ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka Empty Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka

Post by debotoijusto 14/2/2024, 19:56

RUSKI predsjednik Vladimir Putin izjavio je danas da su ruski znanstvenici blizu stvaranja cjepiva protiv raka koje bi uskoro moglo biti dostupno pacijentima.

Putin je rekao na moskovskom forumu o tehnologijama budućnosti da su ruski znanstvenici "vrlo blizu stvaranja takozvanih cjepiva protiv raka i imunomodulatornih lijekova nove generacije".

"Nadam se da će se uskoro učinkovito koristiti kao metode individualne terapije", dodao je. Putin nije precizirao na koje bi vrste raka ta cjepiva djelovala niti na koji način.

Tijekom pandemije covida-19, Rusija je razvila vlastito cjepivo Sputnjik V protiv koronavirusa i prodala ga je brojnim zemljama, iako je u zemlji naišla na široko rasprostranjeno protivljenje javnosti cijepljenju. Sam Putin je rekao da je cijepljen Sputnjikom, pokušavajući uvjeriti ljude u njegovu učinkovitost i sigurnost.


https://www.index.hr/vijesti/clanak/putin-uskoro-cemo-imati-cjepivo-protiv-raka/2538649.aspx?index_tid=466388
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka Empty Re: Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka

Post by debotoijusto 14/2/2024, 20:02

super jos da odluce gdje pokrenuti testiranja , ukrajina srbija oli neka od zemalja bricsa s BDP od 12 €
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka Empty Re: Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka

Post by RayMabus 14/2/2024, 20:19

Sad su izbori pa ono jeftinije je reč da će uskoro imat lijek za neku bolest nego sad doć i reč: Dat ću vam svima pet tisuća eura po glavi stanovnika.

A ima 140 - 150 miljona stanovnika, tako nešto. Tko bi to namirija onda ? Jeftinije mu je reč da ima lijek pa nek čekaju i usput daju glas pa čim prođu izbori eto samo šta nije ( pojavio se taj lijek za ovo i ono ).

Ovo ga košta nula kuna kad kaže: još malo pa lijek za ovo i ono, dajte meni glas ako ga ( lijek ) želite vidit. 

Pa nije blesav pa će im davat pare da glasaju za njega. Ovako im proda maglu i to ga košta nula kuna.

A i malo je kratak s parama, kriza, sankcije, rat guta pare, ne možeš sad baš ni pare obečavat pred izbore. Ovako ako ga ni ne nađe ( lijek ) a uvik može reč: jbga, nešto zapelo ... sačekajte, ... al bit će sigurno one tamo naredne iduće izbore otkriven taj neki lijek za ovo i ono.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka Empty Re: Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka

Post by debotoijusto 14/2/2024, 20:35

izbore je vec dobio nema potrebe za bajkom
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka Empty Re: Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka

Post by RayMabus 14/2/2024, 20:40

debotoijusto wrote:izbore je vec dobio nema potrebe za bajkom
Ima. Mogli bi ga pitat pare a to nema. lol!

Ovako razmišljaju o tom tamo nekakvom lijeku za ovo i ono pa ne razmišljaju o tome da im dadne pare.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka Empty Re: Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka

Post by debotoijusto 14/2/2024, 20:52

nece nitko nista pitat
ovo je bajka za vanjsko trziste prica
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka Empty Re: Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka

Post by Hartmann 14/2/2024, 23:44

debotoijusto wrote:nece nitko nista pitat
ovo je bajka za vanjsko trziste prica
Neki argumenat da je bajka?

Naim prije vise od godinu dana je najavljeno,upravo ovo,vacc protiv tumora.
A da imas iole malo znanja o virusima,znao bi bar dvije zajednicke osobine,odnosno elemenata,koji kreiraju stanice tumora,a koje,na koje ako se udari genskim cjepivom,uklanjaju mogucnost upravo nastanka tumora.SVE vrste tumora,imaju te elemente,tak oda bi se ovo mogao zvati,revolucionarni pronalazak..

_________________
Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka Empty Re: Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka

Post by immortal 14/2/2024, 23:45

to već postoji ali sotonisti vole mučiti ljude

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23139
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Hartmann likes this post

Back to top Go down

Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka Empty Re: Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka

Post by Hartmann 14/2/2024, 23:46

Mehanizam nastanka i sirenja tumora,su krile upravo velike korpooracijske farmaceutske tvrtke,koje su masno naplacivale lijekove za "lijecenje tumora"..

_________________
Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


immortal likes this post

Back to top Go down

Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka Empty Re: Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka

Post by Hartmann 14/2/2024, 23:49

Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka Photo132

lol! lol! lol!

_________________
Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka Empty Re: Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka

Post by Hartmann 14/2/2024, 23:50

immortal wrote:to već postoji ali sotonisti vole mučiti ljude

Ne postoji kao cjepivo,nego kao ciljana genska terapija..da se moze 10 injekcija,karikiram,naplatiti 60k-80k eura

_________________
Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka Empty Re: Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka

Post by Ringo10 15/2/2024, 00:25

Putin nikad ne prica prazne price. Tu nesto ima
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka Empty Re: Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka

Post by Hartmann 15/2/2024, 00:26

Ringo10 wrote:Putin nikad ne prica prazne price. Tu nesto ima

Rusima je nakon sankcija preostalo pokrenuti mozak i guzicu,da rade,proizvode ili propadnu

_________________
Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka Empty Re: Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka

Post by Hartmann 15/2/2024, 00:29

Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka Xxx310

_________________
Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka 2cc4e01132374b4662c3b46684b86272
avatar
Hartmann

Posts : 1999
2021-01-04


Back to top Go down

Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka Empty Re: Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka

Post by Eroo 15/2/2024, 00:50

Ringo10 wrote:Putin nikad ne prica prazne price. Tu nesto ima
Ako je supersonično onda je OK, inače zaobiđi. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74496
2016-07-22


Back to top Go down

Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka Empty Re: Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka

Post by Ringo10 15/2/2024, 01:07

Hartmann wrote:
Ringo10 wrote:Putin nikad ne prica prazne price. Tu nesto ima

Rusima je nakon sankcija preostalo pokrenuti mozak i guzicu,da rade,proizvode ili propadnu
Da, s njima je uvijek tako
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka Empty Re: Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka

Post by Ringo10 15/2/2024, 01:28

debotoijusto wrote:RUSKI predsjednik Vladimir Putin izjavio je danas da su ruski znanstvenici blizu stvaranja cjepiva protiv raka koje bi uskoro moglo biti dostupno pacijentima.

Putin je rekao na moskovskom forumu o tehnologijama budućnosti da su ruski znanstvenici "vrlo blizu stvaranja takozvanih cjepiva protiv raka i imunomodulatornih lijekova nove generacije".

"Nadam se da će se uskoro učinkovito koristiti kao metode individualne terapije", dodao je. Putin nije precizirao na koje bi vrste raka ta cjepiva djelovala niti na koji način.

Tijekom pandemije covida-19, Rusija je razvila vlastito cjepivo Sputnjik V protiv koronavirusa i prodala ga je brojnim zemljama, iako je u zemlji naišla na široko rasprostranjeno protivljenje javnosti cijepljenju. Sam Putin je rekao da je cijepljen Sputnjikom, pokušavajući uvjeriti ljude u njegovu učinkovitost i sigurnost.


https://www.index.hr/vijesti/clanak/putin-uskoro-cemo-imati-cjepivo-protiv-raka/2538649.aspx?index_tid=466388
Gledam komentare na Indexu. Zanimljivo koliko Rusiju podcjenjuju I izruguju se Hrvati koji su jedan kurac od ovce I beznacajni kitomir od naroda
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka Empty Re: Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka

Post by Ringo10 15/2/2024, 04:01

Gledao sam taj govor i koliko sam razumio ruski, govorio je o tom onko-cjepivu protiv raka i nekakvim terapijama
Hajde vidjet cemo... bilo bi to odlicno
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka Empty Re: Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka

Post by mentalitet 15/2/2024, 05:11

Ringo10 wrote:Gledao sam taj govor i koliko sam razumio ruski, govorio je o tom onko-cjepivu protiv raka i nekakvim terapijama
Hajde vidjet cemo... bilo bi to odlicno

Balkan je to moj jarane.Tamo kad odes zaboravi na normalno razmisljanje.Samo moras dobro znati palamuditi i obecavati.Isto kad hoces jebati neku pichku,obecaj joj kule i gradove lazi ,mazi i kad je iskaras nogu u dupe,jer ako joj kazesh istinu odmah ce te odjebati.To je taj mentalni sklop koji se nece promijeniti slijedecih 1.000 tisucu godina.

Nego mene nesto drugo interesira.Sta se to desava kod vas kengura pa su odjednom ovi vasi politichari postali normalni?Vidi ovo.

https://twitter.com/wikileaks/status/1757730036864495685

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5028
2020-07-05


Back to top Go down

Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka Empty Re: Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka

Post by mentalitet 15/2/2024, 05:47

Hartmann wrote:
debotoijusto wrote:nece nitko nista pitat
ovo je bajka za vanjsko trziste prica
Neki argumenat da je bajka?

Naim prije vise od godinu dana je najavljeno,upravo ovo,vacc protiv tumora.
A da imas iole malo znanja o virusima,znao bi bar dvije zajednicke osobine,odnosno elemenata,koji kreiraju stanice tumora,a koje,na koje ako se udari genskim cjepivom,uklanjaju mogucnost upravo nastanka tumora.SVE vrste tumora,imaju te elemente,tak oda bi se ovo mogao zvati,revolucionarni pronalazak..

Polupismeni kreteni se u sve kuze.Chuju neshto pogreshno ili ne znaju povezati recheno ili misao pa onda verglaju ko cigo shto krpa lonce.O tome se govori i ovdje u SAD,samo sto sam ja skeptichan i znam da je sve samo novac i interes velikih korporacija koji zaradjuju veliku lovu na industriji ljekova.Moj kucni lijechnik je zagrebchanin koji je zavrshio medicinu u ono vrijeme kada nisi mogao ni pomisliti da kupish neki ispit.Ali sam primijetio da je postao kao i svi drugi,propisivach lijekova.Teshko mi je da mu kazem istinu ali morat cu iako znam da cu izgubiti prvenstveno frenda a onda i lijechnika kome sam vjerovao.Znam da tako mora da radi jer inache bi morao staviti kljuch u bravu svoje oordinacije.Dakle sistem nas je umrezio i nemamo sanse se drugachije ponashati.
Rusiju su skoro svi podcijenili ali ni sami glupi rusi nisu sebi vjerovali iako su jedna od zemal;ja gdje nauka josh ima svoju etiku i moral,gdje biti znanstvenik ne moze svaka budala koja u labosu cisti epruvete a govori da je znanstvenik.Vjerujem da takve ljude ne mozesh kupiti nichim,dok na zapadu sve ima svoju cijenu i u tome je problem,shto vecina ljudi chim se digne misli na lovu ,cijeku dan misli na lovu,legne spavat i razmishlja o lovi,zaspi i sanja o lovi.Te jebene vrijednosti su dovele chovjechanstvo u situaciju u kome se sada nalazi i bojim se da nam nema spasa.
vjerujem da je ruska vakcina napravljena kako naukla zapovijeda i po pravilima etike i stare shkole pristupa pravljenja vakcine.zato shto kako sam vec objasnio postoji neke zakonitosti,kao shto neki ljudi drze do svog integriteta ,tako su i znanstvenici drzali do svoga glasa u javnosti i nichim to nisi mogao kupiti.Zato vjerujem da i oni imaju neshto u rukama kako to zapadnjaci nazivaju vakcina jer drugachije ne mogu shvatiti shta je to ako bi im rusi objashnjavali malo struchnije.Von Wartburg je 1920-tih dobio Nobelovu nagradu jer je otkrio kako rak nastajea to je veoma jednostavno ,radi se o PH faktoru tijela.Proguglaj malo pa ces naci.Elem,evo ti jedna obicna pricha koju sam ja iskusio.Kada sam doshao u SAD pocheo sam raditi u jednom hotelu i nosio sam one velike tacne sa hranom na kojima su bili tanjuri sa onim zeljeznim poklopcima,tesko u tri pizde materine.Ulovi me zivac u kuku i nisam mogao ni zaspati ,ni sjediti ni hodati ,uzasni bolovi.Elem,nazovem ja jednu frendicu,lijechnica iz Zagreba i pitan je kakav lijek za bolove da uzmem.Ona mi kaze uzmi dvija lista svjezeg zelja (kupusa) i umotaj to na mjesto koje te boli.Ja mislio da me zajebavai spustim slusalicu psujuci joj sve po spisku i jebavajuci mater onome tko joj je dao diplomu.Ali jebi ga kad boli chovjek bi i govno stavio samo da prestane.Poslusham ja nju i tako napravim,ujutro mrdam prstima i probam sa nogom lijevo desno,nishta ne boli,dignem se kao da me nikad nije bolilo.Odem na posao,normalno radim i nosim isti onaj teret na desnoj ruci.Ne znam shta je bilo u onom jebenom zelju (moguce da mi je regulirao temperaturu tijela na onom mjestu ili neshto drugo,nisam je nikada pitao) ali mi je pomoglo .To je dokaz da su sva rjeshenja jednostavna samo treba znati pa zato vjerujem da i ta takozvana vakcina ima svoju logiku i potporu u pravoj nauci a ne u ovoj zapadnoj koja samo gleda da ti uzme lovu.Prvo te dobro uhrane i to ti naplate pa te onda mrshaju pa ti i to naplate.U svemu vide lovu i sve im je dozvoljeno.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5028
2020-07-05


Back to top Go down

Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka Empty Re: Putin: Uskoro ćemo imati cjepivo protiv raka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum