ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teorije urote

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Teorije urote - Page 5 Empty Re: Teorije urote

Post by kic 11/3/2022, 15:54

T. wrote:neodoljivo podsjeća na 'kristalnu noć' 1938. ...
Teorije urote - Page 5 Bez_na43

vidio sam ovu sliku, ali ne znam o čemu se radi?

izbrisao sam fejs i instagram..

kic
Admin

Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Teorije urote - Page 5 Empty Re: Teorije urote

Post by mentalitet 11/3/2022, 16:09


Tucker: We should be very concerned about this

https://www.youtube.com/watch?v=g2cwGscanAg

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Teorije urote - Page 5 Empty Re: Teorije urote

Post by Guest 11/3/2022, 18:26

City of 9 million locked down…

Chinese city locks down, Shanghai shuts schools as COVID-19 spikes

SHANGHAI: A Chinese city of nine million was ordered into lockdown on Friday (Mar 11) and Shanghai shut its schools as authorities scrambled to halt a COVID-19 outbreak that has pushed nationwide cases to their highest levels in two years.

Changchun, the capital of northeastern Jilin province and an important industrial base, ordered residents to stay at home, allowing one person out every two days to buy "daily necessities".

The city also halted all public transport, ordered schools and businesses shut and said it would institute mass testing.

China's daily coronavirus case count soared past the 1,000 mark this week for the first time since the pandemic's early days in 2020.

That is up from fewer than 100 cases just three weeks ago as the highly transmissible Omicron variant challenges China's zero-COVID approach to tackling the pandemic.

https://www.channelnewsasia.com/asia/chinese-city-locks-down-shanghai-shuts-schools-covid-19-spikes-2558381
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorije urote - Page 5 Empty Re: Teorije urote

Post by Guest 11/3/2022, 23:03

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorije urote - Page 5 Empty Re: Teorije urote

Post by Guest 11/3/2022, 23:07

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorije urote - Page 5 Empty Re: Teorije urote

Post by Guest 11/3/2022, 23:13



Dr. Peter McCullough The spike protein has some homology to HIV. When one of the original antigenic vaccines that was tested in Australia exposed that HIV epitope, it turned everybody in the trial HIV positive who took a COVID-19 vaccine
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorije urote - Page 5 Empty Re: Teorije urote

Post by T. 12/3/2022, 10:37


_________________
Teorije urote - Page 5 Unname11
T.
T.

Posts : 17117
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Teorije urote - Page 5 Empty Re: Teorije urote

Post by marcellus 12/3/2022, 10:54

Gnječ wrote:
kaya wrote:O tu nisam dugo bila. Ima kaj novo?

Pa evo citaj. Covid vakcina nije vakcina nego genska terapija. Prevarili su vas. A nije da vas nismo upozoravali ovdje nas nekolicina ali dte nas spotali da sirimo teorije zavjera. Eto vise nisu teorije urota nego istina.

tehnički gledano je jer ulazi u stanicu kroz ovojnicu, ali nije. No dobro, nema veze, evo nama cijepljenima će za 180 godina narast treće oko...

uglavnom cjepivo ne prodire u staničnu jezgru, niti može, ni teoretski iz raznih razloga (jedan je da nije dvostruki nego jednostruki lanac rna) pa time ne utječe ni na koji način na našu genetiku

_________________
Teorije urote - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Teorije urote - Page 5 Empty Re: Teorije urote

Post by marcellus 12/3/2022, 10:55

no dobro, svi su doktorirali na spajk proteinima zadnjih par godina a nikom nije jasno da masku nosiš da ne zaraziš druge a ne sebe i da nema veze kolika je smrtnost i je li manja nego od gripe kad imaš nešto što će zarazit sve ljude ionako

_________________
Teorije urote - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Teorije urote - Page 5 Empty Re: Teorije urote

Post by Guest 13/3/2022, 16:58

marcellus wrote:
Gnječ wrote:
kaya wrote:O tu nisam dugo bila. Ima kaj novo?

Pa evo citaj. Covid vakcina nije vakcina nego genska terapija. Prevarili su vas. A nije da vas nismo upozoravali ovdje nas nekolicina ali dte nas spotali da sirimo teorije zavjera. Eto vise nisu teorije urota nego istina.

tehnički gledano je jer ulazi u stanicu kroz ovojnicu, ali nije. No dobro, nema veze, evo nama cijepljenima će za 180 godina narast treće oko...

uglavnom cjepivo ne prodire u staničnu jezgru, niti može, ni teoretski iz raznih razloga (jedan je da nije dvostruki nego jednostruki lanac rna) pa time ne utječe ni na koji način na našu genetiku

Ti si vec i tako genetski trash od začeća dakle nece tebi biti nista sto vec nije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorije urote - Page 5 Empty Re: Teorije urote

Post by Guest 13/3/2022, 17:00

U Kini 1807 novih slučajeva covida, zatvara se grad sa 17 milijuna stanovnika

Grad Shenzhen na jugu Kine sa 17 milijuna stanovnika zatvoren je pošto je dijagnosticirano novih 66 zaraženih koronavirusom, objavila je lokalna vlada grada u kojem su sjedišta tehnoloških divova kao što su Huawei i Tencent.

Shenzhen ukida javni prijevoz od ponedjeljka i provodi tri kruga masovnog testiranja. Zatvaraju se svi restorani i svi lokali za zabavu u zatvorenim prostorima.

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2347016&index_ref=clanak_procitaj_jos_m
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorije urote - Page 5 Empty Re: Teorije urote

Post by mentalitet 13/3/2022, 20:02

Evo neshto o liku koga su nazivali srpskim ocem teorije zavjere pa prosudite sami .M oze se puno toga nauchiti o teoriji zavjere.

https://www.youtube.com/watch?v=_izWcFTL_Z8

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Teorije urote - Page 5 Empty Re: Teorije urote

Post by Guest 13/3/2022, 20:40

mentalitet wrote:Evo neshto o liku koga su  nazivali srpskim ocem teorije zavjere pa prosudite sami .M oze se puno toga nauchiti o teoriji zavjere.

https://www.youtube.com/watch?v=_izWcFTL_Z8

ej shabane što se vi srbi bre pametni.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorije urote - Page 5 Empty Re: Teorije urote

Post by mentalitet 13/3/2022, 21:33

Gnječ wrote:
mentalitet wrote:Evo neshto o liku koga su  nazivali srpskim ocem teorije zavjere pa prosudite sami .M oze se puno toga nauchiti o teoriji zavjere.

https://www.youtube.com/watch?v=_izWcFTL_Z8

ej shabane što se vi srbi bre pametni.


I tebe je izgleda uloviila ova zaraza sa foruma pa ako citirash nekog srbina onda i taj shto ciyira isti.Jebote bog po tome si ti neki Englez ili se samo klichesh tako.I shta je chovjek rekao pogreshno,posebno o Hazarima.Fora je u tome shto sam se pitao odakle u americhkim medijima tolika mrznja prema rusima koju ne uochavam kod obichnih amera i tragajuci za time naletim na toga Luchica koji o Hazarima razmishlja isto kao ja a nisam ni znao da postoji takav chovjek.Nemam nishta protiv zidova ali mi nije jasan taj odnos Zelenskog i Azova koji je tamanio zidove kao muhe.Ziveci u Njemachkoj 90% tih takozvanih ruskih kriminalaca koji su svercali pokradenim Ikonama iz ruskih crkava bili su zidovi kao i 90% ruskih oligarha.Da li je to sluchajno? I sve je to pochelo kada si pisao da zidove treba ziklonom pa si mi bacio bubu u uho.Ovaj tvoj komentar gore shvacam da si ti to vec davno znao , ili se varam?!Prochitaj knjigu od Borislava Pekica "Poslednji Hazar"pa necesh smatrati da si toliko pametan ako si imalo objektivan jer je napisana prije nego si izletio iz majchine.E da shipu ga loma.



_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Teorije urote - Page 5 Empty Re: Teorije urote

Post by Guest 13/3/2022, 22:48

mentalitet wrote:
Gnječ wrote:
mentalitet wrote:Evo neshto o liku koga su  nazivali srpskim ocem teorije zavjere pa prosudite sami .M oze se puno toga nauchiti o teoriji zavjere.

https://www.youtube.com/watch?v=_izWcFTL_Z8

ej shabane što se vi srbi bre pametni.


I tebe je izgleda uloviila ova zaraza sa foruma pa ako citirash nekog srbina onda i taj shto ciyira isti.Jebote bog po tome si ti neki Englez ili se samo klichesh tako.I shta je chovjek rekao pogreshno,posebno o Hazarima.Fora je u tome shto sam se pitao odakle u americhkim medijima tolika mrznja prema rusima koju ne uochavam kod obichnih amera i tragajuci za time naletim na toga Luchica koji o Hazarima razmishlja isto kao ja a nisam ni znao da postoji takav chovjek.Nemam nishta protiv zidova ali mi nije jasan taj odnos Zelenskog i Azova koji je tamanio zidove kao muhe.Ziveci u Njemachkoj 90% tih takozvanih ruskih kriminalaca koji su svercali pokradenim Ikonama iz ruskih crkava bili su zidovi kao i 90% ruskih oligarha.Da li je to sluchajno?  I sve je to pochelo kada si pisao da zidove treba ziklonom pa si mi bacio bubu u uho.Ovaj tvoj komentar gore shvacam da si ti to vec davno znao , ili se varam?!Prochitaj knjigu od Borislava Pekica  "Poslednji Hazar"pa necesh smatrati da si toliko pametan ako si imalo objektivan jer je napisana prije nego si izletio iz majchine.E da shipu ga loma.



šta mi trpaš lika kad sve to znam? stavi nešto što ne znam. ne podcjenjujem nikoga ali guraš mi predavanja koja su za prvi razred osnovne škole. pa nije valjda da me toliko podcjenjuješ i zajebavash u zdrav mozak...,,,et,,,
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorije urote - Page 5 Empty Re: Teorije urote

Post by Guest 14/3/2022, 15:58

Pfizer CEO — 4th shot is now necessary…



avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorije urote - Page 5 Empty Re: Teorije urote

Post by Guest 17/3/2022, 18:56

Wuhan Lab Scientists confirm Covid-19 kills T-Cells just like HIV; Have 5 billion people been injected with the AIDS causing Virus?

Is the Covid-19 virus airborne HIV? And have five billion people now been injected with HIV numerous times in the form of a Covid-19 vaccine?

A scientific paper on the Covid-19 virus was recently published. The paper was not written by a bunch of random scientists, but instead written by people from the Wuhan Institute of Virology, including the infamous Shi Zheng-Li. It was originally submitted in September 2021 and revised in January 2022, before finally being published March 11th 2022.

The paper claims the following:

Many patients who had severe Sars-Cov-2 had “lymphopenia”, that is, depletion of the all important immune T lymphocyte cells.
This depletion was caused by cellular suicide (apoptosis) of T cells after infection.
In experimental setups involving infecting laboratory cell lines of human T cells, Sars-Cov-2 virus was able to penetrate and infect T cells.
This tropism (attraction to) T cells and ability to infect them was UNRELATED to the usual way Sars-Cov-2 infects other cells, such as lung cells, that express ACE2 and TMPRSS2 receptors, because T cells do not have those receptors.
Infection of T cells occurs via “LFA-1, the protein [that] exclusively expresses in multiple leukocytes”.
It turns out that HIV’s gp120 protein is the one that “Activates LFA-1 on CD4 T-Lymphocytes and Increases Cell Susceptibility to LFA-1-Targeting Leukotoxin”.
HIV’s gp120 protein was also mysteriously transplanted into Sars-Cov-2.
Additionally, the gp120 protein is located in the spike protein of Sars-Cov-2, and the spike protein is used in every available Covid-19 injection.
So SARS-CoV-2 destroys immune T cells just like HIV does. It also has a transplanted gp120 HIV insert, and it is that specific gp120 insert that allows HIV to enter lymphocytes via the same LFA-1 receptor. So is SARS-CoV-2 airborne HIV? And have hundreds of millions of people now been injected with HIV numerous times in the form of a Covid-19 vaccine?

Let’s look at this more closely:

https://www.nature.com/articles/s41392-022-00919-x

https://dailyexpose.uk/2022/03/17/wuhan-lab-paper-covid-vaccine-hiv-aids/

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorije urote - Page 5 Empty Re: Teorije urote

Post by mentalitet 17/3/2022, 21:26

Gnječ wrote:
mentalitet wrote:
Gnječ wrote:

ej shabane što se vi srbi bre pametni.


I tebe je izgleda uloviila ova zaraza sa foruma pa ako citirash nekog srbina onda i taj shto ciyira isti.Jebote bog po tome si ti neki Englez ili se samo klichesh tako.I shta je chovjek rekao pogreshno,posebno o Hazarima.Fora je u tome shto sam se pitao odakle u americhkim medijima tolika mrznja prema rusima koju ne uochavam kod obichnih amera i tragajuci za time naletim na toga Luchica koji o Hazarima razmishlja isto kao ja a nisam ni znao da postoji takav chovjek.Nemam nishta protiv zidova ali mi nije jasan taj odnos Zelenskog i Azova koji je tamanio zidove kao muhe.Ziveci u Njemachkoj 90% tih takozvanih ruskih kriminalaca koji su svercali pokradenim Ikonama iz ruskih crkava bili su zidovi kao i 90% ruskih oligarha.Da li je to sluchajno?  I sve je to pochelo kada si pisao da zidove treba ziklonom pa si mi bacio bubu u uho.Ovaj tvoj komentar gore shvacam da si ti to vec davno znao , ili se varam?!Prochitaj knjigu od Borislava Pekica  "Poslednji Hazar"pa necesh smatrati da si toliko pametan ako si imalo objektivan jer je napisana prije nego si izletio iz majchine.E da shipu ga loma.



šta mi trpaš lika kad sve to znam? stavi nešto što ne znam. ne podcjenjujem nikoga ali guraš mi predavanja koja su za prvi razred osnovne škole. pa nije valjda da me toliko podcjenjuješ i zajebavash u zdrav mozak...,,,et,,,

Ispriichavam se Einsteine necu vishe .Nego jedno pitanje .Za koji ti kuurac postash neke tako "struchne" stvari na engleskom kad ovdje 90%njih ne kuzi pola kurca engleskog ilii ti smatrash da je obrnuto?

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Teorije urote - Page 5 Empty Re: Teorije urote

Post by Guest 17/3/2022, 21:35

mentalitet wrote:
Gnječ wrote:
mentalitet wrote:


I tebe je izgleda uloviila ova zaraza sa foruma pa ako citirash nekog srbina onda i taj shto ciyira isti.Jebote bog po tome si ti neki Englez ili se samo klichesh tako.I shta je chovjek rekao pogreshno,posebno o Hazarima.Fora je u tome shto sam se pitao odakle u americhkim medijima tolika mrznja prema rusima koju ne uochavam kod obichnih amera i tragajuci za time naletim na toga Luchica koji o Hazarima razmishlja isto kao ja a nisam ni znao da postoji takav chovjek.Nemam nishta protiv zidova ali mi nije jasan taj odnos Zelenskog i Azova koji je tamanio zidove kao muhe.Ziveci u Njemachkoj 90% tih takozvanih ruskih kriminalaca koji su svercali pokradenim Ikonama iz ruskih crkava bili su zidovi kao i 90% ruskih oligarha.Da li je to sluchajno?  I sve je to pochelo kada si pisao da zidove treba ziklonom pa si mi bacio bubu u uho.Ovaj tvoj komentar gore shvacam da si ti to vec davno znao , ili se varam?!Prochitaj knjigu od Borislava Pekica  "Poslednji Hazar"pa necesh smatrati da si toliko pametan ako si imalo objektivan jer je napisana prije nego si izletio iz majchine.E da shipu ga loma.



šta mi trpaš lika kad sve to znam? stavi nešto što ne znam. ne podcjenjujem nikoga ali guraš mi predavanja koja su za prvi razred osnovne škole. pa nije valjda da me toliko podcjenjuješ i zajebavash u zdrav mozak...,,,et,,,

Ispriichavam se Einsteine necu vishe .Nego jedno pitanje .Za koji ti kuurac postash neke tako "struchne" stvari na engleskom kad ovdje 90%njih ne kuzi pola kurca engleskog ilii ti smatrash da je obrnuto?

Nema samo debila ima ovdje i normalnih ljudi a uz to ovaj je forum indexiran u svim trazilicama i dostupan je svim ljudima na planeti pa ako netko u trazilicu ukuca nesto od ovoga sto stavim biti ce ponudjeno u trazilici. Tako funkcionird globalni svijet nije ovaj forum seoska cevabdzinica bez telefona.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorije urote - Page 5 Empty Re: Teorije urote

Post by Guest 17/3/2022, 21:36

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorije urote - Page 5 Empty Re: Teorije urote

Post by Guest 17/3/2022, 21:40

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Teorije urote - Page 5 Empty Re: Teorije urote

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum