ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka - Page 2 Empty Re: Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka

Post by mentalitet 15/2/2024, 05:47

Hartmann wrote:
debotoijusto wrote:nece nitko nista pitat
ovo je bajka za vanjsko trziste prica
Neki argumenat da je bajka?

Naim prije vise od godinu dana je najavljeno,upravo ovo,vacc protiv tumora.
A da imas iole malo znanja o virusima,znao bi bar dvije zajednicke osobine,odnosno elemenata,koji kreiraju stanice tumora,a koje,na koje ako se udari genskim cjepivom,uklanjaju mogucnost upravo nastanka tumora.SVE vrste tumora,imaju te elemente,tak oda bi se ovo mogao zvati,revolucionarni pronalazak..

Polupismeni kreteni se u sve kuze.Chuju neshto pogreshno ili ne znaju povezati recheno ili misao pa onda verglaju ko cigo shto krpa lonce.O tome se govori i ovdje u SAD,samo sto sam ja skeptichan i znam da je sve samo novac i interes velikih korporacija koji zaradjuju veliku lovu na industriji ljekova.Moj kucni lijechnik je zagrebchanin koji je zavrshio medicinu u ono vrijeme kada nisi mogao ni pomisliti da kupish neki ispit.Ali sam primijetio da je postao kao i svi drugi,propisivach lijekova.Teshko mi je da mu kazem istinu ali morat cu iako znam da cu izgubiti prvenstveno frenda a onda i lijechnika kome sam vjerovao.Znam da tako mora da radi jer inache bi morao staviti kljuch u bravu svoje oordinacije.Dakle sistem nas je umrezio i nemamo sanse se drugachije ponashati.
Rusiju su skoro svi podcijenili ali ni sami glupi rusi nisu sebi vjerovali iako su jedna od zemal;ja gdje nauka josh ima svoju etiku i moral,gdje biti znanstvenik ne moze svaka budala koja u labosu cisti epruvete a govori da je znanstvenik.Vjerujem da takve ljude ne mozesh kupiti nichim,dok na zapadu sve ima svoju cijenu i u tome je problem,shto vecina ljudi chim se digne misli na lovu ,cijeku dan misli na lovu,legne spavat i razmishlja o lovi,zaspi i sanja o lovi.Te jebene vrijednosti su dovele chovjechanstvo u situaciju u kome se sada nalazi i bojim se da nam nema spasa.
vjerujem da je ruska vakcina napravljena kako naukla zapovijeda i po pravilima etike i stare shkole pristupa pravljenja vakcine.zato shto kako sam vec objasnio postoji neke zakonitosti,kao shto neki ljudi drze do svog integriteta ,tako su i znanstvenici drzali do svoga glasa u javnosti i nichim to nisi mogao kupiti.Zato vjerujem da i oni imaju neshto u rukama kako to zapadnjaci nazivaju vakcina jer drugachije ne mogu shvatiti shta je to ako bi im rusi objashnjavali malo struchnije.Von Wartburg je 1920-tih dobio Nobelovu nagradu jer je otkrio kako rak nastajea to je veoma jednostavno ,radi se o PH faktoru tijela.Proguglaj malo pa ces naci.Elem,evo ti jedna obicna pricha koju sam ja iskusio.Kada sam doshao u SAD pocheo sam raditi u jednom hotelu i nosio sam one velike tacne sa hranom na kojima su bili tanjuri sa onim zeljeznim poklopcima,tesko u tri pizde materine.Ulovi me zivac u kuku i nisam mogao ni zaspati ,ni sjediti ni hodati ,uzasni bolovi.Elem,nazovem ja jednu frendicu,lijechnica iz Zagreba i pitan je kakav lijek za bolove da uzmem.Ona mi kaze uzmi dvija lista svjezeg zelja (kupusa) i umotaj to na mjesto koje te boli.Ja mislio da me zajebavai spustim slusalicu psujuci joj sve po spisku i jebavajuci mater onome tko joj je dao diplomu.Ali jebi ga kad boli chovjek bi i govno stavio samo da prestane.Poslusham ja nju i tako napravim,ujutro mrdam prstima i probam sa nogom lijevo desno,nishta ne boli,dignem se kao da me nikad nije bolilo.Odem na posao,normalno radim i nosim isti onaj teret na desnoj ruci.Ne znam shta je bilo u onom jebenom zelju (moguce da mi je regulirao temperaturu tijela na onom mjestu ili neshto drugo,nisam je nikada pitao) ali mi je pomoglo .To je dokaz da su sva rjeshenja jednostavna samo treba znati pa zato vjerujem da i ta takozvana vakcina ima svoju logiku i potporu u pravoj nauci a ne u ovoj zapadnoj koja samo gleda da ti uzme lovu.Prvo te dobro uhrane i to ti naplate pa te onda mrshaju pa ti i to naplate.U svemu vide lovu i sve im je dozvoljeno.

mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka - Page 2 Empty Re: Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka

Post by debotoijusto 15/2/2024, 06:34

bilezim jedno karcinom izljecenje kupusom

debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30652
2014-04-12


Back to top Go down

Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka - Page 2 Empty Re: Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka

Post by darth_vader 15/2/2024, 12:58

Pa soda bikarbona je odavno izmišljena. Koji kurac sad odjednom!?
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka - Page 2 Empty Re: Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka

Post by AssadNaPodmornici 15/2/2024, 13:40

kakvo cijepivo za rak. to i oni naši debili poput Đikića obećavaju od 2008 godine. 

rak nastaje kao kombinacija više faktora. neka da je jednostavno "nesreća"(kada napadne mladu djecu, rijetkost ali se dogodi). 

u većini slučajeva negativni faktori za rak su - godine, debljina, stres, junk hrana, alkohol, duhan, otrovi. 
e da netko je spomenuo kupus. baš ironično kupus, pogotovo kiseli kupus je odličan za prevenciju od raka. ima odlične bakterije koje hrane bakterije u crijevima koje jačaju imunitet i zdravlje, ima vitamin C, i još hrpu drugih vitamina.  

rak je najbolje spriječit prevencijom,   - - dokazano je da su postovi(to je kada jedan pa i više dana ne unosiš nikakvu hranu) odlična stvar za prevenciju raka, a dokazano nekima pomažu i protiv samog raka(ne svima samo nekima ali za prevenciju pomažu svima).

fizička aktivnost, kretanje, smanjiti stres, pa onda zdravija hrana(e da vege hrana je prevara to nije zdrava hrana to su sintetički otrovi) itd..


kakvo cijepivo nema od toga ništa. 

inače ljudi se često uhvate ovih gore stvari kada "maca dođe na vrata", a tada je kasno.. i tada "pomaže" ali bez klasične medicine nema spasa. cijepivo nula bodova.
kemoterapija jebiga, pomaže, puste ti bojni otrov u tijelo, i nadaju se da će uništiti rak prije nego uništi tebe.. i zaista znam hrpu ljudi koje je to izliječilo. 

kada dođeš u neke godine jednostavno umreš. ako si pazio dok si bio mlađi  duže i kvalitetnije ćeš živit i manja je vjerojatnost da ćeš imati rak i to je to..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21024
2018-06-14


Back to top Go down

Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka - Page 2 Empty Re: Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka

Post by dijagram 15/2/2024, 13:49

darth_vader wrote:Pa soda bikarbona je odavno izmišljena. Koji kurac sad odjednom!?
Bolje djeluje kad se doda malo crne kapule, domaceg limuna i jedna kopriva:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka - Page 2 Empty Re: Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka

Post by dijagram 15/2/2024, 13:52

AssadNaPodmornici wrote:kakvo cijepivo za rak. to i oni naši debili poput Đikića obećavaju od 2008 godine. 

rak nastaje kao kombinacija više faktora. neka da je jednostavno "nesreća"(kada napadne mladu djecu, rijetkost ali se dogodi). 

u većini slučajeva negativni faktori za rak su - godine, debljina, stres, junk hrana, alkohol, duhan, otrovi. 
e da netko je spomenuo kupus. baš ironično kupus, pogotovo kiseli kupus je odličan za prevenciju od raka. ima odlične bakterije koje hrane bakterije u crijevima koje jačaju imunitet i zdravlje, ima vitamin C, i još hrpu drugih vitamina.  

rak je najbolje spriječit prevencijom,   - - dokazano je da su postovi(to je kada jedan pa i više dana ne unosiš nikakvu hranu) odlična stvar za prevenciju raka, a dokazano nekima pomažu i protiv samog raka(ne svima samo nekima ali za prevenciju pomažu svima).

fizička aktivnost, kretanje, smanjiti stres, pa onda zdravija hrana(e da vege hrana je prevara to nije zdrava hrana to su sintetički otrovi) itd..


kakvo cijepivo nema od toga ništa. 

inače ljudi se često uhvate ovih gore stvari kada "maca dođe na vrata", a tada je kasno.. i tada "pomaže" ali bez klasične medicine nema spasa. cijepivo nula bodova.
kemoterapija jebiga, pomaže, puste ti bojni otrov u tijelo, i nadaju se da će uništiti rak prije nego uništi tebe.. i zaista znam hrpu ljudi koje je to izliječilo. 

kada dođeš u neke godine jednostavno umreš. ako si pazio dok si bio mlađi  duže i kvalitetnije ćeš živit i manja je vjerojatnost da ćeš imati rak i to je to..
Upravo postim, evo drugi dan
Guram  do petog  B-)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka - Page 2 Empty Re: Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka

Post by Eroo 15/2/2024, 14:34

Onakvu izjavu može dati samo neznalica ili neozbiljan i neodgovoran čovjek.
Zanimljivo bi bilo čuti prof. Primorca šta on kaže natu temu...
Osnovao je u institut u ST, a u suradnji sa Iraelcima u Israelu, koji se  bavi
upravo liječenjem raznih oblika raka. 
Rusi su uvijek imali krasne ideje, ali ne i realizaciju istih. Glavni krivci za to su 
im u pravilu bili autokrati političari a la Putin.
-Kinezi i Ameri šalju letjelice na Mars, a Rusi će kao na  Marsov mjesec ...i qratz,
nisu letjelicu mogli utirit ni oko Zemlje.
- Da preduhitre Indijce, na brzinu (nakon pripreme 30+ godina) šalju letjelicu
na Mjesec,koja im se razbije o  Mjesec. 8 dana poslije Indijci su  uspješno ledirali 
svoju letjelicu na Jug Mjeseca, kao prvi u povjesti svemirskih istraživanja.
- Žureći, napravili su cjepivo protiv korone, kojega čak ni Srbi nisu htjeli koristiti,
iako se Vucić mnogo trudio uvjeriti svoje ovčice kako je cjepivo odlično, Narod ko
narod, hoće zadno cjepivo, jebiga...
- Putin najavio supersonični Kinžal ka neoboriv, a onda mu ih Ukri obore 6 od 6. 
I najebala trojica znanstvenika, ne krivi ne dužni. Nisu oni rekli da su Kinžali
neoborivi, već Putin...Znanstvenici su bili samo žrtveni janjci.
- Kad mu ne ide rat u Ukrajini, kojega je sam producirao, zatvara generale.
Itd. 
Tako će biti i sa ovim cjepivom protiv raka...
Eroo
Eroo

Posts : 74951
2016-07-22


Back to top Go down

Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka - Page 2 Empty Re: Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka

Post by mentalitet 15/2/2024, 19:40

Eroo wrote:Onakvu izjavu može dati samo neznalica ili neozbiljan i neodgovoran čovjek.
Zanimljivo bi bilo čuti prof. Primorca šta on kaže natu temu...
Osnovao je u institut u ST, a u suradnji sa Iraelcima u Israelu, koji se  bavi
upravo liječenjem raznih oblika raka. 
Rusi su uvijek imali krasne ideje, ali ne i realizaciju istih. Glavni krivci za to su 
im u pravilu bili autokrati političari a la Putin.
-Kinezi i Ameri šalju letjelice na Mars, a Rusi će kao na  Marsov mjesec ...i qratz,
nisu letjelicu mogli utirit ni oko Zemlje.
- Da preduhitre Indijce, na brzinu (nakon pripreme 30+ godina) šalju letjelicu
na Mjesec,koja im se razbije o  Mjesec. 8 dana poslije Indijci su  uspješno ledirali 
svoju letjelicu na Jug Mjeseca, kao prvi u povjesti svemirskih istraživanja.
- Žureći, napravili su cjepivo protiv korone, kojega čak ni Srbi nisu htjeli koristiti,
iako se Vucić mnogo trudio uvjeriti svoje ovčice kako je cjepivo odlično, Narod ko
narod, hoće zadno cjepivo, jebiga...
- Putin najavio supersonični Kinžal ka neoboriv, a onda mu ih Ukri obore 6 od 6. 
I najebala trojica znanstvenika, ne krivi ne dužni. Nisu oni rekli da su Kinžali
neoborivi, već Putin...Znanstvenici su bili samo žrtveni janjci.
- Kad mu ne ide rat u Ukrajini, kojega je sam producirao, zatvara generale.
Itd. 
Tako će biti i sa ovim cjepivom protiv raka...
Koliko me sjecanje ne vara ti si vec operirao neku vrstu raka pa tebi vjerovatno nece trebati to cjepivo mada sam 100% siguran da bi ga prvi uzeo kada bi ti se to sranje vratilo.A ljudi kao sto si ti,koji mrze sve zivo i mrtvo od jutra a popodne sebe,zive svoje prazne zivote duze od onih drugih.Samo,jebo ja taj zivot kada ti netko mora mijenjati pelene i kad ti mozak kao tebi ode u 100 pizdi materinih.To nije zivot.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka - Page 2 Empty Re: Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka

Post by Eroo 15/2/2024, 19:57

mentalitet wrote:
Eroo wrote:Onakvu izjavu može dati samo neznalica ili neozbiljan i neodgovoran čovjek.
Zanimljivo bi bilo čuti prof. Primorca šta on kaže natu temu...
Osnovao je u institut u ST, a u suradnji sa Iraelcima u Israelu, koji se  bavi
upravo liječenjem raznih oblika raka. 
Rusi su uvijek imali krasne ideje, ali ne i realizaciju istih. Glavni krivci za to su 
im u pravilu bili autokrati političari a la Putin.
-Kinezi i Ameri šalju letjelice na Mars, a Rusi će kao na  Marsov mjesec ...i qratz,
nisu letjelicu mogli utirit ni oko Zemlje.
- Da preduhitre Indijce, na brzinu (nakon pripreme 30+ godina) šalju letjelicu
na Mjesec,koja im se razbije o  Mjesec. 8 dana poslije Indijci su  uspješno ledirali 
svoju letjelicu na Jug Mjeseca, kao prvi u povjesti svemirskih istraživanja.
- Žureći, napravili su cjepivo protiv korone, kojega čak ni Srbi nisu htjeli koristiti,
iako se Vucić mnogo trudio uvjeriti svoje ovčice kako je cjepivo odlično, Narod ko
narod, hoće zadno cjepivo, jebiga...
- Putin najavio supersonični Kinžal ka neoboriv, a onda mu ih Ukri obore 6 od 6. 
I najebala trojica znanstvenika, ne krivi ne dužni. Nisu oni rekli da su Kinžali
neoborivi, već Putin...Znanstvenici su bili samo žrtveni janjci.
- Kad mu ne ide rat u Ukrajini, kojega je sam producirao, zatvara generale.
Itd. 
Tako će biti i sa ovim cjepivom protiv raka...
Koliko me sjecanje ne vara ti si vec operirao neku vrstu raka pa tebi vjerovatno nece trebati to cjepivo mada sam 100% siguran da bi ga prvi uzeo kada bi ti se to sranje vratilo.A ljudi kao sto si ti,koji mrze sve zivo i mrtvo od jutra a popodne sebe,zive svoje prazne zivote duze od onih drugih.Samo,jebo ja taj zivot kada ti netko mora mijenjati pelene i kad ti mozak kao tebi ode u 100 pizdi materinih.To nije zivot.
Ne mrzim ja čak ni tebe, ali za tebe mislim da si opasan po okolicu u kojoj živiš.
U svakom slučaju tebe bih prisilno odveo u sanatorij zatvorenog tipa. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74951
2016-07-22


Back to top Go down

Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka - Page 2 Empty Re: Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka

Post by immortal 15/2/2024, 19:58

debotoijusto wrote:izbore je vec dobio nema potrebe za bajkom
ako zaista opet dobije izbore treba ih sravniti sa zemljom

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23185
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka - Page 2 Empty Re: Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka

Post by mentalitet 15/2/2024, 20:02

immortal wrote:
debotoijusto wrote:izbore je vec dobio nema potrebe za bajkom
ako zaista opet dobije izbore treba ih sravniti sa zemljom
Kaze Tramp da ce vas prepustiti rusima i srbima jer ne placate reket.Joj umirem od smijeha jer znam da ste se vec sada usrali u gace.Dodushe lago za onog Eru on ima ikonu na tavanu i ne bi mu bilo prvi puta da presvuche kaput.To ti je pravi srpski mutant,preletach.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka - Page 2 Empty Re: Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka

Post by mentalitet 15/2/2024, 20:06

Eroo wrote:
mentalitet wrote:
Eroo wrote:Onakvu izjavu može dati samo neznalica ili neozbiljan i neodgovoran čovjek.
Zanimljivo bi bilo čuti prof. Primorca šta on kaže natu temu...
Osnovao je u institut u ST, a u suradnji sa Iraelcima u Israelu, koji se  bavi
upravo liječenjem raznih oblika raka. 
Rusi su uvijek imali krasne ideje, ali ne i realizaciju istih. Glavni krivci za to su 
im u pravilu bili autokrati političari a la Putin.
-Kinezi i Ameri šalju letjelice na Mars, a Rusi će kao na  Marsov mjesec ...i qratz,
nisu letjelicu mogli utirit ni oko Zemlje.
- Da preduhitre Indijce, na brzinu (nakon pripreme 30+ godina) šalju letjelicu
na Mjesec,koja im se razbije o  Mjesec. 8 dana poslije Indijci su  uspješno ledirali 
svoju letjelicu na Jug Mjeseca, kao prvi u povjesti svemirskih istraživanja.
- Žureći, napravili su cjepivo protiv korone, kojega čak ni Srbi nisu htjeli koristiti,
iako se Vucić mnogo trudio uvjeriti svoje ovčice kako je cjepivo odlično, Narod ko
narod, hoće zadno cjepivo, jebiga...
- Putin najavio supersonični Kinžal ka neoboriv, a onda mu ih Ukri obore 6 od 6. 
I najebala trojica znanstvenika, ne krivi ne dužni. Nisu oni rekli da su Kinžali
neoborivi, već Putin...Znanstvenici su bili samo žrtveni janjci.
- Kad mu ne ide rat u Ukrajini, kojega je sam producirao, zatvara generale.
Itd. 
Tako će biti i sa ovim cjepivom protiv raka...
Koliko me sjecanje ne vara ti si vec operirao neku vrstu raka pa tebi vjerovatno nece trebati to cjepivo mada sam 100% siguran da bi ga prvi uzeo kada bi ti se to sranje vratilo.A ljudi kao sto si ti,koji mrze sve zivo i mrtvo od jutra a popodne sebe,zive svoje prazne zivote duze od onih drugih.Samo,jebo ja taj zivot kada ti netko mora mijenjati pelene i kad ti mozak kao tebi ode u 100 pizdi materinih.To nije zivot.
Ne mrzim ja čak ni tebe, ali za tebe mislim da si opasan po okolicu u kojoj živiš.
U svakom slučaju tebe bih prisilno odveo u sanatorij zatvorenog tipa. :D
A je li? Ma nemoj me jebati da si pocheo pripreme prelaska na rusku stranu.,pa odjednom ne mrzish unatoch svim onim upisima o rusima.Pa sluzba gleda sve i zapisuje,zna tvoju IP adresu i tko ti je bio pradjeda tako da ovaj puta nema se izvuchesh.Dodushe moze te izvaditi senilnost ili ti roknu jednu za eutanaziju da ne smrdish na ovome svijetu. :dramaq :dramaq :dramaq

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka - Page 2 Empty Re: Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka

Post by debotoijusto 15/2/2024, 20:16

immortal wrote:
debotoijusto wrote:izbore je vec dobio nema potrebe za bajkom
ako zaista opet dobije izbore treba ih sravniti sa zemljom


RUSKI Vrhovni sud danas je odbacio dva prigovora antiratnog kandidata Borisa Nadeždina nakon što mu je državno izborno povjerenstvo (CEC) zabranilo da se kandidira za predsjednika države na izborima koji će se održati u ožujku.

CEC je uz predsjednika Vladimira Putina kao kandidate naveo Vladislava Davankova, zamjenika predsjednika ruske Dume i člana kluba Novih ljudi; Leonida Slutskija, čelnika Kremlju lojalne ultranacionalističke Liberalno-demokratske stranke (LDPR); i Nikolaja Kharitonova, kandidata Komunističke partije.

Odlukom da ne prihvati kandidaturu Nadeždina, CEC je uklonio jedinog kandidata koji je govorio protiv Putinove "specijalne vojne operacije" u Ukrajini, opisavši je kao kobnu pogrešku ruskog čelnika.

Iako nitko nije očekivao da će Nadeždin pobijediti, vodio je učinkovitu kampanju i iskoristio nelagodu društva zbog rata. Ljudi su stajali na cičoj zimi kako bi dodali svoje ime na listu od najmanje 100.000 potrebnih potpisa.

"Nije bilo redova za potpise ostalim kandidatima. Samo ih je kod nas bilo", rekao je Nadeždin na sudu.





Kremlj tvrdi da on nikada nije bio ozbiljan suparnik te da je CEC samo primijenio pravila.

Pobjeda bi produljila Putinovu vladavinu zemljom za još šest godina i mogao bi po duljini vladanja preteći Josifa Staljina i postati najdugovječniji ruski vladar od carice Katarine Velike u 18. stoljeću.

Zahvaljujući ustavnim promjenama koje je Vladimir Putin potpisao zakonom 2021. godine, sada može ostati na dužnosti predsjednika još dva uzastopna mandata, odnosno do 2036. godine.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30652
2014-04-12


Back to top Go down

Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka - Page 2 Empty Re: Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka

Post by mentalitet 15/2/2024, 20:24

Nego ima jedna vijest koja ce vas obradovat.Taker Karlson dolazi u Srbiju sredinom 6 mjeseca da uzme intervju Vuchicu izjavila Brnabicka.Jebo te led ,ispade Vuchko druga najvaznija osoba na svijetu.Kako ce to 'rvati prezivjeti to mi je interesantnije.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka - Page 2 Empty Re: Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka

Post by debotoijusto 15/2/2024, 20:56

mentalitet wrote:Nego ima jedna vijest koja ce vas obradovat.Taker Karlson dolazi u Srbiju sredinom 6 mjeseca da uzme intervju Vuchicu izjavila Brnabicka.Jebo te led ,ispade Vuchko druga najvaznija osoba na svijetu.Kako ce to 'rvati prezivjeti to mi je interesantnije.

sto nece prije posjetiti kim jong una da upozna rednecke s pravom istinom koju skriva sin od bidena u pedofilskoj pizzeriji ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30652
2014-04-12


Back to top Go down

Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka - Page 2 Empty Re: Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka

Post by abraham 15/2/2024, 21:05

Putin i pravoslavni jedu govna a ja se javljam da se forum ne ugasi. Ostali samo mentalni bolesnici, dankiji i forum se osuo. Nadam se da ce moji upisi malo produziti agoniju istoga. Muhahahahhaa, kila mozga...

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14092
2014-04-14


Back to top Go down

Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka - Page 2 Empty Re: Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka

Post by Ringo10 16/2/2024, 05:44

mentalitet wrote:
Ringo10 wrote:Gledao sam taj govor i koliko sam razumio ruski, govorio je o tom onko-cjepivu protiv raka i nekakvim terapijama
Hajde vidjet cemo... bilo bi to odlicno

Balkan je to moj jarane.Tamo kad odes zaboravi na normalno razmisljanje.Samo moras dobro znati palamuditi i obecavati.Isto kad hoces jebati neku pichku,obecaj joj kule i gradove lazi ,mazi i kad je iskaras nogu u dupe,jer ako joj kazesh istinu odmah ce te odjebati.To je taj mentalni sklop koji se nece promijeniti slijedecih 1.000 tisucu godina.

Nego mene nesto drugo interesira.Sta se to desava kod vas kengura pa su odjednom ovi vasi politichari postali normalni?Vidi ovo.

https://twitter.com/wikileaks/status/1757730036864495685
Nemam pojma i mene je iznenadilo
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka - Page 2 Empty Re: Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum