku vam jebem debilnu i niskorisnu kada cete doci pameti?Mozda kada bude kasno isto kao sto ste konacno shvatili sto je HDZ a fino sam vam govorio jos 1990 tko su ti ljudi,ali kurac,ja sam bio glup a vi pametni.Nema druge nego atomski rat da se ova ljudska gamad pochisti sa lica zemlje.Pa tko ostane neka se tuku toljagama ,to je vec fer.



Video govori vise nego mojih milion napisanih rijeci.Ali raduje me da sve vise ljudi na ovoj planeti shvaca ko je glavni problem ovoga svijeta.

https://twitter.com/Malcolm_XY_/status/1770908577483416013
 A možda bi jedna preventivna termonuklearna na Moskvu bila dovoljna da se spriječe sve buduće i eventualne druge.Zbrisat Moskvu i onda demokratizirat ostatak.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11181
2015-07-23


Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 2 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by debotoijusto 22/3/2024, 21:57

mentalitet wrote:
debotoijusto wrote:jos nisam uspio doznati tko su napadaci i ciji koncert bio

Nece rusi reci tko je ali jos prije par dana su Americki cionisti upozoravali svoje koji su u Moskvi da ne idu na koncerte i velika okupljanja.Ovo je tipican njihov potpis isto kao i pokolj u Gazi.Sad mi nesto nije jasno ,treba li Rusija baciti po jednu atomsku na Vashington i Jerusalem da se osveti ili ubiti 100 tisuca cifuta.Da sam Putin ja bi to napravio i rijesio svetske probleme zauvijek.No,po obichaju znam da ce hrvatsko srpsko muslimansko siptarske  korisne budale drkati na ovo iako se fol bore protiv rata i terorizma.Majku vam jebem debilnu i niskorisnu kada cete doci pameti?Mozda kada bude kasno isto kao sto ste konacno shvatili sto je HDZ a fino sam vam govorio jos 1990 tko su ti ljudi,ali kurac,ja sam bio glup a vi pametni.Nema druge nego atomski rat da se ova ljudska gamad pochisti sa lica zemlje.Pa tko ostane neka se tuku toljagama ,to je vec fer.

bacio bi tupko da ima dovoljno cvrst bunker za sebe jer ocito ga bode kurac za druge


Last edited by debotoijusto on 22/3/2024, 21:58; edited 1 time in total
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30953
2014-04-12


Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 2 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by RayMabus 22/3/2024, 21:57

A jesu jadni. Režim mora ubijati svoje građane da bi ih motivirao za rat u Ukrajini jer generalu Šojgu treba novog topovskog mesa.

Toliko su očajni da moraju i ovo izvodit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179468
2014-04-11


Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 2 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by RayMabus 22/3/2024, 22:02

Ko Hitler i oni Goebles.

Urušit će se na kraju jer takvi sistemi su dno dna i dožive slom.

Ili se zatvore ko oni u sjevernoj Koreji i nekad u Albaniji pa nitko ne smije izaći ni ući a sve je unutra strogo kontrolirano.

Ma. Daleko im kuća.

Jedino su četalji totalno očajni jer ovi nikako na Balkan da dođu pa da zajedno rade veliku Srbiju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179468
2014-04-11


Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 2 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by mentalitet 22/3/2024, 22:04

IL Risorto wrote:
mentalitet wrote:
debotoijusto wrote:jos nisam uspio doznati tko su napadaci i ciji koncert bio

Nece rusi reci tko je ali jos prije par dana su Americki cionisti upozoravali svoje koji su u Moskvi da ne idu na koncerte i velika okupljanja.Ovo je tipican njihov potpis isto kao i pokolj u Gazi.Sad mi nesto nije jasno ,treba li Rusija baciti po jednu atomsku na Vashington i Jerusalem da se osveti ili ubiti 100 tisuca cifuta.Da sam Putin ja bi to napravio i rijesio svetske probleme zauvijek.No,po obichaju znam da ce hrvatsko srpsko muslimansko siptarske  korisne budale drkati na ovo iako se fol bore protiv rata i terorizma.Majku vam jebem debilnu i niskorisnu kada cete doci pameti?Mozda kada bude kasno isto kao sto ste konacno shvatili sto je HDZ a fino sam vam govorio jos 1990 tko su ti ljudi,ali kurac,ja sam bio glup a vi pametni.Nema druge nego atomski rat da se ova ljudska gamad pochisti sa lica zemlje.Pa tko ostane neka se tuku toljagama ,to je vec fer.



Video govori vise nego mojih milion napisanih rijeci.Ali raduje me da sve vise ljudi na ovoj planeti shvaca ko je glavni problem ovoga svijeta.

https://twitter.com/Malcolm_XY_/status/1770908577483416013
 A možda bi jedna preventivna termonuklearna na Moskvu bila dovoljna da se spriječe sve buduće i eventualne druge.Zbrisat Moskvu i onda demokratizirat ostatak.

Vi ste ionako glup narod sa kojima je najlakse manipulirati.A mozda si ti bas taj Cifut koji se skriva vec dugo,sada mi je jasno zasto si protiv krscanstva a nikada nisi nista napisao protiv cifuta.Upravo su takvi cifuti kao ti ,podmukli i zatajni,djeluju iza ledja i zabijaju drugima noz u ledja praveci im se prijatelji dok ih ne pretvore u korisne budale.Elem,priznajem da ste veoma pokvareni i da niste glupi ali jebiga nitko vam nije rekao da je KARMA kurva i da se zlo vraca zlom kad tad.A sada odjebi.Cifutska gnjido.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 2 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by mentalitet 22/3/2024, 22:10

RayMabus wrote:A jesu jadni. Režim mora ubijati svoje građane da bi ih motivirao za rat u Ukrajini jer generalu Šojgu treba novog topovskog mesa.

Toliko su očajni da moraju i ovo izvodit.

Sto vise glupljih 'rvata to cifuti vise pljescu svojim ruchicama iza zavjese.U pravu su.Dok je glupih koji ne kuze razne njihove igre shto bi oni ratovali.Danas do zadnjeg Ukrajinca,sutra do zadnjeg Poljaka,Rumuna,Bugara,Hrvata pa ce onda oni reci nismo mi to napravili nego ovi sto izginuse i zagrliti Rusa kao najboljeg prijatelja.Ali vidim da rusi vishe nisu toliko naivni i da su stavili te jebene bolesne spodobe na meni.Pogledaj moj avatar i nadji svinju koja je Hrvat.Iza vas svinja je ruski medo.Bit ce uskoro 29 Dan Republike.Valjda znash nashto aludiramm?

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 2 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by RayMabus 22/3/2024, 22:14

Samo kmeče ovi četnii šta Rusi ne mogu do Balkana pa da zajedno rade veliku Srbiju.

Sad će ti se brat Vučic morat uskoro odlučiti na čijoj je strani pošto je ovo otišlo predaleko da bi se više ikoga trpilo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179468
2014-04-11


Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 2 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by RayMabus 22/3/2024, 22:21

Ima tu puno tih političara i interesnih skupina kojeg tog tvog četalja na vlasti drže još neokrznutim jer su uvjereni da će ovo proći a oni nastavati di su stali ko da ništa nije bilo.

Evo sad fino novi val mobilizacije pa će morat i Ukrajina radit mobilizaciju pa neće biti radne snage za malog Švabu iz Ukrajine da mu drži ekonomiju iznad vode i njegovu guzicu i guzicu njemačkog i evropskog kapiala i interesa raznih zapadno europskih interesnih skupina.


Last edited by RayMabus on 22/3/2024, 22:22; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 179468
2014-04-11


Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 2 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by IL Risorto 22/3/2024, 22:22

mentalitet wrote:
IL Risorto wrote:
mentalitet wrote:
debotoijusto wrote:jos nisam uspio doznati tko su napadaci i ciji koncert bio

Nece rusi reci tko je ali jos prije par dana su Americki cionisti upozoravali svoje koji su u Moskvi da ne idu na koncerte i velika okupljanja.Ovo je tipican njihov potpis isto kao i pokolj u Gazi.Sad mi nesto nije jasno ,treba li Rusija baciti po jednu atomsku na Vashington i Jerusalem da se osveti ili ubiti 100 tisuca cifuta.Da sam Putin ja bi to napravio i rijesio svetske probleme zauvijek.No,po obichaju znam da ce hrvatsko srpsko muslimansko siptarske  korisne budale drkati na ovo iako se fol bore protiv rata i terorizma.Majku vam jebem debilnu i niskorisnu kada cete doci pameti?Mozda kada bude kasno isto kao sto ste konacno shvatili sto je HDZ a fino sam vam govorio jos 1990 tko su ti ljudi,ali kurac,ja sam bio glup a vi pametni.Nema druge nego atomski rat da se ova ljudska gamad pochisti sa lica zemlje.Pa tko ostane neka se tuku toljagama ,to je vec fer.



Video govori vise nego mojih milion napisanih rijeci.Ali raduje me da sve vise ljudi na ovoj planeti shvaca ko je glavni problem ovoga svijeta.

https://twitter.com/Malcolm_XY_/status/1770908577483416013
 A možda bi jedna preventivna termonuklearna na Moskvu bila dovoljna da se spriječe sve buduće i eventualne druge.Zbrisat Moskvu i onda demokratizirat ostatak.

Vi ste ionako glup narod sa kojima je najlakse manipulirati.A mozda si ti bas taj Cifut koji se skriva vec dugo,sada mi je jasno zasto si protiv krscanstva a nikada nisi nista napisao protiv cifuta.Upravo su takvi cifuti kao ti ,podmukli i zatajni,djeluju iza ledja i zabijaju drugima noz u ledja praveci im se prijatelji dok ih ne pretvore u korisne budale.Elem,priznajem da ste veoma pokvareni i da niste glupi ali jebiga nitko vam nije rekao da je KARMA kurva i da se zlo vraca zlom kad tad.A sada odjebi.Cifutska gnjido.

Očito si slabo pratio što sam pisao po forumu.Mrzim podjednako sve abrahamske religije,judaizam,kršćanstvo i islam,te bih ja prvi bacio jednu nuklearnu na Jeruzalem,pa onda još jednu na Teheran,Meku,Medinu,Vatikan i naravno,da se braća pravoslavci ne osjećaju diskrimirano i zapostavljeno,jednu na Moskvu. :)
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11181
2015-07-23


Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 2 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by pokerjocker 22/3/2024, 22:23

mentalitet wrote:
Nece rusi reci tko je ali jos prije par dana su Americki cionisti upozoravali svoje koji su u Moskvi da ne idu na koncerte i velika okupljanja.Ovo je tipican njihov potpis isto kao i pokolj u Gazi.
 Koliko ovaj degenerik može pojest govana, to nije normalno...
lol!


Američka ambasada u Moskvi je 8. ožujka izdala sigurnosno upozorenje građanima SAD-a, pozivajući ih da izbjegavaju velika okupljanja tijekom narednih 48 sati. "Ambasada prati izvještaje koji navode da ekstremisti imaju neposredne planove za ciljanje velikih skupova u Moskvi, uključujući koncerte, a građanima SAD se savjetuje da izbjegavaju velika okupljanja u narednih 48 sati", navode iz američke ambasade.
pokerjocker
pokerjocker

Posts : 899
2017-09-13


Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 2 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by pokerjocker 22/3/2024, 22:24

Upozorenje su izdali nekoliko sati nakon što je Rusija objavila da je spriječen napad strane militantske sunitske muslimanske grupe na sinagogu u Moskvi. U izvješću su naveli kako Amerikanci trebaju izbjegavati velike gužve te pratiti lokalne medije i biti svjesni svega što se događa u njihovoj okolini.
pokerjocker
pokerjocker

Posts : 899
2017-09-13


Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 2 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by crvenkasti 22/3/2024, 22:27

Rusi su i u 2. svj. ratu sami napadali Rusiju da bi imali izgovor za genocid na njemačkim vojnicima u Staljingradu.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29095
2014-04-17


Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 2 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by RayMabus 22/3/2024, 22:30

Evo malo akcije. Da bar upišu Berlin u kordinate ...

Dva strateška bombardera Tu-22M3 ušla su u Crno more. Moguća su lansiranja projektila. Ranije danas očekivao se još jedan raketni napad. Budite oprezni..
RayMabus
RayMabus

Posts : 179468
2014-04-11


Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 2 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by Eroo 22/3/2024, 22:31

Opaaa...Ovo nije bilo samo tek tako. 
Samo nekoliko sati prije koncerta policija(s dugim cijevima)
je tamo uhitila neke ljude.
Nije baš jasno o čemu se ovdje odista radi.

Moskva: BREAKING NEWS - Page 2 Screenshot-15032

VIDEO: 
Eroo
Eroo

Posts : 76742
2016-07-22


Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 2 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by IL Risorto 22/3/2024, 22:34

RAZVOJ DOGAĐAJA PRATITE NA INDEXU
Pokolj civila u Moskvi, najmanje 40 mrtvih. ISIL preuzeo odgovornost
Index Vijesti
|
prije 30 minuta
Zadnja nadopuna: 22:27, 22. ožujka 2024.





lol! lol!

Znači,ipak Ameri i Židovi :rasta
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11181
2015-07-23


Hoholo Mudovski likes this post

Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 2 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by RayMabus 22/3/2024, 22:36

Ako se ispostavi da su neke islamđije onda onu bombu od tri tone triba ispitati na Erdoganovim balijama u Siriji. Oni nemaju PZO srednjeg i dugogo dometa.

I treba pokazat BiBiju kako se pravilno bombardiraju gradovi i sela a ne onako ko on, potošio gomilu bombi a još ih nije satra.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179468
2014-04-11


Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 2 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by RayMabus 22/3/2024, 22:42

Kaže Putin da je to ukrajinski ISIS.

Ne uklapa mu se to šta su mujage, on bi radije da su Ukrajinci pa hajde neki kompromis pa ukrajinski ISIS.

A Moskva mu puna mujaga a on ih samo sve više dovlači. Kokice.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179468
2014-04-11


Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 2 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by IL Risorto 22/3/2024, 22:42

RayMabus wrote:Ako se ispostavi da su neke islamđije onda onu bombu od tri tone triba ispitati na Erdoganovim balijama u Siriji. Oni nemaju PZO srednjeg i dugogo dometa.

I treba pokazat BiBiju kako se pravilno bombardiraju gradovi i sela a ne onako ko on, potošio gomilu bombi a još ih nije satra.
Baci će on kurac od ovce,nema šanse da ima muda napast neku malo jaču muslimansku zemlju,
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11181
2015-07-23


Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 2 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by debotoijusto 22/3/2024, 22:43

IL Risorto wrote:RAZVOJ DOGAĐAJA PRATITE NA INDEXU
Pokolj civila u Moskvi, najmanje 40 mrtvih. ISIL preuzeo odgovornost
Index Vijesti
|
prije 30 minuta
Zadnja nadopuna: 22:27, 22. ožujka 2024.





lol! lol!

Znači,ipak Ameri i Židovi :rasta


moguce da se isilovci samo kurce i remete plan putinu da sve svali na ukrajinu EU USA i bozu petrova


Last edited by debotoijusto on 22/3/2024, 22:43; edited 1 time in total
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30953
2014-04-12


Back to top Go down

Moskva: BREAKING NEWS - Page 2 Empty Re: Moskva: BREAKING NEWS

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 30 Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 30  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum