ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 5 of 16 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 5 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 1/9/2023, 12:32


RayMabus

Posts : 176443
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 5 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 1/9/2023, 13:52

Ruski pilot helikoptera-bloger potvrdio je danas gubitak ruskog jurišnog helikoptera Ka-52 "Aligator". Prema njegovim riječima, helikopter nije oboren nego je pao iz nepoznatog razloga. Također se javlja da je posada živa
https://twitter.com/front_ukrainian/status/1697576565180101085
RayMabus
RayMabus

Posts : 176443
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 5 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 2/9/2023, 02:30

Kompletan prekid te prometne veze itekako bi ojačao ukrajinki pritisak prema Bahmutu, u čijoj se okolici već tjednima vode ozbiljne borbe. U toj borbenoj zoni tek treba detaljno ispitati i sudar dvaju ukrajinskih helikoptera Mi-8, koji su 29. kolovoza kod Kramatorska navodno izbjegavali napad ruskog lovca Su-35 tijekom svoje misije. Iako većina detalja čitave te situacije još nije objavljena iz sigurnosnih razloga, ovaj je incident života koštao kompletne dvije ukrajinske posade – baš kao i sudar dvaju školskih zrakoplova kod Kijeva 25. kolovoza ove godine. Time je u nepunih tjedan dana ukrajinsko Ratno zrakoplovstvo ostalo bez 4 zrakoplova i 9 pilota!
crni tjedan za ukrajinske pilote
RayMabus
RayMabus

Posts : 176443
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 5 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hoholo Mudovski 2/9/2023, 11:51



https://teleskop.hr/hrvatska/americka-vojska-skriva-jedan-vazan-podatak-zasto-je-u-jednoj-bazi-preminulo-cak-17-osoba/
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4228
2023-08-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 5 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hoholo Mudovski 2/9/2023, 11:55

Zelenski na podmornici wrote:

https://teleskop.hr/hrvatska/americka-vojska-skriva-jedan-vazan-podatak-zasto-je-u-jednoj-bazi-preminulo-cak-17-osoba/
Možda ljudi umiru i od cijepiva. Također, i ti podaci su pod zaštitom duboke države...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4228
2023-08-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 5 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 2/9/2023, 15:12

Zelenski na podmornici wrote:Možda ljudi umiru i od cijepiva. Također, i ti podaci su pod zaštitom duboke države...
Asade, loše ti to ide, veoma loše...Uvijek nedostaju dokazi. Obično brbljanje za neismene krezube rusofile. :)

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75050
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 5 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hoholo Mudovski 2/9/2023, 16:10

Eroo wrote:
Zelenski na podmornici wrote:Možda ljudi umiru i od cijepiva. Također, i ti podaci su pod zaštitom duboke države...
Asade, loše ti to ide, veoma loše...Uvijek nedostaju dokazi. Obično brbljanje za neismene krezube rusofile.  :)
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 5 F3kqdr10


Ova tema je o borbi hrabrih ukrajinskih rodoljuba koji su zadnja obrana nas i Zapadne civilizacije od barbara sa istoka.
Ako želiš o smrtnosti od injekcija takozvanog cjepiva protiv faucijevog virusa otvori temu...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4228
2023-08-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 5 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hoholo Mudovski 2/9/2023, 17:32

Ukrajina postaje moćnija zahvaljujući našoj pomoći 
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 5 F5ayxe10


Kira Rudyk 🇺🇦
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4228
2023-08-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 5 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by T. 3/9/2023, 00:51

Zelenski na podmornici wrote:Ukrajina postaje moćnija zahvaljujući našoj pomoći 
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 5 F5ayxe10


Kira Rudyk 🇺🇦
ovo nije ista osoba...
vidi se na prvi pogled...
po očima... B-)

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 5 Unname11
T.
T.

Posts : 17146
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 5 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 3/9/2023, 05:24

RayMabus
RayMabus

Posts : 176443
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 5 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 3/9/2023, 05:56

Ukrajinska obavještajna služba objavila je snimku uništenja ruskih zrakoplova Il-76 u Pskovu. Navodno, bespilotne letjelice ne samo da su probile rusku protuzračnu obranu nego su to postignuće i zabilježile korištenjem dodatnog nadzornog drona iznad zračnog polja.

Ovo je neuspjeh epskih razmjera i još jedan znak da ruske snage očito nisu u stanju zaštititi čak ni svoje najvrjednije zračne resurse duboko u Rusiji. Ukrajinske snage nastavljaju nadmudrivati Ruse na svakoj razini.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176443
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 5 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hoholo Mudovski 3/9/2023, 08:51

RayMabus wrote:Ukrajinska obavještajna služba objavila je snimku uništenja ruskih zrakoplova Il-76 u Pskovu. Navodno, bespilotne letjelice ne samo da su probile rusku protuzračnu obranu nego su to postignuće i zabilježile korištenjem dodatnog nadzornog drona iznad zračnog polja.

Ovo je neuspjeh epskih razmjera i još jedan znak da ruske snage očito nisu u stanju zaštititi čak ni svoje najvrjednije zračne resurse duboko u Rusiji. Ukrajinske snage nastavljaju nadmudrivati Ruse na svakoj razini.
Dobar posao su odradili Ukrajinci... Materijalno i emocionalni na rusku populaciju.
Samo ovo bi trebalo raditi na dnevnoj bazi da bi se moglo uzdrmati Kremlj.
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4228
2023-08-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 5 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by mentalitet 3/9/2023, 21:35

Zelenski na podmornici wrote:
RayMabus wrote:Ukrajinska obavještajna služba objavila je snimku uništenja ruskih zrakoplova Il-76 u Pskovu. Navodno, bespilotne letjelice ne samo da su probile rusku protuzračnu obranu nego su to postignuće i zabilježile korištenjem dodatnog nadzornog drona iznad zračnog polja.

Ovo je neuspjeh epskih razmjera i još jedan znak da ruske snage očito nisu u stanju zaštititi čak ni svoje najvrjednije zračne resurse duboko u Rusiji. Ukrajinske snage nastavljaju nadmudrivati Ruse na svakoj razini.
Dobar posao su odradili Ukrajinci... Materijalno i emocionalni na rusku populaciju.
Samo ovo bi trebalo raditi na dnevnoj bazi da bi se moglo uzdrmati Kremlj.

Samo josh vishe postizu to da Putin od pochetka rata kada je imao 60% podrshke sada ima 85% .Dodushe ,ukrajinci prizeljkuju brzu smrt a ne da ih ovako mrcvare pa mozda zato to rade.Putin je lukaviji nego sam mislio i odgovorniji prema svome narodu.Svaka budala i koja nije sluzila vojsku zna da napadati morash imati tri puta vishe ljudstva od onoga koje se brani,plus za neku ozbiljniju ofanzivu morash imati nadmoc u zraku.Rusi kada su skuzili da im flajsh mashina radi perfektno povukli su se iz odredjenih podruchja i dobro ukopalu.Neki americhki analitichari kazu da je to napravljeno bolje od Mazino linije.Elem,neki su pozeljeli da se promijeni taktika i zato su zavrshili kako su zavrshili.Ovako je bolje.Pisao sam ovdje kakvu ja taktiku imam kada roshtiljam.Na Floridi kada roshtiljash morash biti spreman na milione muha zunzara.Kako ja to rjeshavam?Prije sam mahnito sprejao oko sebe pa i ono meso koje sam pekao.Onda sam se dosjetio i bacim u travu mamac,komadic svjezeg mesa.Da vidish bog te jebo kao omadjijane lete na to,i kada se skupe ja samo pridjem i poshpricam ih ,i tako par puta i vishe zunzare ne lete.Tako i rusi,oni glupi ukrajinci proglasili Bahmut kao da je zivot ili smrt,a u stvari nema nikakav strateshki znachaj.Rusi fino nashtelali nishane a dostava municije i ostalog vojnog materijala dolazi sigurno bez bojazni da ce biti prekinuta,pa onda koke-roke.Kada ukrima vishe ne bude ljudstva proshetat ce se do Lavova kao na paradi .Zashto da oni ginu 10:1 kada to upravo sada rade glupi ukrajinci koji samo shto nisu osvojili Krim.Hajde,ima izgleda dosta placenika rusa koji mrze Putina pa pushtaju djechije zmajeve iz okoline Moskve da ogrebu koju zgradu a onda im rusi srushe par chetvrti ili odvale par tvornica ili elektrichnih centrala pa ti vidi pameti.Elem ,moguce ja da te dronove shalje namjerno tajna ruska sluzba da bi imala razloge da taraca Ukrajinu.Chitam da se u Njemachkoj priprema mobilizacija ukrajinskih izbjeglica.Bog te jebo da su recimo mene tako mobilizirali u takozvanom domovinskom ratu ,ja bi ubio par chasnika a onda sebe.Pa onaj koji nece da se bori veci ti je teret nego neprijatelj.Chudno mi je dokle su rusi dogurali u svojoj propagandi pa ni jednog ukrajinca ne zovu neprijateljem nego protivnikom.To sve govori koji oni pristup imaju ovom ratu.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 5 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 4/9/2023, 04:14

mentalitet wrote:
Zelenski na podmornici wrote:
RayMabus wrote:Ukrajinska obavještajna služba objavila je snimku uništenja ruskih zrakoplova Il-76 u Pskovu. Navodno, bespilotne letjelice ne samo da su probile rusku protuzračnu obranu nego su to postignuće i zabilježile korištenjem dodatnog nadzornog drona iznad zračnog polja.

Ovo je neuspjeh epskih razmjera i još jedan znak da ruske snage očito nisu u stanju zaštititi čak ni svoje najvrjednije zračne resurse duboko u Rusiji. Ukrajinske snage nastavljaju nadmudrivati Ruse na svakoj razini.
Dobar posao su odradili Ukrajinci... Materijalno i emocionalni na rusku populaciju.
Samo ovo bi trebalo raditi na dnevnoj bazi da bi se moglo uzdrmati Kremlj.

Samo josh vishe postizu to da Putin od pochetka rata kada je imao 60% podrshke sada ima 85% .Dodushe ,ukrajinci prizeljkuju brzu smrt a ne da ih ovako mrcvare pa mozda zato to rade.Putin je lukaviji nego sam mislio i odgovorniji prema svome narodu.Svaka budala i koja nije sluzila vojsku zna da napadati morash imati tri puta vishe ljudstva od onoga koje se brani,plus za neku ozbiljniju ofanzivu morash imati nadmoc u zraku.Rusi kada su skuzili da im flajsh mashina radi perfektno povukli su se iz odredjenih podruchja i dobro ukopalu.Neki americhki analitichari kazu da je to napravljeno bolje od Mazino linije.Elem,neki su pozeljeli da se promijeni taktika i zato su zavrshili kako su zavrshili.Ovako je bolje.Pisao sam ovdje kakvu ja taktiku imam kada roshtiljam.Na Floridi kada roshtiljash morash biti spreman na milione muha zunzara.Kako ja to rjeshavam?Prije sam mahnito sprejao oko sebe pa i ono meso koje sam pekao.Onda sam se dosjetio i bacim u travu mamac,komadic svjezeg mesa.Da vidish bog te jebo kao omadjijane lete na to,i kada se skupe ja samo pridjem i poshpricam ih ,i tako par puta i vishe zunzare ne lete.Tako i rusi,oni glupi ukrajinci proglasili Bahmut kao da je zivot ili smrt,a u stvari nema nikakav strateshki znachaj.Rusi fino nashtelali nishane   a dostava municije i ostalog vojnog materijala dolazi sigurno bez bojazni da ce biti prekinuta,pa onda koke-roke.Kada ukrima vishe ne bude ljudstva proshetat ce se do Lavova kao na paradi .Zashto da oni ginu 10:1 kada to upravo sada rade glupi ukrajinci koji samo shto nisu osvojili Krim.Hajde,ima izgleda dosta placenika rusa koji mrze Putina pa pushtaju djechije zmajeve iz okoline Moskve da ogrebu koju zgradu a onda im rusi srushe par chetvrti ili odvale par tvornica ili elektrichnih centrala pa ti vidi pameti.Elem ,moguce ja da te dronove shalje namjerno tajna ruska sluzba da bi imala razloge da taraca Ukrajinu.Chitam da se u Njemachkoj priprema mobilizacija ukrajinskih izbjeglica.Bog te jebo da su recimo mene tako mobilizirali u takozvanom domovinskom ratu ,ja bi ubio par chasnika a onda sebe.Pa onaj koji nece da se bori veci ti je teret nego neprijatelj.Chudno mi je dokle su rusi dogurali u svojoj propagandi pa ni jednog ukrajinca ne zovu neprijateljem nego protivnikom.To sve govori koji oni pristup imaju ovom ratu.
Evo novi prijedlog da mobiliziraju djecu od 16 pa do staraca od 60 godina, kao i da mobiliziraju retardirane i nesposobne.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 5 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 4/9/2023, 04:16

mentalitet wrote:
Zelenski na podmornici wrote:
RayMabus wrote:Chitam da se u Njemachkoj priprema mobilizacija ukrajinskih izbjeglica.
Njima će izgleda jedini spas biti da pobjegnu u Rusiju
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 5 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hoholo Mudovski 4/9/2023, 08:07

Ringo10 wrote:
mentalitet wrote:
Zelenski na podmornici wrote:
RayMabus wrote:Ukrajinska obavještajna služba objavila je snimku uništenja ruskih zrakoplova Il-76 u Pskovu. Navodno, bespilotne letjelice ne samo da su probile rusku protuzračnu obranu nego su to postignuće i zabilježile korištenjem dodatnog nadzornog drona iznad zračnog polja.

Ovo je neuspjeh epskih razmjera i još jedan znak da ruske snage očito nisu u stanju zaštititi čak ni svoje najvrjednije zračne resurse duboko u Rusiji. Ukrajinske snage nastavljaju nadmudrivati Ruse na svakoj razini.
Dobar posao su odradili Ukrajinci... Materijalno i emocionalni na rusku populaciju.
Samo ovo bi trebalo raditi na dnevnoj bazi da bi se moglo uzdrmati Kremlj.

Samo josh vishe postizu to da Putin od pochetka rata kada je imao 60% podrshke sada ima 85% .Dodushe ,ukrajinci prizeljkuju brzu smrt a ne da ih ovako mrcvare pa mozda zato to rade.Putin je lukaviji nego sam mislio i odgovorniji prema svome narodu.Svaka budala i koja nije sluzila vojsku zna da napadati morash imati tri puta vishe ljudstva od onoga koje se brani,plus za neku ozbiljniju ofanzivu morash imati nadmoc u zraku.Rusi kada su skuzili da im flajsh mashina radi perfektno povukli su se iz odredjenih podruchja i dobro ukopalu.Neki americhki analitichari kazu da je to napravljeno bolje od Mazino linije.Elem,neki su pozeljeli da se promijeni taktika i zato su zavrshili kako su zavrshili.Ovako je bolje.Pisao sam ovdje kakvu ja taktiku imam kada roshtiljam.Na Floridi kada roshtiljash morash biti spreman na milione muha zunzara.Kako ja to rjeshavam?Prije sam mahnito sprejao oko sebe pa i ono meso koje sam pekao.Onda sam se dosjetio i bacim u travu mamac,komadic svjezeg mesa.Da vidish bog te jebo kao omadjijane lete na to,i kada se skupe ja samo pridjem i poshpricam ih ,i tako par puta i vishe zunzare ne lete.Tako i rusi,oni glupi ukrajinci proglasili Bahmut kao da je zivot ili smrt,a u stvari nema nikakav strateshki znachaj.Rusi fino nashtelali nishane   a dostava municije i ostalog vojnog materijala dolazi sigurno bez bojazni da ce biti prekinuta,pa onda koke-roke.Kada ukrima vishe ne bude ljudstva proshetat ce se do Lavova kao na paradi .Zashto da oni ginu 10:1 kada to upravo sada rade glupi ukrajinci koji samo shto nisu osvojili Krim.Hajde,ima izgleda dosta placenika rusa koji mrze Putina pa pushtaju djechije zmajeve iz okoline Moskve da ogrebu koju zgradu a onda im rusi srushe par chetvrti ili odvale par tvornica ili elektrichnih centrala pa ti vidi pameti.Elem ,moguce ja da te dronove shalje namjerno tajna ruska sluzba da bi imala razloge da taraca Ukrajinu.Chitam da se u Njemachkoj priprema mobilizacija ukrajinskih izbjeglica.Bog te jebo da su recimo mene tako mobilizirali u takozvanom domovinskom ratu ,ja bi ubio par chasnika a onda sebe.Pa onaj koji nece da se bori veci ti je teret nego neprijatelj.Chudno mi je dokle su rusi dogurali u svojoj propagandi pa ni jednog ukrajinca ne zovu neprijateljem nego protivnikom.To sve govori koji oni pristup imaju ovom ratu.
Evo novi prijedlog da mobiliziraju djecu od 16 pa do staraca od 60 godina, kao i da mobiliziraju retardirane i nesposobne.
Nisu valjda Ukrajinci. Čujem kako im ide dobro da su promjenili i ministra obrane.
Novi ministar svježa krv
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4228
2023-08-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 5 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hoholo Mudovski 4/9/2023, 08:45

Nakon F16 idući game changer mogli bi biti vitamini


Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4228
2023-08-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 5 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hoholo Mudovski 4/9/2023, 12:18

Dosad najveće zarobljavanje od strane hrabrih branitelja...



Ruska invazija na Ukrajinu - Page 5 Img_2022
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4228
2023-08-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 5 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by mentalitet 4/9/2023, 19:21

5.000 tisuca dolara.Dovezu ih do madjarske granice i tamo ih puste onda ih odrukaju muriji.I kod hrvata ,muslimana i srba je toga bilo na pretek,zato i imash danas na Balkanu fukara koja se obogatila na tudjoj muci.Ratni profiteri ali heroji kod svih idiota.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 5 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hoholo Mudovski 7/9/2023, 07:57

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 5 F3mzku10

Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4228
2023-08-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 5 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hoholo Mudovski 7/9/2023, 08:30

Ako je kabala u Americi naredila našoj kabali u Briselu da uvede sankcije Rusiji s ciljem da sruše tamošnju putinovu vlast, a s obzirom da će sankcijama više stradati Evropa ( kada prođe tajfun peko Kube sruši limene krovove i poplavi zemljane puteve, a kada dođe do Floride napravi milijarde štete) možda neće biti loše na kraju ako će ovo dovesti do rasta populističkih stranaka, ako ne i preuzimanja vlasti u Briselu... Možemo se tješiti da će, ako ćemo mi ozgubiti na ovom ratu, Amerika barem zaraditi. 
Slava 🇺🇦Ruska invazija na Ukrajinu - Page 5 F5yk8b10
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4228
2023-08-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 5 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 16 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum