ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uskoro ćemo svi mi imati izlaz samo do devet

Go down

Uskoro ćemo svi mi imati izlaz samo do devet Empty Uskoro ćemo svi mi imati izlaz samo do devet

Post by RayMabus Tue 12 Sep - 17:20

"A vama će, djeco, biti najljepše
Jer vi ste navikli rano u krevet
Uskoro ćemo svi mi
Imati izlaz samo do devet
Probudi me, ovo je neki ružan san
Što manje, dijete, znaš to si manje nesretan"
Kanjon Drine je iza nas
Ispred nas je ravna Romanija
Snijeg se topi, ništa neće
Zaustaviti dolazak novog proljeća

Zabranjeno pušenje - Kanjon Drine


Oružani sukobi migranata uznemirili Vojvodinu: dvije osobe ubijene, policija pokrenula veliku akciju

Gotovo 400 migranata je otkriveno i odvedeno u prihvatne centre u velikoj policijskoj akciji na sjeveru Vojvodine nakon novog oružanog incidenta i otkrića da je u prethodnom okršaju u središtu Subotice jedna osoba smrtno stradala, objavili su u utorak regionalni mediji u Vojvodini.

"Novi u nizu oružanih sukoba dogodio se u mjestu Hajdukovu kod Subotice. U sinoćnjoj pucnjavi tri migranta su ozlijeđena, a nakon izlaska policije na teren pronađeno je i jedno beživotno tijelo. Velike grupe migranata, ali i pucnjava, postali su gotovo svakodnevica u ovom selu", objavila je Radiotelevizija Vojvodine (RTV).

Poginula osoba je pronađena u pograničnom pojasu s Mađarskom, u šumi kod Hajdukova. Očevid je obavilo Više javno tužiteljstvo u Subotici i smrt je okvalificirana kao ubojstvo, priopćili su iz MUP-a, prenijeli su mediji.

U akciji su nađene i tri automatske puške, jedna poluautomatska puška i pištolj, dva agregata, kao i 25 putovnica i 12 osobnih iskaznica.

Veliku je pozornost privukla vijest i da je jedan sudionik oružanog sukoba, koji se dogodio 8. rujna na parkingu tržnog centra "Lidl" u središtu Subotice, u utorak preminuo od zadobivanih ozljeda.

Iz MUP-a najavljuju da će od srijede u Subotici patrolirati i Žandarmerija.

Policija je akciju suzbijanja ilegalnih migracija na sjeveru Vojvodine provela i 1. kolovoza, kada je pronašla oko 300 migranata i zaplijenila veliku količinu oružja i streljiva.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175645
2014-04-11


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum