ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vanđelić: Ako žena ne rađa, provjerimo treba li joj stan...

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Vanđelić: Ako žena ne rađa, provjerimo treba li joj stan... Empty Vanđelić: Ako žena ne rađa, provjerimo treba li joj stan...

Post by RayMabus Sun 3 Dec - 21:17

:^0

https://www.index.hr/vijesti/clanak/vandjelic-ako-zena-ne-radja-provjerimo-je-li-genetski-bolesna-treba-li-joj-stan/2517789.aspx

A izjave. Njima treba pajdo uvik stan. To su kokoši, triba in gnjizdo di će izlest jaja. Da treba li njima stan ? A svašta stvarno. Ja kad kažen koliko nekretnina iman da vidiš kako trče. Ko blesave.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175500
2014-04-11


Back to top Go down

Vanđelić: Ako žena ne rađa, provjerimo treba li joj stan... Empty Re: Vanđelić: Ako žena ne rađa, provjerimo treba li joj stan...

Post by debotoijusto Sun 3 Dec - 21:22

DAMIR Vanđelić, šef novoosnovane stranke Republika, gostovao je na N1, gdje je govorio o mnogim temama. Osvrnuo se na vjeronauk u školi, migrante, ali i pobačaj. Prvo je rekao što misli o vjeronauku u školi, odnosno crkvi.
"Može biti i u crkvi, ali ako se dobro sjećam, on je izborni predmet u školama. Prema tome, ja nemam problema da ostane izborni predmet u školama. Imate i albanski i talijanski, imate različite izborne predmete. Prema tome, mislim da to treba ostat", rekao je Vanđelić za N1.


HDZ isprdak , 0 bodova
prednosti blagoglagoljiv i pristojan nadam se da ne posjeduje najjaci HDZ nagon kleptomaniju
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

Vanđelić: Ako žena ne rađa, provjerimo treba li joj stan... Empty Re: Vanđelić: Ako žena ne rađa, provjerimo treba li joj stan...

Post by RayMabus Sun 3 Dec - 21:25

Normalno da je HDZ isprdak. Da je njega zanimala pobjeda desnice pridružio bi im se i tako ih pojačao a onda odjednom pred izbore se pojavi neki xy a konkretno sad on i on kao desnije od HDZ-a pa dajte meni glas tako da HDZ razbije desnicu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175500
2014-04-11


Back to top Go down

Vanđelić: Ako žena ne rađa, provjerimo treba li joj stan... Empty Re: Vanđelić: Ako žena ne rađa, provjerimo treba li joj stan...

Post by RayMabus Sun 3 Dec - 21:37

Bude li on tako vodija politiku s tom pričom da im treba kupit stan dakle država da im kupi stan onda neće niti jedna rađat nego će sve čekat prvo da joj ti daš taj stan pa će tek onda.

Zato muči majmune jedan. Ne triba in dat ništa. Ako neće sama onda i ne mora. Ima ljudi. Uvest ćemo iz Nepala itd tih zemalja tamo di ne traže stanove da bi eto rodile jedno dijete jer joj je to tlaka ako joj se ne da sve živo kako bi se ona odlučila oće li il neće.

Nema ništa nikome. Nek rade i nek zarađuju pa neka si kupe same stan.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175500
2014-04-11


Back to top Go down

Vanđelić: Ako žena ne rađa, provjerimo treba li joj stan... Empty Re: Vanđelić: Ako žena ne rađa, provjerimo treba li joj stan...

Post by RayMabus Sun 3 Dec - 22:00

Baš se fino srokao natalitet. Kako se ja ne mislin još ženit i pravit dicu još deset godina dakle idućih deset godina fino totalni lom nataliteta i onda urušavanje emanicipacije jer je to moj uvjet da uopće s nekom i idem napravit dite itd ...i sad se vi fino urušite i ono ja san van ko onaj iz onog vica kad je radnik doša tražit posal pa pita kolika je plaća pa mu poslodavac kaže u početku nešto manja a posli više a ovaj će njemu na to: Doć ću ja posli.

Eto tako ćemo ja i vi raspravljat oko ovoga na isti način pa ti fino digni plaće pa će ljudi imat i neće bižat vanka nego će ostajat ovdje jer nema smisla plaćat za natalitet ako će sva ta djeca na kraju uteč u Njemačku.


U Hrvatskoj se rodilo 33.883 djece, gotovo 3000 manje nego 2021. godine, dok je istovremeno umrlo 56.979 osoba: prirodnim putem lani se, dakle, stanovništvo Hrvatske smanjilo za grad veličine Vukovara. Četrdeset godina ranije, 1982., u RH se rodilo 66.737, a umrlo je 50.100 ljudi.

Ove godine ne treba očekivati pozitivne pomake - štoviše, situacija bi mogla biti još gora nego 2022. U prvih pet mjeseci 2023. rođeno je, prema preliminarnim podacima, još 800 djece manje nego u istom periodu lani.

U 2023. bi moglo biti i gore
RayMabus
RayMabus

Posts : 175500
2014-04-11


Back to top Go down

Vanđelić: Ako žena ne rađa, provjerimo treba li joj stan... Empty Re: Vanđelić: Ako žena ne rađa, provjerimo treba li joj stan...

Post by RayMabus Sun 3 Dec - 22:34

Strani radnici zaposleni u građevinarstvu dolaze iz zemalja u okružju: BiH, Srbije, Kosova, Makedonije i Albanije, ali i iz nešto udaljenijih zemalja poput Ukrajine, Maroka, Egipta i Turske. U posljednje vrijeme sve je više radnika koji stižu iz dalekih zemalja kao što su Uzbekistan, Nepal, Indija, Bangladeš i Filipini.

Prema komentarima poslodavaca u građevini, najbolja iskustva imaju s radnicima iz Bosne i Hercegovine te dijelom iz Makedonije i Srbije budući da s tim radnicima nema jezične barijere, a radnici imaju potrebne vještine.

Što se zadržavanja u hrvatskim tvrtkama tiče, u najvećemu broju zadržavaju se radnici iz Bosne i Hercegovine, a zatim iz Makedonije, Srbije, Ukrajine i Bangladeša. Radnici iz dalekih zemalja zadržavaju se na radu u Hrvatskoj kraće razdoblje od radnika iz regije. Čest je slučaj da određen broj tih radnika vrlo lako i brzo, bez objašnjenja, napušta posao u hrvatskim građevinskim tvrtkama, navodi se u priopćenju HGK.

Strani radnik je 20 posto skuplji od domaćeg

I onima zapadnije od vas isto fali radne snage. Samo Njemačkoj nedostaje svake godine novih 400 tisuća za održavanje ekonomije iznad vode. Sad ćemo vam povuć i ovo šta je još ostalo na Zapadnom Balkanu. To je ta vaša HDZ-ovska politika Tuđman i 200 bogatih obitelji a ostali Hrvati nek robuju za kikiriki pa ste ( političari u Hrvatskoj ) umreženi s tim istm rvatskim "kapitalistima" ( HGK&company ) i onda pred izbore pričate populističke pričice za malu djecu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175500
2014-04-11


Back to top Go down

Vanđelić: Ako žena ne rađa, provjerimo treba li joj stan... Empty Re: Vanđelić: Ako žena ne rađa, provjerimo treba li joj stan...

Post by RayMabus Mon 4 Dec - 0:01

Treba trpat te iz Bangladeša. To je muslimanska zemlja. Možda nam se i posrići pa uvezemo kojeg prikrivenog islamistu pa nam se raznese i napravi neki pokolj pa nam se turizam uruši a samim time i državni proračun tako da vi jebivjetri koji se pojavite pred izbore s pričicama za malu djecu CRKNETE KONAČNO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175500
2014-04-11


Back to top Go down

Vanđelić: Ako žena ne rađa, provjerimo treba li joj stan... Empty Re: Vanđelić: Ako žena ne rađa, provjerimo treba li joj stan...

Post by immortal Mon 4 Dec - 1:27

treba pametnog i odgovornog muškarca za tatu djetetu a to je danas jako teško naći
i ja sam fulala
stan i vrtić svakako prije nego Longi ili debo ... i slično  :lightp


... tko zna
možda bi debo bio ok tata
ako je ljevičar ne znači da je loš tata
vodio bi dite na vjeronauk

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23137
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Vanđelić: Ako žena ne rađa, provjerimo treba li joj stan... Empty Re: Vanđelić: Ako žena ne rađa, provjerimo treba li joj stan...

Post by RayMabus Mon 4 Dec - 1:51

Ide slom nataliteta tj slom nataliteta je već tu al sad ide još jači. Emanicipacija je sterilna. Ne pomažu tu nikakve pare ako pričamo o tome da se natalitetni trendovi preokrenu ( da rađaju u prosijeku dvoje i više djece po ženi ). Tek kad ukinete ako uopće i ukinete, emanicipaciju možete pričati o preokrečivanju trenda tj da rađaju u prosijeku 2 i više djece po ženi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175500
2014-04-11


Back to top Go down

Vanđelić: Ako žena ne rađa, provjerimo treba li joj stan... Empty Re: Vanđelić: Ako žena ne rađa, provjerimo treba li joj stan...

Post by immortal Mon 4 Dec - 1:53

RayMabus wrote:Ide slom nataliteta. Emanicipacija je sterilna. Ne pomažu tu nikakve pare ako pričamo o tome da se natalitetni trendovi preokrenu ( da rađaju dvoje i više djece po ženi ). Tek kad ukinete ako uopće i ukinete, emanicipaciju možete pričati o preokrečivanju trenda tj da rađaju 2 i više djece po ženi.
nema sterilnih
samo tvoja prljava jezičina
Bog odlučuje o svemu
ima puno žena što žele djecu bez muževa
žalosno
pokazatelj kakav utisak izazivate
kao gf si mogao bar to pitanje riješiti
da budete umilni muškarci  :rasta

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23137
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Vanđelić: Ako žena ne rađa, provjerimo treba li joj stan... Empty Re: Vanđelić: Ako žena ne rađa, provjerimo treba li joj stan...

Post by RayMabus Mon 4 Dec - 1:57

Nisam pričao da je neka žena il osoba općenito dakle il žena il muškarac sterilan/na nego da je emanicipacija kao društveni poredak sterilan.

Tako je draga, Bog to određuje a eto pošto se on ne može inkarnirati onda ima druge koji to mogu ( jer su manji entiteti od njega koji je sve itd pa je prevelik za to da se inkarnira u nekakvi organizam osobno ) i koji ti otipkaju na tipkovnici nešto i onda ti to pročitaš šta Bog kaže.



Ide slom nataliteta tj slom nataliteta je već tu al sad ide još jači. Emanicipacija je sterilna. Ne pomažu tu nikakve pare ako pričamo o tome da se natalitetni trendovi preokrenu ( da rađaju u prosijeku dvoje i više djece po ženi ). Tek kad ukinete ako uopće i ukinete, emanicipaciju možete pričati o preokrečivanju trenda tj da rađaju u prosijeku 2 i više djece po ženi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175500
2014-04-11


Back to top Go down

Vanđelić: Ako žena ne rađa, provjerimo treba li joj stan... Empty Re: Vanđelić: Ako žena ne rađa, provjerimo treba li joj stan...

Post by immortal Mon 4 Dec - 2:01

aha tko bi tebe shvatio dok ne objasniš
to u tvojim viđenjima
ima još takvih
mislim da je kriva situacija u zemlji
mladi nezaposleni, sve nesigurno a većina puca na visoki standard
oni jednostavniji imaju djece
ima mladih brakova i dječice

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23137
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Vanđelić: Ako žena ne rađa, provjerimo treba li joj stan... Empty Re: Vanđelić: Ako žena ne rađa, provjerimo treba li joj stan...

Post by RayMabus Mon 4 Dec - 2:02

immortal wrote:
RayMabus wrote:Ide slom nataliteta. Emanicipacija je sterilna. Ne pomažu tu nikakve pare ako pričamo o tome da se natalitetni trendovi preokrenu ( da rađaju dvoje i više djece po ženi ). Tek kad ukinete ako uopće i ukinete, emanicipaciju možete pričati o preokrečivanju trenda tj da rađaju 2 i više djece po ženi.
nema sterilnih
samo tvoja prljava jezičina
Bog odlučuje o svemu
ima puno žena što žele djecu bez muževa
žalosno
pokazatelj kakav utisak izazivate
kao gf si mogao bar to pitanje riješiti
da budete umilni muškarci  :rasta
Kupi pasa ako želiš da ti se netko umiljava.

Ja nisam tvoj pas.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175500
2014-04-11


Back to top Go down

Vanđelić: Ako žena ne rađa, provjerimo treba li joj stan... Empty Re: Vanđelić: Ako žena ne rađa, provjerimo treba li joj stan...

Post by immortal Mon 4 Dec - 2:17

RayMabus wrote:
immortal wrote:
RayMabus wrote:Ide slom nataliteta. Emanicipacija je sterilna. Ne pomažu tu nikakve pare ako pričamo o tome da se natalitetni trendovi preokrenu ( da rađaju dvoje i više djece po ženi ). Tek kad ukinete ako uopće i ukinete, emanicipaciju možete pričati o preokrečivanju trenda tj da rađaju 2 i više djece po ženi.
nema sterilnih
samo tvoja prljava jezičina
Bog odlučuje o svemu
ima puno žena što žele djecu bez muževa
žalosno
pokazatelj kakav utisak izazivate
kao gf si mogao bar to pitanje riješiti
da budete umilni muškarci  :rasta
Kupi pasa ako želiš da ti se netko umiljava.

Ja nisam tvoj pas.
jesi pametan
tko je tebe što tražio
ovo je bilo općenito 
:rasta :rasta
za mlade dame koje traže partnere

i imam psicu ako te baš zanima
i umiljava mi se 
ja sam toliko emancipirana da ni muškog pesonju nisam htjela
samo cure
noć



 ti bi na silu da tebe netko nešto traži 
uvijek ima drugih

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23137
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Vanđelić: Ako žena ne rađa, provjerimo treba li joj stan... Empty Re: Vanđelić: Ako žena ne rađa, provjerimo treba li joj stan...

Post by RayMabus Mon 4 Dec - 2:28

immortal wrote:
RayMabus wrote:
immortal wrote:
kao gf si mogao bar to pitanje riješiti
da budete umilni muškarci  :rasta
Kupi pasa ako želiš da ti se netko umiljava.

Ja nisam tvoj pas.
jesi pametan
tko je tebe što tražio
ovo je bilo općenito 
:rasta :rasta
za mlade dame koje traže partnere
Pa i pitala si me ( citiram: kao gf si mogao bar to pitanje riješiti da budete umilni muškarci ). I odgovorio sam ti u svojstvu GF-a.


Ne volim glupe ljude kojima je omot ( umiljavanje, nečija slatkoriječivost ) bitniji od stvarnog sadržaja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175500
2014-04-11


Back to top Go down

Vanđelić: Ako žena ne rađa, provjerimo treba li joj stan... Empty Re: Vanđelić: Ako žena ne rađa, provjerimo treba li joj stan...

Post by RayMabus Mon 4 Dec - 2:59

Galaktička konfederacija je savez miroljubljivih svijetova dakle duhovno su razvijeni.

Vi ste primitivni i nazadni jer odgoj djeteta je velika briga za oba partnera na sve moguće načine od vremena energije, novca ( materije općenito), odgovornosti, brige itd.

I onda ti meni dođeš s tom pričom kako se ja, dakle taj drugi partner treba tebi umiljavati a ja ti kažem da odjebeš u skokovima jer meni ne treba partnerica kojoj je to bitno a sve drugo a šta je puno važnije za sam odgoj i podizanje djeteta je sporedno.

Bitno je da se on tebi umili i onda češ ti njemu skinit gačice i on će te napumpati i eto to je to.

Jel ti to to ? Ako je a onda ODJEBI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175500
2014-04-11


Back to top Go down

Vanđelić: Ako žena ne rađa, provjerimo treba li joj stan... Empty Re: Vanđelić: Ako žena ne rađa, provjerimo treba li joj stan...

Post by immortal Mon 4 Dec - 21:34

RayMabus wrote:
immortal wrote:
RayMabus wrote:
immortal wrote:
kao gf si mogao bar to pitanje riješiti
da budete umilni muškarci  :rasta
Kupi pasa ako želiš da ti se netko umiljava.

Ja nisam tvoj pas.
jesi pametan
tko je tebe što tražio
ovo je bilo općenito 
:rasta :rasta
za mlade dame koje traže partnere
Pa i pitala si me ( citiram: kao gf si mogao bar to pitanje riješiti da budete umilni muškarci ). I odgovorio sam ti u svojstvu GF-a.


Ne volim glupe ljude kojima je omot ( umiljavanje, nečija slatkoriječivost ) bitniji od stvarnog sadržaja.
pa ni traži se umilnost kao omot već kao ljudsku osobinu

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23137
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Vanđelić: Ako žena ne rađa, provjerimo treba li joj stan... Empty Re: Vanđelić: Ako žena ne rađa, provjerimo treba li joj stan...

Post by immortal Mon 4 Dec - 21:40

RayMabus wrote:Galaktička konfederacija je savez miroljubljivih svijetova dakle duhovno su razvijeni.

Vi ste primitivni i nazadni jer odgoj djeteta je velika briga za oba partnera na sve moguće načine od vremena energije, novca ( materije općenito), odgovornosti, brige itd.

I onda ti meni dođeš s tom pričom kako se ja, dakle taj drugi partner treba tebi umiljavati a ja ti kažem da odjebeš u skokovima jer meni ne treba partnerica kojoj je to bitno a sve drugo a šta je puno važnije za sam odgoj i podizanje djeteta je sporedno.

Bitno je da se on tebi umili i onda češ ti njemu skinit gačice i on će te napumpati i eto to je to.

Jel ti to to ? Ako je a onda ODJEBI.



stoko bolesna radi surovosti

jednom je bivši dok smo bili u braku gledao susjedu koja se gola, samo u gaćama našetavala terasom
zaredala u nekoliko dana po nekoliko puta
nije marila što i ja gledam
slijedeći put kad se našetala a ja stajala pored njega na upit bivšem jel to radi radi njega bivši je prokomentirao - ona misli da ja gledam u njene gaćice
a meni je ono gaćice zvonilo u glavi
nisam komentirala
u ponudi sam imala njenog muža ali mi za života to nikad nije činilo gušt niti sam pomišljala na to
nisam davala ni povod
nekad me znao grubo prozvati radi tog

tako i to tvoje gaćice odaje potpuno drugi smisao od onog što navodiš
jadničak si

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23137
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Vanđelić: Ako žena ne rađa, provjerimo treba li joj stan... Empty Re: Vanđelić: Ako žena ne rađa, provjerimo treba li joj stan...

Post by immortal Mon 4 Dec - 22:17

moj "glupi" bivši znao mi je prigovoriti kako se ne znam lijepo nasmiješiti kad mi ovaj dobaci neki komentar
što sam bila duže u braku sve sam više tonula 
pravi muškarac bi ga stresao među rogove
ovaj bi da mu podilazim i na tom polju
masu puta sam poželjela da živim na potpuno drugom mjestu od ovog mada volim svoju kuću i dvorište 
nekad te ekipa oko tebe uguši
svaka ekipa ima svoje nedostatke
rad me uvijek uzdizao

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23137
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

RayMabus likes this post

Back to top Go down

Vanđelić: Ako žena ne rađa, provjerimo treba li joj stan... Empty Re: Vanđelić: Ako žena ne rađa, provjerimo treba li joj stan...

Post by RayMabus Mon 4 Dec - 22:37

Ne zanima me umilnost prema ženama ( općenito nikome ).

Neman dlake na jeziku pa kome se to ne sviđa svijet je velik i sretan put i sve najboje u daljnjem životu.

Iman svoj  pravac i ne zanima me šta je netko osjetljiv. Nek očvrsne ako mu/joj to smeta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175500
2014-04-11


Back to top Go down

Vanđelić: Ako žena ne rađa, provjerimo treba li joj stan... Empty Re: Vanđelić: Ako žena ne rađa, provjerimo treba li joj stan...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum