ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 6 of 16 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 6 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hoholo Mudovski 7/9/2023, 08:30

Ako je kabala u Americi naredila našoj kabali u Briselu da uvede sankcije Rusiji s ciljem da sruše tamošnju putinovu vlast, a s obzirom da će sankcijama više stradati Evropa ( kada prođe tajfun peko Kube sruši limene krovove i poplavi zemljane puteve, a kada dođe do Floride napravi milijarde štete) možda neće biti loše na kraju ako će ovo dovesti do rasta populističkih stranaka, ako ne i preuzimanja vlasti u Briselu... Možemo se tješiti da će, ako ćemo mi ozgubiti na ovom ratu, Amerika barem zaraditi. 
Slava 🇺🇦Ruska invazija na Ukrajinu - Page 6 F5yk8b10

Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 6 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hoholo Mudovski 7/9/2023, 08:39

Festival demokracije i ničim izazvani Rusi
Hrabri Ukrajinci motkama oživljavaju divlje zvijeri

Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 6 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hoholo Mudovski 7/9/2023, 13:07

Prvi demokratski izbori u Ukrajini...

Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 6 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hoholo Mudovski 7/9/2023, 17:47

Doaglas MacGregor zapovjednik zadnje velike tenkovske bitke US Vojske...

Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 6 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hoholo Mudovski 7/9/2023, 18:20

Snaga Ukrajinaca u ofenzivi je do 50k. Dio vojske drže za rezervu zbog eventualnog ruskog napada na sjeveru ili kod Karhova...
Rusi i imaju rezervu od 300k, a još veća razlika u snazi je u zrakoplovstvu i protuzračnoj obrani.






Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 6 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by mentalitet 7/9/2023, 20:01

Zelenski na podmornici wrote:Snaga Ukrajinaca u ofenzivi je do 50k. Dio vojske drže za rezervu zbog eventualnog ruskog napada na sjeveru ili kod Karhova...
Rusi i imaju rezervu od 300k, a još veća razlika u snazi je u zrakoplovstvu i protuzračnoj obrani.








Ja sam ovdje citirao izvor iz Republikanske ztranke i zalijepio link da su ukri izgubili Bahmut mjesec dana prije takozvane sluzbene ukrajinske objave pa me je onaj idiot Asad oznachio kao spamera ,a mnogi i dan danas vjeruju da je to ruska laz i da Bahmut nije zauzet,neshto kao oni japanski vojnici koji su ostali 30 god.nakon kapitulacije u prashumama vjerujuci da je Japan ne pobjediv.


Ukrajina je izgubila davno ne poshtujuci Minske sporazume ,a mogla je biti zemlja neovisna koja sisa dva sistema.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 6 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hoholo Mudovski 7/9/2023, 21:23

mentalitet wrote:
Zelenski na podmornici wrote:Snaga Ukrajinaca u ofenzivi je do 50k. Dio vojske drže za rezervu zbog eventualnog ruskog napada na sjeveru ili kod Karhova...
Rusi i imaju rezervu od 300k, a još veća razlika u snazi je u zrakoplovstvu i protuzračnoj obrani.








Ja sam ovdje citirao izvor iz Republikanske ztranke i zalijepio link da su ukri izgubili Bahmut mjesec dana prije takozvane sluzbene ukrajinske objave pa me je onaj idiot Asad oznachio kao spamera ,a mnogi i dan danas vjeruju da je to ruska laz i da Bahmut nije zauzet,neshto kao oni japanski vojnici koji su ostali 30 god.nakon kapitulacije u prashumama vjerujuci da je Japan ne pobjediv.


Ukrajina je izgubila davno ne poshtujuci Minske sporazume ,a mogla je biti zemlja neovisna koja sisa dva sistema.
Rusima nije bila smetnja Ukrajina u EU, nego ukrajina u NATO...
Znači svo ovo klanje je da NATO uđe u Ukrajinu...

Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 6 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hoholo Mudovski 7/9/2023, 22:26

Jedan Poljski Putinofil
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 6 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti 7/9/2023, 23:04

Ukrajinski protuofenzivni proboj bit će "šok" za ruskog predsjednika Vladimira Putina , rekao je stručnjak.

https://www.independent.co.uk/news/world/europe/ukraine-counteroffensive-putin-russia-war-b2404643.html?utm_source=ground.news&utm_medium=referral
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29095
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 6 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hoholo Mudovski 8/9/2023, 00:07

crvenkasti wrote:[size=44]Ukrajinski[/size][size=44] protuofenzivni proboj bit će "šok" za ruskog predsjednika [/size][size=44]Vladimira Putina[/size][size=44] , rekao je stručnjak.[/size]

https://www.independent.co.uk/news/world/europe/ukraine-counteroffensive-putin-russia-war-b2404643.html?utm_source=ground.news&utm_medium=referral
Mislim da je najveći šok Putin doživio kada su mu otpale stidne dlake uslijed nekoliko neizlječivih bolesti. Kada to prihvatiš onda te dalje ništa ne može šokirati.
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 6 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hoholo Mudovski 8/9/2023, 09:03




Američki časnik čija je obitelj sudjelovala u svim američkim ratovima... Osobno je zapovjedao zadnjom velikom tenkovskom bitkom i po čijem planu je osvojen Bagdad. Dakle skoro dobar kao Robert Barić ili Igor Tabak
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 6 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hoholo Mudovski 8/9/2023, 11:57

Nogometna velesila kaže da ukrajinski rodoljubi ostavljaju srce na terenu, ali da ih sreća nije pomazila i da će zahvaljujući neoconsima koji upravljaju momčadi upasti u nižu ligu...
Kako će navijači na to reagirati?


Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 6 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 8/9/2023, 12:37

DesnaDojkaSareAshton wrote:
crvenkasti wrote:[size=44]Ukrajinski[/size][size=44] protuofenzivni proboj bit će "šok" za ruskog predsjednika [/size][size=44]Vladimira Putina[/size][size=44] , rekao je stručnjak.[/size]

https://www.independent.co.uk/news/world/europe/ukraine-counteroffensive-putin-russia-war-b2404643.html?utm_source=ground.news&utm_medium=referral
Mislim da je najveći šok Putin doživio kada su mu otpale stidne dlake uslijed nekoliko neizlječivih bolesti. Kada to prihvatiš onda te dalje ništa ne može šokirati.

Vjerovao ili ne, najveći šok je Putin doživio kad je oboreno svih 6 Kinžala.
Znanstvenika, koji se bavio razvojem Kinžala, je zbog obmane poslao u vječno lovište.
Od svega s čim su se na paradama krtschili je ostao samo Sarmat...za pokazivanje!
Ostalo uništava staro NATO-vo  oružje od prije 30 godina.
Eroo
Eroo

Posts : 76738
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 6 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 8/9/2023, 12:42

Čekam rusofilske komentare na ovo!

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 6 Screenshot-11792
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 6 Screenshot-11793
Eroo
Eroo

Posts : 76738
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 6 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hoholo Mudovski 8/9/2023, 12:50

Eroo wrote:
DesnaDojkaSareAshton wrote:
crvenkasti wrote:[size=45]Ukrajinski[/size][size=45] protuofenzivni proboj bit će "šok" za ruskog predsjednika [/size][size=45]Vladimira Putina[/size][size=45] , rekao je stručnjak.[/size]

https://www.independent.co.uk/news/world/europe/ukraine-counteroffensive-putin-russia-war-b2404643.html?utm_source=ground.news&utm_medium=referral
Mislim da je najveći šok Putin doživio kada su mu otpale stidne dlake uslijed nekoliko neizlječivih bolesti. Kada to prihvatiš onda te dalje ništa ne može šokirati.

Vjerovao ili ne, najveći šok je Putin doživio kad je oboreno svih 6 Kinžala.
Znanstvenika, koji se bavio razvojem Kinžala, je zbog obmane poslao u vječno lovište.
Od svega s čim su se na paradama krtschili je ostao samo Sarmat...za pokazivanje!
Ostalo uništava staro NATO-vo  oružje od prije 30 godina.
Znači tako izgleda objekt koji putuje hipersoničnom brzinom kada udari o tlo
Slava 🇺🇦
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 6 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hoholo Mudovski 8/9/2023, 13:27

DesnaDojkaSareAshton wrote:
Eroo wrote:
DesnaDojkaSareAshton wrote:
crvenkasti wrote:[size=46]Ukrajinski[/size][size=46] protuofenzivni proboj bit će "šok" za ruskog predsjednika [/size][size=46]Vladimira Putina[/size][size=46] , rekao je stručnjak.[/size]

https://www.independent.co.uk/news/world/europe/ukraine-counteroffensive-putin-russia-war-b2404643.html?utm_source=ground.news&utm_medium=referral
Mislim da je najveći šok Putin doživio kada su mu otpale stidne dlake uslijed nekoliko neizlječivih bolesti. Kada to prihvatiš onda te dalje ništa ne može šokirati.

Vjerovao ili ne, najveći šok je Putin doživio kad je oboreno svih 6 Kinžala.
Znanstvenika, koji se bavio razvojem Kinžala, je zbog obmane poslao u vječno lovište.
Od svega s čim su se na paradama krtschili je ostao samo Sarmat...za pokazivanje!
Ostalo uništava staro NATO-vo  oružje od prije 30 godina.
Znači tako izgleda objekt koji putuje hipersoničnom brzinom kada udari o tlo
Slava 🇺🇦
Ali s obzirom da pratiš utakmicu u svemiru nije ni čudo da nećeš sebi postaviti pitanje kako je moguće da brzina objekta, gravitacija i sl. ne napravi nekakvu štetu na ovom bojleru.
Da ne bude sve tako negativno, drago mi je da si od Amerika ima puna skladišta hipersoničnog oružja samo se ne hvali,  evoluirao na može ga se oboriti. Pretpostavljam game changer Patriotom... koji je stradao od čega?
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 6 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 8/9/2023, 13:27

DesnaDojkaSareAshton wrote:
Eroo wrote:
DesnaDojkaSareAshton wrote:
crvenkasti wrote:[size=45]Ukrajinski[/size][size=45] protuofenzivni proboj bit će "šok" za ruskog predsjednika [/size][size=45]Vladimira Putina[/size][size=45] , rekao je stručnjak.[/size]

https://www.independent.co.uk/news/world/europe/ukraine-counteroffensive-putin-russia-war-b2404643.html?utm_source=ground.news&utm_medium=referral
Mislim da je najveći šok Putin doživio kada su mu otpale stidne dlake uslijed nekoliko neizlječivih bolesti. Kada to prihvatiš onda te dalje ništa ne može šokirati.

Vjerovao ili ne, najveći šok je Putin doživio kad je oboreno svih 6 Kinžala.
Znanstvenika, koji se bavio razvojem Kinžala, je zbog obmane poslao u vječno lovište.
Od svega s čim su se na paradama krtschili je ostao samo Sarmat...za pokazivanje!
Ostalo uništava staro NATO-vo  oružje od prije 30 godina.
Znači tako izgleda objekt koji putuje hipersoničnom brzinom kada udari o tlo
Slava 🇺🇦
Kinžal uopće nije hipersonično oružje, barem ne ono što podrazumijeva HGVs i HCMs.
Takvo još ne postoji. Imam i kinesku studiju (na engl.) od 10 stranica, ako te zanima pronaći ću link.
Kinžal uopće nije to što je objavio Putin. Kinžal je balistički projektil lansiran iz aviona.
Dakle, balistički, čovječe?
Najprije se poznanimaj što to znači.
THAAD-ER to obara s uspješnošću 100% ito gađanjem u'glavu. Brzina: 8.2 Macha.
To na foto je upravo to: u'glavu, svih 6!
Imaš li neki ruski dokaz da bi bilo drugačije? Naravno da nemaš, jer tu sramotu Rusi skrivaju.
Zamisli što to znači za proglašenu rusku doktrinu. Sve se im sasulo kao kula od karata.
To je pitanje logičnog razmišljanja i ne propagande. Bilo čije.
Eroo
Eroo

Posts : 76738
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 6 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hoholo Mudovski 8/9/2023, 13:31

Eroo wrote:
DesnaDojkaSareAshton wrote:
Eroo wrote:
DesnaDojkaSareAshton wrote:
crvenkasti wrote:[size=45]Ukrajinski[/size][size=45] protuofenzivni proboj bit će "šok" za ruskog predsjednika [/size][size=45]Vladimira Putina[/size][size=45] , rekao je stručnjak.[/size]

https://www.independent.co.uk/news/world/europe/ukraine-counteroffensive-putin-russia-war-b2404643.html?utm_source=ground.news&utm_medium=referral
Mislim da je najveći šok Putin doživio kada su mu otpale stidne dlake uslijed nekoliko neizlječivih bolesti. Kada to prihvatiš onda te dalje ništa ne može šokirati.

Vjerovao ili ne, najveći šok je Putin doživio kad je oboreno svih 6 Kinžala.
Znanstvenika, koji se bavio razvojem Kinžala, je zbog obmane poslao u vječno lovište.
Od svega s čim su se na paradama krtschili je ostao samo Sarmat...za pokazivanje!
Ostalo uništava staro NATO-vo  oružje od prije 30 godina.
Znači tako izgleda objekt koji putuje hipersoničnom brzinom kada udari o tlo
Slava 🇺🇦
Kinžal uopće nije hipersonično oružje, barem ne ono što podrazumijeva HGVs i HCMs.
Takvo još ne postoji. Imam i kinesku studiju (na engl.) od 10 stranica, ako te zanima pronaći ću link.
Kinžal uopće nije to što je objavio Putin. Kinžal je balistički projektil lansiran iz aviona.
Dakle, balistički, čovječe?
Najprije se poznanimaj što to znači.
THAAD-ER to obara s uspješnošću 100% ito gađanjem u'glavu. Brzina: 8.2 Macha.
To na foto je upravo to: u'glavu, svih 6!
Imaš li neki ruski dokaz da bi bilo drugačije? Naravno da nemaš, jer tu sramotu Rusi skrivaju.
Zamisli što to znači za proglašenu rusku doktrinu. Sve se im sasulo kao kula od karata.
To je pitanje logičnog razmišljanja i ne propagande. Bilo čije.
Napravit će ih i Amerika tisuće... bit će sve u redu nemoj se žestiti...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 6 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Hoholo Mudovski 8/9/2023, 13:43

Evo kaže i Telegraf... strpljen spašen
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 6 Img_2029
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 6 Img_2030
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 6 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 8/9/2023, 13:48

DesnaDojkaSareAshton wrote:Ali s obzirom da pratiš utakmicu u svemiru nije ni čudo da nećeš sebi postaviti pitanje kako je moguće da brzina objekta, gravitacija i sl. ne napravi nekakvu štetu na ovom bojleru.
Da ne bude sve tako negativno, drago mi je da si od Amerika ima puna skladišta hipersoničnog oružja samo se ne hvali,  evoluirao na može ga se oboriti. Pretpostavljam game changer Patriotom... koji je stradao od čega?
Sve imaš u pozadini bojlera, samo ti se ne gleda rusku sramotu.
Bojler je samo neuspio pokušaj u proizvodnji HGVs, odnosno HCMs.
Bojler je još uvijek dio balističkog projektila i ne ono šta je Putin najavio.
Kinžal, kao kao balistički američki THAAD-ER obara o'šale.
To samo znači da je predvidiv let-krivulja.
Do sada ga je ispaljivao ograničeni bro ruskih strateških bombardera,
 raspoređenih na malom broju vojnih aredroma.
Ameri to imaju lagano pod kontrolom.
I onda slijedi potvrda onoga što sam tvrdio gore.
Sad su Rusi kao osposobili jedan obični Su avion, ili tako nešto. Znaš li zašto?
Da otežaju Amerima praćenje ispaljivanja Kinžala.
To je izravno priznanje da je svih 6 Kinžala bilo u cjelini oboreno.
Za ovo zaključiti ne treba mi nikakva posebna pamet i logika, ili nečija propaganda.
O ovome šta ja tvrdim ćeš čitati kroz neko vrijeme ... kroz 6 mjeseci, godinu ili dvije.
To me i inače prati kroz cijeli život. Nije mi to neki plus, prije minus u životu. :D
Eroo
Eroo

Posts : 76738
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 6 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 8/9/2023, 13:54

PS: Neću ti više odgovarati na te glupe novinarske člančiće,
niti blebetanje nekih važnih besposličara. 
O hipersoničnim raketama imaš kineske studije na netu. Tamo je sve rečeno.
Još jednom:
Ne postoje hipersonični projektili tipa HGVs i HCMs, a Kinžal nije ništa od toga.
THAAD-ER ih lagano obara. 100%.
Amen.
Eroo
Eroo

Posts : 76738
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 6 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 16 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum