ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svako šesti par u Hrvatskoj ima problema s neplodnošću

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Svako šesti par u Hrvatskoj ima problema s neplodnošću - Page 2 Empty Re: Svako šesti par u Hrvatskoj ima problema s neplodnošću

Post by RayMabus 16/9/2023, 23:32

Onda ćete ukinit PDV na hranu i dječje potreštine i higijenu itd.

Zašto ? Zato šta ispada da kad ja kupim jogurt vi mi odma iz usta uzmete 1/4 a htjeli bi da vam ja pravim djecu.

E PA NEĆE MOČI.

RayMabus

Posts : 183737
2014-04-11


Back to top Go down

Svako šesti par u Hrvatskoj ima problema s neplodnošću - Page 2 Empty Re: Svako šesti par u Hrvatskoj ima problema s neplodnošću

Post by RayMabus 16/9/2023, 23:42

I skupa je bijela tehnika. Triba kupit weš mašinu i tako to.

To znači da ćete mi dat još 100 eura porodiljnih naknada na onih prije 100 eura šta će vas opet izić nekakvih 36 miljona eura iz proračuna.

Šta ste rekli da nećete ?

AJDE POKUŠAJTE DA NEĆETE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183737
2014-04-11


Back to top Go down

Svako šesti par u Hrvatskoj ima problema s neplodnošću - Page 2 Empty Re: Svako šesti par u Hrvatskoj ima problema s neplodnošću

Post by RayMabus 16/9/2023, 23:59

Sve ćete vi napravit kako ja oću jer ako ne napravite kako ja oću neće vas bit.

https://en.wikipedia.org/wiki/Demographics_of_Croatia

Svako šesti par u Hrvatskoj ima problema s neplodnošću - Page 2 1280px-Croatia_single_age_population_pyramid_2020
RayMabus
RayMabus

Posts : 183737
2014-04-11


Back to top Go down

Svako šesti par u Hrvatskoj ima problema s neplodnošću - Page 2 Empty Re: Svako šesti par u Hrvatskoj ima problema s neplodnošću

Post by RayMabus 17/9/2023, 00:11

Čitaš državni proračun i tko sve prima pare i onda neke jebivjetarske udruge se financiraju iz proračuna a nit znaš o čemu je riječ nit zašto bi država tj mi ostali to uopće i trebali financirat. Po par miljona kuna stavke. Nit znaš o čemu je riječ niti zašto bi mi to uopće morali financirat iz državnog proračuna.

A ja da kupim weš mašinu od svojih para di ću djetetu prat robu.

JE LI ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 183737
2014-04-11


Back to top Go down

Svako šesti par u Hrvatskoj ima problema s neplodnošću - Page 2 Empty Re: Svako šesti par u Hrvatskoj ima problema s neplodnošću

Post by RayMabus 17/9/2023, 00:21

I onda mi još udarate PDV na tu weš mašinu a s time punite taj proračun i financirate te jebivjetarske udruge.

Znači ja još vama da platim.

Ma stvarno.

AJ ZDRAVO.

https://en.wikipedia.org/wiki/Demographics_of_Croatia
RayMabus
RayMabus

Posts : 183737
2014-04-11


Back to top Go down

Svako šesti par u Hrvatskoj ima problema s neplodnošću - Page 2 Empty Re: Svako šesti par u Hrvatskoj ima problema s neplodnošću

Post by RayMabus 17/9/2023, 00:32

Krkat ćete vi u taj natalitet i to samo takve pare.

To vi mislite da nećete i to ne samo vi nego cijela EU.

Svako šesti par u Hrvatskoj ima problema s neplodnošću - Page 2 Z
RayMabus
RayMabus

Posts : 183737
2014-04-11


Back to top Go down

Svako šesti par u Hrvatskoj ima problema s neplodnošću - Page 2 Empty Re: Svako šesti par u Hrvatskoj ima problema s neplodnošću

Post by RayMabus 17/9/2023, 00:51

A kad počmete krkat jer ćete morat jer vam nema druge onda razmišljajte o:

Kako su vam žene jeftina radna snaga koja će sniziti cijenu rada muškima i uzeti njihove poslove.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183737
2014-04-11


Back to top Go down

Svako šesti par u Hrvatskoj ima problema s neplodnošću - Page 2 Empty Re: Svako šesti par u Hrvatskoj ima problema s neplodnošću

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum