ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodošle izbjeglice odbile vidjeti stan jer im ga je htjela pokazati žena

Go down

Dobrodošle izbjeglice odbile vidjeti stan jer im ga je htjela pokazati žena Empty Dobrodošle izbjeglice odbile vidjeti stan jer im ga je htjela pokazati žena

Post by Guest 4/10/2015, 19:14

Izbjeglice s Bliskog istoka nisu željele da im Aline Kern (33) pokaže stan u Bad Kreuznachu, za koji su bili zainteresirani. Čak se nisu želeli ni rukovati s njom


Aline Kern (33) zazvonio je telefon i netko se na lošem njemačkom počeo raspitivati za četverosobni stan u Bad Kreuznachu za kojeg je, mlada i zgodna plavuša, dala oglas na internetu. Dogovorila je sastanak, ali kad se pojavila na dogovorenom mjestu doživjela je šok, piše Die Welt.
Izbjeglička obitelj odjednom nije htjela ni pogledati stan. Trojica muškaraca nisu se htjela ni rukovati s njom i počeli su se međusobno raspavljati na materinjem jeziku. Jedan od njih koji je znao malo njemačkog kazao joj je da ne žele da im žena, plavuša pokaže stan. Smeta im što prema njima postupa ravnopravno. Tražili su odmah da umjesto nje njezina tvrtka pošalje muškarca. 
Mlada žena, inače zastupnica CDU-u u mjesnom odboru, je odmah prekinula sastanak i vrlo brzo za stan našla druge stanare
- Jako sam se uznemirila i takvo ponašanje me je jako pogodilo. Hočeš pomoći, a oni te tjeraju kao nepoželjnu u vlastitoj zemlji - rekla je Kern.

Alarmantno stanje u Njemačkoj: Izbjeglice van kontrole


Puno izbjeglica u Njemačkoj misli da mogu ići kuda žele. Izlaze iz prihvatilišta, naruče taksi i imaju iznenađujuće puno novaca kojim onda putuju stotine kilometara kroz Njemačku, kaže njemački ministar unutarnjih poslova Thomas de Maizière. Dodaje i kako se promijenilo ponašanje izbjeglica.  - U početku su nam bili zahvalni što ih primamo i što su kod nas. Sada ima puno izbjeglica koje štrajkaju jer im se ne sviđaju smještaj i hrana - kaže ministra. Dodaje i kako sve češće dolazi do sukoba između izbjeglica u prihvatnim centrima.   Iako je kancelarka Angela Merkel nedavno rekla da će Njemačka uspjeti riješiti problem izbjegličke krize, minsitar sada kaže da je jednosntavno previše izbjeglica i da je policija preopterećena iako ulaže velike napore kako bi svlada situaciju. Rainer Wendt, predsjednik sindikata policije, boji se da bi situacija mogla izmaknuti kontroli ne samo na granici nego i u prihvatilištima. Zbog velikog broja ljudi, vlasti polako gube uvid nad ljudima koji ulaze u zemlju. Bild piše da u Njemačkoj još 290.000 ljudi uopće nije registrirano. Istovremeno polularnost kancelarki Merkel i vladajućoj koaliciji sve više pada.

Muslimani u Njemačkoj zlostavljaju kršćanske izbjeglice

Kršćanin Said je u Njemačku došao iz Irana i trenutno živi u izbjegličkom kampu u južnom Brandenburgu u kojem su većina tražitelja azila sunitski muslimani iz Sirije.Kaže, za njemački Die Welt, da je tamo stanje katastrofalno
- Bude me prije zore tijekom Ramazana i kažu da moram jesti prije nego sunce izađe. Ako odbijem, kažu da sam 'kuffar', nevjernik. Pljuju na mene. Tretiraju me kao životinju. I prijete da će me ubit - govori Said. 

Njegovu priču potvrđuje pastor Gottfried Martens.
-  U kuhinjama kršćani ne mogu pripremati svoju hranu. Oni koji se ne mole prema Meki pet dana dnevno su zlostavljani. Što će se dogoditi kad ovi muslimani napuste skloništa, hoće li se kršćani u ovoj zemlji ubuduće morati skrivati? - pita se pastor
Mladi Sirijac iz Erstaufnahmelagera u Giessenu tvrdi da među izbjeglicama ima članova militante skupine Islamska država. 
- Recitiraju stihove iz Kurana. To su riječi koje uzvikuju ISIL -ovci prije nego odrežu ljudima glave. Ne mogu ostati ovdje. Ja sam kršćanin - kazao je mladić.
Tijekom Ramazana, u Baden-Württembergu došlo je do masovne tučnjave kršćana, jazida i muslimana.


'Možemo očekivati nove sukobe'

Simona Jacoba iz Središnjeg vijeća istočnih kršćana ovakvi izvještaji ne iznenađuju 

- Znam za mnogo napada na kršćanske izbjeglice. Ali to je samo vrh sante leda. Neprijavljeni slučajevi su mnogo brojniji. Možemo očekivati nove sukobe koje izbjeglice sa sobom donose iz domovine u Njemačku - rekao je  Jacob. 
Max Klingberg iz Međunarodnog društva za ljudska prava ističe kako agresija najviše dolazi od Afganistanaca i Pakistanaca jer su oni veći silamisti od Sirijaca i Iračana.
- 'Moramo se riješiti iluzije da su svi koji dolaze ovdje aktivisti za ljudska prava. Među pridošlicama je i nemali broj onih čiji je religijski intenzitet najmanje na nivou Muslimanskog bratstva - istaknuo je Klingberg.

http://www.24sata.hr/svijet/izbjeglice-odbile-vidjeti-stan-jer-im-ga-je-htjela-pokazati-zena-440172


Last edited by ostrakon on 4/10/2015, 19:18; edited 2 times in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dobrodošle izbjeglice odbile vidjeti stan jer im ga je htjela pokazati žena Empty Re: Dobrodošle izbjeglice odbile vidjeti stan jer im ga je htjela pokazati žena

Post by epikur37 4/10/2015, 19:17

hehehe trpaj  samo
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Dobrodošle izbjeglice odbile vidjeti stan jer im ga je htjela pokazati žena Empty Re: Dobrodošle izbjeglice odbile vidjeti stan jer im ga je htjela pokazati žena

Post by Kermit 4/10/2015, 20:02

epikur37 wrote:hehehe trpaj  samo
Treba još odvjetnika i inženjera, eo Mercedes trpa sve u pogone i biroe
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Dobrodošle izbjeglice odbile vidjeti stan jer im ga je htjela pokazati žena Empty Re: Dobrodošle izbjeglice odbile vidjeti stan jer im ga je htjela pokazati žena

Post by Kermit 4/10/2015, 20:03

Ovo postaje tragikomedija, a gdje sam stavio onaj link sa wiki leaks da je iračka vlada molila Njemačku da ne zove njihove građane u emigraciju, ali no...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Dobrodošle izbjeglice odbile vidjeti stan jer im ga je htjela pokazati žena Empty Re: Dobrodošle izbjeglice odbile vidjeti stan jer im ga je htjela pokazati žena

Post by Guest 4/10/2015, 20:43

ghamad islamska..u prosjeku Khozoepi smatraju prosjecnu svabicu Šlampom,tako da ovo niti ne cudi..Šlampe prvo moraju postati ponizne i neemancipirane..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dobrodošle izbjeglice odbile vidjeti stan jer im ga je htjela pokazati žena Empty Re: Dobrodošle izbjeglice odbile vidjeti stan jer im ga je htjela pokazati žena

Post by markabc 4/10/2015, 23:15

ja mislim kako je ovo dobro... razjasniti će se stvari
markabc
markabc

Posts : 149
2014-04-19


Back to top Go down

Dobrodošle izbjeglice odbile vidjeti stan jer im ga je htjela pokazati žena Empty Re: Dobrodošle izbjeglice odbile vidjeti stan jer im ga je htjela pokazati žena

Post by L'âme 5/10/2015, 00:05

Dobar pokusaj. Tko joj je kriv sto nije dobila uputstva.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Dobrodošle izbjeglice odbile vidjeti stan jer im ga je htjela pokazati žena Empty Re: Dobrodošle izbjeglice odbile vidjeti stan jer im ga je htjela pokazati žena

Post by omni 5/10/2015, 02:09

Nisam ni sanjao da ce mi jednom biti drago citati ovakve vijesti. Jbg dosta je jedan kontakt sa arapima da ih upoznas u pravom svjetlu, pa sam se uvijek divio ovim glupanima koji ih godinama ne mogu procitat.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Dobrodošle izbjeglice odbile vidjeti stan jer im ga je htjela pokazati žena Empty Re: Dobrodošle izbjeglice odbile vidjeti stan jer im ga je htjela pokazati žena

Post by Guest 5/10/2015, 10:40

ostrakon wrote:- Recitiraju stihove iz Kurana. To su riječi koje uzvikuju ISIL -ovci prije nego odrežu ljudima glave. Ne mogu ostati ovdje. Ja sam kršćanin - kazao je mladić.

Pa tko te je zvao? Europa se obračunala s kršćanstvom, mi imamo kulturu gay prava i abortusa, pilula za dan poslije i istinske mržnje prema Crkvi. Vjera je zbijena u geta, ostala je praktički bez funkcije. Zato će novi stanovnici iznjeti svoju vjeru vani, na trgove, neće više biti jadnog mucanja. B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dobrodošle izbjeglice odbile vidjeti stan jer im ga je htjela pokazati žena Empty Re: Dobrodošle izbjeglice odbile vidjeti stan jer im ga je htjela pokazati žena

Post by RayMabus 5/10/2015, 10:42

Pojedini saveznici kancelarke Merkel, iz CSU-a (Kršćansko Socijalna Unija), traže i zatvaranje granica, no ona za sada odbija takve prijedloge.


http://www.advance.hr/vijesti/od-dobrodoslice-do-straha-njemacka-ocekuje-1-5-milijuna-izbjeglica-i-migranata-do-kraja-godine-poziva-se-na-zatvaranje-granica/
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Dobrodošle izbjeglice odbile vidjeti stan jer im ga je htjela pokazati žena Empty Re: Dobrodošle izbjeglice odbile vidjeti stan jer im ga je htjela pokazati žena

Post by RayMabus 5/10/2015, 10:43

SAMO TRPAJ.

Dok se tu Merkelicu nemakne za vladajuče pozicije nema naprijed.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Dobrodošle izbjeglice odbile vidjeti stan jer im ga je htjela pokazati žena Empty Re: Dobrodošle izbjeglice odbile vidjeti stan jer im ga je htjela pokazati žena

Post by Guest 5/10/2015, 12:50

Pa rukovat s njom, kao ni sa jednom tuđom ženom, osim svojom, ne bi se ni ortodoxni Židov. Ali, iz drugog razloga, jer ne zna jel ona nida, tj. menstruirajuća, pa da to izbjegnu, ne rukuju se nikad sa ženama. No, samo to im je zajedničko, nasreću. Ovim zadrtim Arapima treba dat business class kartu za Rijad, i vozi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dobrodošle izbjeglice odbile vidjeti stan jer im ga je htjela pokazati žena Empty Re: Dobrodošle izbjeglice odbile vidjeti stan jer im ga je htjela pokazati žena

Post by kaya 5/10/2015, 16:01

Koji primitivci, i jedni i drugi..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Dobrodošle izbjeglice odbile vidjeti stan jer im ga je htjela pokazati žena Empty Re: Dobrodošle izbjeglice odbile vidjeti stan jer im ga je htjela pokazati žena

Post by Guest 5/10/2015, 16:15

Eva wrote:Pa rukovat s njom, kao ni sa jednom tuđom ženom, osim svojom, ne bi se ni ortodoxni Židov. Ali, iz drugog razloga, jer ne zna jel ona nida, tj. menstruirajuća, pa da to izbjegnu, ne rukuju se nikad sa ženama. No, samo to im je zajedničko, nasreću. Ovim zadrtim Arapima treba dat business class kartu za Rijad, i vozi.
A racionalizacije...užas... zapravo ista stvar :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dobrodošle izbjeglice odbile vidjeti stan jer im ga je htjela pokazati žena Empty Re: Dobrodošle izbjeglice odbile vidjeti stan jer im ga je htjela pokazati žena

Post by kic 5/10/2015, 16:34

sad se pretvaram u abena, ali kupac 24/7 diskriminira prodavača i to tako i treba biti, ali i prodavač smije diskriminirati kome će prodavati a kome ne, sam sebi šteti ili donosi profit..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Dobrodošle izbjeglice odbile vidjeti stan jer im ga je htjela pokazati žena Empty Re: Dobrodošle izbjeglice odbile vidjeti stan jer im ga je htjela pokazati žena

Post by Guest 5/10/2015, 16:41

Neki dan sam gledao Islamsku patrolu u Portsmouthdu. Hodaju po cesti i provode svoje zakone. Uzimaju klicima alkohol i tako. Prekrasno nešto. Ako se to ikada desi u mojoj zemlji meni biti će mrtvih.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dobrodošle izbjeglice odbile vidjeti stan jer im ga je htjela pokazati žena Empty Re: Dobrodošle izbjeglice odbile vidjeti stan jer im ga je htjela pokazati žena

Post by kic 5/10/2015, 16:42

uzimanje boce je najbolje što su im mogli napraviti, ja im zahvaljujem.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Dobrodošle izbjeglice odbile vidjeti stan jer im ga je htjela pokazati žena Empty Re: Dobrodošle izbjeglice odbile vidjeti stan jer im ga je htjela pokazati žena

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum