ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BREAKING NEWS

Go down

BREAKING NEWS Empty BREAKING NEWS

Post by Guest Thu 6 Sep - 19:23

TOMINJO je slucajno instalirao momo igricu i objesio se u kupaoni svoje kuce


iza sebe je ostavio dugove kredite neplacene kazne i on line racun u kladionici
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BREAKING NEWS Empty Re: BREAKING NEWS

Post by Guest Thu 6 Sep - 19:25

haha bolje i to nego gledat luzerfool opet na drugom mjestu premiersipa
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BREAKING NEWS Empty Re: BREAKING NEWS

Post by muckodjubre Thu 6 Sep - 20:08

ne laži ovaj napaćeni narod,pool je 1.na tablici...

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

BREAKING NEWS 6b8efe2f85c2b63406b2BREAKING NEWS Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500BREAKING NEWS Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

BREAKING NEWS Empty Re: BREAKING NEWS

Post by Guest Fri 7 Sep - 16:23

nista cudno pored cmarinja i prevariole. no na kraju 38 kola bit ce iza mauricia sarria
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BREAKING NEWS Empty Re: BREAKING NEWS

Post by FRANK Fri 7 Sep - 22:51

Demo zbog nekulturnog obracanja operwu javi se skorpiji.
Prvo Operw je za tebe jadnice gospodin covik i nacist
Samim time je superioran tebi. 
Bit ces strijeljan cigane

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

BREAKING NEWS Empty Re: BREAKING NEWS

Post by Guest Fri 21 Sep - 11:17

BREAKING NEWS 1621369_1621341-sfgfsfsggfs-edit-copy_ls
FUDBALER SA KOSOVA SLAVIO GOL, PA SAMO NESTAO: Albanac krenuo ka navijačima i upao u kanal! Saigrači potrčali za njim da ga traže! (VIDEO)
FUDBAL 21.09.2018. 09:48h
Fudbaleri Ciriha savladali su ekipu AEK-a iz Larnake rezultatom 1:0, a jedan detalj sa ovog meča privukao je pažnju šire javnosti. 

Fudbaler Ciriha Benjamin Kololi je posle postignutog gola krenuo ka svojim navijačima kako bi proslavavio pogodak, a onda je na iznenađenje mnogih prosto nestao! 
 
BREAKING NEWS 1621339_sdgsdgsggs_ffFOTO: AP
Albanski fudbaler poreklom sa Kosova je nakon trenutka kada je zatresao mrežu krenuo ka tribini, preskočio jedne reklame, prešao atletsku stazu i krenuo da preskoči druge reklame i onda je nesta. Benjamin je upao u kanal koji je nalazi ispred tribine kao vid zaštite od upada huligana na teren. 
https://www.kurir.rs/sport/fudbal/3123991/fudbaler-sa-kosova-slavio-gol-pa-samo-nestao-albanac-krenuo-ka-navijacima-i-upao-u-kanal-saigraci-potrcali-za-njim-da-ga-traze-video
pirat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BREAKING NEWS Empty Re: BREAKING NEWS

Post by Guest Fri 21 Sep - 11:21

Švajcarski reprezentativac Džerdan Šaćiri, rođen u Gnjilanu, mogao bi da propusti gostovanje u Beogradu Crvenoj zvezdi u utakmici C grupe Lige šampiona.
IZVOR: B92, TANJUG PETAK, 21.09.2018. | 09:16BREAKING NEWS 17336046785ba49b4ace39c756341262_w640

Kako prenosi "Goal.com", Liverpul razmatra da za meč u novembru ostavi Šaćirija u Engleskoj kako ne bi rizikovao potencijalnu političku tenziju.
Još uvek su sveža sećanja na Šaćirijevu proslavu gola protiv Srbije (2:1) na Mundijalu u Rusiji kada je rukama pokazivao albanskog orla, na istom meču imao je na kopačkama kosovsku zastavu, pa bi zbog toga sigurno trpeo veliki pritisak više od 50.000 navijača na stadionu "Rajko Mitić". 

Zato su u klubu sa "Enfilda" veoma oprezni i hoće da izbegnu bilo kakve kontroverze, iako je Šaćiri trenutno u drugom planu kod menadžera Jirgena Klopa. 

Englezi podsećaju na izjavu generalnog direktora Crvene zvezde Zvezdana Terzića da je, u slučaju dolaska Šaćirija u Beograd, dužnost kluba da sve prođe u najboljem redu, ali i da veruje da će 25-godišnji fudbaler biti "manji od makovog zrna". 

Utakmica između Crvene zvezde i Liverpula igra se 6. novembra u 4. kolu Lige šampiona.


PROČITAJ JOŠ






neka dodje da gleda utakmicu, nemoj da je kurva.
neka dodje da nam demonstrira kako je on to nama pokazao,
nismo sve dobro videli !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BREAKING NEWS Empty Re: BREAKING NEWS

Post by Guest Fri 21 Sep - 11:26

A vidi ovog padobranca!
:^O

Odjebi nazad u ludaru (ViP) i povedi Vuka sa sobom...
Ovo nije podforum za idiote vašeg profila...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BREAKING NEWS Empty Re: BREAKING NEWS

Post by Guest Fri 21 Sep - 11:28

moja greska
pardon
ostavljam te da se divis svojoj pameti, solo :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BREAKING NEWS Empty Re: BREAKING NEWS

Post by Guest Fri 21 Sep - 11:40

Samo odjebi...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BREAKING NEWS Empty Re: BREAKING NEWS

Post by FRANK Fri 21 Sep - 15:00

Ajde pizzone odjebi

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

BREAKING NEWS Empty Re: BREAKING NEWS

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum