ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strani radnik je 20 posto skuplji od domaćeg

Go down

Strani radnik je 20 posto skuplji od domaćeg Empty Strani radnik je 20 posto skuplji od domaćeg

Post by RayMabus 1/12/2023, 14:58

Takva vam je tržišna cijena. I onda kad ga sve naučiš on ti pobjegne u Njemačku. lol! lol! lol! lol! lol!

‘Strani radnik je 20 posto skuplji od domaćeg, a vrlo lako i brzo, bez objašnjenja, napuštaju posao‘
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Strani radnik je 20 posto skuplji od domaćeg Empty Re: Strani radnik je 20 posto skuplji od domaćeg

Post by debotoijusto 1/12/2023, 15:26

narucit jednog nije isplativo no ako trebas 5-6-10 zboksas negdje u kutiju sibica s opremom iz 80-ih platis minimalac i odrade 70h tjedno isplati se vise od mati platit realnu zaradu legalno na racun drzavi koju kao volis i lizes oltar nediljom pokazno

evo ti njih pohlepnih dogodine organiziraju sindikat oli nauce 7 rici njemackoga pa jadni poduzetnik ponovo najebe... nema druge nego naucit gradjane vujnovine hrvatske da sami odu iza sanka otvore pivo te uracunaju odmah i 15% mance na uslugu zatim operu case prije odlaska , burger i pivo 38€ institut za burger by mate jankovic + 3 hvalospjeva na mrezi danas pere carli a-ha
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30652
2014-04-12


Back to top Go down

Strani radnik je 20 posto skuplji od domaćeg Empty Re: Strani radnik je 20 posto skuplji od domaćeg

Post by T. 1/12/2023, 21:45

ali taj radi, onaj drugi za 20% manju plaću zabušava...
te bolovanje, te puš pauza, te sinoć popio par piva uz tekmu "vatrenih"...

_________________
Strani radnik je 20 posto skuplji od domaćeg Unname11
T.
T.

Posts : 17141
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Strani radnik je 20 posto skuplji od domaćeg Empty Re: Strani radnik je 20 posto skuplji od domaćeg

Post by Eroo 1/12/2023, 22:15

Raj za Srbe na privremenom radu u Hrvatskoj. :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74951
2016-07-22


Back to top Go down

Strani radnik je 20 posto skuplji od domaćeg Empty Re: Strani radnik je 20 posto skuplji od domaćeg

Post by T. 1/12/2023, 22:21

ali se trude ljudi, ne mogu griješiti dušu...
mene baš večeras "kod macole" fino uslužila gđa. s filipina, ili tako nešto...
samo sam joj trebao malo bolje objasniti što je štrudel, što jabuka, što višnja, i što znači "tri"...
sve drugo je išlo bez problema...

_________________
Strani radnik je 20 posto skuplji od domaćeg Unname11
T.
T.

Posts : 17141
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Strani radnik je 20 posto skuplji od domaćeg Empty Re: Strani radnik je 20 posto skuplji od domaćeg

Post by Eroo 2/12/2023, 08:56

T. wrote:ali se trude ljudi, ne mogu griješiti dušu...
mene baš večeras "kod macole" fino uslužila gđa. s filipina, ili tako nešto...
samo sam joj trebao malo bolje objasniti što je štrudel, što jabuka, što višnja, i što znači "tri"...
sve drugo je išlo bez problema...
Na'prste? Nemoj da te vidi moj rođo...ulica povr' plaže. jocolor
Eroo
Eroo

Posts : 74951
2016-07-22


Back to top Go down

Strani radnik je 20 posto skuplji od domaćeg Empty Re: Strani radnik je 20 posto skuplji od domaćeg

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum